حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل بیمه در تهران ⚖️【سال1403】

وکیل بیمه، وکیل پایه یک دادگستری است که به تمامی امور مرتبط با بیمه آگاهی دارد. دعاوی حقوقی بیمه، رایج ترین پرونده های قوه قضاییه است که موضوع اکثر آنها، اختلاف میان بیمه گر و بیمه گذار است بر سر میزان خسارتی که بیمه گذار باید به بیمه گر بپردازد. در این شرایط افراد برای پیگیری کارها به وکیل متخصص در امور بیمه نیاز دارند. در مقاله بهترین وکیل بیمه در تهران به معرفی جمعی از وکلای خبره و حاذق در این زمینه می پردازیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل بیمه در تهران کیست؟

بهترین وکیل بیمه در تهران کیست؟

وکیل بیمه اطلاعات کاملی از حقوق و قوانین دارد و به افرادی که در زمینه بیمه به کمک نیاز دارند، مشاوره می دهد. همچنین درخصوص تمامی مشکلات پیش آمده در بیمه و امور مرتبط با آن می توانیم به وکیل بیمه مراجعه کنیم. حوزه فعالیت وکیل متخصص بیمه در زمینه بیمه تامین اجتماعی، بیمه شخص ثالث، بیمه خودرو، بیمه باربری، بیمه بیکاری، بیمه آتش سوزی و … است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران  کلیک کنید!

بهترین وکیل بیمه در تهران کاملا به قوانین و نحوه رسیدگی به دعاوی بیمه آشنا است و بدین ترتیب بهترین راهنمایی را به موکل ارائه می کند. در برخی مواقع اختلافاتی میان فرد بیمه شده و تامین اجتماعی به وجود می آید برخی پرونده ها به هیئت های مختلف و دیوان عدالت اداری فرستاده می شوند که پیگیری آن از عهده ی افراد عادی خارج است. در این شرایط به وکیل متخصص در بیمه نیاز داریم و حتی می توانیم از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران نیز کمک بگیریم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مشاوره با وکیل بیمه، در زمینه بررسی ابعاد قانونی میزان خسارات پرداخت شده از طرف بیمه، بیمه بیکاری، بیمه آتش سوزی، بیمه خودرو، بیمه شخص ثالث، بیمه باربری و … می تواند باشد. همینطور بهترین وکیل بیمه در تهران با پذیرش وکالت پرونده بیمه، تلاش می نماید تا از حقوق موکل خود دفاع کند. در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران می پردازیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکیل، در وبسایت برترین وکیل همراه مان باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل بیمه در تهران سال 1403!

محمود روشنی معز

 آقای محمود روشنی معز وکیل بیمه در تهران

آقای روشنی معز وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل بیمه هستند. بیش از 23 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، دیوان عدالت اداری، ثبت احوال، دعاوی اقتصادی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و … دارند.

آدرس دفتر: تهران، کریمخان، خیابان شهید عضدی، خیابان آبان جنوبی، ساختمان ایران، پلاک 36، طبقه 1

شماره تماس: 09121321268


دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل بیمه در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در دعاوی بیمه ای می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


شیما زندجو

خانم شیما زندجو وکیل بیمه در تهران

خانم زندجو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. بیش از 10 سال سابقه کار حرفه ای در وکالت دارند و تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین رقم بزنند. انواع مشاوره حقوقی و تخصصی به افراد حقیقی و حقوقی ارائه می دهند. خانم زندجو در زمینه دعاوی بیمه، ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی، اسناد شرکت های تجاری، حقوقی و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، نارمک، خیابان آیت، پایین تر از میدان نبوت، بین خیابان چمن غربی و خیابان شهید قاسم زاده، پلاک 350، ساختمان اسپیدار، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 09122088738

محمد لاوی

جناب آقای محمد لاوی

آقای لامه ای وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل بیمه می باشند. بیش از 12 سال سابقه وکالت دارند و متخصص در داوری، دعاوی شهرداری، شرکت های تجاری، شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها، ملکی، موجر و مستاجر، متخصص در دعاوی دیوان عدالت اداری و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، بین علامه و خوردین، پلاک 25، واحد 2

شماره تماس: 09122794120

رحیم اباسلط

جناب آقای رحیم اباسلط وکیل پایه یک دادگستری با شماره 10346 پروانه وکالت می باشد. او از بهترین وکلای فعال حوزه بیمه در تهران شناخته شده و سال ها تجربه در این زمینه دارد. از خدمات آقای اباسلط میتوان به تنظیم شکوائیه و دادخواست و تنظیم اسناد و مدارک اشاره کرد. شما می توانید از مشاوره های تخصصی او برخوردار شوید.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، ابتدای خیابان خواجه نصیر، پلاک ۳۰۰، طبقه ۴، واحد ۷

شماره تماس: 09124599103

قاسم نجفی بابادی

جناب آقای قاسم نجفی بابادی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از بهترین وکیل های حوزه ی بیمه در تهران شناخته می شود. ایشان در تمامی زمینه ها پرونده قبول می کند ولی بصورت تخصصی در حوزه بیمه فعال می باشد. و سال ها تجربه در این زمینه کسب کرده است. شما می توانید از او مشاوره های تخصصی دریافت کنید.

آدرس: تهران، مطهری، بعد از چهارراه مفتح، خیابان مهرداد، نبش کوچه درفش، ساختمان مهرداد، پلاک ۴، واحد ۱۰

شماره تماس: 09197552146انواع وکیل بیمه

وکیل بیمه‌، علاوه بر داشتن تخصص در امور بیمه، ممکن است در یکی از حوزه‌ های بیمه تخصص بیشتری داشته باشد. این موضوع وکلای بیمه در شاخه های مختلفی دسته بندی می کند. در ادامه به توضیح انواع وکیل بیمه می پردازیم:

وکیل بیمه باربری: بیمه باربری یک از رایج ترین بیمه ها برای بازرگانان است. بیمه باربری در انواع مختلفی صادر می شود. مبلغ بالای خسارت دیده شده، اختلافات پیش بینی شده بیمه گر و بیمه گذار، به یک پرونده حقوقی تبدیل می شود. در این دعاوی، بیمه گذار برای دریافت خسارت خود به صورت کامل به وکیل متخصص بیمه نیاز دارد که علاوه بر تسلط به قوانین داخلی و بیم المللی بیمه حمل و نقل، سابقه فعالیت در پرونده های مشابه را در رزومه خود داشته باشد.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل تهران

وکیل بیمه شخص ثالث: وکیل بیمه شخص ثالث یا همان وکیل تصادفات رانندگی، از مهم ترین انواع وکیل بیمه محسوب م شود که در زمینه وصول دیه آسیب دیدگان تصادفات رانندگی فعالیت می کند. در زمینه بیمه شخص ثالث، بخشنامه های مختلفی وجود دارد که کار برای برای افراد سخت می کند. از این رو به وکیلی متخصص در امور بیمه نیا دارند تا به کارها رسیدگی نماید و بیمه گذار دیه را به صورت کامل از بیمه وصول کند.

وکیل بیمه آتش سوزی: میزان خسارت آتش سوزی در کارخانه ها و انبارهای بزرگ بسیار بالا است، گاهی شرکت های بیمه تن به پرداخت خسارت آتش سوزی نمی دهند. در چنین شرایطی بیمه شده برای جبران خسارت و رسیدن به حقوق خود به وکیل بیمه متخصص نیاز دارد که با بخش نامه ها و آیین نامه ها آشنا باشد و راه و چاه وصول خسارت از بیمه را بداند.

وکیل بیمه مسئولیت: یکی از بیمه هایی که قراردادهای پر از بند و ماده دارد، بیمه مسئولیت است. بیمه مسئولیت برای افرادی است که معمولا کارگران و کارمندان خود را تحت پوشش درآورده اند و زمانی که دچار آسیب می شوند، شرکت بیمه به صورت کامل پوشش نمی کند.

وکیل بیمه خوب در تهران

دعاوی که علیه بیمه گر مطرح می شود کدام است؟

دعاوی علیه بیمه بیکاری: هر کارفرمایی موظف به بیمه افرادی است که برای او کار می کنند. همینطور باید حقوق آنها را به موقع و در زمان مناسب بپردازد. بیمه شدن باعث می شود که فرد از مزایای بیمه بیکاری بهره مند شود که در صورتی بیکار شدن وی از سوی سازمان تامین اجتماعی و وزارت کار و رفاه اجتماعی پرداخته می شود. درصورتی که فرد اخراج شود و یا بنا به دلایلی کار خود را از دست داده است، می تواند بیمه بیکاری دریافت کند.

اگر نتواند برای بیمه بیکاری اقدام کند و یا موفق نشود، می تواند از بهترین وکیل بیمه در تهران مشورت نموده و و کالت پیگیری کارهای خود را به ایشان بسپارد. وکیل باتوجه به تخصص و دانشی که دارد می تواند در زمانی سریع، پرونده را به سرانجام برساند.

دعاوی علیه بیمه عمر: زمانی که فرد خود را بیمه عمر می کند. می تواند امکانات زیادی را با توافق با بیمه گر به نفع خود داشته باشد. مانند اینکه در ول زندگی خود از بیمه بهره مند شود یا اینکه پس از مرگ، ورثه او از امکانات استفاده کنند. چنانچه بیمه گر به توافات موجود در قرارداد عمل نکند، بیمه گذار می تواند از وکیل متخصص بیمه در تهران برای شکایت از بیمه گر کمک بگیرد.

دعاوی علیه بیمه آتش سوزی: شرت های بیمه امکاناتی را در مقابل آتش سوزی برای خانه های مسکونی، کارخانه ها، انبارها، واحد های تجاری، خودرو، لوازم شخصی باارزش و … در نظر گرفته است. که بیمه گذار متناسب با ارزش مال مورد نظر، مبلغی را به طور سالیانه به بیمه گر می پردازد. حال اگر بیمه گر به تعهدات خود در قرارداد عمل نکند و تخلف نماید، فرد بیمه گذار برای رسیدن به حقوق قانونی خود به وکیلی مجرب بیمه نیاز دارد تا کارهای شکایت را انجام دهد.

بهترین وکیل بیمه در تهران

کلام آخر

رسیدگی به مشکلات مربوط به بیمه، بسیار پیچیده است و به آگاه کامل از قوانین و نحوه رسیدگی به پرونده نیاز دارد. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل بیمه در تهران پرداختیم تا در صورت نیاز بتوانید دسترسی راحت داشته باشید. امیدوام که مطالب موجود در مقاله برای شما مفیدبوده باشد. لطفا انتقاد. پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا