کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران ⚖️【سال1402】

قتل یکی از پرونده های جدی و خشنی است که در دسته دعاوی کیفری قرار می گیرد و بسیار حساس و پیچیده است. خسارت هایی که در پرونده های قتل به خانواده قربانی وارد می شود جبران ناپذیر است. وکیل قتل با دانش و تخصص کاملی که در زمینه قوانین و جرایم جنایی دارد به پیگیری و حل این دعاوی می پردازد. در ادامه سعی داریم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران بپردازیم. در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل قتل در تهران کیست؟

بهترین وکیل قتل در تهران کیست؟

وکیل قتل فردی است که در حوزه تخصصی مربوط به پرونده های قتل، دفاع از قاتل و یا مقتول فعالیت می کند. وکیل قتل باید فردی باتجربه و کاردان باشد چراکه باید توجه قاضی پرونده را جلب نماید. بنابراین می توان نتیجه گرفت که وکالت در پرونده های مرتبط با تمامیت جسمانی افراد (قتل) به تخصص و تجربه کافی برای پیگیری نیاز دارد. بهترین وکیل قتل در تهران می تواند به اولیای دم و یا متهمین پرونده قتل کمک کند که به حقوق خود برسند.

مطمئنا رسیدگی به پرونده های قتل، کار افراد عادی نیست. قتل پرونده ای پیچیده است که به تخصص و دانش وکیلی خبره نیاز دارد. نداشتن وکیل قتل در این پرونده های خسارات جبران ناپذیری را می تواند به وجود بیاورد، قطعا بهترین وکیل کیفری در تهران با تجربه و تسلطی که به قانون دارد، بهتر از هر شخصی به پرونده رسیدگی می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

ما در ادامه این مطلب به معرفی بهترین وکیل تهران می پردازیم. همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید:

رضا افخم

رضا افخم بهترین وکیل قتل در تهران

آقای رضا افخم وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز و دارای بیش از 12 سال سابقه در حرفه وکالت و دانش آموخته دانشگاه دولتی تهران هستند. یکی از وکلای خبره و حاذق در پرونده های قتل تهران می باشند.

برخی از تخصص ایشان در زمینه:

  • وکالت دعاوی کیفری قتل عمد و غیر عمد، زنا، رابطه نامشروع، تجاوز، کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، قصور پزشکی، انتقال مال غیر
  • وکالت در دادسرا، دادگاه کیفری یک، کیفری دو، تجدیدنظر، دیوان عالی کشور
  • وکالت در پرونده های قتل، قتل غیر عمد، زنا، رابطه نامشروع، آدم ربایی، مواد مخدر، سرقت، کلاهبرداری ، خیانت در امانت، ایراد ضرب عمدی، ارتباط نامشروع، تجاوز به عنف، تصرف عدوانی، فروش مال غیر، جعل، تصادفات رانندگی، قصورپزشکی و سایر

اهمیت دعاوی کیفری به جهت اینکه عموماً با جان، آبرو و مال افراد در ارتباط می باشد شاید پر رنگ تر از دعاوی حقوقی باشد. با اعطای وکالت دعاوی کیفری به وکیل دادگستری می توان بیشترین اطمینان را از احقاق حق در پرونده های مذکور در چهارچوب قانون کسب نمود. در این خصوص متهم نیز از حقوقی بهره مند می باشد که با وجود وکیل دادگستری می تواند اطمینان از استیفاء آن داشته باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رضا افخم یکی از وکلای متخصص در پرونده های قتل، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02188285347
تلفن همراه: 09122276887
آدرس دفتر:
تهران، یوسف آباد، خیابان چهارم، پلاک 3

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل قتل در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در پرونده های قتل می باشد و پرونده های متعددی در خصوص قتل در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲۷(جنایی) تهران و دادگاه کیفری یک استان تهران و دیوان عالی کشور در دست اقدام و پیگیری دارد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

محمدهادی رادفر

 آقای محمدهادی رادفر وکیل قتل در تهران

آقای رادفر وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در پرونده های کیفری به خصوص قتل هستند. بیش از 28 سال سابقه فعالیت در حرفه وکالت دارند و مدرک کارشناسی حقوق جزا و جرم شنسی دارند. انجام فوری مشاوره بصورت تخصصی، تنظیم لوایح فنی و علمی پرونده ها دادخواست، شکواییه، اظهارنامه، اقرارنامه، تعهدنامه، تفاهم نامه، انواع قرارداد مدنی و تجاری، قرارداد اجاره، تنظیم بیع نامه، صلح نامه ممکن و … توسط آقای رادفر انجام می شود.

دعاوی که توسط ایشان به صورت تخصصی پیگیری می شود شامل: دعاوی، قتل، جعل، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، موادمخدر، قاچاق کالا، تجاوز به عنف، ایجاد مزاحمت، توهین، نشراکاذیب، جرائم منافی عفت، سرقت، زنا، روابط نامشروع، اختلاس، ارز، ثبتی، تغییرکاربری، دعاوی ملکی و امور اراضی، سرقفلی، اجاره، خرید و فروش، خانواده، ازدواج، طلاق، جرائم رایانه ای، نظام وظیفه، مهاجرت، دعاوی مالی ضمانت، چک، سفته اعسار، صنعت، گاز، تصادفات، بیمه، دیات، تعهدات و … است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، جنب مجتمع تجاری طوبی

شماره تماس: 09166679128

جواد شاهسوند اینانلو

 آقای جواد شاهسوند اینانلو وکیل قتل در تهران

آقای شاهسوند از برترین وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در پرونده های قتل هستند. سابقه ای درخشان در حرفه وکالت دارند. به پیگیری انواع دعاوی از جمله: چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …، تمام دعاوی اموال منقول و غیرمنقول، اجاره، خرید و فروش، مشارکت در ساخت، صلح، هبه، وصیت، ارث و … تمام دعاوی خانواده مانند ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت و … کلاهبرداری، جعل، تخریب، توهین، قذف، سرقت، تهدید، قتل، زنا، لواط، تجاوز به عنف و … می پردازند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مفتح جنوبی، خیابان سمیه، پلاک 108، واحد 6

شماره تماس: 09126984620

سعید ستوده پارسا

جناب آقای سعید ستوده پارسا وکیل قتل در تهران

آقای ستوده پارسا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی و متخصص در دعاوی کیفری و ارز دیجیتال می باشند. آقای ستوده پارسا در پرونده های موکلین خود بسیار پیگیر بوده و دلسوزانه تلاش می کنند تا نتیجه موفقیت آمیز کسب شود. از بهترین سوابق کاری ایشان می توان به پرونده قتل در آسانسور، پرونده سرقت مسلحانه با 69 شاکی در تهران، پرونده سرقت مسلحانه در خیابان صادقیه، قبول وکالت تعدادی از متهمان پرونده الکس (قاچاق دختران به دبی و مالزی) و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، شهرک انقلاب، خیابان هاشمی نژاد، کوچه هفتم، پلاک 606

شماره تماس: 09123763528

فرزانه آذربیک

 خانم فرزانه آذربیک وکیل قتل در تهران

خانم آذر بیک وکیل و مشاور حقوقی در تهران هستند، از وکلای خبره در پرونده های قتل هستند. بیشتر از 10 سال سابقه وکالت در انواع پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری، ارث و وصیت، دعاوی مربوط به اسناد تجاری، دعاوی مربوط به ایرانیان خارج از کشور، کلاهبرداری، قتل، دیه، تصادفات رانندگی و … دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان اصلی سعادت آباد، نبش خیابان سی و دوم، پلاک ۱۱۶، طبقه سوم، واحد 6

شماره تماس: 09122705997

آذین طالبی

سرکار خانم آذین طالبی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند که وکالت خود را از سال 1389 شروع کرده و تا به امروز در بیش از 800 پرونده مختومه و جریانی در موضوعات حقوقی، کیفری، جرایم رایانه ای، تنظیم قرارداد، خانواده، ملکی و یا غیره قبول وکالت نموده اند. وی مشاوره خود را به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین انجام می‌دهد.

آدرس دفتر: تهران، بلوار افریقا، خیابان ناهید غربی، پلاک ۱۷

شماره تماس: 09122989050

بررسی حقوقی انواع قتل

جان هر انسانی بزرگترین موهبت است که خداوند در اختیار او قرار داده، به همین دلیل هرگونه آسیب به آن و یا گرفتن آن همواره در طول تاریخ ناپسند بوده است. در تمامی ادیان و حتی در عهد باستان نیز قتل و گرفتن جان دیگری امری نکوهیده بوده است. نکته مهمی که در مورد جرم قتل وجود دارد، هدف و کینه توزی اقدام به این کار است. در برخی موارد مقتول به دلیل یک اشتباه از سوی قاتل جان خود را از دست می دهد. برای رسیدگی به پرونده قتل باید قصد متهم از انجام این کار مشخص شود.

بهترین وکیل قتل در تهران کیست؟

مطابق قانون مجازات اسلامی 92، قتل به سه دسته تقسیم شده است:

قتل عمد: قتل عمد یک جرم عمدی است و به معنای کشتن غیرقانونی یک انسان زنده با تصمیم و اراده قبلی است. به این معنی که کسی برای دیگری نقشه قتل بکشد. قتل عمد به‌نوعی از قتل گفته می‌شود که در آن فرد قاتل، با قصد و اراده قبلی اقدام به قتل می‌کند. بنابراین کشتن یک انسان و سلب حیات یک فرد با قصد و نقشه قبلی یا از روی کینه، دشمنی یا هر دلیل دیگری قتل عمد محسوب می شود. مجازاتی که برای قتل عمد در ایران در نظر گرفته شده است، در صورت شرایط لازم قصاص است.

قتل شبه عمد: قتلی است که قاتل تنها در عمل قصد انجام داشته ولی قصد اینکه فرد دیگری را بکشد نداشته است. اثبات قتل شبه عمد بسیار دشوار است. وکیل پرونده قتل شبه ‌عمد باید تبحر بسیار زیادی داشته باشد تا بتواند چنین قتلی را اثبات نماید. به گفته بهترین وکیل قتل در تهران، مجازات قتل عمد و غیر عمد در قانون ما بسیار متفاوت است، همین موضوع باعث می شود تا تمامی وکلای خبره در قتل به دنبال راهی برای اثبات قتل غیرعمد داشته باشند.

قتل شبه عمد در صورتی است که وسیله استفاده شده، قتاله و کشنده نباشد مثلا زدن با خط کش نوعا موجب کشتن نمی شود اما زدن با چاقو نوعا باعث مرگ طرف مقابل می شود. بنابراین حتی اگر مرتکب بگوید من با چاقو زدم اما قصد کشتن نداشتن، قتل عمد محسوب می شود.

قتل خطای محض: این نوع از قتل همانطور که از نامش مشخص است، ناشی از یک خطای کامل انسانی است. در این نوع قتل، مرتکب قصد کشتن دیگری را نداردو مانند زمانی که به پرونده ای شلیک می شود اما تیر به یک انسان برخورد می کند و جان او را می گیرد. نکته ای در این نو ع قتل وجود دارد، باید دقت کرد که مرتکب در زمان شکیل تیر به پرنده، دچار اشتباه نشده باشد و احتمال ندهد که تیر به انسان برخورد می کند. همینطور اگر جرمی توسط کودک صغیر انجام شود و یا توسط فردی که در حالت بیهوش است انجام شود از نوع قتل خطای محض است.

راه های اثبات قتل چیست؟

در ماده 160 قانون مجازات اسلامی آمده است که راه های اثبات قتل، اقرار متهم، شهادت شهود، قسامه و سوگند و علم قاضی است. در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم:

اقرار: مطابق ماده 164 قانون مجازات اسلامی اقرار عبارت از اخبار شخص به ارتکاب جرم از جانب خود. زمانی که فردی به موضوعی اقرار کند آن موضوع ثابت می شود و دیگر به هیچ دلیلی برای اثبات آن نیاز نیست. برای اثبات قتل عمد از طریق اقرار، فقط کافی است قاتل یک بار اقرار کند که فلان فرد را به قتل رسانده ام.

همچنین مطابق ماده 173 قانون مجازات اسلامی، انکار بعد از اقرار به جرم، موجب سقوط مجازات نمی شود به جز در اقرار به جرمی که مجازات آن موجب رجم یا حد قتل است که در این صورت در هر مرحله ولو در حین اجرا، مجازات مزبور ساقط و حبس تعزیری درجه 5 ثابت می گردد.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قصاص در تهران

شهادت: شهادت به این معنی است که شخصی، آنچه که دیده را به ضرر شخص ثالث بیان کند. در اثبات جرائم و هم چنین جرم قتل هنگامی که شکواییه قتل از جمله شکواییه در رابطه قتل عمد تقدیم می شود، زمانی که متهم جرم را گردن نمیگیرد و آن را انکار می کند، دادگاه به شهادت استناد می کند. شاهدی که در پرونده قتل شهادت می دهد باید شرایط لازم را داشته باشد یعنی عادل و عاقل باشد.

مطابق ماده 177 قانون مجازات اسلامی، در صورتی که بین شهادت دو شاهد تعارض باشد، شهادت هیچ یک پذیرفته نمی شود. نطابق ماده 199 قانون مجازات اسلامی، شهادت در کلیه جرایم 2 شاهد مرد عادل و مسلمان است.

قسامه: قسامه به معنی سوگند خوردن است و یکی از روش های اثبات جرم می باشد. زمانی که ولی دم مقتول ادعا کنند شخصی قاتل است اما شواهد و اسنتدی جهت اثبات ادعای خود نداشته باشند، باید در دادگاه 50 مرتبه قسم بخورند که شخص مورد نظر قاتل است. در قانون مجازات اسلامی این گونه آمده است که ادعا کنندگان سوگند باید افرادی باشند که بتوان احتمال اطلاع آنها از وقوع جنایت را توجیه کرد. برای اثبات حرم، قسامه در مرحله آخر قرار دارد.

علم قاضی: یعنی قاضی پرونده قتل با استناد به اسناد و مدارکی که وجود دارد، جرم را اثبات کند. این راه برای اثبات جرم به ویژه اثبات جرم قتل در حال حاضر بسیار کارآمد است، چرا که اثبات قتل از طریق قسامه و اقرار بسیار دشوار می ‌باشد.

کلام آخر

همانطور که می دانید قتل یکی از پرونده هایی است که نمی توان بدون حضور وکیل متخصص در امور کیفری، آن را حل و پیگیری کرد. مطمئنا طرفین درگیر پرونده قتل، از لحاظ روحی به شدت آشفته هستند و توانایی های لازم برای حضور در دادگاه و رسیدگی به پرونده را ندارند. ما در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران پرداختیم تا انتخاب راحتی میان وکلای حاذق در تهران داشته باشید. امیدوارم مطالب موجود مورد توجه تان قرار گرفته باشد، لطفا سوالات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =

دکمه بازگشت به بالا