مهاجرتوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کرج ⚖️【آپدیت2024】

شاید در اطرافیان خود دیده باشید که افرادی با وجود صرف زمان و هزینه بالا، مهاجرت موفقی به کشور مورد نظرشان نداشته اند. مهاجرت یکی از تصمیمات مهمی است که برای آن حتما باید با افراد متخصص مشورت کنید. مهاجرت می تواند برای ادامه تحصیل، سرمایه گذاری، زندگی در کشوری بهتر و یا … باشد. در هر صورت نیاز است که برای پیشبرد بهتر کارهای مربوط به مهاجرت، با بهترین وکیل کرج مشاوره ای داشته باشید. در ادامه سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کرج را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در کرج کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت در کرج کیست؟

مهاجرت یکی از مسیرهایی است که پیچ و خم بسیاری دارد، تغییر قوانین کشورها، تغییر شرایط مهاجرت، تکمیل مدارک مورد نیاز برای مهاجرت، مصاحبه با سفارت و بسیاری از کارهای دیگر، به فردی نیاز دارد که به صورت کاملا تخصصی رسیدگی های مورد نیاز را انجام دهد. بهترین وکیل مهاجرت در کرج کاملا به این امور آگاه می باشد و بهترین خدمات را به موکلین خود که قصد مهاجرت دارند، فراهم می آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل اقامت امارات در کرج  کلیک کنید!

مهاجرت هزینه های سنگین و سختی های زیادی دارد. بنابراین عاقلانه است که قبل از اقدام به مهاجرت با وکیلی متخصص مشاوره داشته و حتی وکالت انجام کارهای مهاجرت را به ایشان بسپاریم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل مهاجرت در کرج را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای مهاجرت در کرج همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کرج!

موسسه مهاجرتی دادآور نسیم مهر

موسسه مهاجرتی دادآور نسیم مهر

این موسسه مهاجرتی با مجوز رسمی از سازمان ثبت اسناد کشور و همکاری وکلای پایه یک دادگستری و قضات سابق کشور فعالیت خود را در زمینه مهاجرت به متقاضیان ارائه می کند. خدمات و مشاوره مهاجرتی به کشورهای ترکیه، کانادا، انگلیس، آلمان، اتریش، آکوادور و … انجام می شود. از طریق این موسسه می توان مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و اقامت را انجام دهیم.

آدرس موسسه: کرج، عظیمیه، مابین میدان استقلال و میدان مهران، ساختمان دیزل برگر، درب چوبی، واحد 1، پلاک 156

شماره تماس: 02634288294

موسسه مهاجرتی گلدن دریم

موسسه مهاجرتی گلدن دریم

گلدن دریم یک موسسه کانادایی است که در کرج آماده ارائه خدمات مهاجرتی به متقاضیان می باشد. این شرکت در اکثر مقاصد متقاضیان، حضور داشته و با سطح بالایی از توانایی و دانش فنی آماده به ارائه خدمات می باشد. این شرکت علاوه بر اعزام دانشجو از اکثر نقاط دنیا در خصوص ثبت نام متقاضیان در دانشگاه های خارج از کشور نیز فعال بوده و با بسیاری از موسسات معتبر ایرانی همکاری نزدیکی دارد. فعالیت های این شرکت در حال حاضر به متقاضیان در کشورهای ویتنام، ترکیه، دبی، کانادا و ایران قابل ارائه می‌باشد.

مهمترین اهداف این شرکت عبارتند از:

  • اجرای دقیق و درست پرونده ها
  • ارائه خدمات ویزا با رعایت استانداردهای بالا
  • رعایت صداقت و انتخاب مسیری که به صلاح متقاضیان باشد
  • ارائه بازخورد منظم با زمان بندی دقیق از پروسه کاری موکلین به ایشان

آدرس موسسه: کرج، میدان سپاه، بلوار جمهوری شمالی، خیابان مینا شکری، پلاک 31، طبقه 3، واحد 33

شماره تماس: 02134018607

موسسه مهاجرتی تی ویزا

موسسه مهاجرتی تی ویزا

موسسه مهاجرتی تی ویزا در کرج یکی از موسساتی است که اقدام به ارائه خدمات مختلفی به متقاضیان می نماید. این موسسه دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران است. گروه مهاجرتی تی‌ویزا از شرکت‌های “رهپویان راستین مهاجر” در ایران، “پلفرد” در انگلستان و در پرتغال تشکیل شده که آماده‌ی ارائه خدمات مهاجرتی و دریافت اقامت دائم کشورهای نام‌ برده می‌باشند. برای مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و … به کشورهایی همچون پرتغال، کانادا و بریتانیا می توانید با این موسسه مشاوره ای داشته باشید.

آدرس موسسه: کرج، فلکه اول گوهردشت، برج نیکامال، طبقه 8، واحد 4

شماره تماس: 02634257379

موسسه مهاجرتی سفیر رها گستر آریا

موسسه مهاجرتی سفیر رها گستر آریا

گروه مهاجرتی سفیر رها گستر آریا در کرج یکی از موسسات مهاجرتی است که با در نظر گرفتن تمامی شرایط اعم از شرایط شخص متقاضی، کشور مورد نظر ایشان، مسائل حقوقی و تخصصی مرتبط با اخذ ویزا و اقامت کشورهای مختلف همواره بهترین راه های مهاجرت را پیش روی متقاضیان خود قرار می دهد.

این موسسه مهاجرتی با بهرمندی از مشاورین و متخصصین مجرب و کارآزموده در زمینه های مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ثبت شرکت و خرید ملک در کشورهای سوئد، دانمارک، عمان و … به ارائه خدمات متنوع می پردازد. تیم حقوقی و مشاورین متخصص این موسسه در زمینه حقوق بین الملل تا آخرین مرحله اخذ انواع ویزا و اقامت دائم کشورهای مختلف دنیا در کنار شما خواهند بود. سفیر رها گستر آریا همواره صداقت و دلسوزی را سر لوحه کار خود قرار داده که نتیجه آن هزاران پرونده موفق، رضایت مشتریان و اعتبار بین المللی است.

آدرس موسسه: کرج، عظیمیه، بلوار استقلال، ابتدای 45 متری کاج، پلاک 11، طبقه 3، واحد 3

شماره تماس: 02632547157

موسسه مهاجرتی پارس ویزا

موسسه مهاجرتی پارس ویزا

پارس ویزا یک موسسه مهاجرتی در کرج است که به ارائه خدمات متنوع مهاجرتی به متقاضیان می پردازد. پارس ویزا ضمن ارائه کلیه خدمات امور مهاجرت به کانادا به طور خاص در برنامه های مهاجرتی، خود اشتغالی هنرمندان و ورزشکاران، راه اندازی کسب و کار نو و اخذ پذیرش از دانشگاه و مجوز تحصیلی در خدمت هموطنان عزیز می باشد. پارس ویزا از مشاوره قبل از اقدام جهت مهاجرت تا ورود به کانادا و سکونت همراه متقاضی است. برای اقامت دائم، اقامت موقت، سرمایه گذاری، تحصیل و دریافت مشاوره می توان با این موسسه در ارتباط بود.

آدرس موسسه: کرج، عظیمیه، جنب پل آزادگان، ابتدای بلوار بسیج (کاج سابق)، پلاک479، ساختمان پژواک، طبقه 5، واحد 13

شماره تماس: 02632515881

موسسه مهاجرتی ملکپور

موسسه مهاجرتی ملکپور سالها قبل کار خود را در ایران تحت نظر امیر محمد ملکپور وکیل پایه یک دادگستری ایران آغاز نمود. این موسسه در زمینه های مجاز حقوقی فعالیت نمود و به مرور دامنه فعالیت خود را به سمت همکاری با دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، وکلای کشورهای دیگر و حتی بعضی از موسسات کاریابی گسترش داد و بعدها بین مردم از شهرت و نامی بسیار محبوب برخوردار گردید موسسه ملک پور که در سالهای بعد با نام MIE در ایران شناخته می شد، در امور مختلف از جمله مسائل قراردادی و همکاری با سایر وکلا و موسسات حقوقی یا تحقیقاتی و همچنین دانشگاهها فعالیت را ادامه می داد.

آدرس موسسه: کرج

شماره تماس: 02149196000


مزایای داشتن وکیل مهاجرتی در کرج چیست؟

مهاجرت یکی از تصمیمات مهم است و باید به صورت دقیق آن را انجام دهیم. اگر چه به لحاظ قانونی اجباری به داشتن وکیل مهاجرتی نیست، اما توصیه می شود برای پیشبرد بهتر کارهای مربوط به مهاجرت به کشور مورد نظر، از وکیلی متخصص و خبره کمک بگیریم. بهترین وکیل مهاجرت در کرج همان فردی است که دانش و آگاهی بیشتر نسبت به ما دارد و می تواند به بهترین شکل ممکن به ما در امر مهاجرت کمک کند. اما برخی از مزایای داشتن وکیل مهاجرتی را در ادامه توضیح می دهیم:

دانش و آگاهی: زمان مهاجرت معمولا با مراحل قانونی پیچیده ای رو به رو می شویم که عدم تسلط بر هر یک از این قوانین پروسه مهاجرت را با مشکل جدی مواجه می کند. بدین ترتیب توصیه می شود به دنبال وکلا و مشاورانی حرفه ای باشیم تا بتوانند راهنمای ما در این مسیر باشند. در غیر این صورت ممکن است پرونده مهاجرتی رد شود.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل کرج

داشتن برنامه زمانی: هنگامی که یک وکیل مهاجرتی استخدام می کنیم، مسئولیت اطمینان از موجود بودن، صحیح بودن و تحویل به موقع تمام اسناد و مدارک بر عهده وی می باشد. فراموش کردن یک اقدام ضروری در بازه زمانی مشخص می تواند کل پرونده مهاجرتی ما را با خطر رد شدن رو به رو کند اما استخدام یک وکیل مهاجرتی حرفه ای استرس این کار را از دوش ما بر می دارد.

افزایش میزان موفقیت در مهاجرت: هرچند تضمین صددرصدی برای پذیرش درخواست ویزای زندگی، تحصیل و کار در بسیاری از موارد وجود ندارد اما استخدام یک وکیل مهاجرتی که تعداد بسیار زیادی پرونده مهاجرتی موفق داشته است می تواند کمک بزرگی به ما کند.

مزایای داشتن وکیل مهاجرتی در کرج چیست؟

چه زمانی باید به وکیل مهاجرتی مراجعه کنیم؟

به صورت کلی هر زمانی که قصد مهاجرت داشته باشیم می توانیم به وکیل مهاجرتی مراجعه کنیم. اما ما در ادامه به چند موردی از مهمترین دلایل مراجعه به وکیل مهاجرتی اشاره می کنیم:

سوال در مورد نحوه درخواست و مراحل ویزا: مراحل درخواست ویزا آسان نیست اما امکان بروز اشتباه در این مسیر بسیار آسان است. این اشتباه ساده امیدهای شما را برای ورود به کشور مقصد از بین خواهد برد. اگر در مورد موضوعی که باید به درخواست های خود اضافه کنید یا در خصوص روند درخواست نوع خاصی از ویزا سوالی برایتان پیش آمد بهترین وکیل مهاجرتی در کرج می تواند پاسخگوی سوالاتتان باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین مشاور حقوقی در کرج

زمان دریافت اعلان اخراج: دریافت اعلان اخراج برای فردی که مهاجرت کرده بسیار ترسناک است. اعلان اخراج به معنی این است که دولت می خواهد مراحل اخراج شما را آغاز کند. به هر حال بعد از دریافت این اعلان وظیفه دارید تا در دادگاه حاظر شوید. در این شرایط نیاز است تا با وکیلی خبره در امور مهاجرتی مشورت کنید اگر این اعلان را دریافت کردید فورا با یک وکیل مهاجرتی معتبر تماس بگیرید تا مراحل بعدی به صورت قانونی پیش برود.

زمان رد شدن درخواست ویزا: امکان دارد به صورت مکرر درخواست ویزای شما رد شود. اگر این اتفاق افتاد به این معنی نیست که تمامی موارد مشکل داشته است. بلکه در موارد بسیاری می توان با مراجعه به وکیل متخصص مهاجرتی این مشکل را حل نمود.

زمانی که درخواست ویزا به تاخیر بیفتد: زمانی که درخواست ویزای افراد به تاخیر می افتد، می توانند با استخدام وکیلی، کارهای مربوطه را مطابق روال قانونی انجام دهند. باتوجه به این موضوع که درخواست برای مهاجرت بسیار بالا است بنابراین طبیعی است که درخواست شما به تاخیر بیافتد. بهترین راهکار مشورت با وکیل متخصص در امور مهاجرت است.

چه زمانی باید به وکیل مهاجرتی مراجعه کنیم؟

کلام آخر

همانطور که می دانید پروسه اپلای، دریافت ویزا، اقامت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت و موارد دیگر، نیاز به اطلاعات کاملی درخصوص مهاجرت دارد. قوانین مهاجرت کشورها متفاوت است و باید برای انجام صحیح پروسه مهاجرت به این موارد آگاه باشیم. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کرج پرداختیم تا پاسخگوی نیاز افراد ساکن کرج باشیم. امیدوارم مطالب برای شما مفید بوده باشد، لطفا سوال، انتقاد و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا