کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل قصاص در تهران ⚖️【سال1403】

وکیل قصاص وکیل پایه یک دادگستری است و تخصص بالایی در دعاوی کیفری دارد. وی یکی از مهمترین وکلا در حوزه جزا و جرم شناسی محسوب می شود و وظیفه مهمی در دفاع از موکل خود دارد. در حقیقت وکیل قصاص به افرادی که درگیر این چنین پرونده هایی هستند کمک می کند تا نتایج مطلوبی به دست آورند. ما در ادامه مقاله بهترین وکیل قصاص در تهران به معرفی وکلای حاذق و کارکشته می پردازیم. در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل قصاص در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل دیه در تهران

بهترین وکیل قصاص در تهران کیست؟

یکی از انواع مجازات ها در قانون، قصاص است که در لغت به معنا و مفهوم مجازات و تلافی کردن بر اثر وقوع یک رخ داد می باشد. اما در اصطلاح حقوقی به معنی جبران و تلافی کردن جنایتی است که بر مجنی علیه وارد شده به صورتی که اثر جنایت عینا بر جانی اعمال خواهد شد. مطابق قانون مجازات اسلامی سه نوع است، جنایت عمدی، جنایت شبه عمدی و جنایت خطای محض. در صورتی که جنایت عمدی صورت گرفته باشد فرد به قصاص محکوم خواهد شد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل قصاص در تهران فردی است که به خوبی به رویه قضایی این چنین پرونده ها اشراف دارد و بهتر از هر وکیل دیگری می تواند آن را حل و فصل نماید. اگر به هر دلیلی درگیر پرونده های کیفری شده اید که با قصاص ارتباط دارد و به دنبال وکیلی حاذق و کارکشته در این زمینه هستید، در ادامه قصد معرفی وکلای متبحر و خبره در حوزه قصاص را داریم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل قصاص در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

عبدالصمد خرمشاهی

جناب آقای عبدالصمد خرمشاهی وکیل قصاص تهران

آقای خرمشاهی از بهترین وکلای کیفری در تهران هستند که به پیگیری و بررسی پرونده های قتل، قصاص، دیه و … می پردازند. سابقه ای بیش از 30 سال در حرفه وکالت و حل انواع پرونده ها دارند. آقای خرمشاهی یکی از وکلای نمونه در زمینه رسیدگی به پرونده های مربوط به قصور پزشکی، جرایم پزشکی، کلاهبرداری، جعل و … می باشند. یکی از ویژگی های ایشان، پذیرفتن پرونده های کیفری پیچیده و سخت است.

احمد قنبرپور

جناب آقای احمد قنبرپور وکیل قصاص تهران

آقای قنبرپور وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در پرونده های مربوط به قصاص هستند. بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت دارند. ایشان دارای مدارک دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شیراز. همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه تهران می باشند.

سوابق کاری آقای قنبرپور، شامل مشاوره حقوقی به نهادها و شرکت های معتبر عمومی و خصوصی است، مانند شرکت نورترون تراست، شرکت نفتی توتال فرانسه، دی وان میلانو، گروه صنعتی گلرنگ و … می باشد. آقای قنبرپور عضو پیوسته انجمن ایرانی حقوق و جزا، انجمن حقوق شناسی ایران و عضو در کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر تهران بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان دکتر فاطمی، ابتدای خیابان رهی معیری، پلاک 10، واحدهای 9 و 10

شماره تماس: 02188983460

پوریا نادری

جناب آقای پوریا نادری وکیل قصاص در تهران

آقای نادری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند. ایشان یکی از وکلای خبره در امور قصاص، قتل و دعاوی کیفری می باشند که با بیش از چند سال سابقه وکالت تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را برای پرونده مکل خود رقم بزنند. ایشان با در نظر گرفتن پیچیدگی های علم حقوق، همواره اطلاعات خود را به روز نگه می دارند تا به راحتی موکلین خود را راهنمایی کنند.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، طبقه 4

شماره تماس: 09124230952

حمیرا پارسا

سرکار خانم حمیرا پارسا وکیل قصاص در تهران

خانم پارسا از وکلای پایه یک دادگستری تهران در پیگیری پرونده های مربوط به قصاص هستند. سایر مواردی که خانم پارسا پیگیری و بررسی می نمایند شامل کلیه دعاوی کیفری، حقوقی ملکی و وصول مطالبات دعاوی است. ارائه مشاوره تلفنی به متقاضیان و موکلین از ویژگی های خانم پارسا است.

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، نبش فتحی شقاقی، برج هنر، پلاک 22، واحد 14

شماره تماس: 09123666928

علی پورصفری

آقای پورصفری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی کیفری و مواد مخدر می باشند. کارشناس ارشد حقوق خصوصی و نویسنده 6 جلد کتاب هستند. قبول وکالت در کلیه دعاوی کیفری، جرایم رایانه ای، خیانت در امانت، روابط نامشروع، قاچاق کالا، شرب و خمر، کلاهبرداری و … را می پذیرند و بررسی های لازم را انجام می دهند. همینطور ایشان در تنظیم لایحه و دادخواست متخصص هستند.

آدرس دفتر: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 02126135865


قصاص چیست؟

قصاص یکی از انواع مجازات می باشد و صرفا مختص جنایات عمدی بوده و شرایط اجرای آن این است که قاتل و مقتول در دین، سلامت عقل و مهدورالدم نبودن مقتول تساوی باشند. باتوجه به جرمی که رخ می دهد، مجازات های مختلفی نیز در قانون در نظر گرفته شده است. انواع مجازات اصلی که در قانون وجود دارد، ناشی از همین تقسیم بندی است.

مجازات های اصلی شامل مجازات حدی، مجازات تعزیری و دیه و قصاص هستند که قواعد مربوط به هر کدام در قانون مشخص شده است. مطمئنا با کلمه قصاص آشنا هستید، یکی از مجازات های اصلی است که در قانون مفصلا به آن پرداخته شده است و گاهی مردم آن را با اعدام اشتباه می گیرند اما در این مقاله به انواع قصاص می پردازیم تا اطلاعات کاملی کسب نمایید.

قانون قصاص را به دو دسته تقسیم می کند، قصاص نفس و قصاص عضو. در قانون باتوجه به میزان جرمی که اتفاق افتاده، برای مجازات اشخاص قصاص را تعیین می کنند. در صورتی که قتل عمدی رخ داده باشد مجازات قصاص نفس و در جنایات قطع عضو، مجازات قصاص عضو تعیین شده است. برای اعمال مجازات قصاص همانطور که گفتیم باید شرایطی وجود داشته باشد از جمله:

  • قصاص مجرم در برابر پدر یا جد پدری انجام نمی شود.
  • برای اعمال مجازات قصاص باید دین فرد قربانی و مجرم یکی باشد.
  • قصاص مجرم زمانی اعمال می شود که زمان ارتکاب جرم عاقل بوده باشد.
  • قصاص مجرم در مقابل قربانی که مهدورالدم (کسی که خونش هدر است) بوده است اعمال نمی شود.
معرفی 10 وکیل قصاص در تهران

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قتل در تهران

مزیت مراجعه به وکیل قصاص در تهران چیست؟

باتوجه به این موضوع که قصاص یکی از پرونده های حساس است و باید به صورت تخصصی به آن رسیدگی شود. پیگیری پرونده های مهمی همچون قتل و جرح که مجازات قصاص را به دنبال دارند، نباید به تنهایی انجام شود. وکلای حاذق توانایی دفاع از موکل خود را در هر شرایطی دارند حتی در صورتی که موکل آنها قتل انجام داده باشد، آنها می توانند با ارائه اسناد و دفاعیه هایی، قتل را غیرعمد جلوه دهند و بدین ترتیب مجازات موکل خود را به حداقل برسانند.

مهم است در پرونده های کیفری که با قتل ارتباط دارد، حتما از بهترین وکیل تهران در زمینه قصاص کمک بگیریم تا پرونده مان به نحو احسن پیگیری شود.

بنابراین وجود وکیل قصاص در دعاوی قتل و جرح، مزایایی دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

  • وجود وکیل قصاص در پرونده موجب می شود تا زمان اثبات جرم و همینطور بی گناهی کمتر شود.
  • وجود وکیل قصاص موجب می شود تا نیازی به حضور موکل در دادگاه نباشد.
  • در صورتی که مجرم فراری باشد، وکیل می تواند سریعا حکم جلب او را دریافت کند.
  • حضور وکیل در پرونده قصاص موجب می شود تا رضایت اولیای دم را با پرداخت دیه دریافت کند.
معرفی 10 وکیل متخصص قصاص در تهران

کلام آخر

قصاص یکی از پرونده های حساسی است که کمی کوتاهی در آن باعث پایمال شدن حقوق مان موکل می شود. بنابراین باید زمان انتخاب وکیل متخصص قصاص در تهران دقت کنیم که وکیل سابقه پیگیری چنین پرونده هایی را در گذشته داشته باشد. در این مقاله سعی کردیم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل قصاص در تهران بپردازیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالب برای تان مفید بوده باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا