حقوقیکیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل چک در کرمانشاه ⚖️【سال1403】

چک، یک ابزار مالی قدرتمند است که می ‌تواند برای پرداخت ‌های روزمره، خریدهای بزرگ، یا حتی وام‌ های شخصی استفاده شود. با این حال، استفاده از چک نیز می‌ تواند خطراتی را به همراه داشته باشد، از جمله چک برگشتی و چک بی محل را می توان مهم ترین این دردسرها به شمار آورد. اگر چک شما برگشت خورد، ممکن است با مشکلات جدی مواجه شوید، از جمله جریمه ‌های مالی، از دست دادن اعتبار و حتی بدهی است. در این شرایط، داشتن یک وکیل چک با تجربه و ماهر می ‌تواند به شما کمک کند تا از حقوق خود دفاع کنید و از آسیب‌ های بیشتر جلوگیری کرده و حقوق خود را پس بگیرید.. در این مقاله، ما به بررسی ویژگی ‌های یک وکیل چک خوب می ‌پردازیم و نکاتی را برای انتخاب وکیل چک ارائه می‌دهیم؛ بنابراین در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل چک در کرمانشاه آشنا کنیم. لطفا تا انتها ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل چک در کرمانشاه

بهترین وکیل چک در کرمانشاه کیست؟

چک برگشتی، یک مشکل جدی است که می‌ تواند پیامدهای مالی و قانونی جدی برای صادرکننده چک داشته باشد. طبق آمار بانک مرکزی، در سال ۱۴۰۱، بیش از ۱۶ میلیون فقره چک برگشتی در کشور صادر شده است. این رقم، نشان‌ دهنده اهمیت این موضوع است. در این بین برترین وکیل چک در کرمانشاه وظیفه دارد تا به دعاوی مربوط به انواع چک برگشتی ورود کرده و با استفاده از دانشی که در این خصوص در اختیار دارد، اختلافات پیش آمده را حل و فصل نماید و حقوق موکل را تامین کند.

بهترین وکیل کرمانشاه با استفاده از تجربیاتی که با حل دعاوی مالی به دست آورده است می تواند راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات به موکل خود ارائه دهد. در واقع درگیر شدن در انواع اختلافات مالی می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. این خسارات می تواند شامل جریمه های نقدی، محروم شدن از تسهیلات بانکی، درج نام در لیست سیاه بانک، عدم توانایی برای دریافت وام، ممنوع الخروجی و… باشد که با استخدام بهترین وکیل چک در کرمانشاه قابل حل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در کرمانشاه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل چک در کرمانشاه سال 1403!

بهروز ایازی جیحون آبادی

جناب آقای بهروز ایازی جیحون آبادی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای چندین سال تجربه بوده و در حوزه های حقوقی و کیفری فعالیت دارد و بصورت تخصصی در حوزه چک پرونده قبول می کند و مشاوره های بسیار خوبی در این باره ارائه می دهد. شما می توانبد از مشاوره های حضوری و غیر حضوری او بهره مند شوید.

آدرس: کرمانشاه

شماره تلفن: ۰۹۱۸۹۱۹۸۷۶۴

سیامک ابراهیمی

جناب آقای سیامک ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و فعال در حوزه ی خانواده و کیفری می باشد. تخصص او حوزه ی چک می باشد و در این زمینه مشاوره نیز ارائه می دهد. شما می توانید از مشاوره های تخصصی او در حوزه چک کمک بگیرید.

آدرس: کرمانشاه، پاوه، نوسود، روبروی فوریتهای پزشکی، منزل شخصی ابراهیمی پلاک ۳۱۴

شماره تماس: ۰۹۱۸۹۹۶۱۶۳۲

شکوفه ابراهیمی

سرکار خانم شکوفه ابراهیمی از وکلای پایه یک دادگستری با سال ها تجربه در حوزه تخصصی چک کرمانشاه می باشد. ایشان علاوه بر این حوزه در سایر زمینه ها مانند کیفری، خانواده، حقوقی، ثبتی، تجاری نیز پرونده قبول می کند و در تمامی زمینه ها ارائه مشاوره نیز دارد.

آدرس: کرمانشاه، چهار راه بنت الهدی ،روبروی بیمه آرمان

شماره تماس: ۰۹۱۸۷۳۹۷۶۷۹

سارا اله ویسی

سارا اله ویسی بهترین وکیل چک در کرمانشاه

خانم سارا اله ویسی وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به چک به افراد با تخصص و تبحر مکفی مشاوره ارائه می دهد و آنان را در مسیر درست و قانونی قرار می دهد. ایشان پرونده های پیچیده ای را در این زمینه به سر انجامی خوش رسانده است از این رو افراد با خیالی آسوده به خانم اله ویسی اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: کرمانشاه میدان گلایول نبش کوچه دوم برق مجتمع اداری برق طبقه۴ واحد ۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۵۷۱۷۳۹

امین اجرائی

جناب آقای امین اجرائی وکیل پایه یک دادگستری بوده و ازاعضای کانون وکلا می باشد. ایشان دارای چندین سال تجربه وکالت بوده و از جمله خدمات او تنظیم اسناد و مدارک، شکوائیه، تنظیم لایحه و دادخواست می باشد. آقای اجرائی در تمام زمینه ها پرونده قبول میکند ولی در حوزه چک بصورت تخصصی در کرمانشاه فعالیت کرده و مشاوره نیز ارائه می دهد.

آدرس: کرمانشاه، شهرستان سنقرکلیائی، بلوار شهید ادیبی، روبروی دادگستری سنقر

شماره تماس: ۰۹۱۸۷۲۵۶۴۰۹

هوشمند احمدی

جناب آقای هوشنگ احمدی دارای پروانه وکالت به شماره ۲۴۱۷۲ می باشد و از حوزه های فعالیت او میتوان به کیفری، تجاری، خانواده، حقوقی مثل اسناد و مدارک و پیگیری چک اشاره کرد. آقای احمدی در سوابق خود نتایج خوبی را در حوزه چک ثبت کرده است. همچنین شما میتوانید از مشاوره های تخصصی و رایگان ایشان نیز بهره مند شوید.

آدرس: کرمانشاه، میدان شهرداری، خیابان معلم غربی، ساختمان معلم، طبقه ۱ واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۲۵۴۰۹۸


سه تصور غلط درباره دستمزد وکیل چک کرمانشاه

لازم است تمام تمرکز خود را به کار بگیرید تا پس از پرداخت کامل حق الوکاله به وکیل مورد نظرتان او را به خدمت گرفته و دعاوی مربوط به چک را حل و فصل نمایید. حق الوکاله بهترین وکیل چک در کرمانشاه یکی از مهم ‌ترین مسائلی است که در هنگام انتخاب وکیل چک باید به آن توجه کرد. با این حال، در مورد حق الوکاله وکیل چک، تصورات غلطی وجود دارد که می ‌تواند منجر به تصمیم ‌گیری نادرست شود. در ادامه، به بررسی سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل چک می‌ پردازیم:

میزان حق الوکاله ثابت نیست: یکی از تصورات غلطی که در میان افراد درگیر شده با دعاوی چک همواره همراه بوده، این است که مبلغ حق الوکاله میزان ثابتی است و و نمی توان در خصوص آن صحبتی برای کاهش انجام داد. باید دقت داشته باشید که در تعرفه های حق الوکاله موجود در آیین نامه ها می توان به دستمزد وکیل پی برد؛ اما ترجیح اکثر وکلا این است که دستمزدهایشان را به صورت توافقی و با نظر وکیل و موکل تعیین نمایند و بنابراین می توان گفت که ممکن است حق الوکاله میزان ثابتی نداشته باشد.

می توان در خصوص حق الوکاله چانه زنی کرد: در ابتدا لازم است بهترین وکیل چک در کرمانشاه پرونده را از جنبه های گوناگون مد نظر قرار دهد تا به این شکل بتواند نظر نهایی اش را در خصوص حق الوکاله اعلام دارد. تصور غلطی که در این خصوص وجود دارد این است که افراد بر این باور تاکید دارند که اگر مبلغی از سوی وکیل اعلام شود، دیگر نمی توان در خصوص آن چانه زنی کرد و باید بی کم و کاست آن را قبول نمود. این در حالی است که شما می توانید با تبادل نظر با وکیل از میزان حق الوکاله کم کنید.

حق الوکاله را الزاما در پایان همکاری به وکیل پرداخت نمی کنند: این تصور غلط است. در بسیاری از موارد، حق الوکاله وکیل چک، باید قبل از طرح دعوی یا در حین رسیدگی به پرونده، توسط موکل پرداخت شود. تنها در صورتی که وکیل، دعوی را به نفع موکل برنده شود، می‌ تواند حق الوکاله خود را از محکوم علیه وصول کند. لازم است به طور کلی به این موضوع توجه داشته باشید که نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به مانند میزان آن به صورت توافقی تعیین می شود و می توانید در این خصوص به توافق با وکیل برسید.

بهترین وکیل چک در کرمانشاه

مهم ترین ویژگی های وکیل چک کرمانشاه

باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که اگر بدون توجه به ویژگی های بهترین وکیل چک در کرمانشاه و بدون اینکه وجود آن ها را در حقوقدان مورد نظر مورد سنجش قرار دهیم، انتخابی داشته باشیم، نخواهیم توانست به کسب موفقیت امیدوار باشیم. از این رو، در ادامه سه مورد از ویؤگی های وکیل چک را بررسی خواهیم کرد:

تجربه و تخصص وکیل چک: تجربه و تخصص بهترین وکیل چک در کرمانشاه نقش مهمی در موفقیت پرونده ایفا می ‌کند. یک وکیل چک باتجربه، با قوانین و مقررات مربوط به چک آشنا است و می‌ تواند به خوبی از حقوق موکل خود دفاع کند. همچنین، یک وکیل چک باتجربه، می‌ تواند راهکارهای مناسب برای حل مشکل موکل خود ارائه دهد. در واقع او تجربیات خود را در سال های حضورش در محاکم قضایی و درگیری با پرونده های مربوط به دعاوی مالی به دست آورده است و در این راه می تواند از تجربیات خود استفاده مفیدی داشته باشد.

مهارت ‌های ارتباطی با افراد درگیر در پرونده های مربوط به چک: مهارت ‌های ارتباطی بهترین وکیل چک در کرمانشاه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری برای برقراری ارتباط موثر با موکل و مراجع قضایی ضروری است. یک وکیل چک خوب باید بتواند به خوبی با موکل خود ارتباط برقرار کند و نیازهای او را درک کند. همچنین، باید بتواند به طور واضح و روشن توضیح دهد که چه اقداماتی برای حل مشکل موکل خود انجام خواهد داد. او نیازهای موکل خود را به خوبی می شناسد و با تعاملی موثر آن ها را حل می کند.

تعهد به موکل: تعهد به موکل، یکی از مهم ‌ترین ویژگی ‌های یک وکیل خوب است. یک وکیل چک خوب باید به موکل خود متعهد باشد و تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق او انجام دهد. همچنین، باید بتواند موکل خود را در طول فرآیند رسیدگی به پرونده، همراهی کند و به او آرامش دهد. در واقع اصول حرفه ای حکم می کند که وکیل از منافع موکل خود دفاع کرده و اجازه ندهد هیچ عامل خارجی او را از اهداف تعیین شده دور نماید و آینده پرونده را به خطر بیندازد.

بهترین وکیل چک در کرمانشاه

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل چک در کرمانشاه آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید گزینه های مد نظرتان را به خدمت بگیرید. در ادامه سه تصور غلط درباره دستمزد وکلا را مورد ارزیابی قرار دادیم و در انتهای مقاله نیز سه ویژگی مهم برای انتخاب وکیل را بررسی کردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا