حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل اداره کار در تهران ⚖️【سال1403】

شاید برای تان پیش آمده که در اداره کار دچار مشکلاتی با کارفرما شوید و یا اینکه به عنوان یک کارفرما بخواهید که حق خود را از کارگر بگیرید و به دنبال راهی برای احقاق حقوق خود باشید. در این صورت برای دفاع از حق و حقوق خود باید به وکیل اداره کار مراجعه کنیم. وکیل اداره کار به قوانین اداره کار، بیمه و تمامی بخش نامه ها آگاه است و می تواند حق کارگر را از کارفرما و یا حق کارفرما را از کارگر بگیرد. موارد بسیاری از این مشکلات در تهران گزارش می شود، بهترین وکیل اداره کار در تهران دقیقا همان فردی است که برای حل مشکل باید به او مراجعه کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا وکلای خبره و حاذق اداره کار را در مجله حقوقی برترین وکیل معرفی کنیم.

بهترین وکیل اداره کار در تهران کیست؟

بهترین وکیل اداره کار در تهران کیست؟

وکیل اداره کار در تهران فردی است که صرفا به پرونده های اداره کار رسیدگی می نماید و تخصص های لازم برای این حوزه را دارد. بهترین وکیل اداره کار در تهران، به خوبی از حقوق کارگران و کارفرمایان و حتی بیمه و بخشنامه ها آگاه است. زمانی که مشکلی میان کارگر و کارفرما پیش بیاید، وکیل اداره کار می تواند اقدامات لازم برای حل پرونده را به صورت قانونی انجام دهد.همچنن اگر در حقوق تجارت دچار مشکل شدید می توانید به بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران  کلیک کنید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

امروزه وکلای بسیاری در زمینه اداره کار فعالیت می کنند، اما باید وکیلی که انتخاب می کنیم علاوه بر دانش و تخصص، سابقه فعالیت موفق در پرونده های مرتبط با اداره کار را دارا باشد. در ادامه مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل اداره کار در تهران می پردازیم. همراهمان باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اداره کار در تهران سال 1403!

فائزه آیت اللهی

فائزه آیت اللهی بهترین وکیل اداره کار در تهران

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران، همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، تقاطع کلاهدوز، بلوار کاوه شمال، پلاک ۱۷، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه اول، واحد ۳

شماره تماس: 09127411090

رضا عبدالمحمد

جناب آقای رضا عبدالمحمد وکیل اداره کار

آقای عبدالمحمد وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در پرونده های مربوط به سقط جنین هستند. مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، کارشناس ارشد تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. از جمله فعالیت های آقای عبدالمحمد، رسیدگی به پرونده های کیفری، خانوادگی، حوزه تجارت داخلی و بین المللی و قراردادها است. همین طور ایشان داور حقوقی، پژوهشگر و خبرنگار، نویسنده و متخصص در پیگیری پرونده های خانواده، کیفری و امور مهاجرت هستند.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، هویزه، کوچه سهند، کوچه شهرتاش، به سمت شریعتی، پلاک 28، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09121574297

سیدجلال میرکاظمی

آقای سیدجلال میرکاظمی وکیل اداره کار در تهران

آقای میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. پذیرش کلیه دعاوی اداره کار، دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، دیوان عدالت اداری، دادگاه انقلاب و دادگاه نظامی انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر شمالی، کوچه نوشه، پلاک 30، طبقه 5، واحد 10

شماره تماس: 02177684200

سرور ثانی نژاد

وکیل سرور ثانی نژاد وکیل اداره کار در تهران

سرکار خانم سرور ثانی نژاد وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 7 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل اداره کار در تهران معرفی می شوند. ایشان در حوزه های مختلف دیگر نظیر اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری و غیره نیز فعالیت می کنند. از خدمات وی می توان به مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، علامه طباطبایی

شماره تماس: 09124357415

امید شاه مرادی

امید شاه مرادی

جناب آقای امید شاه مرادی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز، اخذ رتبه 81 از کانون وکلای مرکز در سال 1392، دارای گواهینامه پایان دوره بررسی قوانین شرکت های تجاری از دانشگاه تهران، دارای گواهینامه پایان دوره مذاکره بازرگانی و دیپلماسی از مرکز آموزش بازرگانی، دارای گواهینامه پایان دوره داوری از مرکز آموزش بازرگانی می باشند. از جمله تخصص آقای امید شاه مرادی وکالت در دعاوی اداره کار است.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک ۴۱، طبقه ۴

شماره تماس: 09123939759

صمد زاهد پاشا

صمد زاهد پاشا

جناب آقای صمد زاهد پاشا، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دانشجوى دوره دكترى حقوق خصوصى در مرحله دفاع از رساله می‌ باشد. از جمله تخصص های آقای زاهد پاشا، پیگیری پرونده ها و مشاوره در زمینه دعاوی اراده کار در تهران و سایر شهر ها است.

از سوابق کاری وی می‌ توان به وکیل و مشاور حقوقی بسیاری از شرکت‌ ها، عضو هیئت مدیره انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران، مسئول دایره، رییس اداره و مدیریت حقوقی دستگاه‌های اجرایی و نهادها از سال 1370 تا 1382، مدیر داخلی کانون وکلای دادگستری مرکز از سال 1392 تا 1396، عضو سی امین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز از سال 1397 تا اکنون اشاره کرد.

آدرس دفتر: تهران، بلوار میرداماد، خیابان حصاری (رازان جنوبی)، ساختمان راز، طبقه اول، واحد ٤

شماره تماس: 09123802549


چرا برای شکایت از کارفرما به وکیل نیاز داریم؟

اولین چیزی که برای طرح شکایت نیاز داریم، ثابت کردن رابطه کارگر و کارفرمایی است. در مواد 2 و 3 قانون ذکر شده است که کارگر برای کارفرما کار می کند و در مقابل، کارفرما باید حقوق او را بپردازد. متاسفانه در بسیاری از شرکت ها، واحدها، دفاتر، کارخانه ها، واحدهای کسبی و … میان کارگر و کارفرما قراردادی منعقد نمی شود.

در این شرایط اگر کارفرما حقوق کارگر ار نپردازد، کارگر باید به مراجع اداره کار مراجعه نموده و رابطه کارگر و کارفرمایی را اثبات کند. بنابراین اولین قدم برای دریافت مطالبات از کارفرما، این است که رابطه کارگر و کارفرمایی اثبات گردد. البته در صورتی که قراردادی میان کارگر و کارفرما منعقد نشده باشد، راه هایی برای اثبات هست که بهترین وکیل اداره کار در تهران می داند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل تهران

پس از اثبات رابطه میان کارفرما، باید مدارک مورد نیاز جهت مطالبه حقوق وجود داشته باشد. جمع آوری این مدارک برای تمامی افراد ساده نیست، بسیاری از آن ها راه های قانونی برای دفاع از حقوق خود را نمی دانند. وجود وکیل اداره کار در این پروسه کمک می کند تا در زمان کم به حقوق خود برسید. وکیل اداره کار به مراحل قانونی کاملا آشنا است و به دلیل سابقه ای که در پیگیری چنین پرونده هایی داشته است، بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود رقم می زند.

متاسفانه برخی از کارگران بدون هیچ مدرک و سندی برای شکایت اقدام می کنند که در این صورت با شکست مواجه می شوند. کارگرانی که با کارفرما دچار مشکلاتی هستند می توانند با استخدام وکیل اداره کار حرفه ای در تهران، به حقوق قانونی خود برسند.

بهترین وکیل اداره کار در تهران

انواع شکایت کارگر از کارفرما کدام است؟

تنوع شکایت از کارفرما افزایش یافته است زیرا حقوقی که قانون برای کارگران در نظر گرفته در مقایسه با حقوق کارفرماها بسیار بیشتر و متنوع تر است. در ادامه به چند مورد مهم از دعاوی رایج میان کارگر و کارفرما می پردازیم:

مطالبه حق السعی (حقوق): متاسفانه بسیار دیده می شود که کارفرماها از پرداخت حقوق کارگر امتناع می ورزند و یا حق کارگر را کمتر از حقوق واقعی او می پردازند. یا اینکه بعد از خروج و استعفای کارگر، حقوق و مزد ماه های آخر او را نمی پردازد. در چنین شرایطی کارگر می تواند با داشتن وکیل متخصص در این حوزه به تمامی حقوق خود دست یابد.

عدم واریز حق بیمه: کارفرما موظف است ماهانه با کسر حق بیمه از حقوق کارگر و افزودن سهم کارفرما به آن، حق بیمه تامین اجتماعی را برای کارگر بپردازد و او را بیمه کند. بیمه یک تکلیف قانونی است که باید از سوی کارفرما انجام شود. حق بیمه باید باتوجه به میزان درآمد و حق السعی کارگر محاسبه شود. بنابراین اگر کارفرما، کارگری را که از روز اول ماه تا آخر ماه برای او کار کرده بیمه نکند یا حق بیمه را کمتر از درآمد کارگر اعلام نماید و پرداخت کند، کارگر می تواند از کارفرمای خود شکایت کند. همچنین در صورت بیمه نشدن می توانید به بهترین وکیل بیمه در تهران مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل بیمه در تهران

مطالبه عیدی و سنوات: عیدی و سنوات کارگر از مهم ترین حقوق قانونی او می باشد. عیدی مبلغی است که همه ساله توسط دولت اعلام می شود و کارفرما موظف است آن را به کارگر پرداخت کند. چنانچه کارگری کمتر از یک سال هم کار کرده باشد باید به تناسب مدت کارکرد او عیدی محاسبه شده و پرداخت شود.

سنوات نیز به کارگری تعلق می گیرد که حداقل یک سال سابقه کار داشته باشد. سنوات به هر سال یک حقوق باید به کارگر پرداخت شود و چنانچه کارگر قبل از پایان سال نیز از همکاری با کارفرما خودداری کند باید به نسبت مدت فعالیت و همکاری سنوات او محاسبه و پرداخت شود.

حوادث ناشی از کار: در کارگاه های مختلف ممکن است حوادث مختلفی برای کارگران پیش بیاید. اگر چنانچه از ای حوادث خسارت مالی یا جانی به کارگر وارد شود به خصوص در صورتی که مقررات ایمنی و بهداشتی توسط کارفرما رعایت نشده باشد کارگر می تواند از کارفرما شکایت کرده و کلیه خسارات و دیه خود را از کارفرما مطالبه نماید. برای آشنایی با این موضوع و مقررات مربوط به آن می تواند مقاله حادثه ناشی از کار را مطالعه نمایید.

بازگشت به کار: چنانچه کارگر بدون دلیل موجه و بدون رعایت تشریفات قانونی از جمله اخذ موافقت از شورای اسلامی کار اخراج شود کارگر می تواند از کارفرمای خود شکایت کند. در این موارد چنانچه کارفرما بدون دلیل موجه و به صورت غیر قانونی اقدام به اخراج کارگر نموده باشد یا تشریفات قانونی اخراج را رعایت نکرده باشد موظف است کارگر را به کار خود برگرداند. کارگر در این موارد می توانند اقدام به طرح شکایت در اداره کار محل نموده و حکم بازگشت به کار بگیرند.

وکیل اداره کار حرفه ای در تهران

کلام آخر

درگیری با پرونده های مرتبط با اداره کار همواره تنش های روانی را به افراد وارد می کند. کارگری که از کارفرمای خود شکایت دارد و یا بالعکس و ادعا می کند که حقوق او ضایع شده، باید مدارکی برای اثبات داشته باشد تا دادگاه پرونده را پیش ببرد. بسیاری از کارگران یا کارفرمایان، در این مرحله نمی توانند به درستی مدارکی را برای اثبات ادعای خود جمع آوری و ارائه کنند. بهترین وکیل اداره کار در تهران فردی است که می تواند برای دفاع از حقوق کارگران و حتی کارفرمایان وارد پرونه شده و از حقوق موکل خود دفاع کند. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل تهران یاری کنیم. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + ده =

دکمه بازگشت به بالا