حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل بین المللی در اصفهان ⚖️【سال1403】

امروزه روابط بین االمللی و تعاملات فی ما بین به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. رشد تعاملات فرا سرزمینی باعث شده است تا به همان اندازه شاهد اختلافات حقوقی و مشکلات در روابط دو جانبه باشیم. در چنین شرایطی افراد به وکیلی نیاز دارند که از حقوق تمامی کشورها اطلاعات کافی در اختیار داشته باشد تا بتواند در صورت لزوم بهترین راهکار را برای عبور از مشکلات ایجاد شده، ارائه دهد؛ اما چنین وکلایی باید در زمینه کاری خود سرآمد باشند و از این رو، یافتن آن ها قدری دشوار به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بین المللی در اصفهان آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید گزینه های مطلوب خود را مورد ارزیابی قرار دهید. خواهشمندم در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل بین المللی در اصفهان

بهترین وکیل بین المللی در اصفهان کیست؟

ارتباطات و معملات بین المللی باعث می شود تا نیاز به یک وکیل بیش از هر زمان دیگری احساس شود. در واقع وکیل به قوانین و مقررات کشورهای دیگر آشنایی کامل دارد و می تواند در صورت لزوم بهترین راهکار برای عبور از مشکلات را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل بین المللی در اصفهان با روال پیگیری پرونده در کشورهای مختلف جهان آشنایی کامل دارد. او در حقوق بین الملل فعالیت داشته و آگاهی کامل بر اصول حقوقی و کنوانسیون های بین المللی دارد.

بهترین وکیل بین المللی در اصفهان قادر است روابط افراد، سازمان ها و دولت ها را در سطح جهانی تنظیم نماید. بهترین وکیل اصفهان با نحوه اقامه دعوی در دادگاه های ملی و فرا ملی آشنایی کامل دارد و می تواند در صورت لزوم منافع شما را حتی در خارج از کشور نیز تامین نماید. بهترین وکیل بین المللی در اصفهان می تواند در تمامی امور در بیرون از کشور در کنار موکل خود باشد. این موارد می تواند شامل امور تجاری، تنظیم قراردادها، امور ورزشی و… باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی بین المللی در شهر اصفهان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل بین المللی در اصفهان!

علی مکتوبیان

علی مکتوبیان

آقای علی مکتوبیان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، مشاور حقوقی، متخصص در امور بین المللی و دارای سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت می باشند. سایر تخصص های ایشان وکالت در دعاوی ملکی، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی اقتصادی، مطالبه وجه و … است.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، نرسیده به چهارراه گلزار، ساختمان وکلا، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۸۸۰۵۱۷

فاطمه کارگر دوست حقیقی

خانم فاطمه کارگر دوست حقیقی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، مشاور حقوقی خبره در انواع زمینه ها و یکی از وکلای بنی المللی در اصفهان می باشند. وکالت تخصصی در انواع دعاوی توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان سجاد، خیابان رحیم ارباب، ساختمان آریان، واحد 403

شماره تماس: 09139243262

علی امر اللهی

علی امر اللهی وکیل بین المللی در اصفهان

آقای علی امر اللهی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در انواع دعاوی و امور بین المللی در اصفهان می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و وکیل تخصصی در تصادفات و قراردادهای بیمه ای، املاک و امور ثبتی، مواد مخدر و دعاوی خانواده هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، خور و بیابانک، خیابان طالقانی، کوچه شهید رجایی، پلاک 12

شماره تماس: 09132230901

دانیال گشتاسبی

دانیال گشتاسبی

آقای دانیال گشتاسبی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، مشاور حقوقی، دارای بیش از 8 سال سابقه کار حقوقی می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای سابقه همکاری با شرکت های بازرگانی و سوابق موفق در پرونده های موکلین می باشند. ایشان در زمینه های بین المللی تخصص دارند.

آدرس دفتر: اصفهان، میدان جمهوری، نبش خرم، جنب بانک تجارت، ساختمان ستاره، طبقه چهارم، واحد 401

شماره تماس: 09133280905

محمد اسماعیلی بلانی

محمد اسماعیلی بلانی

آقای محمد اسماعیلی بلانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای سابقه وکالت بالا در زمینه های مختلف حقوی، کیفری، خانواده و بین المللی می باشند. ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: اصفهان، خيابان جی غربی، ابتدای خيابان تالار ساختمان ره آورد، طبقه 3

شماره تماس: 09133184737

پروین ابدالی ده چناری

سرکار خانم پروین ابدالی ده چناری وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای چند سال سابقه وکالت در حوزه ی بین المللی در شهر اصفهان می باشد. خانم ابدالی در زمینه ارائه ی مشاوره های خود نیز رضایت مشتریان خود را جلب کرده است. شما می توانید برای آشنایی با مهارت ایشان از مشاوره های خانم ابدالی بهره مند شوید.

آدرس: اصفهان، چادگان، خیابان فرهنگ، جنب دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۰۰۵۸۰۴۱۸

حمیدرضا ابراهیمی ورزنه

جناب آقای حمیدرضا ابراهیمی ورزنه وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای سالها تجربه موفق در امر وکالت می باشد. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری و خانواده نیز فعالیت دارد ولی تخصص او حوزه ی بین لمللی می باشد. تنظیم اسناد و لایحه ها و تنظیم شکوائیه از خدمات آقای ابراهیمی می باشد، شما می توانید برای آشنایی بیشتر از او مشاوره تخصصی دریافت کنید.

آدرس: اصفهان، خیابان توحید، چهارراه پلیس، مجتمع ماکان ۳، طبقه ۶

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۱۰۷۷۴۹

سه توصیه مهم در انتخاب وکیل بین المللی در اصفهان

دقت داشته باشید که امور بین المللی همواره یکی از پیچیده ترین دعاوی مطرح شده به شمار می آیند. چرا که برای این کار لازم است فرد دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشد و به حقوق بین الملل تسلط کامل داشته باشد. دقت داشته باشید که در ابتدا باید مهارت های وکلای مختلف را در نظر گرفته و سپس از میان آن ها برای استخدام بهترین وکیل بین المللی در اصفهان اقدام نمایید. درباره انتخاب چنین وکیلی توصیه هایی وجود دارد که در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین آن ها اشاره داشته باشیم.

به سابقه وکیل توجه داشته باشید: همواره سابقه یک وکیل جزو معیارهای مهمی است که باید در انتخاب وی مورد سنجش قرار دهید. سابقه بهترین وکیل بین المللی در اصفهان به او این امکان را می دهد که امورات حقوقی را با سرعت و دقت بالاتری به انجام برساند و موفقیت در دادگاه را برای موکل خود به ارمغان بیاورد. دقت داشته باشید که سابقه یک وکیل کاملا جدای از سن و سال او است. چه بسا وکیلی مسن باشد ولی سابقه او کمتر از یک وکیل مجرب، خبره و جوان باشد.

به تخصص وکیل دقت کنید: یکی از مواردی که لازم است پیش از انتخاب وکیل بر روی آن تمرکز بالایی داشته باشید، تخصص حقوقدان مورد نظر است. برای این کار لازم است در ابتدا موضوع پرونده خود را مد نظر قرار دهید و سپس از میان گزینه های موجود به دنبال آن دسته از حقوقدانان باشید که در زمینه مورد نظر شما تخصص لازم را در اختیار داشته باشند. تجربه نشان داده است که بازدهی یک وکیل متخصص به مراتب بیشتر از وکیلی است که در حوزه مورد نیاز متخصص نمی باشد.

با وکیل خود قرارداد امضا کنید: در گام نخست لازم است فرد در دفتر وکیل بین المللی خوب در اصفهان حضور پیدا کرده و شرح مختصری در خصوص پرونده به وکیل خود ارائه دهد. در این مرحله وکیل نیز به مطالعه پرونده پرداخته و بر اساس معیارهایی که مد نظر دارد، نظر خود را در خصوص حق الوکاله درخواستی اعلام می دارد. پس از انجام توافقات لازم، می بایست قراردادی بین وکیل بین المللی و موکل به امضا برسد تا از بروز اختلافات فاحش در آینده جلوگیری کند.

بهترین وکیل بین المللی در اصفهان

مهم ترین خصوصیات وکیل بین المللی در اصفهان

فعالیت و تحصیل در حوزه های مختلف حقوق بین الملل: وکیل بین الملل با گرایش های مختلف حقوق بین الملل آشنایی کامل دارد. او در تلاش است تا در بیشتر این حوزه ها به فعالیت پرداخته و دانش خود را در این زمینه به میزان قابل توجهی افزایش دهد. ااو در یکی از گرایش های مرتبط تحصیلات خود را به اتمام رسانده و بر علم و آگاهی خود در این بخش مهم افزوده است. دانش حقوقی وکیل و نیز تجربیاتی که در طی سال ها فعالیت به دست آورده است، راهگشای موکل در مشکلات پیش آمده می باشد.

تسلط به چند زبان خارجی: یکی از مهم ترین ویژگی هایی که بهترین وکیل بین المللی در اصفهان در اختیار دارد و به او در این مسیر کمک شایانی می کند، تسلط وی به زبان های خارجی می باشد. وکیل بین المللی برای پیش برد اهداف خود می بایست با نهادها و اشخاص حقوقی و حقیقی بسیاری ارتباط کلامی موثری برقرار کند و لازمه این کار بهره مندی از دانش زبان سایر کشورها است. لازم است وکیل مورد نظر مدارک زبان های زنده دنیا را به دست آورده و از آن ها استفاده موثر داشته باشد.

تنظیم لوایح حقوقی بین المللی: در بالا اشاره داشتیم که یک وکیل باید به زبان های زنده دنیا مسلط باشد تا در صورت بروز مشکل برای موکل بتواند منافع او را از طریق ارتباطات کلامی برطرف سازد. علاوه بر این لازم است تسلط وکیل به زبان کشور مقصد به اندازه ای باشد که بتواند لوایح حقوقی را مکتوب نموده و به مراجع مورد نظر تحویل دهد. علاوه بر این نیاز است تا تخصص وکیل به حقوق بین الملل به گونه ای باشد که بتواند مواد قانونی را در لایحه و متون حقوقی خود ذکر نماید.

بهترین وکیل بین المللی در اصفهان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل بین المللی در اصفهان آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید به گزینه های مطلوب دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا توصیه هایی برای انتخاب وکیل به شما ارائه دهیم و در انتهای مطلب نیز مهم ترین خصوصیات وکیل بین المللی را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا