کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج ⚖️【سال 1402】

کلاهبرداری یکی از جرایمی است که فرد مالباخته بدون اطلاع از سوء نیت طرف مقابل، اموال خود را با رضایت کامل در اختیار کلاهبردار قرار می دهد. زمان روبه رویی با چنین اتفاقی، اولین کاری که باید انجام دهید مراجعه به وکیل متخصص در حوزه کلاهبرداری و دعاوی کیفری است. در ادامه مقاله به معرفی تعدادی از وکلای شهر کرج که در زمینه پرونده های کلاهبرداری فعالیت می کنند می پردازیم، برای اطلاعات بیشتر درباره ی بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

 بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج کیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج کیست؟

وکیل کلاهبرداری شخصی است که در زمینه دعاوی کیفری به خصوص کلاهبرداری تخصص و دانش بالایی دارد. در شهر کرج به دلیل جمعیت و موقعیت جغرافیایی، انواع جرایم کلاهبرداری در آن رخ می دهد و می توان گفت که نیاز مردم به وکیل متخصص در این حوزه روز به روز در حال افزایش است. بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج با پرونده های پیچیده و دشوار کلاهبرداری آشنایی دارد و تلاش می کند از حقوق موکل در دادگاه دفاع نماید.

به گفته بهترین وکیل کیفری در کرج یکی از دلایل افزایش پرونده های کلاهبرداری عدم مراجعه به موقع مردم به وکیل و دریافت مشاوره از آنها است. برخی از کلاهبرداری ها به دلیل بی اطلاعی و سهل انگاری مردم ایجاد می شوند در صورتی که اگر پیش از انجام کاری با وکیل متخصص در آن حوزه مشورت می کردند دچار خسارات مالی سنگین نمی شدند.

متاسفانه برخی از کلاهبرداری ها که در حوزه املاک رخ می دهد در حال افزایش است و عمده ترین دلیل آن نداشتن آگاهی از شرایط خرید و فروش املاک در این منطقه است. لذا برای جلوگیری از کلاهبرداری ملکی و متحمل شدن خسارات مالی هنگفت، بهتر است پیش از انجام معامله ای به بهترین وکیل ملکی در کرج مشورت کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

امیر صادقی زاده متولد سال 1360 است که در سال 1384 فعالیت خود را به عنوان وکیل دادگستری در شهر کرج آغاز کرده است. وی دارای دو مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد درگرایش حقوق کیفری و جرمشناسی و همچنین حقوق خصوصی از دانشگاه علوم و تحقیقات آزاد تهران است و به عنوان بهترین وکیل کرج در بین مردم شناخته شده است.

ایشان در حال حاضر رشته حقوق خصوصی را در مقطع دکتری تخصصی ادامه میدهد و در حال حاضر مشاور حقوقی کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری کشور است و نیز در کارنامه خود تالیف چندین جلد کتاب ونگارش مقاله علمی را دارد.

تالیفات آقای صادقی زاده:

 • کتاب: مهارت وکالت _ عقد رهن در آیینه اندیشه فقهای امامیه و حقوقدانان _ هرگزها در وکالت _ راز وکالت.
 • مقاله علمی پژوهشی: مسوولیت مدنی ناشی از عدم النفع، مجله علمی پژوهشی دانشگاه آزاد تهران مرکز

برخی از سوابق آقای صادقی زاده:

 • مشاور حقوقی سازمان صدا وسیما
 • وکیل بانک‌های ملی و صادرات
 • مشاور حقوقی شرکت توسعه مسکن تهران وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 • مدیر حقوقی شرکت امداد خودرو ایران وابسته به شرکت ایران خودرو
 • وکیل در وصول مطالبات شرکت ایران خودرو
 • رییس و عضو کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای البرز
 • مشاور حقوقی شرکت فروش خودرو ایرانیان وابسته به شرکت ایران خودرو
 • مشاور حقوقی پروژهای سینمایی، تلویزیونی آنام، زمانه، پریا، روزهای بد به در …
 • وکیل وصول مطالبات شرکت رایان سایپا
 • مدیر حقوقی گروه سرمایه‌گذاری و صنعتی شمشال

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای امیر صادقی زاده، با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09128889189
آدرس دفتر:
 کرج، طالقانی شمالی، آزادگان، برج یادمان‌، بلوک بی، طبقه ۴، واحد بی ۶

فریبا تیموری

فریبا تیموری بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

خانم فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است.

فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد.

شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی زیر به ایشان اعطای وکالت نمایند:

 • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
 • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
 • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

جهت اعطای وکالت به خانم فریبا تیموری، یکی از بهترین وکیل مهریه در کرج، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.(حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی)

شماره تماس: 09129569170
آدرس دفتر: 
کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹

لیلا عیسی زاده

لیلا عیسی زاده وکیل کلاهبرداری در کرج

خانم لیلا عیسی زاده کیل پایه یک دادگستری در کرج و وکیل متخصص در دعاوی کیفری و کلاهبرداری می باشند. دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای بیش از 21 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، داوری، مطالبه خسارت و … هستند.

آدرس دفتر: کرج، خیابان مظاهری، خیابان صاحب نعمتی، کوچه شهروز، پلاک 54، طبقه همکف

شماره تماس: 09122633643

ندا فلاح

ندا فلاح وکیل کلاهبرداری در کرج

خانم ندا فلاح وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرمشناسی هستند. از ولای متخصص در پرونده های کلاهبرداری می باشند و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی از قبیل دعاوی ملکی، خلع ید، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند رسمی، وصول طلب، دعاوی موجر و مستاجر، دعاوی مربوط به تقسیم ترکه و اخذ گواهی انحصار وراثت و … وکالت در دعاوی خانواده از قبیل، مطالبه مهریه، طلاق توافقی، تمکین، حضانت، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح و طلاق یک طرفه و … می پذیرند.

آدرس دفتر: کرج، فلکه اول گوهردشت، ابتدای خیابان مطهری، بعد از مجتمع تجاری نیکامال، ساختمان تاچ، طبقه هفتم ، واحد ۱۹

شماره تماس: 02634212394

مهدی شاه مرادی

مهدی شاه مرادی وکیل کلاهبرداری در کزج

آقای مهدی شاه مرادی وکیل پایه یک دادگستری در کرج، دارای تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و یکی از وکلای متخصص در دعاوی کیفری و کلاهبرداری هستند. خدماتی که توسط ایشان ارائه می شود شامل اخذ حکم جلب مجرمین و اجرای آن، توقیف اموال فیزیکی، ممنوع الخدمات کردن مجرمین، مسدود کردن حساب های بانکی و … آقای شاه مرادی تا به الان موفق به بررسی بیش از 300 پرونده شده اند.

آدرس دفتر: کرج، گوهردشت، بلوار مطهری، 100 متر بعد از پل شهدای روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد ۸۰

شماره تماس: 09124665440

چه جرایمی حکم کلاهبرداری دارند و چگونه آنها را تشخیص دهیم؟

به گفته بهترین وکیل کرج، برخی از جرایم در حکم کلاهبرداری حساب شده و در قانون مجازات دارند. این جرایم عبارتند از:

 • معرفی ملک به شخصی دیگر با عنوان مال خود
 • انتقال مال غیر
 • دریافت گواهی انحصار ورثه بر خلاف واقع
 • تقاضای ثبت ملک دیگری برخلاف واقع
 • دریافت وجهی مازاد بر حق الوکاله به نام دیگران
 • انتشار اعلامیه پذیره نویسی اوراق بهادار با اطلاعات نادرست با ناقص
 • نقل و انتقال اموال موضوع اصل 49 قانون اساسی برخلاف قانون
 • ایجاد موسسات و واحدهای آموزشی و تحقیقاتی و فرهنگی بدون اخذ مجوز از مراجع قانونی
 • تشکیل دفتر یا موسسه و ترجمه اسناد بدون رعایت مقررات قانونی
 • فروش بیمه نامه یا تاسیس بدون مجوز نمایندگی بیمه

تشخیص کلاهبرداری برای کسانی که اطلاعات حقوقی ندارند دشوار است و همین موضوع سبب افزایش آمارها از کلاهبرداری افراد سودجو شده است. جرم کلاهبرداری زمانی تحقق می یابد که نتیجه ای ایجاد شود به این معنی که آسیب و ضرری به فرد مقابل ایجاد شود، در غیر این صورت کلاهبرداری اتفاق نیفتاده است و جرمی که رخ داده را می توان زیر مجموعه جرایم دیگر دانست.

باتوجه به حساس و پیچیده بودن تشخیص کلاهبرداری و همینطور اثبات آن در دادگاه های کرج، بهترین راهکار برای سریع تر انجام شدن کارها، مراجعه به بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج است. وکیل باتوجه به دانش کافی و تجربه ای که از دعاوی کلاهبرداری دارد، پرونده را در کمترین زمان به نتیجه مطلوب نظر شما می رساند.

مراحل شکایت از جرم کلاهبرداری در کرج

مراحل شکایت از جرم کلاهبرداری در کرج

به گفته بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج، معمولا افراد عادی با جرم کلاهبرداری رو به رو می شوند، لذا آگاهی از مراحل و نحوه شکایت از این جرم می توان بسیار کمک کننده باشد، در ادامه به توضیح مراحل شکایت از جرم کلاهبرداری می پردازیم:

تشخیص خصوصی یا عمومی بودن جرم:

در ابتدا باید مشخص کنید که جرم کلاهبرداری جنبه خصوصی داشته یا عمومی، کلاهبرداری هایی که جنبه خصوص دارند، قابل گذشت هستند و حتی می توان پرونده را به طور کامل بست. اما در صورتی که جرم کلاهبرداری جنبه عمومی داشته باشد قابل گذشت نخواهد بود و دادگاه به این پرونده رسیدگی خواهد کرد. در چنین شرایطی وجود وکیل متخصص در جرایم کلاهبرداری کمک کننده خواهد بود.

تنظیم شکواییه:

برای شکایت لازم است که شکواییه ای تنظیم کنید که مبنی بر کلاهبرداری از شما است. می توان گفت که شکواییه یکی از مهمترین مراحل آغاز شکایت است و سرنوشت پرونده را رقم می زند لذا مهم است که اصولی تنظیم شود. برای تنظیم شکواییه صحیح می توانید به وکیل پایه یک دادگستری در کرج مراجعه کنید تا در این زمینه به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

تعیین صلاحیت مرجع قضایی:

بعد از تنظیم شکواییه و ثبت آن، باید مشخص کنید که کدام مرجع قضایی صلاحیت رسیدگی را دارد. در ابتدا دادگاهی که به محل وقوع جرم نزدیک است یا متهم در آن محل دستگیر شده به عنوان مرجع صالح رسیدگی به پرونده شناخته می شود. سپس شاکی پرونده باید شکواییه را به دادگاه تحویل دهد.

بررسی پرونده در دادسرا:

پس از انجام مراحل بالا، تنظیم شکواییه و تحویل آن به دادگاه، مراحل رسیدگی به پرونده در دادسرا آغاز می شود. تا برای دستگیری متهم، اقدامات لازم انجام شود و شکواییه دریافتی به کلانتری محلی که جرم در آ« اتفاق افتاده فرستاده شود تا تحقیقات کامل تری انجام شود.

همینطور شما می توانید با مراجعه به وکیل کیفری خوب در کرج که در پرونده های کلاهبرداری تخصص دارد، پیگیری تمامی مراحل شکایت و تنظیم شکواییه و حضور در جلسات دادگاه را به وکیل بسپارید.

بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

کلام آخر

کلاهبرداری به دلایل مختلفی رای افراد به وجود می آید، در معاملات ملکی، معاملات خودرو، خرید و فروش ها و …، برای جلوگیری از بروز این جرایم می توانید در ابتدای هر معامله، قرارداد و خرید و فروشی با وکیل متخصص در حوزه مربوطه مشورت کنید. همینطور در صورت مواجه شدن با اینگونه جرایم می توانید در هر مرحله ای که هستید به وکیل متخصص در حوزه کلاهبرداری مراجعه کنید تا بررسی های بیشتر پرونده را در دست بگیرد و با دانش خود آن را به نتیجه مطلوب نظر شما برساند. در مقاله بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج به معرفی تعدادی از وکلای خبره پرداخیتم تا در صورت نیاز دسترسی سریعی به وکیل داشته باشید. ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا