کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل قتل در کرمانشاه ⚖️【سال1403】

جرم قتل از آن دسته جرایمی است که شکست خوردن در دعاوی مطرح شده می‌تواند عواقب ناگواری را برای فرد متهم به دنبال داشته باشد. چرا که معمولاً تمامی کشورها در قوانین خود مجازات‌های سختگیرانه‌ای را برای جرم قتل در نظر می‌گیرند تا از وقوع این جرم در سطح جامعه به میزان قابل توجهی جلوگیری شود. قتل به معنای سلب جان از یک یا چند نفر در سطح جامعه می‌باشد که معمولاً مجازات آن در قانون قصاص تعیین می‌گردد. در صورتی که با جرایم و دعاوی مربوط به قتل دست به گریبان هستید لازم است در نخستین فرصت ممکن از یک وکیل متخصص و خبره در این زمینه استفاده کرده و انجام امورات حقوقی را به او بسپارید. چنین وکیلی لازم است از نظر دانش حقوقی و میزان تجربه در سطح بالایی قرار داشته باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل قتل در کرمانشاه آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل قتل در کرمانشاه

بهترین وکیل قتل در کرمانشاه کیست؟

در قانون مجازات اسلامی درباره وقوع جرم قتل و مجازات‌های مربوط به آن توضیحات دقیقی ارائه شده است. فردی که دعوای قتل علیه او اقامه شده است لازم است با ارائه مدارک و مستنداتی به دادگاه از وقوع جرم تبرئه شده و بتواند از بروز مجازات‌های سنگین در امان بماند. وکیلی که برای عبور از مشکلات کیفری استخدام می‌کنید لازم است از نظر دانش حقوقی در سطح بالایی قرار داشته باشد بنابراین باید پیش از انتخاب بهترین وکیل قتل در کرمانشاه حتماً تحقیقات جامعی را در خصوص توانمندی‌های او انجام دهید.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می‌تواند از طریق مذاکراتی که با وکیل و سایر افراد دخیل در پرونده انجام می‌دهد روند دادرسی را بهبود بخشیده و آنها را در مدت زمان کمتری به انجام برساند. از سوی دیگر بهترین وکیل کرمانشاه می‌تواند ادله و مستندات قابل توجهی را جمع آوری کرده و در اختیار مقامات قضایی قرار دهد تا به این شکل به اثبات ادعای موکل کمک کند. بهترین وکیل قتل کرمانشاه درک درستی از خواسته‌های حقوقی و نگرانی‌های موکل خواهد داشت.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل قتل در کرمانشاه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل قتل در کرمانشاه سال 1403!

کامبیز جعفری

کامبیز جعفری وکیل قتل در کرمانشاه

جناب آقای کامبیز جعفری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرمانشاه می باشد ایشان دارای بیش از یک دهه سابقه وکالت در زمینه رسیدگی به جرایم کیفری و قتل می باشد، آقای کامبیز جعفری نتها یک وکیل خبره بوده بلکه با توجه به مشاوره های حقوقی که به موکلانش ارائه می دهد یکی از بهترین مشاوران حقوقی شناخته شده است .

آدرس: کرمانشاه، خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه ساختمان، فروشگاه پیمان، طبقه ۱، واحد ۱

شماره تماس: ۰۸۳۳۷۲۳۶۱۱۴

الهام جعفری

الهام جعفری وکیل قتل در کرمانشاه

سرکار خانم الهام جعفری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه حقوق می باشد، ایشان دارای بیش از ۸ سال سابقه وکالت موفق در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری و قتل بوده با توجه به دانش حقوقی بالا و فن بیان و قدرت کلامی که دارد تا کنون پرونده های بیشماری را حل و فصل کرده است.

آدرس: کرمانشاه، حد فاصل چهار راه هلال احمر و میدان رفعتیه، ساختمان محمد، طبقه ۵، واحد ۱۹

شماره تماس: ۰۸۳۳۷۲۹۵۳۳۶

مجید حمیدی کیا

مجید حمیدی کیا وکیل قتل در کرمانشاه

جناب آقای مجید حمیدی کیا وکیل و مشاور حقوقی در کرمانشاه عضو کانون وکلای مرکز ، دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه حقوق می باشد،وکیل مجید حمیدی کیا تا کنون پرونده های زیادی را باتوجه به قوانین روز به سرانجام نیک رسانده است.

آدرس: کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، روبروی مسجد حاج محمد تقی اصفهانی، کوی شهید شاهنده، ساختمان دکتر مردانپور، طبقه ۴

شماره تماس:۰۸۳۳۴۲۲۱۷۶۹

گلنوش دائمی

گلنوش دائمی وکیل قتل در کرمانشاه

سرکار خانم گلنوش دائمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز یکی از خبره ترین وکلا در کرمانشاه می باشد ، ایشان بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت موفق را دارا بوده و توانسته در طول مدت وکالتش پرونده های کیفری و قتل زیادی را باتوجه به دانش حقوقی و ادله محکمه پسند حل و فصل کند.

آدرس: کرمانشاه، چهار راه مدرس، مطهری غربی، طبقه فوقانی، بانک کشاورزی

شماره تماس: ۰۸۳۳۷۲۹۰۵۹۵

وحید دهنوی

وحید دهنوی وکیل قتل در کرمانشاه

جناب آقای وحید دهنوی وکیل و مشاور حقوقی با بیش از یک دهه سابقه وکالت در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری و قتل می باشد. این وکیل از دانش حقوقی بالایی برخوردار بوده و با توجه به قوانین وکالت را پذیرفته و با جمع آوری ادله محکمه پسند و ارائه دفاعیه موفق در مقابل قاضی پرونده را به نفع موکل به اتمام می رساند.

آدرس: کرمانشاه، پارکینک شهرداری، خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، روبروی آزمایشگاه رازی، ساختمان ابن سینا طبقه۵، واحد۳

شماره تماس: ۰۸۳۳۷۲۳۵۶۷۵


توصیه‌های طلایی پیش از انتخاب وکیل قتل در کرمانشاه

از استخدام وکلای تازه کار پرهیز کنید: همانطور که پیش‌تر نیز به آن اشاره نمودیم شما برای رسیدگی به دعاوی قتل لازم است به سراغ وکلای با تجربه بروید در واقع شما باید با تحقیقات جامعی که انجام می‌دهید به سراغ بهترین وکیل قتل در کرمانشاه رفته و از او برای حل مشکلات خود در خصوص پرونده‌های قضایی کمک دریافت کنید. اگر وکیل تازه کار باشد هرگز نخواهد توانست راهکارهای مناسبی را پیش روی شما قرار دهد چرا که پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری به خصوص قتل از پیچیدگی بالای برخوردار هستند.

وکلای متخصص را انتخاب کنید: اگر وکیلی را به خدمت بگیرید که به صورت تخصصی در خصوص دعاوی قتل مشغول به فعالیت‌های حقوقی بوده است به طور قطع شانس کسب پیروزی و رسیدن به اهداف مد نظرتان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. به طور معمول تخصص هر وکیل با قبول پرونده‌های متعدد در همان زمینه و یا تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در همان رشته مورد نظر پدیدار می‌گردد. در واقع لازم است درباره وکیل مورد نظرتان اطلاعات جامعی به دست آورده و تخصص او را پیدا کنید.

درباره حق الوکاله به توافق برسید: به این موضوع توجه داشته باشید که حق الوکاله به معنای همان دستمزد وکیل است و در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می‌گردد. به هر اندازه که پرونده‌ای پیچیده‌تر باشد میزان دستمزد وکیل برای پذیرش وکالت در آن نیز بیشتر خواهد بود بنابراین بدیهی است که وکیل از شما برای رسیدگی به پرونده‌های قتل دستمزد تقریباً بالایی را دریافت کند؛ اما خوب لازم است تحقیقات جامعی انجام داده و به سراغ وکلای با کیفیت اما مقرون به صرفه بروید تا به این شکل بتوانید با او در خصوص حق الوکاله به توافق رسیده و قرارداد امضا کنید.

به فن بیان وکیل توجه داشته باشید: خصوص پرونده را برای موکل خود تشریح نماید. خوب می‌دانیم که اگر وکیل فاقد مهارت‌های کلامی باشد در جلسات متعدد دادگاه نیز نخواهد توانست که از حقوق موکل خود دفاع نماید. پیش از اینکه با وکیل مورد نظرتان قرارداد نهایی را امضا کنید لازم است از مهارت‌های کلامی او اطمینان حاصل کرده تا به این شکل انتخاب درستی را داشته باشید. البته نباید پرحرفی‌های یک وکیل را به پای فن بیان قوی او بگذارید چرا که تفاوت‌های بسیار زیادی بین این دو موضوع وجود خواهد داشت.

بهترین وکیل قتل در کرمانشاه

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل قتل در کرمانشاه

هر اندازه که اطلاعات کاملی در خصوص وکیل داشته باشید به همان اندازه نیز می‌توانید انتخاب مطلوب‌تری را تجربه کنید. در واقع اگر مایل به انتخاب بهترین وکیل قتل در کرمانشاه هستید لازم است با او ملاقات حضوری داشته باشید تا از نزدیک رفتار و خلقیات او را مد نظر قرار داده و بررسی کنید. در این صورت است که می‌توانید دید جامع‌تری در خصوص توانمندی و ویژگی‌های وکیل مورد نظرتان داشته و تصمیم عاقلانه‌ای را بگیرید؛ بنابراین در ابتدا باید درباره وکیل مورد نظرتان مطالعات کاملی انجام داده و سپس از دفتر او جلسه‌ای برای ملاقات حضوری تدارک ببینید.

اگر وکیل به موقع در جلسات ملاقات حضوری حاضر نشود به طور قطع می‌توانید نظم و انضباط او را مورد بررسی قرار داده و به این نتیجه برسید که او زمان شناس نیست. از سوی دیگر شما می‌توانید ویژگی‌های وکیل به مانند قدرت برقراری ارتباط را نیز مورد بررسی قرار دهید. خوب می‌دانیم که اگر وکیل نتواند با موکل خود ارتباط درستی را برقرار کرده و با او تعامل داشته باشد امورات حقوقی مربوط به دعاوی قتل به درستی انجام نشده و فرد هرگز نخواهد توانست به خواسته‌های حقوقی خود برسد.

از سوی دیگر فن بیان یک وکیل را نیز می‌توانید در این جلسات زیر نظر گرفته و مهارت‌های کلامی او را نیز بررسی کنید. لازم است پیش از حضور در جلسات ملاقات حضوری تمامی ادله و مستنداتی که در اختیار دارید را به همراه ببرید تا وکیل بتواند در این جلسات آنها را مطالعه کرده و شناخت کامل‌تری را در خصوص پرونده به دست آورد. در این صورت است که بهترین وکیل قتل در کرمانشاه می‌تواند با دید جامع‌تری در خصوص پرونده اظهار نظر کرده و شما را راهنمایی نماید. همچنین باید در این جلسات تمامی دغدغه‌ها و نگرانی‌های خود را به وکیل منتقل کنید.

یکی از مهمترین خدماتی که وکیل می‌تواند در جلسات ملاقات حضوری به شما ارائه دهد دریافت مشاوره حقوقی می‌باشد. به طور کلی در جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید اطلاعات خود در خصوص پرونده را بهبود بخشیده و شانس خود را برای کسب پیروزی افزایش دهید. در صورتی که بین چند گزینه برای اعطای وکالت مردد هستید و نمی‌دانید کدام یک را به عنوان وکیل مورد نظرتان انتخاب کنید لازم است با آنها ملاقات حضوری داشته و نظر آنها را بشنوی تا بتوانید در نهایت از میان آنها تنها یک گزینه را برای اعطای وکالت انتخاب نمایید.

بهترین وکیل قتل در کرمانشاه

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی نمودید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله کوشیدیم تا شما را با مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل قتل در کرمانشاه آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید با بررسی تجربه و میزان سابقه وکلای متعدد از میان آنها گزینه مطلوب و مورد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه برخی از توصیه‌های طلایی پیش از انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و به تشریح آنها پرداختیم و پس از آن نیز به سراغ اهمیت ملاقات حضوری با وکیل رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا