ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل اراضی در تهران ⚖️【سال1403】

وکیل اراضی در تهران فردی است که به تمامی قوانین و اختلافات اراضی ملی و شخصی مسلط باشد تا بتواند بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه نماید. باتوجه به موضوع رشد جمعیت و افزایش تقاضای افراد به جهت تسلط بر اراضی مختلف، لازم است که شناختی از وکیل اراضی داشته باشیم چرا که در پروسه چنین کارهایی اختلافاتی ایجاد می شود که بسیار پیچیده اند و نیاز است به دست وکیل پیگیری گردند. همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید سعی داریم به این موضوع بپردازیم و 10 تا از بهترین وکیل اراضی در تهران را معرفی کنیم.

بهترین وکیل اراضی در تهران کیست؟

بهترین وکیل اراضی در تهران کیست؟

وکیل متخصص اراضی در رشته حقوق تحصیل کرده است و پروانه وکالت خود از کانون وکلای مرکزی دریافت نموده است، فردی است که می تواند اقدام به انعقاد قرارداد با موکل خود کند. همینطور پروانه وکالت یک وکیل متخصص اراضی باید دارای اعتبار باشد تا بتواند اقدام به انعقاد قرارداد نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل زمین در تهران  کلیک کنید!

همینطور بهترین وکیل اراضی در تهران باید به طور کامل به مباحث حقوقی و قوانین مرتبط با اراضی مسلط باشد. در این صورت می تواند بهترین دفاعیه را از موکل خود ارائه دهد. وکیل اراضی باید تجربه کافی در خصوص پرونده های مرتبط با اراضی ملی و شخصی داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل اراضی در تهران را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای اراضی در تهران همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل اراضی در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

حسن صمدی

حسن صمدی بهترین وکیل اراضی در تهران

آقای حسن صمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه وکالت بالا و یکی از بهترین وکلای متخصص در پرونده های اراضی در تهران و کرج می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

 • متخصص در امور املاک و امور اراضی
 • کمسیون ماده ۱۲ زمین شهری و ماده ۵ و مشمول طرح های شهرداری و منابع
 • طرح دعاوی تخصصی ملکی و زمین
 • اخذ سند مالکیت از طریق مراجع قضایی و قانونی
 • تعیین تکلیف اراضی ثبت اسناد و املاک

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای حسن صمدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09121434901
آدرس دفتر:
البرز، نظر آباد، بلوار آیت اله مدرس، جنب آتشنشانی، مجمتمع مقدس، پلاک ۱، طبقه اول


دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل اراضی در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در پرونده ها و دعاوی اراضی می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


بی تا امیری

بی تا امیری بهترین وکیل اراضی در تهران

سرکار خانم بی تا امیری وکیل پایه دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز میباشد. که با سابقه درخشان 15 ساله وکالت با صبر و حوصله و پیگیری و پشتکاری به وکالت مشغول و موفقیتهای فراوانی در خصوص امور کیفری و حقوقی و خانوادگی کسب نموده اند.

از جمله تخصص های ایشان عبارت است از :

 • وکالت در امور حقوق اراضی: ‌اخذ آرای موفق و باز پس گیری املاک و زمین‌هایی که در تهران و سایر شهرها به نادرستی ملی اعلام که ایشان با تبحر و مهارت و دانش کافی رای بر مستثنیات آنها اخذ نموده است.
 • وکالت در دعاوی مربوط به الزام به تنظیم سند رسمی و خلع ید و اجرت المثل، رفع مزاحمتهای ملکی و تصرفات عدوانی، تقسیم و افراز و اموال مشاعی، دعاوی مربوط به ثبت اسناد و اداره ی ثبت شرکتها و مالکیت معنوی
 • وکالت در امور قراردادی و دعاوی مربوطه به شرکتهای تجاری و بازرگانی و مشاور شرکتهای تجاری
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری: کلاهبرداری و جعل و فروش مال غیر، خیانت در امانت
 • وکالت در انواع دعاوی خانوادگی: طلاق اعم از رجعی و توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، مهریه و نفقه

تلفن دفتر: 02126568895
تلفن همراه: 09121902248

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین خانم بی تا امیری، از شنبه تا پنجشنبه (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت 12 تا 20 از طریق شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.


آذین طالبی

آذین طالبی بهترین وکیل اراضی در تهران

خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران با شماره پروانه 36791 می باشد، ایشان از سال 1389 در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری و خانواده، قبول پرونده و دفاع از حق نموده اند و با قدرت، نفوذ کلام و به کار گیری درست از تخصص خود توانسته با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر قرار دهند و دارای سابقه درخشانی در پرونده های ملکی از قبیل دعاوی مربوط به تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار، خلع ید، تقسیم و افراز ملک مشاعی و ورثه ای، فروش ملک مال غیر، اراضی ملی و شخصی و همچنین وصول مطالبات از جمله مهریه و …. و نیز قرارداد نویسی حرفه ای می باشد.

جهت اعطای وکالت خانم آذین طالبی یکی از وکلای خبره در تهران می توانید از طریق ذیل با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09122989050_ 09120403134
آدرس دفتر
: تهران، جردن، خیابان سلطانی( سایه)، پلاک 82، واحد 1
( حضور در دفتر ایشان با وقت قبلی و هماهنگی امکان پذیر است)
مشاهده پروفایل وکیل


دکتر علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر وکیل ملکی در تهران

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09120567300 09120567200 
آدرس دفتر:
 تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰


حسین فرحزادی

حسین فرحزادی

آقای حسین فرحزادی یکی از وکلای مجرب و کار بلد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران هستند. آقای فرحزادی تاکنون توانسته پرونده های زیادی را با موفقیت به اتمام برساند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری،
 • وكالت تخصصی در پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل اسناد وکالت در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
 • وکالت در دعاوی خانواده طلاق، مهریه، حضانت فززند، نفقه
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته

شماره تماس: 09124937330
آدرس دفتر: یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه 3 شرقی، واحد 4

مهدی نقی بیرانوند

مهدی نقی بیرانوند بهترین وکیل اراضی در تهران

آقای مهدی نقی بیرانوند یکی از وکلای مجرب و کار بلد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران هستند. آقای بیرانوند تاکنون توانسته پرونده های زیادی رو در زمینه ملکی و حقوقی را با موفقیت به اتمام برساند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری،
 • وكالت تخصصی در پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل اسناد
 • وکالت در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و …

شماره تماس: 09169672538 – 09363881322
آدرس دفتر: تهران، میدان فردوسی، خیابان شهید سپهبد قرنی، نبش سمیه، پلاک 65، طبقه دوم، واحد 3

اسدعلی امرایی

جناب آقای اسدعلی امرایی

آقای امرایی وکیل پایه یک دادگستری موسس بنیاد حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و یکی از برترین وکلای تهران در زمینه دعاوی ملکی و اراضی می باشند. وکالت در تمامی حوزه های حقوقی و ارائه مشاوره و خدمات حقوقی به شرکت های مختلف و ایرانیان داخل و خارج کشور از دیگر خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، پایین تر از میرداماد، جنب داروخانه شبانه روزی یاسان، پلاک 1150، طبقه همکف، واحد 2

شماره تماس: 02122228626


بهترین زمان برای مراجعه به وکیل اراضی در تهران

بهترین زمان مراجعه به بهترین وکیل اراضی در تهران که در زمینه اراضی تخصص دارد، ابتدای آغاز پرونده های حقوقی مربوط به اراضی شهری و کشاورزی و املاک مختلف است. وقتی که وکیل متخصص در امور اراضی از همان ابتدا وکالت پرونده را بر عهده بگیرد، احتمال بوجود آمدن هرگونه خطایی در جریان دادرسی پرونده به نحو چشمگیری کاهش می یابد.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل ملکی در تهران

افرادی که به وکیل متخصص در امور اراضی مراجعه نمی کنند معمولا در مراحل قضایی پرونده با مشکلات قانونی مختلفی روبرو خواهند شد و دچار آسیب ها و خسارت های شدیدی می شوند، در نهایت نیز متوجه می شوند که حقوق آن ها مورد تضییع قرار گرفته است، زیرا نتوانسته اند با کمک یک فرد حرفه ای از مدارک و اسناد معتبر در جهت اثبات حق و حقوق خود استفاده کنند.

البته به وجود آمدن خطا در تمامی مراحل دادرسی پرونده های اراضی ملکی وجود دارد. همین موضوع باعث می شود تا افراد در هر زمانی نیاز به وکیل اراضی داشته باشند. به همین دلیل نیز بهتر است افراد در هر زمان که متوجه نیاز خود به وکیل متخصص در امور اراضی دند، سریعا به سراغ این وکیل بروند و وکالت پرونده خود را به او بسپارید.

10 مورد از بهترین وکیل اراضی در تهران

اراضی چیست و انواع آن کدام است؟

از نظر حقوقی به تمام زمین های دایر، بایر و موات، اراضی گفته می شود که آن ها می توانند تحت مالکیت شخصی و یا دولتی باشند. مطابق قانون برای هر کدام از اراضی موارد حقوقی مشخص تعیین شده است که در هنگام بروز اختلاف، مطابق قانون در مورد آن ها تصمیم گیری خواهد شد.

اراضی دایر: زمین هایی که در حال ساخت و ساز یا کشاورزی باشند، به عبارت دیگر به اراضی دایر می گویند که در حال بهره برداری هستند و از آن ها استفاده می شود. زمین هایی که مربوط به فضای سبز و جهت جلوگیری از آلودگی هوا هستند، جزو اراضی دولتی دایر محسوب می شوند.

اراضی بایر: زمین هایی که در طول 5 سال گذشته استفاده ای از آن ها نشده باشد، به صورت متروک با وجود مالک مشخص یا غیر مشخص و از آنها بهره برداری خاصی نمی شود، زمین بایر گفته می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

اراضی موات: زمین هایی که نه در گذشته و نه در حال، بهره برداری از نظر کشاورزی و ساخت و ساز نشده باشد، جزو زمین های موات می باشند. این زمین ها بدون داشتن مالک مشخص، برای تعیین تکلیف در اختیار دولت و منابع طبیعی قرار می گیرند.

دیگر انواع اراضی شامل:

 • از نظر محل وقوع: اراضی واقع در داخل محدوده شهری و اراضی خارج از محدوده شهری
 • از نظر مالکیت: اراضی ملی، خصوصی و موقوفه
 • از نظر کاربری: مسکونی، صنعتی، اراضی زراعی، باغات و سایر موار

در تقسیم بندی هر یک از موارد بالا، امکان تداخل میان یکدیگر وجود دارد. اما نحوه حل حقوقی این چنین مشکلات اهمیت دارد که وکیل در این زمینه تخصص کافی را دارد. هر یک از این دعاوی، مقررات و قوانین مخصوص خود را دارند و در مورد هر کدام از آن‌ها، دعاوی مختص آن وجود دارد. زمانی که بین موارد بالا، تداخل ایجاد می‌شود، برای دفاع از حق خود و رفع ابهام، حتما به یک وکیل متخصص در امور اراضی نیاز داریم.

معرفی 10 مورد از بهترین وکیل اراضی در تهران

کلام آخر

ممنونم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل اراضی در تهران همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل تهران پرداختیم. همانطور که در مقاله هم اشاره کردیم، دعاوی اراضی و املاک بسیار حساس و پیچیده هستند و لازم است از یک وکیل متخصص برای بررسی آن کمک بگیریم، امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل کمک کنیم. در صورتی که سوال انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

4/5 - (3 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا