حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران ⚖️【سال1402】

حقوق تجارت یکی از مسائل مهمی است که تمامی صاحبان کسب و کارها باید برای پیشبرد بهتر کارهای خود به آن نیاز دارند. آیا از حقوق تجارت در ایران اطلاعات کاملی دارید؟ می دانید حقوق تجارت در ایران بر چه مبنایی نوشته شده است؟ در حقیقت منظور از حقوق تجارت، مجموعه قوانینی است که بر روابط بازرگانی و اعمال تجاری حاکم می باشد. باتوجه به افزایش روابط بازرگانی و مبادلات تجاری داخلی و بین المللی در تهران، لازم دانستیم تا در مقاله بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران به معرفی وکلایی بپردازیم که در این زمینه دانش و تجربه دارند. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران کیست؟

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران کیست؟

همانطور که در ابتدا گفتیم، حقوق تجارت مجموعه ای از قوانین حاکم بر مسائل بارگاتی و تجارت هستند. مشکلاتی که در اعمال تجار به وجود بیاید توسط قانون تجارت حل می شود و در واقع حقوق تجارت بر اعمال تجار نظارت می کند. طبیعتا د هر معامله ای ممکن است مشکلات و مسائلی به وجود بیاید، برای حل و فصل مشکلات مرتبط به تجارت و بازرگانی باید به وکیلی متخصص در این زمینه مراجعه کنیم.

بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران در رشته حقوق تحصیلات خود را به اتمام رسانده است و تجارب ارزشمندی را در زمینه دعاوی تجاری دارد و به مسائل روز آگاه است. بنابراین می توان گفت که وکیل حقوق تجارت فردی است که در زمینه های تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی مهارت دارد. اگر برای قرارداد تجاری خود به دنبال وکیل هستید

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی وکیل حقوق تجارت خوب در تهران می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل تهران و آدرس دفتر وکالت آنها تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران سال 1402

دکتر احمد شهنیایی

دکتر احمد شهنیایی

آقای شهنیایی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی هستند. ایشان در زمینه های مالیاتی، تجاری و بانکی تخصص بالایی دارند. آقای شهنیایی عضو هیات علمی دانشگاه، پژوهشگر و نویسنده مقالات علمی پژوهشی، با دانشی که در حوزه حقوق تجارت کسب نموده اند، بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان استاد نجات اللهی، کوچه خسرو، پلاک 25

شماره تماس: 02188920663

امیر آذرباد

 آقای امیر آذرباد وکیل حقوق تجارت در تهران

آقای آذرباد وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در زمینه حقوق تجارت هستند. بیش از 15 سال سابقه وکالت و ارائه خدمات دیگر دارند. ایشان رتبه دو رقمی در آزمون ورودی کانون وکلای دادگستری مرکز کسب نموده اند. آقای آذرباد هم اکنون در حال تحصیل در مقطع دکترای حقوق خصوصی هستند. سوابق ایشان شامل وکالت شرکت های خارجی و ایرانی معتبر و موفقیت در دعاوی داخلی و همچنین دعاوی تجاری بین المللی و صدها مورد تنظیم و مشاوره قراردادهای تجاری بین المللی، مشاوره به اشخاص و شرکت ها است.

آدرس دفتر: تهران، ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان گرمسار شرقی، کوچه کفایی، پلاک 7، واحد 3

شماره تماس: 02144103237

دکتر عباس کاظمی

جناب آقای دکتر عباس کاظمی

آقای کاظمی وکیل پایه یک دادگستری تهران، دارای دکترای حقوق خصوصی و متخصص در زمینه حقوق تجارت هستند و موفق به گذراندن دوره تجارت بین الملل شده اند. بیش از 10 سال در امر وکالت سابقه درخشان دارند و به پیگیری دعاوی مالیاتی، تنظیم قرارداد تجاری، بین المللی و پیمانکاری صنایع نفت و گاز و … می پردازند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، مجتمع تجاری ستیا، طبقه سوم، شماره 309

شماره تماس: 02186129550

عباس اسدی

جناب آقای عباس اسدی وکیل حقوق تجارت در تهران

آقای اسدی وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مجرب در حوزه حقوق تجارت در تهران هستند. دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و وکیل متخصص در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی می باشند. تنظیم تخصص لوایح و واخواهی، تجدیدنظر، فرجام خواهی، اعاده دادرسی، ورود ثالث، اعمال ماده 477 و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، پلاک ۷۷، واحد ۸

شماره تماس: 02177740376

بهنوش حسنی خواه

 خانم بهنوش حسنی خواه وکیل حقوق تجارت در تهران

خانم حسنی خواه از وکلای پاه یک دادگستری تهران و یکی از وکلای حرفه ای در حوزه حقوق تجارت هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده، کیفری، ثبتی، حقوقی، قراردادها و شرکت ها هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، کوچه میرزا حسنی، پلاک 23، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 02188720876

انواع حقوق تجارت

امروزه تجارت نقش مهمی در اقتصاد جامعه و زندگی مردم دارد. هدف حقوق تجارت تنظیم روابط تجاری و بازرگانی است تا موجب نظم به امور تجاری شده و از حقوق مردم حمایت کند. تاجرانی که در این حوزه فعالیت می کنند موظف اند از قواعد موجود در حقوق تجارت پیروی کنند، بنابراین لازم است در این زمینه اطلاعات کافی داشته و سپس فعالیت کنیم.

معرفی وکیل حقوق تجارت خوب در تهران

در ادامه به توضیح انواع حقوق تجارت می پردازیم:

حقوق تجارت داخلی: قانونگذاران هر کشور موظف هستند قوانینی را در خصوص حقوق تجارت داخلی کشور خود تنظیم نمایند. قواعد و اصولی که در زمینه فعالیت تجار و امور تجاری در بعد داخلی و دروت یک کشور تنظیم می نماید، حقوق تجارت داخلی است. بنابراین قوانین و قواعد آن را نمی توان برای دولت های دیگر کشورها اجرا نمود. برای دعاوی نفت و گاز می توانید به بهترین وکیل دعاوی نفت و گاز تهران مراجعه نمایید.

حقوق تجارت بین الملل: تجارت های بین المللی نیز اصول و قواعدی دارند که لازم است تجار باتوجه به آن این مسائل را انجام دهند. این قوانین با عنوان حقوق تجارت بین المللی شناخته می شوند که وکیل حقوق تجارت خوب در تهران می توان اطلاعات جامع را کسب نمود. وجود قوانین مرتبط با حقوق تجارت بین المللی موجب نظم به روابط بازرگانی می شود.

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل بین المللی در تهران

مراجع رسیدگی به دعاوی تجارت بین المللی در تهران

دعاوی مرتبط با تجارت بین الملل در دو مرجع مورد رسیدگی و بررسی قرار می گیرند. بررسی دعاوی تجارت بین المللی همچون دعاوی تجارت داخلی نیست، در صورتی که در قرارداد بین المللی اصول و قوانین خاصی مشخص نشده باشد، دعوی توسط مرجع قضایی کشورها و مراجع داوری بررسی می شوند. طبیعتا رسیدگی به دعاوی تجارت بین المللی در کشورهای خارجی مشکلاتی داشته و نیاز به دانش بالا در خصوص تجارت دارد. از این رو وکیل متخصص در حقوق تجارت بهتر از هر کسی می تواند در این مسیر راهنما باشد.

رسیدگی در مراجع قضایی کشورها: بررسی دعاوی مرتبط با حقوق تجارت بین المللی در مراجع قضایی کشورها مطابق آیین و قوانین خودِ کشور مورد نظر انجام می شود. اما معمولا زمان انعقاد قراردادهای بین المللی، قوانینی در قرارداد تعیین می شود که به دادگاه کمک می کند تا پرونده را سریع تر بررسی کند. بررسی چنین پرونده هایی را باید به وکیلی کارکشته سپرد که در کشور دادگاه مربوطه، پروانه وکالت داشته باشد.

مراجع رسیدگی به دعاوی تجارت بین المللی در تهران

رسیدگی در داوری تجاری بین المللی: سازمان های مخصوصی برای داوری در دعاوی تجارت بین المللی وجود دارند. تمامی این سازمان ها، دادخواست های از پیش آمده برای تجارت بین المللی دارند. این دادخواست ها نقش بسیار مهمی در بررسی دعاوی تجارت بین المللی دارند. همینطور حقوقدان ها، مهندسان و … زمانی که نیاز باشد به صورت مورد به داوری در این زمینه می پردازند.

کلام آخر

از گذشته تا به امروز، تجارت یکی از مسائل مهم در هر جوامعی محسوب می شود. تجار و بازرگانان بسیاری در این حو.زه فعالیت دارند و افرادی نیز به تازگی تمایل به ورود به بازار تاجان دارند. موفقیت در هر کسب و کاری نیاز به دانش و تخصص لازم در آن زمینه دارد. حقوق تجارت قوانینی است که در حوزه تجارت تنظیم شده و برای کسب نتیجه مطلوب بهتر است مطابق آن فعالیت شود.

در این مقاله به معرفی تعدادی از بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران پرداختیم تا درصورت نیاز به وکیل و مشاوره در خصوص قواعد تجارت داخلی و بین المللی، انتخاب درست و دسترسی سریع به وکلا داشته باشید. همچنین اگر در شهرهای دیگر ایران هستید به بهترین وکیل ایران مراجعه کنید امیدوارم مطالب موجود در مقاله برای تان مفید بوده باشد، لطفا سوالات و نظرات خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا