طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه ⚖️【سال1403】

زمانی که زوجین در زندگی مشترک خود دچار اختلافات غیر قابل تحمل می شوند، تصمیم بر جدایی میان آن دو پر رنگ تر می گردد. قرار گرفتن در مسیر پرونده های خانواده همچون طلاق، دشواری های خاص خودش را دارد. افراد می توانند با انتخاب مشاوری مسلط و ماهر در زمینه حقوقی از چالش های موجود در این راه بکاهند. اگر ساکن کرمانشاه و به دنبال انتخاب وکیلی خبره هستید، اکنون سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کیست؟

یکی از مهم ترین اقدامات افراد برای پیگیری بهتر پرونده های طلاق، انتخاب وکیلی متخصص و خبره می باشد. قرار گرفتن در جریان پرونده های حقوقی کار ساده ای نیست و به سادگی نباید از آن گذشت. تسلط بر قوانین و تصمیمات آگاهانه درمورد این قضایا حرف اول را می زند. متاسفانه اغلب اشخاص، به دلیل عدم آشنایی کافی را از روال پرونده های خانواده مانند طلاق، طی روند امور آن، بر مشکلات خود می افزایند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرمانشاه

خوشبختانه شهر کرمانشاه دارای وکلای ماهر و متخصص فراوانی است که افراد با راهنمایی و مشورت آنان همواره به نتایج مطلوبی رسیده اند. قبل از تصمیم برای یافتن وکیلی خوب باید ویژگی های آن را بدانیم. یکی از شروط مهم برگزیدن مشاور حقوقی، داشتن سواد و دانش کافی آن در امور حقوقی می باشد؛ علاوه بر این توانایی وی برای دفاع از شما، با فن بیان و شیوایی کلام جزو پارامتر های پر اهمیت محسوب می گردد. وقت شناسی و شکیبایی وکیل شما، مسبب نظم در امور می شود، چرا که او با حوصله و دقت بسیار، اسناد و مدارک موجود را بررسی کرده و سپس طبق برنامه ریزی های انجام شده، آماده دفاع از موکل خود در موعد مقرر می گردد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

برای سهولت کار شما اهتمام ورزیده ایم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه به همراه شماره تماس و آدرس دفتر ایشان بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه سال 1403!

محمد ایزدی

جناب آقای محمد ایزدی

جناب آقای محمد ایزدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک دکتری در زمینه حقوق خصوصی همراه 18 سال فعالیت و همچنین تدریس در دانشگاه، دارای سوابق ارزشمندی می باشند. آقای ایزدی با تسلط بر قوانین، بیان شیوا، برخورد مناسب و علم به روزی که دارند، توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب کنند.

وکیل ایزدی همواره با دلسوزی، پیگیر امور حقوقی افراد می شوند و سعی دارند با استفاده از تجربیات حاصل شده از پرونده هایشان در زمینه های مختلف من جمله خانواده و طلاق، راه حل های موثری را ارائه دهند. از این رو جناب ایزدی را می توان جزو وکیل طلاق حاذق در کرمانشاه بشمار آورد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، میدان فردوسی، جنب بانک صادرات، طبقه سوم

شماره تماس: 09183396761

سهیلا سلیمانی

سرکار خانم سهیلا سلیمانی

خانم سهیلا سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه می باشند. ایشان وکیل متخصص با 8 سال سابقه فعال و مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، در زمینه های حقوقی اعسار، خانواده، اجراییات و حدود هستند. خانم سلیمانی با توجه به تسلط کامل بر قوانین، فن بیان و کلام شیوا، تعهد، صداقت و برخورد مناسب در میان وکیل های ماهر طلاق در کرمانشاه شناخته شده اند.

تخصص وکیل، سلیمانی در زمینه پرونده های حقوقی خانواده من جمله طلاق، موجب گشته است که نتایج مطلوبی از پیگیری ایشان حاصل شود و رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، چهارراه مدرس، خیابان مطهری غربی

شماره تماس: 09189261445

حسین مرادقلی

جناب آقای حسین مرادقلی

جناب آقای حسین مرادقلی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه هستند. ایشان با بیش از 6 سال سابقه کاری در زمینه پرونده های حقوقی خانواده از جمله طلاق، با مدرک کارشناسی ارشد مجموعه حقوق، در حال فعالیت می باشند.

طبق گفته ی موکلین، آقای حسین مرادقلی جزو مشاوران حرفه ای، مسلط بر قوانین، دارای نفوذ کلام و فن بیان بالا، پایبند به عهد و زمان در امور، به حساب می آیند. لذا جناب حسین مرادقلی را می توان به عنوان وکیل خوب طلاق در کرمانشاه معرفی کرد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، 22 بهمن، میدان مرکزی، کوی 130، پلاک 5

شماره تماس: 0918312149

مریم مرادی

سرکار خانم مریم مرادی

خانم مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه است. ایشان دارای 11 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی از جمله خانواده می باشند. خانم مرادی با مدرک کارشناسی حقوق، پیوسته در حال افزایش آگاهی خود جهت بهبود روند پرونده های خانواده، هستند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل مرادی، در مشاوره پرونده های حقوقی خانواده مانند طلاق، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، نفوذ کلام و فن بیان بالا، علم به روز پیگیری می کنند و به نتیجه مطلوبی می رسانند. از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل طلاق شایسته در کرمانشاه شناخته شوند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، کوچه ثبت بالاتر از کلانتری، نبش کوچه حاج اسماعیل سرابی

شماره تماس: 09183391942


طلاق بائن و انواع آن چیست؟

طلاق بائن یکی از انواع طلاق است که مرد نمی تواند در ایام عده، به زن رجوع کند. یعنی در آن امکان بازگشت مجدد بدون خواندن صیغه میسر نمی گردد و نمی توان ازدواج قبل طلاق را دوباره به رسمیت شناخت. در این نوع از جدایی نفقه به زوجه تعلق نخواهد گرفت و همچنین اگر در ایام عده یکی از طرفین فوت کند، ارثی به فرد مقابل نمی رسد.

طبق ماده 1145 قانون مدنی طلاق بائن به انواع مختلفی تقسیم می گردد، که عبارتند از: طلاق زن یائسه، طلاقی که قبل از نزدیکی صورت بگیرد و مورد دیگر آن، سومین طلاق که بعد از سه وصلت پی در پی صورت بگیرد؛ چه در شرایطی که نوع وصلت رجوع باشد یا نکاح، زمانی که برای بار سوم جدایی اتفاق می افتد، طلاق از نوع بائن می باشد.

نوع آخر از طلاق بائن شامل خلع و مبارات است. این شکل از طلاق در حالی به وقوع می پیوندد که زن نسبت به شوهر خود کراهت داشته (طلاق خلع) باشد و یا این که احساس اکراه دو طرفه (طلاق مبارات) باشد. در طلاق خلع، زن ملزم است مالی عینا معادل مهریه که می تواند بیشتر یا کمتر از آن مقدار باشد را، به زوج پرداخت کند تا او نسبت به جدایی رضایت دهد.

در این نوع از طلاق مرد نمی تواند رجوع کند مگر این که مقدار مهریه پرداختی از جانب زوجه، به زن پس داده شود. شرایط خاصی بر این نوع جدایی حاکم است؛ برای مثال، اولا این که طرفین، هردو از صلاحیت، عقل، بلوغ و اختیارات لازم برخوردار باشند، ثانیا حین جاری شدن صیغه طلاق زن نباید در عادت ماهیانه باشد، ثالثا پس از جاری شدن صیغه طلاق، زوجه اگر یائسه یا باکره نباشد، باید عده طلاق خود را به مدت 3 ماه و 10 روز نگه دارد.

برای دریافت راهنمایی های بیشتر در این خصوص می توان از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کمک گرفت، تسلط وی سبب می شود که افراد آگاهانه در مسیر قدم بگذارند.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

پرداخت نفقه، بعد از طلاق چگونه است؟

نفقه مقدار مبلغی است که از جانب مرد به زن جهت رفع نیاز های مالی مانند خوراک و پوشاک پرداخت می شود. پس از طلاق، زوج دیگر مسئول آن نمی باشد؛ مگر به دو صورت، که آن ها را در ادامه مقاله بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه، شرح می دهیم.

مورد اول، بارداری زن است که در این شرایط، مرد با صرف نظر از نوع طلاق، ملزم به پرداخت نفقه می شود. باید در نظر داشت که پس از وضع حمل نیز مرد، موظف به پرداخت نفقه فرزندش می باشد، اما دیگر در مقابل نفقه زوجه وظیفه ای ندارد. طبق ماده 1107 قانون مدنی، نفقه پرداختی باید تمام نیاز های متعارف و مناسب یک زن باردار را پوشش دهد و صرفا ارتباطی با اوضاع مالی زوج ندارد.

مورد دوم، طلاق رجعی می باشد. طلاق رجعی بر خلاف طلاق بائن است و مرد می تواند در ایام عده به زن رجوع کرده و مجددا زندگی مشترک خود را آغاز کنند، همچنین زن موظف به سکونت در منزل همسرش تا هنگام به پایان رسیدن مدت عده طلاق می باشد، در مقابل آن، مرد هم ملزم به پرداخت نفقه این مدت می گردد. البته به شرطی که زن ناشزه نباشد.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه، طلاق بائن و انواع آن، همچنین شرایط پرداخت نفقه در زمان طلاق قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 1 =

دکمه بازگشت به بالا