ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل اراضی ملی در تهران ⚖️【سال1403】

گاهی داخل یا بیرون از بافت شهری زمین هایی وجود دارند که آن ها را با عنوان اراضی ملی نام گذاری می کنند. این اراضی که مساحت آن ها قابل توجه نیز هست متعلق به دولت، سازمان منابع طبیعی و یا محیط زیست می باشد و افراد حقیقی حق دخل و تصرف در آن ها را ندارند؛ اما بسیار دیده شده است که گاهی افراد اقدام به ساخت و ساز و یا کشاورزی در آن ها می کنند و همین مسئله باعث بروز خسارت ها و عواقبی برای آن ها می شود. پیش از هر گونه اقدام برای ورود به چنین دعاوی می بایست یک وکیل مجرب را به خدمت گرفته و یا از او مشاوره حقوقی دریافت کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل اراضی ملی در تهران آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل اراضی ملی در تهران

بهترین وکیل اراضی ملی در تهران کیست؟

بهترین وکیل اراضی ملی در تهران با کلیه قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی آشنایی دارد و می تواند با استناد به این قوانین در محاکم قضایی از حقوق موکل خود به مطلوب ترین شکل ممکن دفاع کند. برترین وکیل اراضی ملی در تهران با روند رسیدگی به پرونده های مرتبط با دعاوی ملکی در دیوان عدالت اداری و کمیسیون ماده 5 آشنا است و می تواند با سهولت بیشتری پرونده را به نتیجه برساند. در واقع وکیل اراضی ملی خوب در تهران در تلاش است تا عدالت را در حق موکل خود حکم فرما کند.

تجربه یک بهترین وکیل ملکی در تهران در رسیدگی به پرونده های مرتبط با اراضی ملی حرف اول و آخر را می زند و به همین دلیل است که بهترین وکیل اراضی ملی در تهران تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا از تجربیات مشابه برای عبور از مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده استفاده کند و آن را در نهایت به سرانجام برساند. قوانین و تبصره های متنوعی برای رسیدگی به دعاوی اراضی ملی به تصویب رسیده است که کسب اطلاع از آن ها دشوار است و فرد بدون استفاده از بهترین وکیل اراضی ملی در تهران نمی تواند امید چندانی به کسب پیروزی در دادگاه داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تهران که در زمینه اراضی ملی تخصص و تبرح دارند را معرفی کنیم، لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اراضی ملی در تهران سال 1403

مجید رحیمی

آقای مجید رحیمی با توجه به سوابق کاری و انجام وکالت متعدد درپروندهای (اراضی ملی ،ملکی وحقوقی) جزء برترین و شناخته شده ترین وکلا در تهران و کشور می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد و 16 سال سابقه وکالت در کانون وکلای مرکز (تهران) هستند و عمدتا در پروندهای تخصصی ( اراضی ملی و ملکی ) فعالیت دارند.

در همین راستا و برای خدمت رسانی بهتر به هم میهنان عزیز در اقصی نقاط کشور، سایت اینترنتی ایشان به آدرس www.vakilrahimi.ir راه اندازی گردیده که در برگیرنده تجارب، مطالعات و وکالت در پرونده های مختلف قضایی بوده و مطالب مندرج در آن، کمک شایانی در راستای موضوعات اشاره شده به مخاطبین محترم می نماید.

برخی از سوابق و تخصص آقای مجید رحیمی:

  • وکالت و مشاوره بیش از 3۰۰۰ پرونده قضایی در طول 16 سال وکالت
  • وکالت دعاوی متعدد حقوقی ،اراضی ملی و ملکی، تعزیرات حکومتی وعلائم تجاری
  • مشاور حقوقی و وکیل پروندهای قضایی گروه شرکتهای قطعات خودروی عظام (بزرگترین شرکت تولید کننده قطعات اصلی خودرویی ایران)
  • مشاور حقوقی و وکیل پروندهای قضایی شرکت شهر صنعتی کاوه (بزرگترین شهر صنعتی ایران)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای مجید رحیمی، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02188985387
تلفن همراه: 09127164898
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان دکتر فاطمی، روبروی سازمان آب، برج ساعت، پلاک ۱۶۵، طبقه ۶ واحد 

محمود ابراهیمی

محمد ابراهیمی وکیل اراضی ملی در تهران

جناب آقای محمود ابراهیمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. تخصص آقای محمود ابراهیمی در دعاوی ملکی همانند وكالت در سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید و… است.

آدرس دفتر: تهران، بلوار ایت الله کاشانی، میدان شهرزیبا، مجتمع تجاری حجت، طبقه سوم، واحد۴

تلفن تماس: 09122093816

وحید اقتصادی

وحید اقتصادی وکیل اراضی ملی در تهران

آقای وحید اقتصادی با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت در دادگستری در دعاوی املاک و اراضی، دعاوی بانکی و مالی، دعاوی ثبتی و اجرایی فعالیت می کنند. از جمله پرونده هایی که آقای اقتصادی سابقه وکالت در آنها را دارند: اثبات مالکیت، الزام طرفین به اجرای تعهدات متعدد و متنوع قراردادی، تایید فسخ قرارداد، ابطال و یا انحلال قرارداد، دعاوی موضوع قراردادهای مشارکت در ساخت و پیش خرید، مطالبه و یا تجویز انتقال سرقفلی و سایر موضوعات ملکی، قراردادی و ثبتی است.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج تجاری اداری آسمان، طبقه 4 اداری، واحد 406

تلفن تماس: 09124637294

سروش سلامیان

سروش سلامیان وکیل اراضی ملی در تهران

آقای سروش سلامیان وکیل پایه یک دادگسترى و همچنین مشاور و کارشناس حقوقی هستند. آقای سلامیان در دعاوى ملکى تجارى، شرکتها و قرارداد ها تخصص دارند. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان بهرمند شوید.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر شرقی – پلاک 218

تلفن تماس: 09121860361

الهام افراسیابی

الهام افراسیابی وکیل اراضی ملی در تهران

سرکار خانم الهام افراسیابی با بیش از 10 سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند.، زمینه فعالیت سرکار خانم در شرکتها، ملک، چک و سفته، خانواده، اقتصادی، وکالت شرکتهای بزرگ و نامی و موفقیت در پرونده های چالش برانگیز اشخاص حقیقی و حقوقی است.

آدرس دفتر: تهران، منطقه یک، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قیطریه، بین کوچه پروین و واعظی، پلاک 1897

تلفن تماس: 09128180678

مهدی مظفری

مهدی مظفری وکیل اراضی ملی در تهران

جناب آقای مهدی مظفری وکیل با تجربه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در امور حقوقی، دعاوی املاک، مطالبه چک و سفته، قراردادنویسی هستند. شما می توانید از مشاوره های حقوقی آقای مظفری استفاده کنید.

آدرس دفتر: تهران، میدان تجریش، خیابان فنا خسرو، پلاک ۴۳، طبقه دوم، واحد 5

تلفن تماس: 09129359646

مهرداد ناد علی

مهرداد ناد علی بهترین وکیل اراضی ملکی در تهران

جناب آقای مهرداد ناد علی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعوی اراضی ملکی وکالت می پذیرد و در خصوص دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به درستی به مراجعین مشاوره می دهد. قابل توجه است که ایشان به دو روش حضوری و غیر حضوری به افراد ارائه خدمات انجام می دهد.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

شماره تماس: 09126233591


سه تصور غلط درباره دستمزد وکیل اراضی ملی در تهران

در ابتدا لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که گستردگی علم حقوق باعث شده است تا برای رسیدگی به انواع پرونده های حقوقی و کیفری مستلزم استفاده از بهترین وکیل اراضی ملی در تهران باشید؛ اما در ازای دریافت خدمات حقوقی و ارائه دفاعیات لازم در دادگاه می بایست مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهید که به آن در اصطلاحات قضایی حق الوکاله گفته می شود. در ادامه سعی داریم سه تصور غلطی که در خصوص حق الوکاله وکلا وجود دارد را برای شما تشریح نماییم.

در بسیاری از موارد حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد: شما می توانید با مطالعه آیین نامه های به چاپ رسیده، درباره تعرفه حق الوکاله وکیل در دعاوی مربوط به اراضی ملی کسب تکلیف کنید و حدود دستمزد و نحوه پرداخت آن را مشخص کنید؛ اما ذکر این نکته نیز ضروری است که وکالت شغلی آزاد محسوب می شود و همین سبب شده است تا اکثر وکلا تمایل داشته باشند که دستمزد خود را به صورت توافقی مشخص کرده و آن را با استفاده از عواملی محاسبه کرده و به موکل ارائه دهند.

نباید وکلا را بر اساس حق الوکاله هایشان مقایسه کنید: یکی دیگر از تصورات غلطی که در بین افراد درگیر در پرونده های قضایی شایع شده این می باشد که هر چه دستمزد وکیلی برای حضور در دادگاه و رسیدگی به دعاوی مطرح شده بالاتر باشد، پس توانایی و مهارت او نیز بیشتر خواهد بود. این در حالی است که باید در نظر داشته باشید که ممکن است وکیلی تازه کار بدون در نظر گرفتن اصول حرفه ای، مبلغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از شما درخواست کند. در عین حال ممکن است وکیلی با سابقه مبلغ مقرون به صرفه ای را به عنوان دستمزد پیشنهاد دهد.

حق الوکاله وکیل زن و مرد تفاوتی ندارد: در بسیاری از پرونده ها، افراد ترجیح می دهند که از وکلای زن یا مرد استفاده کنند. نمی توان به این موضوع ایرادی وارد کرد چرا که این مسئله به سلیقه افراد بر می گردد و ممکن است راحتی افراد درگیر در پرونده در آن لحاظ شده باشد. برخلاف تصور عموم، تفاوتی میان دستمزد وکلای مرد و زن وجود ندارد و نباید چنین تصور کنید که برای مثال وکلای زن ممکن است مبلغ مقرون به صرفه تری را پیشنهاد دهند. پیچیدگی پرونده، سابقه وکیل مورد نظر، شهر محل اقامه دعوی، زمان بر بودن پرونده و… از جمله عوامل دخیل در افزایش حق الوکاله هستند.

بهترین وکیل اراضی ملی در تهران

پس از انتخاب وکیل اراضی ملی در تهران چه باید کرد؟

در ابنجا قصد داریم به مجموعه اقدامات موثری اشاره داشته باشیم که انجام آن ها پس از انتخاب بهترین وکیل اراضی ملی در تهران الزامی به نظر می رسد. در ابتدا لازم است معیارهایی را در نظر مسجم کنیم که به ما در انتخاب شاخص ترین وکلا کمک خواهد کرد. این معیارها می تواند شامل قدرت برقراری ارتباط از سوی وکیل، فن بیان، تحصیلات، حسن اخلاق و مواردی از این جنس باشد. در نظر داشته باشید که در ملاقات حضوری که با وکیل مورد نظر خواهید داشت می توانید وجود این مهارت ها را در وکیل جویا شوید.

در صورتی که احساس می کنید وکیل معتبری را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کرده اید و از استخدام وی اطمینان دارید لازم است با استفاده از مشخصاتی که از وی در اختیار دارید، با دفتر وکالت وی تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببنید. دقت داشته باشید که حضور به موقع در محل قرار که به طور معمول دفتر وکیل است، الزامی به نظر می رسد. چرا که حضور به موقع بهترین وکیل اراضی ملی در تهران و وکیل می تواند زمان شناس بودن آن ها را به اثبات برساند. لازم است در این جلسات در خصوص دغدغه های خود با وکیل تبادل نظر کرده و اهداف مشترکی تعیین کنید.

ورود به بحث هایی در خصوص حق الوکاله وکیل از الزامات است. می بایست نظر وکیل در خصوص دستمزد در ازای رسیدگی به پرونده را جویا شوید. دقت داشته باشید که وکیل در ابتدا پرونده را از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار می دهد تا میزان پیچیدگی و زمان بر بودن دعاوی مطرح شده در خصوص اراضی ملی را مورد بررسی قرار دهد. تنها در این صورت است که او می تواند احتمال کسب پیروزی در دادگاه را تخمین زده و در نهایت رقم پیشنهادی خود در خصوص حق الوکاله را به موکل اعلام دارد.

علاوه بر این لازم است در خصوص نحوه پرداخت حق الوکاله و تعهدات دو طرف در خصوص دعاوی مطرح شده به توافقات جدی دست پیدا کنید. به طور مثال لازم است درباره قسط بندی حق الوکاله و اینکه در هر قسط چه میزان از دستمزد پرداخت شود نیز به نقطه نظر مشترکی برسید. ذکر این نکته ضروری است که در صورت درج تمامی توافقات و جزئیات مربوط به پرونده در متن قرارداد از بروز خسارت و اختلافات احتمالی جلوگیری می کند.

بهترین وکیل اراضی ملی در تهران

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و تخصص بهترین وکیل اراضی ملی در تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید اقدامات مثبتی برای حل و فصل اختلافات پیش آمده انجام دهید. در ادامه سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم و در انتهای مقاله نیز به اقداماتی اشاره داتیم که می بایست پس از انتخاب وکیل به طور دقیق انجام شود. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا