ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران ⚖️【سال1403】

دعاوی ساختمانی ممکن است برای هر فردی که در حوزه ساخت و ساز ساختمان فعالیت می کند اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی افراد ضرر کرده به دنبال وکیلی خبره می گردند تا از حقوق آنان دفاع نماید. بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران دانش و تجربه کافی برای رسیدگی به انواع دعاوی ملکی و ساختمانی را دارد. تهران به عنوان یکی از شهرهای پیشرو در ساخت و ساز است که گاهی ساکنان آن با انواع مشکلات ساختمانی روبه رو می شوند، در این شرایط به بهترین وکیل دعاوی پیمانکاری تهران نیاز است تا وکالت پرونده را برعهده بگیرد. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران کیست؟

بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران کیست؟

دعاوی ساختمانی دامنه وسیعی دارند و حضور یک فرد متخصص در این پرونده ها بسیار تاثیرگذار است. برای هرگونه فعالیتی در حوزه ساختمان نیاز است که با قوانین و قواعد آن آشنا باشیم. مطمئنا بیشتر مردم اطلاعات دقیقی از حوزه ساختمان ندارند. در این مواقع افرادی که در تهران به دعاوی ساختمانی مواجه شده اند به وکیل متخصص نیاز دارند. همچنین اگر در امور ثبتی خود دچار مشکل شدید می توانید به بهترین وکیل ثبتی در تهران مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل دعاوی پیمانکاری در تهران  کلیک کنید!

برای انتخاب بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران باید دقت بالایی داشته باشیم. معمولا برای پیگیری پرونده های حوزه ساختمان ها تخصص و مهارت بالایی لازم است. گاهی اوقات برای این که این دعاوی به نتیجه مطلوب نظر موکل برسد نیاز است وکیل علم و تجربه بالایی داشته باشد.همچنین اگر در امور ساختمانی خود به مشکل برخوردید می توانید به بهترین وکیل کمسیون ماده 100 شهرداری تهران نیز مراجعه کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی وکیل دعاوی ساختمانی خوب در تهران می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران و همینطور اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره در ادامه مقاله در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران سال 1403!

مسعود اسلامی مهر

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل دعاوی ساختمانی تهران

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی از کانون وکلاء مرکز می باشند. با 22 سال سابقه کار وکالت و به عنوان رئیس هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا افتخار دارند با اتکاء به تجربه طولانی در شرکت های متعدد دولتی و خصوصی و نیز انجام بسیاری از پرونده های قضایی خاص با ارائه خدمات مشاوره ای و وکالتی در دعاوی حقوقی و تجاری و پرونده های کیفری و به ویژه در امور ملکی همکاری نمایند. آقای اسلامی مهر، یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران می باشند.

از جمله خدمات ایشان عبارتند از:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

از مهمترین اهداف آقای اسلامی مهر به عنوان رییس موسسه حقوقی و داوری بین الملل صلح صدرا، ایجاد صلح و سازش بین اشخاص و انجام داوری در کلیه زمینه های حقوقی و تجاری می باشد.

برای اعطای وکالت به آقای مسعود اسلامی مهر، یکی از وکلای خوب تهران می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن همراه: 09121932428
تلفن تماس: 02126413766 – 02126413763 – 02126413112
نشانی: تهران، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600 
 22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در حوزه دعاوی ساختمانی می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 0218612722802186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو وکیل دعاوی ساختمانی

آقای محمد حاجیلو از بهترین وکلای پایه یک دادگستری ، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که با داشتن سابقه کافی و درخشان، به موکلین خود در زمینه حقوقی و کیفری خدمات ارائه می دهند و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های تجاری و ملکی در حال فعالیت هستند.

سوابق ایشان عبارت اند از:

 • وکیل متخصص در امور ملکی
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قرادادهای تجاری و بازرگانی
 • متخصص در امور تجاری و ورشکستگی
 • داوری در تمام قراردادهای داخلی میان اشخاص و شرکت ها
 • تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • متخصص در جرایم اقتصادی
 • وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مربوط اسناد تجاری
 • همچنین ارائه خدمات تخصصی در سایر امور حقوقی و کیفری اعم از : خانواده ، کلاهبرداری و جعل اسناد ، انحصار وراثت،مصادره و….

برای اعطای وکالت به آقای محمد حاجیلو، یکی از وکلای خوب تهران میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09121275588
شماره تماس دفتر: 28425688-021

آدرس دفتر آقای محمد حاجیلو: ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه یازدهم (دامغانی)، پلاک 38 ، واحد 2

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

 • پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …
 • پرونده های کیفری از جمله قتل، تجاوز به عنف ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و …

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

مسعود فریدنی

 آقای مسعود فریدنی وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

آقای فریدنی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران می باشند. آقای فریدنی یکی از وکلای متخصص در دیوان عدالت اداری ایران هستند. دیگر تخصص های ایشان قبول وکالت و پیگیری پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی و دعاوی مربوط به شهرداری است.

آدرس دفتر: تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب اسلامی، روبروی خیابان استاد نجات اللهی(ویلا)، نبش کوچه براتی، پلاک 16(ساختمان 880)، طبقه 6، واحد 11

شماره تماس: 09123978117

نسترن زمانی پور

 خانم نسترن زمانی پور وکیل دعاوی ساختمانی

خانم زمانی پور از وکلای پایه یک دادگستری تهران و از وکلای مجرب در دعاوی ساختمانی می باشند ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت دارند و در انواع دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، داوری، انحصاروراثت، قراردادها، اجرای احکام، جرایم اینترنتی، جرایم علیه اشخاص، جرایم علیه اموال و … تخصص دارند.

آدرس دفتر: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان طاهرخانی، پلاک 100، واحد ٧

شماره تماس: 09127796678

فاطمه مرادی حقیقت

خانم فاطمه مرادی حقیقت وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

خانم مرادی وکیل پایه یک دادگستری تهران و متخصص در دعاوی ساختمانی هستند. دارای تحصیلات کارشناسی در رشته حقوق قضایی بوده و سابقه ای بیش از 14 سال در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند. خانم مرادی حقیقت از وکلای خبره در پیگیری دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده، اثبات زوجیت، اثبات نسب، وصول مطالبات و … می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان امام خمینی، نبش خیابان 14، پلاک 16

شماره تماس: 09122193076

محمدرضا اسلامیان

 آقای محمدرضا اسلامیان وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

آقای اسلامیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در دعاوی کیفری به خصوص فروش مال غیر هستند. رتبه دو رقمی در آزمون وکالت را کسب نموده اند و وکیل و مشاور حقوقی شرکت لیزینگ ایران و شرق، وکیل و مشاور حقوقی شرکت توسعه ملی و … از سوابق ایشان است. وکیل پرونده‌های کیفری از جمله کلاهبرداری، قتل، مواد مخدر و سرقت، فروش مال غیر و … ، تنظیم قراردادهای ملکی اعم از مبایعه‌ نامه، اجاره‌ نامه و حل و فصل اختلافات از طریق داوری و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، جردن، تقاطع دستجردی، برج پم، طبقه 12، واحد 1

شماره تماس: 09122308906


انواع دعاوی ساختمانی در تهران

تخلفات ساختمانی در تهران بسیار انبوه هستند و باتوجه به موضوع به مراجع مختلفی جهت پیگیری ارجاع داده می شوند. در ادامه به توضیح مهمترین دعاوی ساختمانی که در تهران اتفاق می افتد می پردازیم:

تخلفات ساختمانی موجود در کمیسیون ماده 100: دعاوی مرتبط با کمیسیون ماده 100 شهرداری در تهران به دلیل تخلف سازنده، مالک و ذینفعان در زمان ساخت و ساز یا تغییر کاربری استفاده از ملک برخلاف پروانه ساختمانی و … تشکیل می شوند. برای پیگیری آن می توانیم به بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران مراجعه کنیم.

ابطال پروانه ساختمان: برخی از دعاوی ساختمانی در تهران به پروانه ساختمان مرتبط است. در برخی موقع ممکن است مفاد پروانه ساختمان صادر شده از سوی شهرداری برخلاف قوانین حقوق همسایگان باشند. طبیعتا در چنین مواقعی همسایگان دچار ضرر می شوند و نیاز به پیگیری دارند. تا از ساختمان در حال ساخت آسیبی به آنها وارد نشود.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل تهران

دعاوی حقوقی و کیفری در رابطه به تخلفات ساختمانی: برخی از ساختمان سازان، زمان ساخت و ساز به املاک مجاور تجاوز می کنند. در چنین مواقعی دعوی خلع ید به وجود می آید که لازم است برای پیگیری آن حتما از وکیل کمک بگیریم. دعاوی کیفری که در این مواقع به وجود می آید می تواند در اثر مزاحمت یا ممانعت از حق رخ بدهد. همینطور ممکن است برخلاف مفاد قرارداد تخلفاتی اتفاق بیفتد که نیاز به پیگیری کیفری دارد.

انواع دعاوی ساختمانی در تهران

چه زمانی به وکیل دعاوی ساختمانی خوب در تهران مراجعه کنیم؟

بروز اشتباهات در زمان خرید و فروش ساختمان ها، تنظیم قرارداد و … ممکن است اتفاق بیفتد. برای پیشگیری از این کار و همینطور برای حل دعاوی به وجود آمده در حوزه ساختمان، مراجعه به وکیل حرفه ای بهترین کار است. در ادامه برخی از مواقعی که نیازمند وکیل دعاوی ساختمانی هستیم را توضیح می دهیم:

در برخی مواقع افرادی که ساختمانی را خریداری می کنند، آن را در زمان مشخص تحویل نمی گیرند و درواقع فروشنده ساختمان را تحویل نمی دهد. یا یانکه مشاهده می شود فروشنده تغییراتی در ساختمان فروخته شده داده یا مشکلاتی را برای خریدار ایجاد کرده که برای بررسی های بیشتر نیاز به وکیل ساختمانی است.در صورتی که ملک شما در تصرف غیر قانونی شخصی دیگر باشد با مراجعه به بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران می توانید مشکل خود را رفع کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران

خریداران ساختمان در تهران، مبلغ معین شده در قرارداد را پرداخت نمی کنند. برخی از خریداران برای ثبت اسناد و اقدامات حقوقی ساختمان به دفترخانه مراجعه نمی کنند و از این کار امتناع می نمایند. در شرایطی که مستاجران در زمان تعیین شده ساختمان را تخلیه نکنند. برخی از مردم تهران با مشکلات سرقفلی املاک تجاری مواجه می شوند. همچنین در دعاوی تجاری می توانید به بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران مراجعه نمایید.

مالکیت ساختمان خریداری شده یکی از موضوعاتی است که بسیار مشاهده می شود و ساختمانی به چندین خریدار فروخته می شود. در نهایت افراد خریدار دچار مشکل شده و بر سر مالکیت ملک به دردسر می افتند. گاهی اوقات مردم در مورد پلاک ثبتی ساختمان خریداری شده یا فروخته شده به مشکل می خورند. همینطور در آپارتمان ها پیش می آید که پارکینگ توسط یکی از مالکین آپارتمان به تصرف درآید. در صورتی که با مشکل فروش مال غیر مواجه شدید می توانید به بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران مراجعه نمایید.

مشکلات و تعارض در ساختمان به دلیل تداخل در محدوده ی دو ساختمان در تهران یکی دیگر از دعاوی ساختمانی است که برای برطرف نمودن آن باید به وکیل دعاوی ساختمانی خوب در تهران مراجعه کنیم.

چه زمانی به وکیل دعاوی ساختمانی خوب در تهران مراجعه کنیم؟

کلام آخر

هر دعوی که در زمینه املاک و ساختمان رخ بدهد باید توسط وکیل دعاوی ساختمانی پیگیری شود. کلاهبرداری های ملکی، تنظیم سند رسمی، تخلیه املاک استیجاری و … نیاز به دانش و تجربه در حوزه دعاوی ساختمانی دارد. در این مقاله به بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران پرداختیم تا درصورت نیاز دسترسی سریعی به وکیل داشته باشید. امیدوارم در این مقاله به شما کمک کرده باشیم لطفا نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا