خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان ⚖️【سال1403】

اغلب پرونده های موجود در دادگاه های خانواده شهر اصفهان، به ارث و میراث و انحصار وراثت مربوط می شود. برای پیگیری این پرونده ها باید در زمینه تقسیم ارث و انحصار وراثت اطلاعات کاملی از قوانین و مسائل مرتبط داشته باشید، در غیر این صورت بهترین کار انتخاب وکیل متخصص است. ما در ادامه مطلب بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان به معرفی وکلای متخصص در این زمینه خواهیم پرداخت، برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان کیست؟

وکیل ارث و انحصار وراثت همان وکیل پایه یک دادگستری است که در رشته حقوق تحصیل کرده و بیشتر در زمینه دعاوی خانواده و تقسیم ارث و میراث فعالیت می کند. بنابراین اطلاعات و تجربه بیشتری در حل و پیگیری پرونده های ارث و میراث و انحصار وراثت دارد.

افراد بسیاری به دلیل مشکلات این حوزه دچار اختلافات خانوادگی متعددی می شوند. موضع تقسیم سهم الارث هر یک از وراث بسیار مهم است و بهترین وکیل خانواده در اصفهان به خوبی به این موضوع مسلط است و با اقداماتی که انجام می دهد سعی دارد تا به صورت قانونی سهم هر یک از وراث را تعیین نموده و به اختلافات پایان دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان!

دکتر ژاله مبشری ریزی

ژاله مبشری ریزی  وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان

خانم ژاله مبشری ریزی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان، دارای سابقه 8 ساله در وکالت انواع دعاوی خانواده، ملکی، سیاسی، کیفری و … و متخصص در پرونده های ارث و میراث و انحصار وراثت هستند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی حقوق قضایی، کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری و دکترای حقوق خصوصی هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، زرین شهر، فهمیده، بلوار امام حسین، خیابان کاشانی

شماره تماس: 09123104943

دکتر سید ناصر شجاعی

دکتر سید ناصر شجاعی وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان

آقای ناصر شجاعی وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای اصفهان، استاد دانشگاه و از وکلای متخصص این شهر در پرونده های ارث و انحصار وراثت هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوصی، داور حل مسالمت آمیز اختلافات، وکیل اسناد رسمی و تجاری، مطالبه وجه، آیین دادرسی و … هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، شیخ صدوق، شیخ مفید، نبش کوچه شماره پنج، ساختمان دکوراژ، طبقه اول

شماره تماس: 09105009321

مسرور گیتی فر

مسرور گیتی فر وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان

خانم مسرور گیتی فر وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، دارای تحصیلات کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق بین المللمی باشند. ایشان وکیل متخصص در پرونده های خانواده و دعاوی ارث و میراث و انحصار وراثت، دعاوی ملکی، دعاوی نظام صنفی و … هستند. بیش از 11 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری را دارند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، نرسیده به چهارراه امین، جنب بانک انصار، پلاک ۷۸۱

شماره تماس: 09131053509

مریم قربان پور دشتکی

مریم قربان پور دشتکی وکیل انحصار وراثت در اصفهان

خانم مریم قربان پور دشتکی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان، دارای سابقه 12 ساله در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی می باشند. ایشان از وکلای متخصص در دعاوی ملکی، امور مربوط به قراردادها، دعاوی مربوط ارث میراث و انحصار وراثت و ثبت احوال هستند. سابقه وکالت و همکاری با موسسات مالی، بانک صادرات و شرکت های خصوصی را در سوابق خود دارند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شیخ بهایی، روبروی بیمارستان مهرگان ساختمان کیان، طبقه ی سوم، واحد ۸

شماره تماس: 09136755600

تعریف انحصار وراثت در قانون

به گفته بهترین وکیل اصفهان، انحصار وراثت یکی از موضوعات مهمی است که پس از فوت اشخاص، برای افراد خانواده و وراث او مطرح می شود. برای حل این موضوع می توان از وکیل متخصص در حوزه ارث و انحصار وراثت کمک گرفت. پیچیدگی ها و نکات حساس در انحصار وراثت زیاد است لذا اگر به تنهایی قصد این کار را دارید باید بدانید که ممکن است کمی کوتاهی در پیگیری پرونده موجب طولانی تر شدن روند رسیدگی ها شود.

مطابق قانون زمانی که شخصی فوت می کند و شناسنامه او باطل می شود، وراث اجازه دخل و تصرف در اموال منقول و غیرمنقول به جا مانده از او را ندارند. لذا وراث زمانی می توانند در اموال متوفی تصرف کنند که مراحل انحصار وراثت را انجام داده باشند. برای انحصار وراثت به گواهی انحصار وراثت نیاز است، در این گواهی تعداد وراث به صورت قانونی مشخص می شود و از ایجاد دعاوی نابه جا جلوگیری می گردد.

گواهی انحصار وراثت ارزش قانونی دارد و نسبت وراث با متوفی باید رابطه سببی و نسبی باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که مالکیت وراث بر اموال متوفی زمانی است که دیون متوفی را ادا کرده باشند. منظور از دیون متوفی دیون مالی، وصایا، هزینه کفن و دفن، بدهی های متوفی و … است.

تعریف انحصار وراثت در قانون

تکلیف مهریه زوجه بعد از فوت شوهر

مهری یکی از اصلی ترین حقوق زن بعد از فوت شوهر است. زن از زمان نکاح مالک مهریه شده و می تواند هرگونه دخل و تصرفی در آن داشته باشد. شوهر نیز موظف است مهریه او را بپردازد و دین خد را به زوجه ادا نماید. اگر پرداخت مهریه در زمان حیات مرد اتفاق نیفتد، زن می تواند زمانی که شوهر فوت شد درخواست مهریه داده و از اموالی به جا مانده از متوفی، مهریه خود را دریافت نماید. در رابطه با مهریه و نکات مهم در خصوص آن می توانید به بهترین وکیل مهریه در اصفهان مراجعه نمایید.

به گفته بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان، مطابق ماده 226 قانون امور حسبی، مهریه زن حق تقدم بر طلبکاران متوفی دارد به این معنی که در ابتدا مهریه زن را از اموال متوفی جدا می کنند و سپس الباقی اموال را میان وراث و طلبکاران متوفی تقسیم می کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که اگر زن مهریه خود را از اموال باقی مانده شوهر دریافت کند از ارث یک هشتم محروم نمی شود و می تواند همزمان هر دو را دریافت کند.

کلام آخر

همواره پرونده های خانوادگی از اهمیت بالایی برخوردار بوده اند، انحصار وراثت نیز یکی از موضوعات مهم و حساسی است که باید به درستی به آن رسیدگی شود تا اختلافات خانوادگی گسترده نشوند. در این مقاله به معرفی تعدادی از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان پرداختیم تا در صورت نیاز، دسترسی راحتی به وکیل متخصص داشته باشید. تسلط و دانش به روز وکلا موجب شده تا به درستی به موضوع انحصار وراثت بپردازند و در صورت بروز مشکلی، در سریع ترین زمان ممکن آن را حل کنند. ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید، لطفا در بخش دیدگاه ها نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 6 =

دکمه بازگشت به بالا