کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل جنایی در تهران ⚖️【سال1403】

تمامی پرونده های مربوط به قتل، کلاهبرداری های مالی، سرقت، مواد مخدر، آدم ربایی، اتهامات جنسی و … باید توسط وکیل جنایی پیگیری شود. علاوه بر این، تمامی مراکز، شرکت ها و سازمان هایی که با اتهام مواجه هستند نیاز دارند که وکیل متخصص در پرونده های جنایی را بشناسند. در ادامه این مقاله تعدادی از بهترین وکیل جنایی در تهران را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

بهترین وکیل جنایی در تهران کیست؟

بهترین وکیل جنایی در تهران کیست؟

بهترین وکیل جنایی در تهران فردی است که در گذشته، پرونده های جنایی متعددی را با موفقیت پیگیری کرده است. وکالت پرونده های جنایی پیچیده تر از دیگر پرونده ها است و نیاز به دقت بالایی دارد. در شهر تهران وکلای بسیاری به امور جنایی رسیدگی می کنند که انتخاب یک نفر از میان آن ها سخت خواهد بود.

بهترین وکیل کیفری در تهران، در انواع دعاوی ضرب و جرح و جنایی تخصص دارد و باتوجه به دانش حقوقی و اطلاع از قوانین و مقررات کشور و تجربه ای که در پرونده های پیشین کسب نموده بهترین راه حل ها را به موکل خود پیشنهادی می دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اگر برای پیگیری و حل پرونده قتل، سرقت، اختلاس، آدم ربایی، تجاوز، مواد مخدر، توزیع و پخش مشروبات الکلی، حمله با سلاح گرم یا سرد و … به دنبال وکیل متخصص در امور جنایی هستید و نمی دانید که از چه راهی بهترین وکیل تهران را انتخاب کنید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید. قصد داریم لیستی از بهترین وکیل جنایی تهران را به همراه توضیحات تکمیلی به شما معرفی کنیم:

لیست 10 تا از بهترین وکیل جنایی در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل جنایی تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص پرونده های جنایی در تمامی مراجع شامل دادسرا علی الخصوص دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 27 تهران ( امور جنایی )، دادگاه کیفری دو، دادگاه کیفری یک و دیوان عالی کشور از جمله در جرایم قتل، آدم ربایی، تجاوز به عنف و بازداشت غیرقانونی می باشد.

دکتر محمد تقی زاده در سایر جرایم کیفری به شرح زیر نیز نسبت به ارائه مشاوره و قبول وکالت اقدام می نماید:

ضرب و جرح عمدی، تهدید، توهین، افتراء، خیانت در امانت، سرقت، جعل، استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، فروش مال غیر، تحصیل مال از طریق نامشروع، تصرف عدوانی، مزاحمت و ممانعت از حق، تخریب و اتلاف اموال، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، ارتشاء، اخاذی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، مواد مخدر، جرایم سایبری و رایانه ای، سرقت و مفقودی چک، فریب در ازدواج، افساد فی الارض، خرید مال مسروقه، بی احتیاطی در رانندگی منجر به صدمه یا فوت، گواهی خلاف واقع، اخلال در نظام اقتصادی کشور، اسید پاشی، قماربازی، رباخواری، توهین به مقدسات، ایراد صدمات بدنی، معامله به قصد فرار از دین، تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها، تبانی برای بردن مال غیر، جرایم نظامی، شهادت کذب و دروغ، اخلال در نظم و آسایش عمومی، تمرد نسبت به مامور دولت، جرایم نظام پزشکی، محاربه، جاسوسی، تصرف در اموال دولتی، غصب عناوین و مشاغل، قذف، تفخیذ، زنا، لواط، مزاحمت تلفنی، جرایم علیه اطفال، تهدید به قتل و کلیه جرایم کیفری

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690


فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل جنایی در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در جرایم کیفری وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی ،پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز ، جرایم بانکی ، جرایم بیمه ، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی ، جرایم بورسی ، اخلال در نظام پولی و بانکی ، اخلال در نظام تولیدی کشور ، ربا و ربا خواری
 • وکالت در دعاوی کیفری ملکی
 • وکالت در دعاوی کیفری خانوادگی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر

برخی از پرونده ها مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر


زیبا معانی

زیبا معانی وکیل جنایی در تهران

خانم زیبا معانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل و نزدیک به 20 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارند.

تخصص و مهارت های خانم زیبا معانی:

 • دعاوی کیفری: کیفری یک، (پرونده های جنایی قتل، آدم ربایی، تجاوز به عنف، کلاهبرداری و جعل و سو استفاده از سفید امضا)
 • دعاوی حقوقی و ملکی: تنظیم قراردادهای حقوقی از جمله قرارداد مشارکت و داوری در قراردادها و اختلافات مربوطه، دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، تخلیه، اجرت المثل ایام تصرف، دعاوی موجر و مستاجر و حق کسب و پیشه و سرقفلی
 • دعاوی دادسرای ارشاد

تلفن دفتر: 02166438006
تلفن همراه: 09123583726
آدرس دفتر: تهران، ستارخان، ابتدای باقرخان، پلاک ۱۲۷، طبقه ۲، واحد ۵

حمیدرضا کیائی

جناب آقای حمیدرضا کیائی

آقای کیائی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در جرایم جنایی، قتل، سرقت و … می باشند. مدارک تحصیلی که کسب نموده اند، فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی و دکتری جرم شناسی است. بیش از 20 سال سابقه وکالت دارند و سوابق بسیاری به دست آورده اند از جمله، وکالت و مشاوره در بانک ها، بیمارستان های خصوصی، شرکت ها و کارخانجات.

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان دوم، پلاک 9، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09121117091


سید عادل هفت لنگ بختیاری

سید عادل هفت لنگ بختیاری بهترین وکیل کجنایی در تهران

آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در تهران می باشند. ایشان موفق به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه تهران شده و بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اسناد تجاری، اداری و … دارند. از خدمات دیگری که توسط ایشان ارائه می گردد امکان اخذ وکالت از اتباع بیگانه در خصوص امور تابعیت و احوال شخصیه در ایران می باشد.

ایشان با بیش از 12 سال سابقه در امر حقوقی، کیفری، خانواده، داوری و وکالت امور احوال شخصیه اتباع همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه نمایند. تسلط به زبان فرانسه، انگلیسی و عربی موجب شده تا ایشان بدون نیاز به مترجم، به امور موکلین و اتباع رسیدگی کنند.

برخی از تخصص و خدمات آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری:

 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و تقسیم ترکه و …)
 • ملکی ( الزام به تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره سید عادل هفت لنگ بختیاری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125869910
آدرس دفتر:
 پرند، میدان استقلال، ساختمانf4،طبقه پنجم، واحد146


حامد شاکری نیا

آقای حامد شاکری نیا

آقای شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. در پروند های جنایی تخصص دارند و سوابق بسیاری در حل و پیگیری دعاوی مربوط به پرونده های قتل، تجاوز، سرقت، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و … دارند.

در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 15 سال دارند و یکی از وکلای شناخته شده در تهران می باشند. آقای شاکری نیا عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه هستند. بیش از 93% پرونده هایی که در دست داشته اند با موفقیت حل شده است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، کوچه دانش، پلاک 78، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09379370110

علی حاتمی راد

جناب آقای علی حاتمی راد

آقای حاتمی راد وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی جنایی هستند. دعاوی که توسط آقای حاتمی راد پذیرفته می شود شامل: قتل، کلاهبرداری، سرقت، تجاوز به عنف، ضرب و جرح، مواد مخدر و … است. خدماتی که توسط آقای حاتمی راد به موکلین و متقاضیان ارائه می گردد شامل مشاوره حقوقی، مشاوره کیفری، تنظیم انواع قراردادهای حقوقی و قبول وکالت انواع پرونده ها است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، خیابان نهم شرقی، پلاک 24، طبقه 3، واحد 23

شماره تماس: 02122386358

مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در پرونده های جنایی، قتل، سرقت، تجاوز، آدم ربایی و … هستند. سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه کالت دارند. مشاور حقوقی هستند و انواع خدمات حقوقی، جزایی و تجاری به متقاضیان ارائه می دهند. دعاوی که پیگیری کرده اند شامل پرونده های مربوط به مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، دیه، قاچاق، اختلاس و … است.

سوابقی که در سال های وکالت خود کسب نموده اند عبارت است از:

 • وکالت در دیوان عدالت کشور
 • داوری در تمامی قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و تمامی قراردادهای داخلی و بین المللی

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

محمدرضا زاده اشکذری

جناب آقای محمدرضا زاده اشکذری وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی قوه قضاییه با بیش از 17سال سابقه وکالت و کارشناس ارشد حقوق جزا وجرم شناسی در شهر تهران می باشند. وی مشاور حقوقی شرکتهای صنعتی می باشد و قبول کلیه دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و … را برعهده دارد.

آدرس دفتر: تهران، ورامین، ورامین خیابان شهید باهنر بعد از ده متری میری پلاک 128 طبقه زیرزمین

شماره تماس: 09121453898

حمید میرزایی منفرد

جناب آقای منفرد وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران ببا بیش از چند سال سابقه وکالت هستند. فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی دارند و متخصص در امور کیفری و جرایم پزشکی می باشند. موفق به کسب رتبه 18 آزمون قضاوت و رتبه 111 کانون وکلای دادگستری مرکز شده اند. آقای منفرد علاوه بر دعاوی کیفری، در زمینه دعاوی خانواده، مطالبه مهریه، درخواست طلاق، دعاوی ملکی و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، میرداماد، نبش خیابان نفت جنوبی، پلاک 268، واحد 1

شماره تماس: 09120314480


با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران بیشتر آشنا شوید.

پرونده جنایی چیست؟

زمانی که ارتکاب جرمی علیه شخصی وارد شود، پرونده جنایی طرح می شود. در پرونده های جنایی جرمی اتفاق می افتد. مطابق ماده 14 قانون مجازات اسلامی، قصاص، حدود، دیات و تعزیرات از جمله مجازات پرونده های جنایی است. پرونده های جنایی معمولا در دادسراها و کلانتری ها مطرح می شوند.

برخی از پرونده های جنایی مانند سرقت، شاکی خصوصی دارند که اقدام به طرح شکایت و پیگیری پرونده می کند. معمولا سرقت های بزرگی که در تهران اتفاق می افتد را بهترین وکیل جنایی پیگیری می کند. در برخی مواقع، پرونده جنایی شاکی ندارد، اما باتوجه به اینکه جزء جرایم غیرقابل گذشت است، توسط قانون پیگیری می شود.

پیچیده ترین پرونده های دادگاه ها، متعلق به پرونده های جنایی است. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، خوشبختانه بیش از 90 درصد جرایم جنایی توسط پلیس آگاهی کشف می شوند. حال برای پیگیری آن نیاز داریم که از وکیلی متخصص در این زمینه کمک بگیریم.

پرونده جنایی چیست؟ + معرفی وکیل جنایی در تهران

اهمیت انتخاب وکیل جنایی در پرونده ها

در دادگاه ها تنها یک بار می توان طرح دعوی کرد، پس اگر وکیل جنایی روی پرونده کار کند، بهترین شکواییه را تنظیم می کند. همین طور وکیل جنایی در جلسات مشاوره به شما کمک می کند تا خودتان طرح دعوی دقیق و منظمی را تنظیم کنید. وکیل جنایی وظیفه دارد موکل خود را در جمع آوری مدارک و مستندات قابل ارائه به دادگاه، راهنمایی کند.

مطابق قانون آیین دادرسی کیفری، به پرونده های جنایی باید در زمان درست رسیدگی شود. اتلاف وقت موجب می شود تا زمان طلایی برای دفاع را از دست بدهیم. بنابراین بهتر است از همان ابتدا با وکیل امور جنایی مشاره داشته ووکالت پرونده را به او واگذار کنیم. در صورت وقوع آدم ربایی می توانید به بهترین وکیل آدم ربایی در تهران مراجعه کنید.

بهترین وکیل جنایی در تهران، وکیلی است که با پرونده های مربوط به امور جنایی و کیفری سروکار دارد. معمولا پرونده های جنایی با جان و مال افراد ارتباط دارند و در اکثر موارد یکی از طرفین به قتل رسیده و دچار آسیب جانی، مالی و احساسی می شوند. طبیعی است که خانواده او نتوانند به تنهایی به پرونده رسیدگی کنند. لذا در این شرایط نیاز است به بهترین وکیل قتل در تهران مراجعه و وکالت پرونده را به وی واگذار نمایند.

از سوی دیگر فردی که مرتکب قتل شده و محکوم به قصاص است، فشار روحی بالایی را تحمل می کند. به همین دلیل نیاز دارد که وکیل امور جنایی، پرونده آن را پیگیری کند. وکیل جنایی علاوه بر رسیدگی به مسائل حقوقی و قانونی پرونده، با طرفین پرونده هم مقابله می کند و مدارک لازم برای دفاع از موکل خود را جمع آوری می نماید.

به این ترتیب می توان گفت وجود وکیل متخصص جنایی در پرونده های قتل با سلاح سر و یا گرم، سرقت مسلحانه، گروگان گیری و … بسیار تاثیرگذار است. وکیل خبره در امور جنایی تلاش می کند دادگاه را به سمت و سوی مورد نظر خود بکشاند.

اهمیت انتخاب وکیل جنایی در پرونده ها

کلام آخر

پرونده هایی از قبیل قتل عمد و یا غیرعمد، آدم ربایی، تجاوز، مواد مخدر و … حساسیت های بسیاری دارند. طبیعی است که به تنهایی نتوانیم رسیدگی های لازم را در این زمینه انجام دهیم و در دادگاه دفاع کنیم. در این مقاله به شهر تهران پرداختیم و 10 تا از وکیل امور جنایی را معرفی کردیم. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب بهترین وکیل جنایی در تهران کمک کرده باشیم. در صورتی که سوال و انتقادی دارید، لطفا برای ما کامنت کنید.

4/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا