کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل جنایی در تهران ⚖️【سال1402】

تمامی پرونده های مربوط به قتل، کلاهبرداری های مالی، سرقت، مواد مخدر، آدم ربایی، اتهامات جنسی و … باید توسط وکیل جنایی پیگیری شود. علاوه بر این، تمامی مراکز، شرکت ها و سازمان هایی که با اتهام مواجه هستند نیاز دارند که وکیل متخصص در پرونده های جنایی را بشناسند. در ادامه این مقاله تعدادی از بهترین وکیل جنایی در تهران را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

بهترین وکیل جنایی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل دیه در تهران

بهترین وکیل جنایی در تهران کیست؟

بهترین وکیل جنایی در تهران فردی است که در گذشته، پرونده های جنایی متعددی را با موفقیت پیگیری کرده است. وکالت پرونده های جنایی پیچیده تر از دیگر پرونده ها است و نیاز به دقت بالایی دارد. در شهر تهران وکلای بسیاری به امور جنایی رسیدگی می کنند که انتخاب یک نفر از میان آن ها سخت خواهد بود.

اگر برای پیگیری و حل پرونده قتل، سرقت، اختلاس، آدم ربایی، تجاوز، مواد مخدر، توزیع و پخش مشروبات الکلی، حمله با سلاح گرم یا سرد و … به دنبال وکیل متخصص در امور جنایی هستید و نمی دانید که از چه راهی وکیل انتخاب کنید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید. قصد داریم لیستی از بهترین وکیل جنایی تهران را به همراه توضیحات تکمیلی به شما معرفی کنیم.

جناب آقای حمیدرضا کیائی

جناب آقای حمیدرضا کیائی

آقای کیائی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در جرایم جنایی، قتل، سرقت و … می باشند. مدارک تحصیلی که کسب نموده اند، فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی و دکتری جرم شناسی است. بیش از 20 سال سابقه وکالت دارند و سوابق بسیاری به دست آورده اند از جمله، وکالت و مشاوره در بانک ها، بیمارستان های خصوصی، شرکت ها و کارخانجات.

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان دوم، پلاک 9، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09121117091

جناب آقای دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل جنایی تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص پرونده های جنایی در تمامی مراجع شامل دادسرا علی الخصوص دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 27 تهران ( امور جنایی )، دادگاه کیفری دو، دادگاه کیفری یک و دیوان عالی کشور از جمله در جرایم قتل، آدم ربایی، تجاوز به عنف و بازداشت غیرقانونی می باشد.

دکتر محمد تقی زاده در سایر جرایم کیفری به شرح زیر نیز نسبت به ارائه مشاوره و قبول وکالت اقدام می نماید :

ضرب و جرح عمدی، تهدید، توهین، افتراء، خیانت در امانت، سرقت، جعل، استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، فروش مال غیر، تحصیل مال از طریق نامشروع، تصرف عدوانی، مزاحمت و ممانعت از حق، تخریب و اتلاف اموال، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، ارتشاء، اخاذی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، مواد مخدر، جرایم سایبری و رایانه ای، سرقت و مفقودی چک، فریب در ازدواج، افساد فی الارض، خرید مال مسروقه، بی احتیاطی در رانندگی منجر به صدمه یا فوت، گواهی خلاف واقع، اخلال در نظام اقتصادی کشور، اسید پاشی، قماربازی، رباخواری، توهین به مقدسات، ایراد صدمات بدنی، معامله به قصد فرار از دین، تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها، تبانی برای بردن مال غیر، جرایم نظامی، شهادت کذب و دروغ، اخلال در نظم و آسایش عمومی، تمرد نسبت به مامور دولت، جرایم نظام پزشکی، محاربه، جاسوسی، تصرف در اموال دولتی، غصب عناوین و مشاغل، قذف، تفخیذ، زنا، لواط، مزاحمت تلفنی، جرایم علیه اطفال، تهدید به قتل و کلیه جرایم کیفری

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690

جناب آقای حامد شاکری نیا

آقای حامد شاکری نیا

آقای شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. در پروند های جنایی تخصص دارند و سوابق بسیاری در حل و پیگیری دعاوی مربوط به پرونده های قتل، تجاوز، سرقت، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و … دارند.

در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 15 سال دارند و یکی از وکلای شناخته شده در تهران می باشند. آقای شاکری نیا عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه هستند. بیش از 93% پرونده هایی که در دست داشته اند با موفقیت حل شده است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، کوچه دانش، پلاک 78، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09379370110

جناب آقای دکتر محمد فرخی

جناب آقای دکتر محمد فرخی

آقای فرخی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در تهران هستند. عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از پژوهشگران ارشد جزا و جرم شناسی می باشند. در حرفه وکالت بیش از 20 سال سابقه دارند. پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود، پرونده های جنایی، مواد مخدر و ملکی است.

آدرس دفتر: تهران، پیروزی، بلوار ابوذر، پایین تر از پل 5، روبروی خیابان حبیب، پلاک 273، واحد 7

شماره تماس: 09123221956

جناب آقای علی حاتمی راد

جناب آقای علی حاتمی راد

آقای حاتمی راد وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی جنایی هستند. دعاوی که توسط آقای حاتمی راد پذیرفته می شود شامل: قتل، کلاهبرداری، سرقت، تجاوز به عنف، ضرب و جرح، مواد مخدر و … است. خدماتی که توسط آقای حاتمی راد به موکلین و متقاضیان ارائه می گردد شامل مشاوره حقوقی، مشاوره کیفری، تنظیم انواع قراردادهای حقوقی و قبول وکالت انواع پرونده ها است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، خیابان نهم شرقی، پلاک 24، طبقه 3، واحد 23

شماره تماس: 02122386358

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در پرونده های جنایی، قتل، سرقت، تجاوز، آدم ربایی و … هستند. سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه کالت دارند. مشاور حقوقی هستند و انواع خدمات حقوقی، جزایی و تجاری به متقاضیان ارائه می دهند. دعاوی که پیگیری کرده اند شامل پرونده های مربوط به مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، دیه، قاچاق، اختلاس و … است.

سوابقی که در سال های وکالت خود کسب نموده اند عبارت است از:

  • وکالت در دیوان عدالت کشور
  • داوری در تمامی قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
  • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
  • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و تمامی قراردادهای داخلی و بین المللی

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

جناب آقای محمدرضا زاده اشکذری

جناب آقای محمدرضا زاده اشکذری وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی قوه قضاییه با بیش از 17سال سابقه وکالت و کارشناس ارشد حقوق جزا وجرم شناسی در شهر تهران می باشند. وی مشاور حقوقی شرکتهای صنعتی می باشد و قبول کلیه دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و … را برعهده دارد.

آدرس دفتر: تهران، ورامین، ورامین خیابان شهید باهنر بعد از ده متری میری پلاک 128 طبقه زیرزمین

شماره تماس: 09121453898

جناب آقای دکتر حسین مروج

جناب آقای دکتر حسین مروج عضو مرکز وکلای قوه قضاییه از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۴۰ سال سابقه مدیریت حقوقی در سازمان نیروهای مسلح و همچنین ۴۰ سال سابقه در تدریس حقوق در دانشگاه های آزاد و نیروهای مسلح، دارای تجربه بالایی در زمینه حقوقی می باشند.

سوابق:

  • بیش از ۴۰ سال سابقه حقوقی
  • دکترای حقوق خصوصی
  • دکترای حرفه ای مشاوره حقوقی
  • استاد دانشگاه های آزاد و دانشکده علوم و فنون نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
  • مدیر حقوقی نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
  • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه

آدرس دفتر: تهران، خیابان قزوین، دوراهی قپان، مرکز تجاری اداری علی آباد، طبقه دوم، واحد 2

شماره تماس: 09121891874

جناب آقای حمید میرزایی منفرد

جناب آقای منفرد وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران ببا بیش از چند سال سابقه وکالت هستند. فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی دارند و متخصص در امور کیفری و جرایم پزشکی می باشند. موفق به کسب رتبه 18 آزمون قضاوت و رتبه 111 کانون وکلای دادگستری مرکز شده اند. آقای منفرد علاوه بر دعاوی کیفری، در زمینه دعاوی خانواده، مطالبه مهریه، درخواست طلاق، دعاوی ملکی و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، میرداماد، نبش خیابان نفت جنوبی، پلاک 268، واحد 1

شماره تماس: 09120314480

سرکار خانم ندا فلاح

سرکار خانم ندا فلاح

سرکار خانم ندا فلاح وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی گروه وکلای هیواد می باشند و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی از قبیل دعاوی ملکی، خلع ید، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند رسمی، وصول طلب، دعاوی مؤجر و مستأجر، دعاوی مربوط به تقسیم ترکه و اخذ گواهی انحصار وراثت و … وکالت در دعاوی خانواده از قبیل، مطالبه مهریه، طلاق توافقی، تمکین، حضانت، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح و طلاق یک طرفه و … را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو صدر، کوچه داد، ساختمان شماره 19، واحد 14، طبقه 4

شماره تماس: 09121321023

با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران بیشترآشنا شوید.

پرونده جنایی چیست؟

زمانی که ارتکاب جرمی علیه شخصی وارد شود، پرونده جنایی طرح می شود. در پرونده های جنایی جرمی اتفاق می افتد. مطابق ماده 14 قانون مجازات اسلامی، قصاص، حدود، دیات و تعزیرات از جمله مجازات پرونده های جنایی است. پرونده های جنایی معمولا در دادسراها و کلانتری ها مطرح می شوند.

پرونده جنایی چیست؟ + معرفی وکیل جنایی در تهران

برخی از پرونده های جنایی مانند سرقت، شاکی خصوصی دارند که اقدام به طرح شکایت و پیگیری پرونده می کند. معمولا سرقت های بزرگی که در تهران اتفاق می افتد را بهترین وکیل جنایی پیگیری می کند. در برخی مواقع، پرونده جنایی شاکی ندارد، اما باتوجه به اینکه جزء جرایم غیرقابل گذشت است، توسط قانون پیگیری می شود.

پیچیده ترین پرونده های دادگاه ها، متعلق به پرونده های جنایی است. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، خوشبختانه بیش از 90 درصد جرایم جنایی توسط پلیس آگاهی کشف می شوند. حال برای پیگیری آن نیاز داریم که از وکیلی متخصص در این زمینه کمک بگیریم.

اهمیت انتخاب وکیل جنایی در پرونده ها

در دادگاه ها تنها یک بار می توان طرح دعوی کرد، پس اگر وکیل جنایی روی پرونده کار کند، بهترین شکواییه را تنظیم می کند. همین طور وکیل جنایی در جلسات مشاوره به شما کمک می کند تا خودتان طرح دعوی دقیق و منظمی را تنظیم کنید. وکیل جنایی وظیفه دارد موکل خود را در جمع آوری مدارک و مستندات قابل ارائه به دادگاه، راهنمایی کند.

مطابق قانون آیین دادرسی کیفری، به پرونده های جنایی باید در زمان درست رسیدگی شود. اتلاف وقت موجب می شود تا زمان طلایی برای دفاع را از دست بدهیم. بنابراین بهتر است از همان ابتدا با وکیل امور جنایی مشاره داشته ووکالت پرونده را به او واگذار کنیم.

اهمیت انتخاب وکیل جنایی در پرونده ها

بهترین وکیل جنایی در تهران، وکیلی است که با پرونده های مربوط به امور جنایی و کیفری سروکار دارد. معمولا پرونده های جنایی با جان و مال افراد ارتباط دارند. افراد در این پرونده ها دچار آسیب جانی، مالی و احساسی می شوند. طبیعی است که نتوانند به تنهایی به پرونده رسیدگی کنند.

از سوی دیگر فردی که مرتکب قتل شده و محکوم به قصاص است، فشار روحی بالایی را تحمل می کند. به همین دلیل نیاز دارد که وکیل امور جنایی، پرونده آن را پیگیری کند. وکیل جنایی علاوه بر رسیدگی به مسائل حقوقی و قانونی پرونده، با طرفین پرونده هم مقابله می کند و مدارک لازم برای دفاع از موکل خود را جمع آوری می نماید.

به این ترتیب می توان گفت وجود وکیل متخصص جنایی در پرونده های قتل با سلاح سر و یا گرم، سرقت مسلحانه، گروگان گیری و … بسیار تاثیرگذار است. وکیل خبره در امور جنایی تلاش می کند دادگاه را به سمت و سوی مورد نظر خود بکشاند.

کلام آخر

پرونده هایی از قبیل قتل عمد و یا غیرعمد، آدم ربایی، تجاوز، مواد مخدر و … حساسیت های بسیاری دارند. طبیعی است که به تنهایی نتوانیم رسیدگی های لازم را در این زمینه انجام دهیم و در دادگاه دفاع کنیم. در این مقاله به شهر تهران پرداختیم و 10 تا از وکیل امور جنایی را معرفی کردیم. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب بهترین وکیل جنایی در تهران کمک کرده باشیم. در صورتی که سوال و انتقادی دارید، لطفا برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا