ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل زمین در تهران ⚖️【سال1402】

وکیل زمین فردی است که در زمینه پرونده های ملکی و اراضی تخصص فراوانی دارد. بنابراین بهتر از وکلای دیگر توانایی حل دعاوی مربوط به زمین و اموال غیرمنقول را دارد. زمین نیز جزو اموال غیرمنقول است که قابلیت جابه جایی ندارد.اگر در تهران به دنبال وکیل زمین می گردید و در میان تعداد بالای وکلای فعال سردرگم شده اید، همراه ما باشید سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل زمین در تهران را در مجله حقوقی برترین وکیل معرفی کنیم.

بهترین وکیل زمین در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اراضی در تهران

بهترین وکیل زمین در تهران کیست؟

وکیل خوب برای زمین کسی است که در امور ملکی و اموال غیر منقول فعالیت می کند و در این پرونده ها تبحر کافی دارد. اگر به دنبال یک وکیل خوب برای زمین هستید حتماً پرونده خود را به یک وکیل ملکی بسپارید. وکلای ملکی در زمینه پرونده های اراضی تجربه بسیاری دارند و تمام قوانین و پیچیدگی های مربوط به آن را می دانند. این وکلا می توانند در سریع ترین زمان ممکن پرونده ملک شما را به نتیجه برسانند و عدالت را در حق شما اجرا کنند.

در ادامه این مطلب تعدادی از وکلای حاذق و ماهر در زمینه پرونده های مربوط به زمین را معرفی می کنیم. همراه ما در مقاله بهترین وکیل زمین در تهران باشید.

جناب آقای دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل زمین تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های ملکی و زمین از جمله به شرح زیر می باشد :

خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، الزام به اخذ پایان کار، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، انفساخ قرارداد، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، ابطال سند رسمی، ابطال اجرائیه، توقف عملیات اجرایی و کلیه دعاوی در خصوص زمین و املاک در تخصص دکتر محمد تقی زاده می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690

جناب آقای حامد شاکری نیا

آقای حامد شاکری نیا

آقای شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری در تهران، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. متخصص در زمینه پرونده های مربوط به زمین، زمین خواری و … هستند. در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 15 سال دارند و یکی از وکلای شناخته شده در تهران می باشند. آقای شاکری نیا عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه هستند. بیش از 93% پرونده هایی که در دست داشته اند با موفقیت حل شده است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، کوچه دانش، پلاک 78، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09379370110

جناب آقای محسن رستگار

آقای محسن رستگار

آقای رستگار وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی ملکی و زمین هستند. آقای رستگار مدیریت دفتر وکالت را برعهده دارند و با همکاری گروهی از وکلای کارکشته، آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه های حقوقی و کیفری هستند. همینطور آقای رستگار آماده اعطای مشاوره و قبول وکالت هموطنان ایرانی در سراسر دنیا است. آقای رستگار به عنوان وکیل اجرای رای و حکم دادگاه خارجی در ایران از جمله دبی، قطر، امارات، عمان، کویت، بحرین و ترکیه است.

آدرس دفتر: تهران، فلکه چهارم تهرانپارس، جنب مجتمع قضایی باهنر، پلاک 35

شماره تماس: 09124680735

جناب آقای مهدی زینالی

جناب آقای مهدی زینالی

آقای زینالی وکیل پایه یک دادگستری، مولف و مدرس دانشگاه در تهران و یکی از وکلای خبره و کارکشته در امور زمین، ملکی و سرقفلی هستند. ایشان به همراه جمعی از وکلای حاذق، آمادگی ارائه انواع خدمات در زمینه های ملکی، زمین، اراضی و … را دارند. سوابق و موفقیت های آقای زینالی عبارتند از: تخصص در زمینه املاک و سرقفلی، موسس و مدیر گروه وکلای سنا، مدیر مسئول انتشارات چراغ دانش، عضو هیات مدیره شرکت بین المللی حقوق برهان، تالیف بیش از 42 جلد کتاب در زمینه املاک و سرقفلی.

آدرس دفتر: تهران، خیابان سهروردی جنوبی، نرسیده به تقاطع مطهری، روبه روی خیابان اورامان، پلاک 177

شماره تماس: 02188410057

جناب آقای حسن اصفهانی

آقای حسن اصفهانی

آقای اصفهانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای خبره در امور ملکی، زمین، اراضی، پولی و بانکی، ورشکستگی و … هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه شهید بهشتی بوده و سابقه ای بیش از 15 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند.

آقای اصفهانی در سال های وکالت خود موفق شده اند به پیگیری و حل بیش از 400 پرونده در زمین های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … بپردازند. ایشان از نهاد ریاست جمهوری به منظور وکالت و مشاوره در شرکت های دولتی، مجوز دارند. مشاور حقوقی ارشد در شرکت پتروشیمی خلیج فارس هستند و در شرکت های نفتی، بازرگانی، ساختمانی و مسکن مهر سابقه مشاوره حقوی دارند.

آدرس دفتر: تهران، اتوبان همت به سمت حقانی شمال، خروجی اول، سمت راست خیابان کوشا، نبش شهره، پلاک 1 طبقه 5، واحد 18

شماره تماس: 09220583118

جناب آقای دکتر مجتبی محمدی

جناب آقای دکتر مجتبی محمدی

آقای دکتر محمدی یکی برترین وکلای تهران در زمینه امور ملکی، زمین، اراضی و … هستند. دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه قم، کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از تهران مرکز و دارای مدرک دکترای حقوق بین الملل عمومی از دانشگاه قم می باشند. از اعضای کانون وکلای بین المللی IBA هستند و در حرفه وکالت، سابقه ای بیش از 15 سال دارند.

آدرس دفتر: تهران، اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهارراه سلیمی، پلاک 192، واحد 12

شماره تماس: 09126095750

جناب آقای دکتر محمد الماسی

جناب آقای محمد الماسی وکیل پایه یک دادگستری با سابقه قضائی، معاون قضائی سازمان حقوقدانان بدون مرز، دکترای حقوق خصوصی، مدرس و پژوهشگر علم حقوق با بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت و داوری موفق در دعاوی داخلی و بین المللی، متخصص پرونده های تجاری داخلی و بین الملل، املاک و ورشکستگی به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان

شماره تماس: 09121192093

جناب آقای داوود چشمی

جناب آقای داوود چشمی وکیل زمین در تهران

جناب آقای داوود چشمی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 18 سال سابقه کار در امر وکالت است و از سال 1382 شروع بکار کرد و قبول دعاوی پرونده های ملکی، کیفری، تجاری، خانوادگی، ثبتی و حدود صدها پرونده ی موفق وکالت را در کارنامه ی خود دارد. آقای داوود چشمی به عنوان بهترین وکیل ملکی تهران معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

  • دارنده گواهینامه تنظیم قرارداد از دانشگاه تهران
  • دارنده گواهینامه فن دفاع حرفه ای وکالت از نهاد ریاست جمهوری
  • دارنده گواهینامه فن مذاکره از موسسه ثروت آفرینان پارس
  • نویسندگی صدها مقاله در حوزه ی حقوق و روانشناسی موفقیت و کسب و کار
  • دارنده لوح افتخار مدیر برتر از خانه مدیران و گواهینامه بین الملل ایزو سیستم
  • دارنده گواهینامه دوره تخصصی کاربردی داوری حقوقی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

آدرس دفتر: تهران، فلکه اول تهرانپارس، دور فلکه، جنب بستنی آیس پک، خیابان ١۴٢ شرقی، پلاک ٣٩، واحد ۵

شماره تماس: 09123439500

انواع دعاوی زمین در تهران

زمین به عنوان یکی از مالکیت های افراد است که مورد معامله و داد و ستد قرار می گیرد. در میان داد و ستدها اختلافاتی ممکن است به وجود بیاید که نیاز است وکیلی متخصص در این حوزه، آن را بررسی نماید، بهترین وکیل زمین در تهران همان فردی است که دانش و صلاحیت های لازم برای دفاع از پرونده های مربوط به زمین و اراضی را دارد.

معرفی 10 وکیل متخصص امور زمین در تهران

همینطور زمانی که بخواهیم یک زمین را ثبت کنیم یا اندازه و مساحت آن را تعیین نماییم ممکن است درگیر دعاوی و اختلافاتی شویم البته دعاوی مربوط به زمین ها به این موارد محدود نمی باشد و گسترده تر است. دعاوی زمین ممکن است مربوط به زمین کشاورزی یا زمین مشاع و … باشد. بنابراین در چنین دعاوی باید به بهترین وکیل ملکی در تهران که متخصص در زمینه دعاوی زمین و اراضی است مراجعه کنیم.

وکیل زمین و مستغلات باید تسلط کافی بر قوانین و مقررات مرتبط با معاملات املاک و مستغلات داشته باشد. همچنین وکیل خوب زمین می تواند به بررسی پیشینه و سابقه ی مالکیت تجاری، مسکونی یا اداری یک ملک، درستی اسناد و مدارک و …. بپردازد و مشاوره لازم را به خریداران و موکلین خود ارائه کند. همینطور با مسائل مربوط به انواع دعاوی ملکی، قوانین مرتبط با وام های مسکن، نحوه واگذاری‌ ها و خرید املاک و مستغلات و انواع قراردادهای اجاره و … آشنا باشد.

ویژگی های مهم وکیل زمین چیست؟

تخصص بالا: یکی از مهمترین ویژگی های یک وکیل زمین و املاک در تهران، تخصص است. تخصص بالا به وکیل این امکان را می دهد تا در دادگاه به خوبی از حقوق موکل خود دفاع کند. تخصص وکیل موجب می شود تا رای های موفقی در زمینه خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک و … از دادگاه بگیرد.

10 مورد از بهترین وکیل زمین در تهران

مورد اعتماد بودن: وکیل زمین برای پیگیری پرونده، نیاز دارد تا تمامی مدارک و اسناد را ملاحضه کند و در برخی مواقع نیاز است که این اسناد نزد وکیل بماند تا پیگیری ها را انجام دهد. لازم است به وکیلی که مورد اعتماد است مراجعه کنیم زیرا مهم ترین اسناد را قرار است در اختیار وی قرار دهیم.

آشنایی با قوانین حقوقی: وکیل زمین برای رسیدگی به پرونده‌های سخت ملکی حقوقی، باید با قوانین حقوقی آشنایی کامل داشته باشد. بندهای قانون مدنی را بشناسد و با توجه به این بندها به پرونده‌های قضایی رسیدگی نماید. در برخی مواقع قانون گذار هیچ قانون مشخصی را تعریف نکرده است که در این صورت وکیل حرفه‌ای می‌تواند رای دادگاه را به نفع موکل خود تغییر دهد.

کلام آخر

باتوجه به پیچیدگی های دعاوی اموال غیرمنقول، زمین، املاک، اراضی و … نیاز است که پیگیری پرونده را به وکیلی متخصص و خبره در این زمینه واگذار کنیم. در این مقاله به بهترین وکیل زمین در تهران پرداختیم و سعی نمودیم با معرفی وکلای حاذق و کارکشته، انتخاب را برای شما که به دنبال وکیل زمین هستید راحت تر کنیم. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل مورد نظرتان یاری کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا