وکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در تهران ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل مهاجرت در تهران چه وظایفی برعهده دارد؟ چطور می توانیم بهترین وکیل متخصص در امر مهاجرت را پیدا کنیم؟ امروزه بسیاری از افراد به دلیل فرار از مشکلات کشور خود و ساخت آینده ای بهتر تصمیم به مهاجرت دارند و برای این که سفری بدون مشکل داشته باشند، از وکلای مهاجرتی که در این زمینه تخصص دارد کمک می گیرند, معمولا در موسسه های مهاجرتی، وکلای متخصصی حضور دارند و راهنمایی های لازم را به متقاضیان ارائه می دهند. در سایت برترین وکیل همراه ما باشید تا بیشتر در مورد وکیل مهاجرت خوب در تهران توضیح دهیم.

چگونه یک وکیل مهاجرتی خوب پیدا کنیم؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهاجرت در کرج

چگونه یک وکیل مهاجرتی خوب پیدا کنیم؟

با توجه به این موضوع که کشورهای مختلف قوانین متفاوتی دارند و هر ساله این قوانین تغییر می کند باید برای مهاجرت به بهترین وکیل تهران که در زمینه مهاجرت اطلاعات کاملی دارد مراجعه کنید. حضور وکیل مهاجرتی کارهای شما را بسیار ساده می کند اما زمان انتخاب وکیل مهاجرتی در تهران باید دقت کنید تا دچار مشکل نشوید. خوشبختانه موسسات مشاوره ای گسترده ای در حوزه مهاجرت فعالیت می کنند اما متاسفانه برخی از آن ها اطلاعات کاملی در زمینه مهاجرت ندارند و مراجعه کنندگان را گمراه می کنند. برای انتخاب بهتر باید به موارد زیر دقت کنید:

دانش وکیل مهاجرتی: تخصص و دانش دو معیار اصلی برای یک وکیل مهاجرتی است همچنین این وکلا باید مدرک دانشگاهی و پروانه فعالیت داشته باشند تا بهترین راهنمایی ها را به مهاجران ارائه دهند.

تجربه وکیل: یکی از راه های مهم برای انتخاب وکیل مهاجرتی خوب، توجه به تجربه او است، زمانی که یک وکیل علاوه بر اطلاعات کافی در مورد قوانین کشورهای دیگر، تجربه کافی در زمینه مهاجرت را هم داشته باشد، بهترین روش مهاجرتی را به شما معرفی می کند و از هزینه های اضافی که ممکن است در این راه صرف کنید جلوگیری می نماید.

دفتر حقوقی: در این روزها که کلاهبرداری ها به روش های گوناگونی انجام می شود، اعتماد به افرادی که به صورت مجازی فعالیت می کنند و کارهای مهاجرت را انجام می دهند کمی سخت است. توصیه می کنیم به وکلایی مراجعه کنید که دفتر حقوقی دارند و زمانی که به مشکلی برخورد کنید به راحتی بتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید

بهترین وکیل مهاجرت در تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل مهاجرت در تهران می تواند به عنوان نماینده، پرونده متقاضی مهاجرت را بررسی کند و در مصاحبه هایی که مرتبط با مهاجرت موکل است، شرکت کند. بهترین وکیل مهاجرت در تهران با تجربه و دانشی که در حوزه مهاجرت دارد، تشخیص می دهد که چه نوع ویزایی برای شرایطی که متقاضی مهاجرت دارد مناسب تر است.

وکیل مهاجرت خوب در تهران را نمی توان به سرعت و بدون بررسی های اولیه انتخاب کرد. لازم است اطلاعاتی در مورد سوابق و ویژگی های او داشته باشید و در نهایت وکیلی که تخصص و مهارت کافی در این زمینه را دارد انتخاب کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

با توجه به موضوع داغ مهاجرت در کشور، تصمیم گرفتیم در این مقاله برای راحتی شما، موسساتی را که در زمینه مهاجرت فعالیت می کنند و با وکلای حرفه ای همکاری دارند را در سایت برترین وکیل معرفی کنیم.

موسسه مهاجرتی رضا عبدالمحمد

موسسه مهاجرتی رضا عبدالمحمد

آقای رضا عبدالمحمد یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. ایشان عضو اتحادیه بین المللی وکلای دادگستری IBA، کارشناس ارشد تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی هستند. آقای عبدالمحمد در حوزه تجارت داخلی و بین المللی و همچنین قراردادها تخصص بالایی دارند.

زمینه فعالیت ایشان مهاجرت، امور کیفری، خانواده و … است. گروه حقوقی ایشان همراه متقاضیان مهاجرت هستند و آن ها را تا رسیدن به موفقیت راهنمایی می کنند. برای مهاجرت کاری، سرمایه گذاری، مهاجرت به آمریکا، اروپا، هند، عمان و بسیاری از کارهای دیگر می توانید به ایشان مراجعه کنید.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، هویزه، کوچه سهند، کوچه شهرتاش، به سمت شریعتی، پلاک 28، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09121574297

موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت

موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت در تهران

موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در حوزه مهاجرت زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز فعالیت کرده و با داشتن مجوز از وزارت کار جهت کاریابی بین المللی و همچنین مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم٫ اساس ارائه خدماتی این موسسه صرفا فقط کشورهای معتبر دنیا و بهترین راه ها میباشد و از ارائه خدمات برای کشورهای ضعیف و راه های نشدنی معذور است.

این موسسه با توجه به اعتباری که دارد و همچنین سیاست کاری خود که صرفا پرونده هایی را می پذیرد که امکان موفقیت دارند به روی تمامی قرارداد ها خدمات فول گارانتی مالی ارائه می کند به این صورت که در صورت عدم موفقیت در به ثمر رساندن آن پرونده کل حق الوکاله را عودت می دهد و از دادن مشاوره های واهی بیزار است.
به همین روی می توان گفت بیشترین نرخ تبدیل قرارداد به ویزا را این موسسه دارا می باشد.

شماره تلفن: 91003232
آدرس موسسه: میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک بیست، طبقه 3، واحد 9

موسسه حقوقی و مهاجرتی صالح المسلماوی

موسسه حقوقی و مهاجرتی صالح المسلماوی

صالح المسلماوی، وکیل پایه یک دادگستری، مدیر موسسه حقوقی، آماده ارائه خدمات حقوقی و مهاجرتی به متقاضیان می باشند. مشاوره و خدمات مهاجرتی به کانادا، اروپا و کشورهای حوزه خلیج فارس، دریافت ویزاهای تحصیلی، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، جاب آفر توسط این موسسه مهاجرتی انجام می پذیرد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی صالح المسلماوی، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس تهران: 09120580070
آدرس دفتر تهران:
جهت مشاوره و مراجعه حضوری با شماره موسسه، تماس گرفته شود.
شماره تماس شیراز: 09171060070
آدرس دفتر شیراز:
خیابان ملاصدرا، کوچه ۷، ساختمان صبا، طبقه ۴، واحد ۱

موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی در زمینه مهاجرت سال ها تجربه دارند و آماده ارائه خدمات به متقاضیان مهاجرت کاری و تحصیلی در خارج از کشور هستند. تمامی فعالیت های این موسسه مهاجرتی کاملا قانونی است و برای مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، این موسسه مهاجرتی چندین سال تجربه کاری دارد و وجود متخصصان مهاجرتی باعث می شود تا متقاضیان راهنمایی های لازم را در زمینه مهاجرت دریافت کنند. این موسسه ارزیابی رایگانی به صورت تلفنی و آنلاین ارائه می دهد که متقاضیان مهاجرت می توانند از آن ها بهره ببرند.

آدرس موسسه: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، ساختمان راز

شماره تماس: 02144027393

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا دارای وکلای متخصص برای ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مهاجرت است. این موسسه پرونده های موفق بسیاری داشته است و خدماتی که در این سال ها ارائه داده شامل دریافت اقامت، دریافت ویزای کاری، سرمایه گذاری، خرید ملک و … است. از طریق خدمات مهاجرتی این موسسه می توانید به کشورهای کانادا، اسپانیا، قبرس، پرتغال، ایتالیا و … مهاجرت کنید.

سوابق موسسه پارسی کانادا:

 • بیشتر از 1200 پرونده مهاجرتی موفق
 • ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن
 • ارائه مشاوره در زمینه هزینه زندگی بعد از مهاجرت
 • ارائه پشتیبانی در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته
 • و …

آدرس موسسه: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، تقاطع توحید 3

شماره تماس: 09219100355

موسسه مهاجرتی ملک پور

موسسه مهاجرتی ملک پور

فعالیت های موسسه مهاجرتی ملک پور در زمینه مهاجرت به کشورهای آمریکا، آلمان، اتریش، انگلستان، روسیه، فرانسه و … است و در واقع این موسسه یکی از موسسات معتبر در تهران می باشد. برای مهاجرت کاری، تحصیلی، اخذ اقامت و اخذ ویزا از موسسه ملک پور استفاده کنید.

فعالیت های موسسه مهاجرتی ملک پور:

 • ارائه مشاوره تخصصی رایگان
 • دارای بیش از 500 پرونده موفق
 • ارائه خدمات به بیش از 20 کشور خارجی
 • و …

شماره تماس: 02149196000

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای در زمینه مهاجرت کاری، تحصیلی، دریافت ویزا و اخذ اقامت فعالیت می کند و در این 10 سال فعالیت بیشتر از 75 درصد پرونده های این موسسه موفق بوده و موفق به دریافت ویزا شده است.

ویژگی های موسسه هرمس اپلای:

 • دارای مجوز رسمی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی
 • انجام قراردادهای رسمی مطابق مصوبه وزارت کار
 • مجری 0 تا 100 خدمات مهاجرتی با کمک تیم قوی این موسسه

آدرس موسسه: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پلاک 100، طبقه 4، واحد 401

شماره تماس: 0212811110

موسسه حامی مهاجر

موسسه حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر بیشتر از 6 هزار پرونده موفق در سال های فعالیت خود دارد و به عنوان کارگزار رسمی و آژانس مادر در زمینه ویزاهای غیر مهاجرتی کانادا و آمریکا فعالیت می کند. این موسسه مهاجرتی تمامی مجوزهای لازم را از وزارت علوم برای اعزام دانشجو به کشورهای خارجی دریافت کرده است و همچنین مجوز رسمی گردشگری و توریست را از وزارت میراث فرهنگی دریافت کرده است.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

شماره تماس: 02191319191

موسسه مهاجرتی آوام

موسسه مهاجرتی آوام

موسسه مهاجرتی آوام یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در تهران است که برای ارائه خدمات مهاجرتی به متقاضیان از کارشناسان مجرب و متخصص استفاده می کند. کارشناسان این مجموعه تمامی راه های رسیدن به موفقیت را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند تا صحیح ترین تصمیم را برای مهاجرت بگیرند.

ویژگی های موسسه مهاجرتی آوام:

 • دریافت مجوز رسمی از وزارت علوم
 • همراهی و پشتیبانی از متقاضیان در تمام مراحل مهاجرت
 • امکان برگرداندن اکثر حق الوکاله در صورت عدم دریافت ویزا

آدرس موسسه: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر (بخارست)، کوچه 11، پلاک 1، طبقه 4، واحد 9

شماره تماس: 90003515

موسسه مهاجرتی حلوی

موسسه مهاجرتی حلوی

موسسه مهاجرتی حلوی یا همان ایرانتو سابق، یکی از موسسات مهاجرت به کانادا است که بیش از 10 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه مهاجرت را دارد. شرکت اصلی این موسسه در کشور کانادا به ثبت رسیده است و آقای مهران حلوی موسس آن است که ایشان یکی از اعضای رسمی کانون مشاوران مهاجرتی کانادا است. فعالیت های موسسه حلوی مطابق قوانین کشور ایران و کانادا می باشد.

فعالیت های این موسسه مهاجرتی شامل مهاجرت تجاری به کانادا، مهاجرت خویشاوندی به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق شغلی، مهاجرت از طریق پناهندگی و ویزای تحصیلی است.

آدرس موسسه: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج اداری و تجاری ملت

شماره تماس:021191300022

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بین المللی در تهران

وکیل مهاجرتی چه وظایفی بر عهده دارد؟

اگر یک وکیل مهاجرتی صرفا به کار مشاوره در این خصوص می پردازد باید اطلاعات قانونی و صحیح را در اختیار متقاضیان قرار دهد و اقداماتی که برای مهاجرت لازم است را به مراجعه کننده بگوید، اما اگر قرار است وکیل کارهای وکالت موکل را قبول کند وظایف دیگری هم بر عهده دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم. بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران که در حوزه مهاجرت فعالیت می کنند، بعد از راهنمایی که به مراجعه کننده ارائه داد، باید یک قرارداد شفاف و مشخصی را منعقد کند و در این قرارداد تمامی اقداماتی که می خواهد انجام دهد را تعیین نماید. وظیفه بعدی او این است که زمان امضای قرارداد میان وکیل و متقاضی، مفاد قرارداد به صورت کامل مطالعه شود و مشخص گردد که اقدامات نوشته شده در قرارداد مورد رضایت متقاضی است یا خیر؟

وکیل مهاجرتی چه وظایفی بر عهده دارد؟

وکیل مهاجرتی باید تمام اقدامات حقوقی، تشریفاتی و اداری که مربوط به مهاجرت موکل خود است انجام دهد به طوری که در هیچ یک از مراحل نیازی به حضور موکل نباشد. فعالیت هایی که وکیل مهاجرتی انجام می دهد باید در چارچوب قرارداد منعقد شده باشد و خلاف آن کاری انجام ندهد و هزینه اضافی از موکل دریافت نکند. وظیفه بعدی او، مطلع کردن موکل خود از تمامی مراحلی است که انجام داده. در این شرایط اگر فعالیت های او خلاف قرارداد باشد و یا … ، موکل می تواند از وکیل خود شکایت کند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل مهاجرت در تهران همراه ما بودید. در این مقاله توضیحاتی در مورد مهاجرت و راه های انتخاب یک وکیل مهاجرتی خوب ارائه دادیم. در ادامه 10 نفر از بهترین وکیل مهاجرت تهران را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید و در انتهای مقاله وظایفی که وکیل مهاجرتی باید داشته باشد را شرح دادیم، امیدوارم این مطالب برای تان مفید باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

آیا بدون وکیل می توان مهاجرت کرد؟

به صورت کلی بهترین وکیل مهاجرت در تهران به دلیل دانش و تجربه بالا و ارتباط با کارکنان سفارت های دیگر، فرآیند مهاجرت را برای شما آسان تر می کند، پس بدون وکیل و موسسه های مهاجرتی، مهاجرت سخت می شود.

ویژگی های وکیل مهاجرتی معتبر چیست؟

مجوز برای انجام امور حقوقی و مهارت های ارتباطی قوی داشته باشد و علاوه بر صداقتی که در انتقال اطلاعات مهاجرتی به متقاضیان دارد، تجربه کافی هم در زمینه مهاجرت داشته باشد.

برای مهاجرت چه مدارکی لازم است؟

گذرنامه معتبر، مدارک هویتی، بیمه نامه مسافرتی، مدارک ازدواج، آخرین مدرک تحصیلی، نامه عدم سوء پیشینه، کارت پایان خدمت، نامه رسمی پیشنهاد شغلی، تحصیلی یا …

3.6/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام
  من یک ایده استارت آپ دارم پزشکی و بهداشت دارم که تمام کارهاشم انجام دادم ادعانامه توصیف و نقشه فنی رو هم آماده کردم خودم سرمایه تاسیس تولیدی ندارم می‌خوام بفروشم مناسب برای دوستانی که دنبال ویزای استارت آپ و اقامت هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفده =

دکمه بازگشت به بالا