ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران ⚖️【سال1402】

دعاوی ساختمانی ممکن است برای هر فردی که در حوزه ساخت و ساز ساختمان فعالیت می کند اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی افراد ضرر کرده به دنبال وکیلی خبره می گردند تا از حقوق آنان دفاع نماید. وکیل دعاوی ساختمانی دانش و تجربه کافی برای رسیدگی به انواع دعاوی ملکی و ساختمانی را دارد. تهران به عنوان یکی از شهرهای پیشرو در ساخت و ساز است که گاهی ساکنان آن با انواع مشکلات ساختمانی روبه رو می شوند، در این شرایط به بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران نیاز است تا وکالت پرونده را برعهده بگیرد. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران کیست؟

دعاوی ساختمانی دامنه وسیعی دارند و حضور یک فرد متخصص در این پرونه ها بسیار تاثیرگذار است. برای هرگونه فعالیتی در حوزه ساختمان نیاز است که با قوانین و قواعد آن آشنا باشیم. مطمئنا بیشتر مردم اطلاعات دقیقی از حوزه قوقی ساختمان ندارند. در این مواقع افرادی که در تهران به دعاوی ساختمانی مواجه شده اند به وکیل متخصص نیاز دارند.

برای انتخاب بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران باید دقت بالایی داشته باشیم. معمولا برای پیگیری پرونده های حوزه ساختمان ها تخصص و مهارت بالایی لازم است. گاهی اوقات برای این که این دعاوی به نتیجه مطلوب نظر موکل برسد نیاز است وکیل علم و تجربه بالایی داشته باشد.

در ادامه به معفی وکیل دعاوی ساختمانی خوب در تهران می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وکلای کارکشته و همینطور اطلاع از آدرس و شماهر تماس وکلای خبره در ادامه مقاله در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

جناب آقای مسعود فریدنی

 آقای مسعود فریدنی وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

آقای فریدنی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران می باشند. آقای فریدنی یکی از وکلای متخصص در دیوان عدالت اداری ایران هستند. دیگر تخصص های ایشان قبول وکالت و پیگیری پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی و دعاوی مربوط به شهرداری است.

آدرس دفتر: تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب اسلامی، روبروی خیابان استاد نجات اللهی(ویلا)، نبش کوچه براتی، پلاک 16(ساختمان 880)، طبقه 6، واحد 11

شماره تماس: 09123978117

سرکار خانم نسترن زمانی پور

 خانم نسترن زمانی پور وکیل دعاوی ساختمانی

خانم زمانی پور از وکلای پایه یک دادگستری تهران و از وکلای مجرب در دعاوی ساختمانی می باشند ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت دارند و در انواع دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، داوری، انحصاروراثت، قراردادها، اجرای احکام، جرایم اینترنتی، جرایم علیه اشخاص، جرایم علیه اموال و … تخصص دارند.

آدرس دفتر: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان طاهرخانی، پلاک 100، واحد ٧

شماره تماس: 09127796678

جناب آقای امیر سعیدی افضل

جناب آقای امیر سعیدی افضل وکیل وکیل دعاوی ساختمانی

آقای سعیدی افضل وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر عامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی عدالت گستر افضل هستند. کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و پذیرش انواع پرونده های دعاوی ساختمانی، کیفری، جرایم اقتصادی، کلاهبرداری، اختلاس و … را می پذیرند. از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، تنظیم قراردادهای تجاری، بازرگانی و بین المللی هستند.

آدرس دفتر: تهران، مطهری، ترکمنستان، خیابان شهید جعفرزاده، پلاک 9، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 09120185753

جناب آقای مسعود محمدی

 آقای مسعود محمدی وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

آقای محمدی وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص دعاوی ساختمانی در تهران هستند. دارای تحصیلات عالیه در مقطع کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. مدیر دفتر حقوقی دادگران حامی و سابقه ای نزدیک به 20 سال در امر وکالت دارند. ایشان در دفتر وکالت خود به انواع دعاوی حقوقی از جمله دعاوی خانوادگی، دعاوی ملکی و قراردادها، دعاوی تجاری و شرکت ها، دعاوی اداری و کارگر و کارفرما و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، میدان گلها، بلوارگلها، عمارت هشت بهشت

شماره تماس: 02188019243

سرکار خانم فاطمه مرادی حقیقت

خانم فاطمه مرادی حقیقت وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

خانم مرادی وکیل پایه یک دادگستری تهران و متخصص در دعاوی ساختمانی هستند. دارای تحصیلات کارشناسی در رشته حقوق قضایی بوده و سابقه ای بیش از 14 سال در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند. خانم مرادی حقیقت از وکلای خبره در پیگیری دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده، اثبات زوجیت، اثبات نسب، وصول مطالبات و … می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان امام خمینی، نبش خیابان 14، پلاک 16

شماره تماس: 09122193076

جناب آقای محمدرضا اسلامیان

 آقای محمدرضا اسلامیان وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

آقای اسلامیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در دعاوی کیفری به خصوص فروش مال غیر هستند. رتبه دو رقمی در آزمون وکالت را کسب نموده اند و وکیل و مشاور حقوقی شرکت لیزینگ ایران و شرق، وکیل و مشاور حقوقی شرکت توسعه ملی و … از سوابق ایشان است. وکیل پرونده‌های کیفری از جمله کلاهبرداری، قتل، مواد مخدر و سرقت، فروش مال غیر و … ، تنظیم قراردادهای ملکی اعم از مبایعه‌ نامه، اجاره‌ نامه و حل و فصل اختلافات از طریق داوری و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، جردن، تقاطع دستجردی، برج پم، طبقه 12، واحد 1

شماره تماس: 09122308906

انواع دعاوی ساختمانی در تهران

تخلفات ساختمانی در تهران بسیار انبوه هستند و باتوجه به موضوع به مراجع مختلفی جهت پیگیری ارجاع داده می شوند. در ادامه به توضیح مهمترین دعاوی ساختمانی که در تهران اتفاق می افتد می پردازیم:

تخلفات ساختمانی موجود در کمیسیون ماده 100: دعاوی مرتبط با کمیسیون ماده 100 شهرداری در تهران به دلیل تخلف سازنده، مالک و ذینفعان در زمان ساخت و ساز یا تغییر کاربری استفاده از ملک برخلاف پروانه ساختمانی و … تشکیل می شوند. برای پیگیری آن می توانیم به بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران مراجعه کنیم.

انواع دعاوی ساختمانی در تهران

ابطال پروانه ساختمان: برخی از دعاوی ساختمانی در تهران به پروانه ساختمان مرتبط است. در برخی موقع ممکن است مفاد پروانه ساختمان صادر شده از سوی شهرداری برخلاف قوانین حقوق همسایگان باشند. طبیعتا در چنین مواقعی همسایگان دچار ضرر می شوند و نیاز به پیگیری دارند. تا از ساختمان در حال ساخت آسیبی به آنها وارد نشود.

دعاوی حقوقی و کیفری در رابطه به تخلفات ساختمانی: برخی از ساختمان سازان، زمان ساخت و ساز به املاک مجاور تجاوز می کنند. در چنین مواقعی دعوی خلع ید به وجود می آید که لازم است برای پیگیری آن حتما از وکیل کمک بگیریم. دعاوی کیفری که در این مواقع به وجود می آید می تواند در اثر مزاحمت یا ممانعت از حق رخ بدهد. همینطور ممکن است برخلاف مفاد قرارداد تخلفاتی اتفاق بیفتد که نیاز به پیگیری کیفری دارد.

چه زمانی به وکیل دعاوی ساختمانی خوب در تهران مراجعه کنیم؟

بروز اشتباهات در زمان خرید و فروش ساختمان ها، تنظیم قرارداد و … ممکن است اتفاق بیفتد. برای پیشگیری از این کار و همینطور برای حل دعاوی به وجود آمده در حوزه ساختمان، مراجعه به وکیل حرفه ای بهترین کار است. در ادامه برخی از مواقعی که نیازمند وکیل دعاوی ساختمانی هستیم را توضیح می دهیم:

در برخی مواقع افرادی که ساختمانی را خریداری می کنند، آن را در زمان مشخص تحویل نمی گیرند و درواقع فروشنده ساختمان را تحویل نمی دهد. یا یانکه مشاهده می شود فروشنده تغییراتی در ساختمان فروخته شده داده یا مشکلاتی را برای خریدار ایجاد کرده که برای بررسی های بیشتر نیاز به وکیل ساختمانی است.

چه زمانی به وکیل دعاوی ساختمانی خوب در تهران مراجعه کنیم؟

خریداران ساختمان در تهران، مبلغ معین شده در قرارداد را پرداخت نمی کنند. برخی از خریداران برای ثبت اسناد و اقدامات حقوقی ساختمان به دفترخانه مراجعه نمی کنند و از این کار امتناع می نمایند. در شرایطی که مستاجران در زمان تعیین شده ساختمان را تخلیه نکنند. برخی از مردم تهران با مشکلات سرقفلی املاک تجاری مواجه می شوند

مالکیت ساختمان خریداری شده یکی از موضوعاتی است که بسیار مشاهده می شود و ساختمانی به چندین خریدار فروخته می شود. در نهایت افراد خریدار دچار مشکل شده و بر سر مالکیت ملک به دردسر می افتند. گاهی اوقات مردم در مورد پلاک ثبتی ساختمان خریداری شده یا فروخته شده به مشکل می خورند. همینطور در آپارتمان ها پیش می آید که پارکینگ توسط یکی از مالکین آپارتمان به تصرف درآید.

مشکلات و تعارض در ساختمان به دلیل تداخل در محدوده ی دو ساختمان در تهران یکی دیگر از دعاوی ساختمانی است که برای برطرف نمودن آن باید به وکیل دعاوی ساختمانی خوب در تهران مراجعه کنیم.

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل سرقفلی در تهران

کلام آخر

هر دعوی که در زمینه املاک و ساختمان رخ بدهد باید توسط وکیل دعاوی ساختمانی پیگیری شود. کلاهبرداری های ملکی، تنظیم سند رسمی، تخلیه املاک استیجاری و … نیاز به دانش و تجربه در حوزه دعاوی ساختمانی دارد. در این مقاله به بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران پرداختیم تا درصورت نیاز دسترسی سریعی به وکیل داشته باشید. امیدوارم در این مقاله به شما کمک کرده باشیم لطفا نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا