وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در قم ⚖️ + تلفن☎️️【سال1403】

سعیده قنبری
وکیل پایه یک دادگستری
10 سال سابقه فعالیت
آدرس قم، بلوار جمهوری، نبش کوچه ۱۶، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۵، واحد ۱۱
رزومه وکیل سعیده قنبری

خانم سعیده قنبری وکیل پایه یک دادگستری در قم، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، دارای دکتری حقوق خصوصی و بیش از 10 سال سابقه وکالت در امور حقوقی، کیفری و خانواده می باشند.

معصومه قلندری
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱ و ۳، ساختمان یلدا، طبقه ۵، واحد ۱۶
رزومه وکیل معصومه قلندری

خانم معصومه قلندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند. ایشان یکی از وکلای زن متخصص در شهر قم هستند. خانم معصومه قلندری به عنوان یک مشاور حقوقی خبره، با موکلین خود تعامل و همفکری دارند و دلسوزانه به مسائل مربوط به پرونده آن ها رسیدگی می کنند.

تخصص خانم معصومه قلندری:

  • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
  • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …)
  • وکالت در امور قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از خانم معصومه قلندری، تماس حاصل فرمایید.

خدیجه لطفی
وکیل پایه یک دادگستری
11 سال سابقه فعالیت
آدرس قم، انتهای بلوار ۱۵ خرداد، ابتدای ۷۵ متری عمار یاسر، نبش میدان رزمندگان اسلام، مجتمع اداری میلاد نور، طبقه دوم، واحد 10
رزومه وکیل خدیجه لطفی

خانم لطفی وکیل پایه یک دادگستری در قم، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، عضو کمیسیون بانوان مرکز وکلا استان قم و دارای بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت در پرونده های کیفری، خانواده و حقوقی می باشند. انجام مشاوره بصورت حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی

پرونده هایی که توسط خانم خدیجه لطفی پذیرفته می شود شامل:

  • دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …)
  • دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از مشاوره حضوری و غیر حضوری خانم خدیجه لطفی، تماس بگیرید.

فاطمه موسوی
سيده فاطمه موسوی
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس باجک یک، بین کوچه ۱۱ و ۱۳، دفتروکالت
تلفن 09100114151
رزومه وکیل سيده فاطمه موسوی

خانم سيده فاطمه موسوی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، كارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت می باشند.ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه قم و همچنین مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه مفید قم کسب کردند. ایشان با پشتکار و تلاش مداوم در صدد کسب بهترین نتیجه برای موکلین خود می باشد. همچنین مشاوره حقوقی را به شکل حضوری و غیرحضوری به متقاضیان ارائه می دهند.

برخی از حوزه فعاليت خانم موسوی:

  • دعاوی خانواده شامل؛ مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه و فرزند، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهيزيه ،طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج،الزام به تميكن و
  • دعاوی حقوقی شامل؛ تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها و ثبت شركت، مطالبه وجه چک و سفته و…
  • دعاوی كيفری شامل؛ كلاهبرداری، جعل، خيانت در امانت، انتقال مال غير، تهديد، سرقت و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سیده فاطمه موسوی، تماس بگیرید.

مرضیه صفدری
وکیل پایه یک دادگستری
14 سال سابقه فعالیت
آدرس قم، خیابان جهاد، تیرسراج 8، محله عمران آباد
تلفن 09127516901
رزومه وکیل مرضیه صفدری

ایشان وکیل پایه یک دادگستری قم، مشاور حقوقی، کیفری، خانواده و دارای بیش از 14 سال سابقه در امور حقوقی و بیش از 8 سال سابقه در حرفه وکالت دارند. خانم صفدری دارای مدارک کارشناسی حقوق از دانشگاه شهید بهشتی بوده، مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را از دانشگاه تربیت مدرس و مدرک دکتری تخصصی حقوق خصوصی را از دانشگاه تهران کسب کرده اند. همچنین ایشان از مدرسین دانشگاه می باشند.

سوابق:

  • دارای 17 سال سابقه حقوقی در قم
  • دارای رتبه 12 آزمون کانون وکلا
  • موفق به کسب رتبه 90 کنکور سراسری سال 85
  • موفق به کسب رتبه 28 کنکور سراسری کارشناسی ارشد سال 90
  • موفق به کسب رتبه 15 آزمون سراسری در مقطع دکتری

سرکار خانم مریم عابدی
مریم عابدی
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس قم، میدان جهاد، کوچه 40، ساختمان آفتاب، طبقه 2، واحد 5
تلفن 09123535782
رزومه وکیل مریم عابدی

خانم عابدی از وکلای پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری شهر قم هستند، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی می باشند. حوزه فعالیت های ایشان در زمینه دعاوی مختلف بوده و با توجه به تجربه ای که در سال های وکالت خود به دست آورده اند بهترین راه حل ها را برای موفقیت پرونده موکل خود ارائه می دهند.

سوابق:

  • دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت در شهر قم
  • سابقه همکاری با بانک های کشاورزی و بانک شهر
  • دبیر کمیسیون منابع طبیعی استان قم از سال 1379 تا 1381
  • کارشناس حقوقی بنیاد مسکن-رئیس امور اداری بنیاد مسکن از سال 1381 تا 1390

نام مریم ثقفی
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس قم، بلوار جمهوری، نبش کوچه 52، پلاک 30، طبقه اول
تلفن 09381046296
رزومه وکیل نام مریم ثقفی

سرکار خانم مریم ثقفی با فعالیت در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری در شهر قم شروع به فعالیت کرده است و با عضو در کانون وکلای دادگستری توانسته است تا کارنامه ای درخشان در دعاوی حقوقی و کیفری از خود در شهر قم برجا گذاشته است و دارای کارنامه درخشانی در این حوضه می باشد.

زینب ضیایی
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس قم، 45 متری صندوق، نبش کوچه 36، ساختمان کاج، طبقه اول
رزومه وکیل زینب ضیایی

خانم ضیایی وکیل پایه یک دادگستری در قم و با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران به کار وکالت در شهر قم می پردازند. مشاوره هایی که توسط ایشان به متقاضیان ارائه می شود به دو صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. همچنین خانم ضیایی به عنوان وکیل در بانک مهر اقتصاد قم فعالیت داشته اند.

تخصص ها:

  • وکیل دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و …
  • وکیل دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، سرقت دعاوی مالی، قراردادها و ..
  • وکیل دعاوی مربوط به چک، اختلافات مالی، برات، سفته، رسید عادی، فاکتور و …
  • وکیل تعزیرات و مجازات های بازدارنده

در بسیاری از پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده شاهد حضور وکیل خانم هستیم. برخلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می کنند وکلای خانم توانایی دفاع از موکل در این دعاوی را ندارد، اتفاقا در برخی از پرونده ها همچون دعاوی خانواده، وکلای خانم موفق تر عمل می کنند. از طرفی برخی از موکلین به دلیل مشکلی که برای شان پیش آمده ترجیح می دهند با وکیل خانم در ارتباط باشند تا موضوع پرونده را به راحتی به او بازگو کنند. قصد داریم در این مطلب به معرفی بهترین وکیل زن در قم بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تماس وکلای متخصص در قم در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

وکیل زن در قم

وکیل زن در قم

در صورتی که یکی از طرفین دعوا وکیل داشته باشد، برای طرف دیگر هم ضروری می شود تا وکیلی انتخاب کند. معمولا موکلین خانم در پرونده هایی که مربوط به دعاوی خانواده می شود از وکیل خانم در قم کمک می گیرند. آن ها برای این انتخاب دلایلی دارند، به دلیل احساس نزدیکی و راحتی در افشای جزییات پرونده و همچنین به دلیل احساس همدردی که باهم دارند، بهترین وکیل قم را انتخاب می کنند.

وکلای زن همانند وکلای مرد توانایی این را دارند تا در دادگاه از حق موکل خود دفاع کنند، شکواییه، دادخواست و اظهارنامه لازم را به دادگاه ارائه دهند. بسیاری از افراد بر این باورند که وکیل خانم لوایح و اوراق را با جزییات بیشتری نوشته و روی قاضی تاثیر مثبت می گذارد.

همانطور که گفتیم وکلای خانم در پرونده های خانواده بیشتر کار می کنند، معمولا در دعاوی خانواده کودکان و زنان بیشتر آسیب می بینند و وکیل زن بهتر آن ها را درک می کند و رابطه تنگاتنگی میان موکل و وکیل به وجود می آید که به نفع موکل است. ذاتا خانم ها توجه ویژه ای به جزییات دارند پس می توان گفت نگاه وکلای خانم به پرونده بسیار دقیق و جزئی است.

وکیل زن در قم

بهترین وکیل زن در قم کیست؟

انتخاب بهترین وکیل خانم در قم سخت و دشوار است. بدون شک در میان تعداد بیشمار وکیل هایی که در شهر قم فعالیت می کنند، انتخاب یک نفر نیاز به تحقیق و بررسی های زیادی دارد. باید وکیلی را انتخاب کنیم که دانش، تجربه و تخصص کافی در پرونده مورد نظر ما را داشته باشد. زمانی که موکل پرونده خانم است، کمک گرفتن از وکیل خانم موجب احساس آرامش می شود چرا که موکل حس می کند از سوی یک زن بیشتر درک می شود.

امروزه حضور بانوان در جامعه پررنگ شده و هر روز شاهد پیشرفت آنان هستیم. حرفه وکالت هم یکی از عرصه هایی است که حضور بانوان در آن پررنگ تر شده است. در واقع وجود وکیل خانم به بسیاری از افراد که نمی توانستند مشکل خود را با وکیل مرد در میان بگذارند کمک کرده است تا با مراجعه به وکیل خانم خوب در قم راه حلی برای مشکل خود بیابند. البته ناگفته نماند که هم آقایان و هم بانوان می توانند از وکیل خانم در پرونده های خود استفاده کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مزیت وکیل زن نسبت به وکیل مرد

سال ها است که زنان فعالیت خود را در جامعه آغاز کرده اند و دوشادوش مردان کار می کنند. اما همواره با مشکلاتی رو به رو هستند. آن ها از نظر دانش، تجربه، پوشش و رفتار به چالش کشیده می شوند دقیقا چیزی که هیچ وکیل مردی نمی تواند آن را تحمل کند، اما برخی وکلای خانم به دلیل علاقه ای که به قانون و شغل خود دارند، در این حرفه طاقت می آورند و به حرفه خود ادامه می دهند تا موکل هایی که به وکیل خانم نیاز دارند به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشند. برخی از مزایای وکیل زن نسبت به وکیل مرد:

شنونده خوبی هستند: زنان شنونده خوبی برای هم هستند و برای این که از ماجرای پرونده موکل خود باخبر شوند آن را به طور دقیق بررسی می کنند و به توضیحات موکل گوش می دهند. متاسفانه برخی از وکلای مرد فقط با اسناد و مدارک موجود پرونده را پیش می برند اما وکیل خانم خوب در قم به صحبت ها و توضیحات موکل گوش می کند. معمولا در دعاوی خانواده و به خصوص طلاق که استرس زیادی به زن وارد می کند، صحبت با وکیل خانم بسیار تاثیر گذار است.

اجتماعی تر هستند: بیشتر پرونده های طلاق به دلیل مذاکره دو وکیل حل می شوند و به دادگاه نمی رسند، پس زمانی که وکیل خانم انتخاب می کنید، به دنبال وکیلی اجتماعی باشید تا بتواند صحبت های لازم را با وکیل طرف مقابل داشته باشد.

زنان یکدیگر را درک می کنند: یک وکیل زن به راحتی می تواند موکل خانم را درک کرده و در خصوص پرونده با او صحبت کند تا راه حلی را که به نفع موکل است پیشنهاد دهد.

مزیت وکیل زن نسبت به وکیل مرد

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل زن در قم همراه ما بودید. قم یکی از شهرهایی است که فعالیت بانوان در آن افزایش یافته و تعداد زیادی وکیل خانم در آن مشغول به کار وکالت هستند. آشنایی با آن ها باعث می شود تا در صورت نیاز دسترسی راحتی داشته باشید، ما تعدادی از آنان را معرفی کردیم چرا که وکیل زن مزیت هایی نسبت به وکیل مرد دارد، مهم ترین آن، نکته بین و دقیق تر بودن وکلای خانم در پرونده هایی مانند دعاوی خانواده است. امیدوارم این مطالب برای شما مفید باشد اگر سوال انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

آیا میزان حق الزحمه وکیل زن با وکیل مرد متفاوت است؟

خیر، حق الوکاله بهترین وکیل زن در قم به پیچیدگی و زمانی که وکیل برای حل پرونده صرف می کند بستگی دارد و تفاوتی ندارد که وکیل زن باشد یا مرد.

داشتن وکیل زن چه مزیتی دارد؟

در صورتی که وکیل و موکل خانم باشد، بهتر می توانند یکدیگر را درک کنند و همچنین موکل خانم به راحتی می تواند جزییات پرونده را به وکیل زن توضیح دهد.

آیا وکیل زن می تواند وکالت دعاوی مختلف را بر عهده بگیرد؟

وکیل خانم که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری شده، می تواند وکالت دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، ملکی و … را بر عهده بگیرد.

3.8/5 - (5 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 18 =

دکمه بازگشت به بالا