وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در کرمانشاه ⚖️【سال1402】

افرادی زیادی من جمله خانم ها حین مواجه شدن با پرونده های حقوقی ترجیح می دهند، وکالت خود را به یک وکیل زن بسپارند. بانوان بسیاری هستند که احساس می کنند انتخاب مشاور حقوقی خانم برای آن ها بهتر است؛ چرا که راحت تر می توانند ارتباط برقرار کنند. همچنین با توجه به ویژگی ذاتی خانم ها، اغلب به عنوان وکلایی نکته سنج و ریزبین معرفی می شوند. اگر ساکن شهر کرمانشاه و در جست و جوی وکیل خبره خانم هستید، سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در کرمانشاه بپردازیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل خانم در کرمانشاه

بهترین وکیل زن در کرمانشاه کیست؟

پرونده های قضایی همواره دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند. این نکته صحیح است که در انتخاب وکیل اجباری نیست، لیکن در نظر داشته باشید، از کنار موضوعی که می تواند سرنوشت شما را تعیین کند، نباید به سادگی گذشت. پیگیری ها، اسناد و مدارک شما یک طرف این قضیه است و در جهت دیگر دانش و آگاهی حرف اول را می زند.

مشورت با یک فرد با تجربه، ماهر و مسلط بر قوانین موجب پیش بردن پرونده شما در مطلوب ترین حالت می شود. انتخاب وکیل خانم صبور باعث می شود به درستی سخنان شما توسط وی شنیده و در دادگاه از شما دفاع گردد. زمان پارامتر مهمی است خصوصا اگر بخواهیم آن را وقف مشکلات کنیم؛ لذا استخدام فردی پایبند به وقت سبب می شود تا در بازه زمانی مناسب، سختی های مربوط به مسائل پرونده که قطعا فعالیت های شخصی دیگر را هم درگیر می کند، پایان یابد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرمانشاه

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

فن بیان بالا و مهارت کلامی وکیل انتخابی شما، نیز نقش بسزایی در روند بهتر پرونده دارد، چرا که افراد هرچقدر هم دانش و تجربه داشته باشند اگر نتوانند از آن به وسیله ی کلام استفاده کنند، دفاع از شما در مقابل قاضی، حاصل خوبی ندارد. در این مقاله اهتمام ورزیده ایم که 10 تا از بهترین وکیل زن در کرمانشاه را همراه شماره تماس و آدرس معرفی کنیم. جهت مطالعه، ادامه این مطلب را در مجله برترین وکیل دنبال کنید:

مهناز جمشیدی

سرکار خانم مهناز جمشیدی وکیل کرمانشاه

یکی از حرفه ای ترین و زبده ترین وکیل ها در کرمانشاه سرکار خانم جمشیدی و وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه می باشد. دارای مدرک کارشناسی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی مانند دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست، قیم و … و دعاوی مالی، تجاری، قراردادها مانند چک، داوری، مناقصات، اختلافات مالی، برات، فاکتور و … می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 0937548819709184287161
آدرس دفتر: کرمانشاه، چهارراه اجاق، پاساژ نظری

سارا اله ویسی

خانم سارا اله ویسی وکیل زن در کرمانشاه

خانم سارا اله ویسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه با 13 سال سابقه کار وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی می باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای حاذق در شهر کرمانشاه محسوب می شوند.

خانم اله ویسی با بهره گیری از قوانین روز حقوقی، نفوذ کلامی بالا و صبر و حوصله، تلاش می کنند تا بهترین آراء را در پرونده های مرجوعه به دست آورند. ایشان برای مراجعینی که توان پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارند، شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده اند تا تمامی افراد امکان ارتباط با وکیل متخصص در دعاوی خود را داشته باشند.

برخی از سوابق و خدمات خانم اله ویسی:

 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • همکاری با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری
 • چندین سال فعالیت به عنوان دبیر در کرمانشاه
 • قبول وکالت کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، دیوان عدالت ثبتی، اداره و …
 • ارائه مشاوره در کلیه زمینه ها و ثبت دادخواست حقوقی و کیفری، ثبت اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با خانم اله ویسی می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

در صورت عدم پاسخگویی، ضمن معرفی خود پیغام بگذارید، وکیل در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار می نماید.

شماره تماس: 09183571739
شماره تماس دفتر: 08338242608
آدرس دفتر وکالت: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

پرستو رادمنش

سرکار خانم پرستو رادمنش

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 12 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

برخی از سوابق کاری خانم پرستو رادمنش:

 • از اردیبهشت ماه 1384 بعنوان نیروی خرید خدمت و در چهارچوب قرار داد کار معین به استخدام اداره کل مسکن و شهرسازی وقت در آمده و تا سال 87 در قالب قرار داد فوق به انجام در زمینه امور املاک و اراضی اشتغال به کار داشته اند.
 • در سال 86 و پس از اخذ پروانه وکالت دادگستری بعنوان وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در خصوص دعاوی مربوط به رفع تصرفات_خلع ید_ رفع مزاحمت_ تنظیم سند دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 100 شهرداری_ ماده 5 و ماده 12 قوانین اراضی شهری و زمین شهری و دعاوی راه و تملکات راه و شهرسازی_ پرونده های ثبتی و وصول مطالبات و… را در بیش از 1500 پرونده بعهده داشته اند.
 • از سال 1391 بعنوان وکیل پیگیری مطالبات مدیریت شعب بانک ملت استان کرمانشاه را بعهده داشته اند.
 • از سال 1391 لغایت 1393 بعنوان وکیل بانک ملی دعاوی پیگیری مطالبات و اجرای اسناد را بعهده داشته اند.
 • از تاریخ 1394/7/6 لغایت 1394/12/29 بعنوان وکیل و مشاوره تعاونی مسکن اتباع و امور مهاجرین خارجی کرمانشاه به مشاوره و دفاع دعاوی پرداخته اند.
 • از فروردین 1401 بعنوان وکیل و مشاور حقوقی شرکت جهاد نصر استان کرمانشاه فعالیت می کنند.
 • سابقه بازرسی مرکز وکلا و کارشناسان حقوقی قوه قضائیه.
 • عضو هیات مدیره دیوان داوری مرکزی وکلا.

گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان:

 • دارای گواهینامه داوری درجه 1
 • گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان
 • گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری
 • گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان
 • گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات
 • گواهینامه دوره آموزش خانواده

جهت اعطای وکالت و بره مندی از خدمات مشاوره و کالت خانم پرستو رادمنش با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09183302676
آدرس دفتر:
کرمانشاه، 22 بهمن، چهارراه سی متری دوم، رو به روی بانک مسکن و بانک مهر ایرانیان، برج کادوس، طبقه ۵

مریم مرادی

سرکار خانم مریم مرادی

خانم مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه است. ایشان دارای 11 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی می باشند. خانم مرادی با مدرک کارشناسی حقوق، پیوسته در حال افزایش آگاهی خود جهت بهبود روند پرونده های قضایی هستند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل مرادی، در مشاوره پرونده های حقوقی، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، نفوذ کلام و فن بیان بالا، علم به روز پیگیری می کنند و به نتیجه مطلوبی می رسانند. از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل زن شایسته در کرمانشاه شناخته شوند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، کوچه ثبت بالاتر از کلانتری، نبش کوچه حاج اسماعیل سرابی

شماره تماس: 09183391942

زهرا شکربیگی

سرکار خانم زهرا شکربیگی

سرکار خانم زهرا شکربیگی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 11 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور ارشد حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص خانم شکربیگی موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور قضایی بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا سرکار خانم زهرا شکربیگی را می توان جزو وکیل زن حاذق در کرمانشاه معرفی کرد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، چهارراه بنت الهدی، روبروی دادگستری کل استان، ساختمان وکلا

شماره تماس: 09188555470

مهسا ستایش نیا

سرکار خانم مهسا ستایش نیا

سرکار خانم مهسا ستایش نیا وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، تدریس در دانشگاه، نمایندگی و وکالت شرکت ها و دارای بیش از 8 سال سابقه مستمر در زمینه های مختلف حقوقی، توانسته اند تجربه های ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است.

خانم ستایش نیا با فن بیان و نفوذ کلام بالا، پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل زن ماهر در کرمانشاه دانست.

آدرس دفتر: کرمانشاه، دبیر اعظم، کوی صنایع دستی، طبقه 2

شماره تماس: 09368998574

نگین عسگری

سرکار خانم نگین عسگری

سرکار خانم نگین عسگری وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک دکترا حرفه ای مدیریت گرایش حقوق با بیش از 8 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. خانم عسگری با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، خانم نگین عسگری در زمینه وکالت های مختلف، از جمله حقوق کیفری جزو وکیل زن خوب در کرمانشاه محسوب می شوند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، خیابان قیطاسیان (بالاتر از نیرو انتظامی، جنب شورای شهر اسلامی)، ساختمان وکلا، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09183565113

شرایط صحت قرارداد با وکیل زن چیست؟

وکالت نیز مانند دیگر قراردادها، تحت شرایط خاصی جهت روند صحیح معاملات قابل اجرا می باشد. از جمله این شرایط می توان به معین و مشروع بودن موضوع مورد معامله، داشتن اهلیت لازم مانند عقل و بلوغ برای انعقاد عقد و قصد و رضا دو طرف برای ایجاد معامله اشاره کرد. همچنین زمانی که شخص موکل وکالت را به وکیل خود می دهد بدین معناست که وکیل را در مواردی خاص به نایب خود قرار می دهد، در نتیجه تنها اموری قابل وکالت هستند که نیابت پذیر باشند.

بهترین وکیل خانم در کرمانشاه

وکالت می تواند در همه ی زمینه ها صورت بگیرد، یعنی وکیل محدود به امور دادگاه ها نیست و در سایر فعالیت های حقوقی نیز می توان وکالت را به وکیل سپرد، مانند به نیابت قرار دادن در خرید و فروش، انعقاد اجاره، انعقاد عقد و … . توجه داشته باشید که یک وکیل تنها در عرصه اموری که برای وی مشخص گشته می تواند جهت انجام آن اقدام کند لذا در مسائلی که به او، اذنی داده نشود نمی تواند به مسئله ورود کند. بهتر است برای سپردن وکالت خود از بهترین وکیل زن در کرمانشاه راهنمایی بگیرید.

انواع ادله در پرونده های حقوقی چگونه است؟

اولین ادله، اقرار مورد بحث است. هرگاه فردی در پرونده حقوقی به ضرر خودش یا نفع دیگری، مطلبی را بگوید آن شخص اقرار کرده در این حالت بدون نیاز به مدارک و ادله دیگر، پرونده به نفع شاکی تمام می شود. دومین مورد سوگند یا قسم می باشد. از آنجایی که این امر تحت شرایط خاصی اجرا می شود و فرد باید نام های جلاله خداوند را بگوید، یکی از کم کاربرد ترین ادله است و معمولا در آخرین مرحله مورد استفاده قرار می گیرد.

در کل در صورتی که قاضی با دلایل کافی فرد مدعی قانع نشود، فرد مقابل با سوگند، اقدام به اثبات حق بودن اظهاراتش و دفاع از خود یا اثبات بی اساس بودن ادعای مدعی میکند. ادله دیگر، شهادت است، که به آن می پردازیم. در این نوع ادله، هرگاه طی پرونده های حقوقی فرد مدعی نتواند با استفاده از اقرار و مدارک ادعای خود را ثابت کند، می تواند از شاهدان آن مسئله درخواست کند که ادعای او را تایید کنند در این صورت افراد رخ دادن یا ندادن جرم را توسط متهم بیان می کنند.

بهترین وکیل خانم در کرمانشاه

آخرین مورد ادله، علم قاضی می باشد. منظور از علم قاضی یعنی او، بر اساس یکسری مستندات و مدارک ارائه شده توسط کارشناس، تحقیقات محلی، اظهارات مطلع و گزارش ظابطان دادگستری مانند پلیس و بسیج، یقین پیدا کرده و طبق همین یقین و مستندات حکم را صادر می نماید. در نتیجه قاضی تنها به دیده ها و شنیده های خود بسنده نمی کند و سایر ارگان های مذکور در علم قاضی تاثیر می گذارند. در روند مسائل حقوقی و آگاهی کامل از روند دادگاه در برگزاری ادله ها می توانید با بهترین وکیل زن در کرمانشاه مشورت کنید.

کلام آخر

از توجه شما دوستان گرامی تا آخر این مطلب در مجله برترین وکیل سپاس گزاریم. امید است مطالب گفته شده از جمله معرفی بهترین وکیل زن در کرمانشاه، شرایط صحت قرارداد با وکیل و انواع ادله ها در پرونده های حقوقی و شرح آن ها برای شما عزیزان مفید واقع گردیده باشد. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا