ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل اراضی در تهران ⚖️【سال1402】

وکیل اراضی در تهران فردی است که به تمامی قوانین و اختلافات اراضی ملی و شخصی مسلط باشد تا بتواند بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه نماید. باتوجه به موضوع رشد جمعیت و افزایش تقاضای افراد به جهت تسلط بر اراضی مختلف، لازم است که شناختی از وکیل اراضی داشته باشیم چرا که در پروسه چنین کارهایی اختلافاتی ایجاد می شود که بسیار پیچیده اند و نیاز است به دست وکیل پیگیری گردند. همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید سعی داریم به این موضوع بپردازیم و 10 تا از بهترین وکیل اراضی در تهران را معرفی کنیم.

بهترین وکیل اراضی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل اراضی در تهران کیست؟

وکیل متخصص اراضی در رشته حقوق تحصیل کرده است و پروانه وکالت خود از کانون وکلای مرکزی دریافت نموده است، فردی است که می تواند اقدام به انعقاد قرارداد با موکل خود کند. همینطور پروانه وکالت یک وکیل متخصص اراضی باید دارای اعتبار باشد تا بتواند اقدام به انعقاد قرارداد نماید.همچنین اگر در امور ثبتی خود دچار مشکل شدید می توانید به بهترین وکیل ثبتی در تهران مراجعه نمایید.

همینطور بهترین وکیل اراضی در تهران باید به طور کامل به مباحث حقوقی و قوانین مرتبط با اراضی مسلط باشد. در این صورت می تواند بهترین دفاعیه را از موکل خود ارائه دهد. وکیل اراضی باید تجربه کافی در خصوص پرونده های مرتبط با اراضی ملی و شخصی داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل اراضی در تهران می پردازیم. برای آشنایی با وکلای خبره ادامه مقاله را مطالعه بفرمائید:

مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده بهترین وکیل اراضی در تهران

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است. ایشان انجام وکالت در پرونده های ملکی و اراضی، شرکتهای تجاری، روابط کارگر وکارفرما، دعاوی حساس کیفری شامل: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف.

برخی از تخصص آقای مجتبی امین زاده:

 • انجام وکالت دعاوی خانوادگی اعم از: نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد و …
 • انجام وکالت حقوقی اعم از: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک وسفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع، اراضی و …
 • انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری

سابقه درخشان در پرونده های قضایی از نقطه نظرات موکلین و رضایت از پیشبرد کار توسط مراجعین.
متعارف ترین حق الوکاله با مشاوره و قبول دعاوی تحت نظر وکلای مجموعه قبول دعاوی در استان تهران و پاکدشت.
برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

شماره های تماس: 09120910272 – 02166364214 – 09199560070

جهت استفاده از خدمات حقوقی آقای امین زاده و تیم حرفه ای حقوقی ارسام، با شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل اراضی در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در پرونده ها و دعاوی اراضی می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

بی تا امیری

بی تا امیری بهترین وکیل اراضی در تهران

سرکار خانم بی تا امیری وکیل پایه دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز میباشد. که با سابقه درخشان 15 ساله وکالت با صبر و حوصله و پیگیری و پشتکاری به وکالت مشغول و موفقیتهای فراوانی در خصوص امور کیفری و حقوقی و خانوادگی کسب نموده اند.

از جمله تخصص های ایشان عبارت است از :

 • وکالت در امور حقوق اراضی: ‌اخذ آرای موفق و باز پس گیری املاک و زمین‌هایی که در تهران و سایر شهرها به نادرستی ملی اعلام که ایشان با تبحر و مهارت و دانش کافی رای بر مستثنیات آنها اخذ نموده است.
 • وکالت در دعاوی مربوط به الزام به تنظیم سند رسمی و خلع ید و اجرت المثل، رفع مزاحمتهای ملکی و تصرفات عدوانی، تقسیم و افراز و اموال مشاعی، دعاوی مربوط به ثبت اسناد و اداره ی ثبت شرکتها و مالکیت معنوی
 • وکالت در امور قراردادی و دعاوی مربوطه به شرکتهای تجاری و بازرگانی و مشاور شرکتهای تجاری
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری: کلاهبرداری و جعل و فروش مال غیر، خیانت در امانت
 • وکالت در انواع دعاوی خانوادگی: طلاق اعم از رجعی و توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، مهریه و نفقه

تلفن دفتر: 02126568895
تلفن همراه: 09121902248

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین خانم بی تا امیری، از شنبه تا پنجشنبه (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت 12 تا 20 از طریق شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.

محمد جعفری

محمد جعفری بهترین وکیل اراضی در تهران

جناب آقای محمد جعفری به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه بیش از 12 سال است به صورت تخصصی به همراه تیم ایشان در زمینه های دعاوی:

 • وکالت در پرونده های ملکی
 • وکالت در پرونده شرکت های تجاری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور، متخصص در دعاوی حوزه رمز ارز
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • وکالت در دعاوی مربوط به اراضی
 • وکالت دعاوی مرتبط به اسناد تجاری از قبیل چک و سفته
 • مذاکرات قراردادی

از مهارت های تخصصی و ویژه جناب آقای محمد جعفری این است که جدای از وکالت توانمندی ویژه در مذاکرات داشته که باعث می شود در بسیاری از موارد طرفین دعوی بتوانند خارج از دادگاه با یکدیگر به توافق برسند. همچنین از سوابق ایشان میتوان به مدیر کل حقوقی بودن در هلدیگ بزرگ آلیش و چندین شرکت بزرگ تجاری دیگر اشاره کرد

روند همکاری با ایشان: ایشان قبل از هر چیز مستندات پرونده را مطالعه و موضوع را به صورت دقیق بررسی نموده و سپس انواع احتمالات در مسیر پرونده را با موکل بررسی می نمایند به نحوی که موکل نیز به صورت کامل از همان ابتدا در جریان کلیه امور قرار میگیرد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاور آقای محمد جعفری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09124140738
آدرس دفتر:
شهر قدس، بلوار تولیدگران کارخانه آلیش

دکتر علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر وکیل ملکی در تهران

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09120567300 09120567200 
آدرس دفتر:
 تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰

محبوبه حجتیا

سرکار خانم محبوبه حجتیان

خانم حجتیان از برترین وکلای ایرانی در زمینه اراضی می باشند. به عنوان یکی از وکلای باتجربه کاری بالا، با پرونده های بسیاری روبه رو شده اند و تجارب بسیاری کسب نموده اند که در دیگر پرونده ها از آنها استفاده می کنند. ارائه کلیه خدمات (مشاوره حقوقی رایگان حضوری و تلفنی و وکالت در دعاوی و …) توسط ایشان انجام می شود.

از سوابق کاری خانم حجتیان می توان به همکاری با بانک هایی مانند سپه و ملت، موسسات مالی قرض الحسنه کارخانه ها و کارگاه های تولیدی، بنگاههای املاک، همکاری با شهرداری و انجام مشاوره حقوقی، کارشناس حقوقی صدا و سیما و … اشاره کنیم. خانم حجتیان به پرونده های مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک، احوال شخصیه و امور محجورین، مهاجرت و اقامت، وکالت تخصصی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری و … می پردازند.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ساختمان ملاصدرا، طبقه 2، واحد 11

شماره تماس: 09121584013

اسدعلی امرایی

جناب آقای اسدعلی امرایی

آقای امرایی وکیل پایه یک دادگستری موسس بنیاد حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و یکی از برترین وکلای تهران در زمینه دعاوی ملکی و اراضی می باشند. وکالت در تمامی حوزه های حقوقی و ارائه مشاوره و خدمات حقوقی به شرکت های مختلف و ایرانیان داخل و خارج کشور از دیگر خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، پایین تر از میرداماد، جنب داروخانه شبانه روزی یاسان، پلاک 1150، طبقه همکف، واحد 2

شماره تماس: 02122228626

آرزو رستگار

سرکار خانم آرزو رستگار

خانم رستگار وکیل پایه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز و كانون وكلای بروكسل هستند. مدرک كارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران دارند، دانشجوی رشته مديریت استراتژيک در دانشگاه تهران هستند. همینطور مولف كتاب ورشكستگی شركت هاي چند مليتی می باشند.

از جمله خدماتی که توسط خانم رستگار ارائه می گردد شامل:

 • دعاوی ثبتی
 • دعاوی خانواده
 • امور مهاجرت به بلژیک
 • ثبت برند داخلی و بین الملل
 • انعقاد قراردادها و دعاوی مرتبط
 • دعاوی حصر وراثت و تقسیم اموال
 • کلیه امور حقوقی شرکت های داخلی و بین الملل
 • جرم تغییر کاربری غیر مجاز و ساخت و ساز در اراضی کشاورزی و اخذ مجوز

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، روبروی منطقه 19، پستی بن بست شبنم، پلاک 2، واحد 2

شماره تماس: 09125089517

امیرعلی عمرانی

آقای عمرانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در پرونده های مربوط به امور اراضی هستند. دارای مدرک کارشناسی و سابقه بالا در حرفه وکالت می باشند. پیگیری پرونده های اراضی باغات، اراضی عمومی، الزام به تحویل مبیع، الزام به تنظیم سند رسمی و … را انجام می دهند. به صورت کلی به امور بانکی، دادگاه انقلاب و حقوق پزشکی رسیدگی می کنند. دیگر فعالیت های آقای عمرانی در زمینه کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی، ثبتی و تجاری است.

آدرس دفتر: تهران، شهرک گلستان منطقه 22، میدان اتریش، بنفشه 10، مجتمع تجاری اداری باران، واحد 407

شماره تماس: 09100041214

احمد زهره وند

جناب آقای احمد زهره وند

آقای زهره وند وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخص در زمینه اراضی ملی و شخصی هستند. ایشان در حرفه وکالت چندین سال سابقه درخشان دارند و به دعاوی مربوط به شهرداری ها، املاک و … رسیدگی می کنند. سایر تخصص های ایشان در زمینه آدم ربایی، آراء تعزیرات حکومتی، آموزش کاربردی قراردادها، آنالیز و بررسی سیستم مالیاتی و ارائه راهکارها و نقشه راه مالیاتی کسب و کار، در امور مربوط به خانواده از جمله طلاق، حضانت فرزند و … .

ابطال اجراییه، ابطال اجرائیه ثبتی، ابطال بخشنامه های گمرکی مغایر با قوانین یا خارج از حدود صلاحیت، ابطال سند، ابطال سند انتقالی به نام بانک، ابطال سند مالکیت معارض، ابطال شناسنامه و … از خذماتی است که توسط آقای زهره وند ارائه می شود.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، خ شهید باهنر، سه راه یاسر، ابتدای عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

شماره تماس: 09121305919

احسان عابدین

جناب آقای احسان عابدین وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز، متخصص پرونده های گمرکی و ملکی، مشاوره و قبول دعاوی حقوقی و کیفری، تخصص امور گمرکی، با تضمین پیگیری کار شما در شهر تهران می باشند. آقای احسان عابدین فعالیت وکالت خود را از سال ۱۳۹۱ شروع کرده و دارای پروانه پایه یک وکالت شهر تهران، از کانون وکلای دادگستری مرکز هستند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، علامه طباطبایی شمالی، نبش کوچه ۱۸ شرقی، برج علامه، طبقه ۸، واحد B

شماره تماس: 09123956043

بهترین زمان برای مراجعه به وکیل اراضی در تهران

بهترین زمان مراجعه به بهترین وکیل تهران که در زمینه اراضی تخصص دارد، ابتدای آغاز پرونده های حقوقی مربوط به اراضی شهری و کشاورزی و املاک مختلف است. وقتی که وکیل متخصص در امور اراضی از همان ابتدا وکالت پرونده را بر عهده بگیرد، احتمال بوجود آمدن هرگونه خطایی در جریان دادرسی پرونده به نحو چشمگیری کاهش می یابد.

افرادی که به وکیل متخصص در امور اراضی مراجعه نمی کنند معمولا در مراحل قضایی پرونده با مشکلات قانونی مختلفی روبرو خواهند شد و دچار آسیب ها و خسارت های شدیدی می شوند، در نهایت نیز متوجه می شوند که حقوق آن ها مورد تضییع قرار گرفته است، زیرا نتوانسته اند با کمک یک فرد حرفه ای از مدارک و اسناد معتبر در جهت اثبات حق و حقوق خود استفاده کنند.

البته به وجود آمدن خطا در تمامی مراحل دادرسی پرونده های اراضی ملکی وجود دارد. همین موضوع باعث می شود تا افراد در هر زمانی نیاز به وکیل اراضی داشته باشند. به همین دلیل نیز بهتر است افراد در هر زمان که متوجه نیاز خود به وکیل متخصص در امور اراضی دند، سریعا به سراغ این وکیل بروند و وکالت پرونده خود را به او بسپارید.

10 مورد از بهترین وکیل اراضی در تهران

اراضی چیست و انواع آن کدام است؟

از نظر حقوقی به تمام زمین های دایر، بایر و موات، اراضی گفته می شود که آن ها می توانند تحت مالکیت شخصی و یا دولتی باشند. مطابق قانون برای هر کدام از اراضی موارد حقوقی مشخص تعیین شده است که در هنگام بروز اختلاف، مطابق قانون در مورد آن ها تصمیم گیری خواهد شد.

اراضی دایر: زمین هایی که در حال ساخت و ساز یا کشاورزی باشند، به عبارت دیگر به اراضی دایر می گویند که در حال بهره برداری هستند و از آن ها استفاده می شود. زمین هایی که مربوط به فضای سبز و جهت جلوگیری از آلودگی هوا هستند، جزو اراضی دولتی دایر محسوب می شوند.

اراضی بایر: زمین هایی که در طول 5 سال گذشته استفاده ای از آن ها نشده باشد، به صورت متروک با وجود مالک مشخص یا غیر مشخص و از آنها بهره برداری خاصی نمی شود، زمین بایر گفته می شود.

اراضی موات: زمین هایی که نه در گذشته و نه در حال، بهره برداری از نظر کشاورزی و ساخت و ساز نشده باشد، جزو زمین های موات می باشند. این زمین ها بدون داشتن مالک مشخص، برای تعیین تکلیف در اختیار دولت و منابع طبیعی قرار می گیرند.

دیگر انواع اراضی شامل:

 • از نظر محل وقوع: اراضی واقع در داخل محدوده شهری و اراضی خارج از محدوده شهری
 • از نظر مالکیت: اراضی ملی، خصوصی و موقوفه
 • از نظر کاربری: مسکونی، صنعتی، اراضی زراعی، باغات و سایر موار

در تقسیم بندی هر یک از موارد بالا، امکان تداخل میان یکدیگر وجود دارد. اما نحوه حل حقوقی این چنین مشکلات اهمیت دارد که وکیل در این زمینه تخصص کافی را دارد. هر یک از این دعاوی، مقررات و قوانین مخصوص خود را دارند و در مورد هر کدام از آن‌ها، دعاوی مختص آن وجود دارد. زمانی که بین موارد بالا، تداخل ایجاد می‌شود، برای دفاع از حق خود و رفع ابهام، حتما به یک وکیل متخصص در امور اراضی نیاز داریم.

معرفی 10 مورد از بهترین وکیل اراضی در تهران

کلام آخر

ممنونم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل اراضی در تهران همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل تهران پرداختیم. همانطور که در مقاله هم اشاره کردیم، دعاوی اراضی و املاک بسیار حساس و پیچیده هستند و لازم است از یک وکیل متخصص برای بررسی آن کمک بگیریم، امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل کمک کنیم. در صورتی که سوال انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا