وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در قم ⚖️【سال1402】

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل زن در قم خواهیم پرداخت. در بسیاری از پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده شاهد حضور وکیل خانم هستیم. برخلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می کنند وکلای خانم توانایی دفاع از موکل را ندارد، اتفاقا در برخی از پرونده ها مانند دعاوی خانواده، وکلای خانم موفق تر هستند. از طرفی برخی از موکلین به دلیل مشکلی که برای شان پیش آمده ترجیح می دهند با وکیل خانم در ارتباط باشند و موضوع پرونده را به راحتی به او توضیح دهند. در این مقاله قصد داریم تا تعدادی وکیل زن در قم را معرفی کنیم، همراه ما در سایت برترین وکیل باشید.

وکیل زن در قم

وکیل زن در قم

در صورتی که یکی از طرفین دعوا وکیل داشته باشد، برای طرف دیگر هم ضروری می شود تا وکیلی انتخاب کند. معمولا موکلین خانم در پرونده هایی که مربوط به دعاوی خانواده می شود از وکیل خانم خوب در قم کمک می گیرند. آن ها برای این انتخاب دلایلی دارند، به دلیل احساس نزدیکی و راحتی در افشای جزییات پرونده و همچنین به دلیل احساس همدردی که باهم دارند، بهترین وکیل قم را انتخاب می کنند.

وکلای زن همانند وکلای مرد توانایی این را دارند تا در دادگاه از حق موکل خود دفاع کنند، شکواییه، دادخواست و اظهارنامه لازم را به دادگاه ارائه دهند. بسیاری از افراد بر این باورند که وکیل خانم لوایح و اوراق را با جزییات بیشتری نوشته و روی قاضی تاثیر مثبت می گذارد.

همانطور که گفتیم وکلای خانم در پرونده های خانواده بیشتر کار می کنند، معمولا در دعاوی خانواده کودکان و زنان بیشتر آسیب می بینند و وکیل زن بهتر آن ها را درک می کند و رابطه تنگاتنگی میان موکل و وکیل به وجود می آید که به نفع موکل است. ذاتا خانم ها توجه ویژه ای به جزییات دارند پس می توان گفت نگاه وکلای خانم به پرونده بسیار دقیق و جزئی است.

وکیل زن در قم

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل زن در قم چه کسی است؟

انتخاب بهترین وکیل خانم در قم سخت و دشوار است. بدون شک در میان تعداد بیشمار وکیل هایی که در شهر قم فعالیت می کنند، انتخاب یک نفر نیاز به تحقیق و بررسی های زیادی دارد. باید وکیلی را انتخاب کنیم که دانش، تجربه و تخصص کافی در پرونده مورد نظر ما را داشته باشد. زمانی که موکل پرونده خانم است، کمک گرفتن از وکیل خانم موجب احساس آرامش می شود چرا که موکل حس می کند از سوی یک زن بیشتر درک می شود.

امروزه حضور بانوان در جامعه پررنگ شده و هر روز شاهد پیشرفت آنان هستیم. حرفه وکالت هم یکی از عرصه هایی است که حضور بانوان در آن پررنگ تر شده است. در واقع وجود وکیل خانم به بسیاری از افراد که نمی توانستند مشکل خود را با وکیل مرد در میان بگذارند کمک کرده است تا با مراجعه به وکیل خانم خوب در قم راه حلی برای مشکل خود بیابند. البته ناگفته نماند که هم آقایان و هم بانوان می توانند از وکیل خانم در پرونده های خود استفاده کنند. در ادامه مقاله می خواهیم به معرفی 10 وکیل زن خوب در قم بپردازیم ما در مجله برترین وکیل همراهی بفرمایید.

سرکار خانم مرضیه صفدری

سرکار خانم مرضیه صفدری

ایشان وکیل پایه یک دادگستری قم، مشاور حقوقی، کیفری، خانواده و دارای بیش از 14 سال سابقه در امور حقوقی و بیش از 8 سال سابقه در حرفه وکالت دارند. خانم صفدری دارای مدارک کارشناسی حقوق از دانشگاه شهید بهشتی بوده، مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را از دانشگاه تربیت مدرس و مدرک دکتری تخصصی حقوق خصوصی را از دانشگاه تهران کسب کرده اند. همچنین ایشان از مدرسین دانشگاه می باشند.

سوابق:

 • دارای 17 سال سابقه حقوقی در قم
 • دارای رتبه 12 آزمون کانون وکلا
 • موفق به کسب رتبه 90 کنکور سراسری سال 85
 • موفق به کسب رتبه 28 کنکور سراسری کارشناسی ارشد سال 90
 • موفق به کسب رتبه 15 آزمون سراسری در مقطع دکتری

آدرس دفتر: قم، خیابان جهاد، تیرسراج 8، محله عمران آباد

شماره تماس: 09127516901

سرکار خانم مریم عابدی

سرکار خانم مریم عابدی

خانم عابدی از وکلای پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری شهر قم هستند، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی می باشند. حوزه فعالیت های ایشان در زمینه دعاوی مختلف بوده و با توجه به تجربه ای که در سال های وکالت خود به دست آورده اند بهترین راه حل ها را برای موفقیت پرونده موکل خود ارائه می دهند.

سوابق:

 • دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت در شهر قم
 • سابقه همکاری با بانک های کشاورزی و بانک شهر
 • دبیر کمیسیون منابع طبیعی استان قم از سال 1379 تا 1381
 • کارشناس حقوقی بنیاد مسکن-رئیس امور اداری بنیاد مسکن از سال 1381 تا 1390

آدرس دفتر: قم، میدان جهاد، کوچه 40، ساختمان آفتاب، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09123535782

سرکار خانم نفیسه جباری تیمورآبادی

سرکار خانم نفیسه جباری تیمورآبادی

خانم جباری یکی از وکلای پایه یک دادگستری استان قم می باشند که بیش از 7 سال سابقه وکات دارند. ایشان یکی از وملای با اخلاق و متعهد قم محسوب می شوند که علاوه بر قانون مند بودن، وکیل رازداری هستند. خانم جباری در این سال ها موفق شده اند تا تعداد زیادی پرونده را در دادگاه ها با نتیجه خوب به اتمام برسانند و رضایت موکل خود را جلب کنند.

سوابق:

 • 7 سال وکالت در شهر قم
 • مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی مختلف

آدرس دفتر: قم، 45 متری صدوق، بین کوچه 1 و 3، پلاک 75

شماره تماس: 09122537081

سرکار خانم فرشته قنبری

سرکار خانم فرشته قنبری وکیل پایه یک دادگستری یا ارائه مشاوره در زمینه های حقوقی، ثبتی، گمرکی، کیفری، خانواده و … شروع به فعالیت کرده است و همینطور کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دارای مدرک دکتری، تخصصی حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و علاوه از اینها عضو هیئت علمی دانشگاه نیز می باشد.

آدرس دفتر: قم، سالاریه، خیابان اقاقیا، مجتمع اداری آرین، طبقه ٢، واحد ٣

شماره تماس: 09122538669

سرکار خانم خدیجه بحرینی

سرکار خانم خدیجه بحرینی

خانم بحرینی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم هستند. ایشان وکالت دعاوی گوناگونی را بر عهده داشته اند و می توان گفت که تخصص و مهارت کافی برای حل پرونده های خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی را دارند.

آدرس دفتر: قم، میدان سعدی، ساختمان پزشکان یلدا، طبقه 5

شماره تماس: 09128513657

سرکار خانم مریم ثقفی

سرکار خانم مریم ثقفی با فعالیت در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری در شهر قم شروع به فعالیت کرده است و با عضو در کانون وکلای دادگستری توانسته است تا کارنامه ای درخشان در دعاوی حقوقی و کیفری از خود در شهر قم برجا گذاشته است و دارای کارنامه درخشانی در این حوضه می باشد.

آدرس دفتر: قم، بلوار جمهوری، نبش کوچه 52، پلاک 30، طبقه اول

شماره تماس: 09381046296

سرکار خانم زینب ضیایی

سرکار خانم زینب ضیایی

خانم ضیایی وکیل پایه یک دادگستری در قم و با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران به کار وکالت در شهر قم می پردازند. مشاوره هایی که توسط ایشان به متقاضیان ارائه می شود به دو صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. همچنین خانم ضیایی به عنوان وکیل در بانک مهر اقتصاد قم فعالیت داشته اند.

تخصص ها:

 • وکیل دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و …
 • وکیل دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، سرقت دعاوی مالی، قراردادها و ..
 • وکیل دعاوی مربوط به چک، اختلافات مالی، برات، سفته، رسید عادی، فاکتور و …
 • وکیل تعزیرات و مجازات های بازدارنده

آدرس دفتر: قم، 45 متری صندوق، نبش کوچه 36، ساختمان کاج، طبقه اول

سرکار خانم اعظم حاتمی ورزنه

سرکار خانم اعظم حاتمی ورزنه

خانم ورزنه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم فعالیت می کنند. ایشان مشاور حقوقی بوده و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری قم دریافت کرده اند. کسب سابقه حرفه ای در زمینه وکالت، ایشان را به یکی از وکلای باسابقه قم تبدیل کرده است. ایشان به دو روش حضوری و غیر حضوری مشاوره ها را به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: قم، میدان مطهری، نبش خودپرداز بانک رفاه، طبقه فوقانی انجمن صنفی کامیونداران

شماره تماس: 09127482547

سرکار خانم الهه پاسالاری کلکو

سرکار خانم الهه پاسالاری کلکو

خانم پاسالاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم هستند. ایشان انواع دعاوی گوناگون را پذیرفته و کارهای وکالت آن را انجام می دهند و یکی از وکیل هایی هستند و تمام کارهایی که انجام می دهند به نفع موکل است و تلاش می کنند تا مدارک لازم برای موفقیت موکل در دادگاه را جمع آوری کرده و به دادگاه اراه دهند.

آدرس دفتر: قم، ابتدای نیروگاه، روبروی دادگاه خانواده، توحید 10، پلاک 6

شماره تماس: 09122536764

سرکار خانم زهرا دادگر

سرکار خانم زهرا دادگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چند سال سابقه وکالت در شهر قم هستند که وی به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری (کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا) خانواده، ملکی (چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی)، و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: قم، خیابان گلستان، پلاک 13

شماره تماس: 09128516563

مزیت وکیل زن نسبت به وکیل مرد

سال ها است که زنان فعالیت خود را در جامعه آغاز کرده اند و دوشادوش مردان کار می کنند. اما همواره با مشکلاتی رو به رو هستند. آن ها از نظر دانش، تجربه، پوشش و رفتار به چالش کشیده می شوند دقیقا چیزی که هیچ وکیل مردی نمی تواند آن را تحمل کند، اما برخی وکلای خانم به دلیل علاقه ای که به قانون و شغل خود دارند، در این حرفه طاقت می آورند و به حرفه خود ادامه می دهند تا موکل هایی که به وکیل خانم نیاز دارند به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشند. برخی از مزایای وکیل زن نسبت به وکیل مرد:

مزیت وکیل زن نسبت به وکیل مرد

شنونده خوبی هستند: زنان شنونده خوبی برای هم هستند و برای این که از ماجرای پرونده موکل خود باخبر شوند آن را به طور دقیق بررسی می کنند و به توضیحات موکل گوش می دهند. متاسفانه برخی از وکلای مرد فقط با اسناد و مدارک موجود پرونده را پیش می برند اما وکیل خانم خوب در قم به صحبت ها و توضیحات موکل گوش می کند. معمولا در دعاوی خانواده و به خصوص طلاق که استرس زیادی به زن وارد می کند، صحبت با وکیل خانم بسیار تاثیر گذار است.

اجتماعی تر هستند: بیشتر پرونده های طلاق به دلیل مذاکره دو وکیل حل می شوند و به دادگاه نمی رسند، پس زمانی که وکیل خانم انتخاب می کنید، به دنبال وکیلی اجتماعی باشید تا بتواند صحبت های لازم را با وکیل طرف مقابل داشته باشد.

زنان یکدیگر را درک می کنند: یک وکیل زن به راحتی می تواند موکل خانم را درک کرده و در خصوص پرونده با او صحبت کند تا راه حلی را که به نفع موکل است پیشنهاد دهد.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل زن در قم همراه ما بودید. قم یکی از شهرهایی است که فعالیت بانوان در آن افزایش یافته و تعداد زیادی وکیل خانم در آن مشغول به کار وکالت هستند. آشنایی با آن ها باعث می شود تا در صورت نیاز دسترسی راحتی داشته باشید، ما تعدادی از آنان را معرفی کردیم چرا که وکیل زن مزیت هایی نسبت به وکیل مرد دارد، مهم ترین آن، نکته بین و دقیق تر بودن وکلای خانم در پرونده هایی مانند دعاوی خانواده است. امیدوارم این مطالب برای شما مفید باشد اگر سوال انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

آیا میزان حق الزحمه وکیل زن با وکیل مرد متفاوت است؟

خیر، حق الوکاله بهترین وکیل زن در قم به پیچیدگی و زمانی که وکیل برای حل پرونده صرف می کند بستگی دارد و تفاوتی ندارد که وکیل زن باشد یا مرد.

داشتن وکیل زن چه مزیتی دارد؟

در صورتی که وکیل و موکل خانم باشد، بهتر می توانند یکدیگر را درک کنند و همچنین موکل خانم به راحتی می تواند جزییات پرونده را به وکیل زن توضیح دهد.

آیا وکیل زن می تواند وکالت دعاوی مختلف را بر عهده بگیرد؟

وکیل خانم که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری شده، می توانند وکالت دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، ملکی و … را بر عهده بگیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا