حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل چک در اصفهان ⚖️【سال1403】

چک یکی از پرکاربردترین اسناد تجاری در ایران است. این سند به عنوان یک ابزار پرداخت، به افراد امکان می‌ دهد تا بدون حضور فیزیکی مبلغی را به دیگری پرداخت کنند. با این حال، چک می ‌تواند به یک ابزار برای سوء استفاده نیز تبدیل شود. در صورتی که صادرکننده چک، در زمان سررسید وجه چک را در حساب خود نداشته باشد، چک برگشت می‌ خورد. این امر می‌ تواند مشکلات زیادی را برای دارنده چک ایجاد کند. در برخی موارد، دارنده چک ممکن است مجبور شود برای وصول وجه چک، شکایت کیفری علیه صادرکننده چک تنظیم کند. در این شرایط، داشتن یک وکیل چک متخصص ضروری است. با این حال ممکن است افرادی در یافتن وکلای معتبر و کاربلد در زمینه دعاوی چک دچار مشکل باشند. از این رو، در این مقاله سعی داریم بهترین وکیل چک در اصفهان را به شما معرفی کنیم. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چک در اصفهان

بهترین وکیل چک در اصفهان کیست؟

برترین وکیل چک در اصفهان می ‌تواند به دارنده چک در مراحل مختلف وصول وجه چک کمک کند. از جمله خدمات حقوقی وکیل چک خوب در اصفهان می توان به تنظیم شکایت کیفری، پیگیری پرونده در دادسرا و دادگاه، و دریافت حکم محکومیت صادرکننده چک اشاره داشت. وکیل چک به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان با تجربه و دانش حقوقی خود می ‌تواند به دارنده چک کمک کند تا پرونده خود را به بهترین شکل ممکن پیگیری کند. این امر می ‌تواند شانس موفقیت در پرونده را افزایش دهد.

در واقع بهترین وکیل اصفهان می ‌تواند تمام مراحل رسیدگی به پرونده را بر عهده بگیرد. این امر باعث می‌ شود که دارنده چک بتواند زمان و هزینه خود را صرف امور مهم‌ تر کند.باید به این موضوع توجه داشته باشیم که در دعاوی چک و در وصول نشدن وجه مورد نظر، ممکن است دارنده چک با استرس و تنش هایی رو به رو شود. استفاده از بهترین وکیل چک در اصفهان می تواند میزان این تنش ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و به او این امکان را بدهد تا با آرامش و اعتماد بیشتری به حقوق قانونی خود دست پیدا کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در اصفهان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل چک در اصفهان سال 1403!

مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی بهترین وکیل چک در اصفهان

آقای مهدی باباشاهی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص مکفی در حوزه دعاوی حقوقی در زمینه اسناد تجاری، چک و سفته پرونده های پیچیده ای را عهده دا بوده است. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی خود در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند. وی با ارائه ادله محکمه پسند در روند پروند بهبود می بخشد و در زمان و هزینه موکلین صرفه جویی می کند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان مقداد ( آتش سابق)، نهر فرشادی، ساختمان زیتون، طبقه اول

شماره تماس: 09133105270

محمد مهدی سلیمیان

محمد مهدی سلیمیان بهترین وکیل اصفهان

آقای محمد مهدی سلیمیان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، دارای مدرک کارشناسی حقوق با بیش از 4 سال سابقه کار وکالت می باشند. تجارب مشاوره و وکالت در زمینه دعاوی تجاری مانند دعاوی شرکت های تجاری، چک، سفته و … ، وکالت در دعاوی املاک و کمسیون های شهرداری و دیوان عدالت و … از تخصص ایشان است.

دعاوی ملکی با توجه به گستردگی که در حقوق ایران دارند و پربحث‌ترین پرونده‌های حقوقی در مراجع قضایی کیفری و حقوقی و مراجع شبه قضایی بالاخص کمسیون های شهرداری و اعتراض به آرای آنان محسوب می‌شوند. این نوع از دعاوی به انواع متفاوتی تقسیم شده‌اند و رسیدگی به آن‌ها با توجه به گسترده بودنشان و این که به شکلی بهتر و تخصصی‌تر مورد رسیدگی توسط مراجع قضایی و غیر قضایی صالح واقع می شود. لذا اقدام مناسب و داشتن مهارت های اختصاصی در آن باید مد نظر قرار گیرد که این کار به یک وکیل با دانش بالا نیازمند است.

آدرس دفتر: اصفهان، چهاراه قصر خیابان شیخ بهایی، به طرف چهارباغ عباسی، نرسیده به پاساژ گاندی، پاساژ شیخ بهایی، طبقه دوم

شماره تماس: 09139359039

حامد ابراهیمی

حامد ابراهیمی وکیل چک در اصفهان

جناب آقای حامد ابراهیمی وکیل و مشاور حقوقی با سابقه پایه یک دادگستری هستند. جناب ابراهیمی در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت دارند. به دلیل تجربه بالایی که در پرونده هایی همچون چک، الزام به تنظیم سند، سرقفلی، ارث و… دارند، می توانند به خوبی پرونده ها را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، مجتمع ماکان ۵، طبقه دوم، واحد ۲۵

تلفن تماس: 09133117113

ام البنین احقاقی

ام البنین احقاقی وکیل چک در اصفهان

سرکار خانم ام البنین احقاقی با بیشتر از ۱۰ سال سابقه وکالت، وکیل با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم احقاقی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. همچنین تبحر بالای سرکار خانم احقاقی باعث شده تا پرونده های بسیاری را با موفقیت به پایان برسانند.

آدرس دفتر: اصفهان، شاهین شهر، خیابان حافظ جنوبی، جنب فرهنگسرای شهروند

تلفن تماس: 09131070878

محمدرضا احمدی

محمدرضا احمدی وکیل چک در اصفهان

آقای محمد رضا احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. حوزه فعالیت جناب احمدی در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، چک، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید و… است.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان علامه امینی، جنب مجتمع مسکونی مهرداد، پلاک ۲۰۹

تلفن تماس: 09133117149

سعید احمدیان

سعید احمدیان وکیل چک در اصفهان

آقای سعید احمدیان یکی دیگر از وکلای با سابقه در شهر اصفهان هستند که در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری آقای احمدیان برای پیشبرد بهتر پرونده خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: اصفهان، شاهین شهر، خیابان عطار بین ۳و ۴ غربی، طبقه۱، واحدA

تلفن تماس: 09130855113

جهان شاه ایرجی زاده

جهان شاه ایرجی زاده وکیل چک در اصفهان

جناب آقای جهان شاه ایرجی زاده وکیل و مشاور حقوقی با سابقه ی پایه یک دادگستری هستند. آقای ایرجی زاده در دعاوی حقوقی، ملکی، چک، سرقفلی، الزام به تنظیم سند، ابطال قرارداد، خلع ید، فسخ قرارداد، تقسیم ارث و انحصار وراثت و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان میر، پل هوایی شیخ صدوق، نبش شیخ صدوق، ساختمان ۹۹، طبقه فوقانی

تلفن تماس: 09133183337

سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل چک در اصفهان

همواره ممکن است ضعف های حقوقی در زمینه دعاوی مربوطه منجر به بروز خساراتی برای فرد شود. یکی از مهم ترین تصمیماتی که می تواند آینده فرد را به کلی تحت تاثیر قرار دهد، انتخاب بهترین وکیل چک در اصفهان است. به این منظور اگر از یک وکیل تازه کار به شیوه ای غلط برای عهده دار شدن پرونده دعوت کنید، چه بسا تصمیمات عجولانه و ناپخته او مسیر پرونده را به کلی تغییر داده و آن را به شکست سوق دهد.

در ادامه به سه مورد از مهم ترین اشتباهات رایج در انتخاب وکیل اشاره خواهیم داشت.

انتخاب وکیل بدون ملاقات حضوری با او ممنوع: یکی از اشتباهات بزرگی که می تواند در انتخاب وکیل صورت بگیرد، انتخاب و استخدام وی بدون ملاقات حضوری با او است. در واقع ملاقات حضوری با بهترین وکیل چک در اصفهان به موکل این امکان را می دهد تا از خصوصیات اخلاقی وکیل مورد نظر اطلاع حاصل کند و برخی از مهارت های او مانند توانایی ارتباط با مخاطب، فن بیان و… را مورد سنجش قرار دهد. عدم ملاقات با وکیل می تواند به انتخاب غلط از میان وکلای آماتور منجر شود.

انتظار نتایج فوری از وکیل نداشته باشید: باید به این موضوع دقت داشته باشید که دعاوی مربوط به چک برگشتی می تواند در بسیاری از موارد زمان بر باشد. برای این منظور لازم است وقت کافی در اختیار وکیل قرار بگیرد. بر این اساس ممکن است وکیلی بر اثر رعایت نکردن اصول حرفه ای و از روی بازارگرمی این قول خلاف واقع را به موکل بدهد که در مدت زمان کمی می تواند پرونده را به نتایج دلخواه فرد برساند. در واقع انتخاب وکیل بر اساس قول های خلاف واقع امری اشتباه است.

در انتخاب وکیل به تبلیغات توجهی نداشته باشید: بسیاری از موسسات برای مطرح کردن وکلای خود در زمینه های مختلف اقدام به ارائه تبلیغاتی پر رنگ و لعاب از آن ها می کنند. هرگز نباید فریب این تبلیغات را بخورید و از کنکاش در خصوص توانایی و مهارت های وکیل مورد نظرتان غافل شوید. لازم است به شخصه دست به کار شده و تحقیقات لازم را درباره ویژگی های وکیل انجام دهید.

بهترین وکیل چک در اصفهان

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل چک اصفهان

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل چک در اصفهان می تواند به شما در مسیر رسیدگی به پرونده کمک کند تا با اطلاعاتی جامع تر در خصوص دعاوی چک اقدامات لازم را به انجام برسانید. در واقع در صورتی که وکیل به شما کمک کند تا با حقوق قانونی خود به طور کامل آشنا شوید، می توانید اقدامات موثر تری را در این زمینه به انجام برسانید و همین مسئله باعث می شود تا در مدت زمان کمتری بتوانید از شیوه های قانونی برای دسترسی به منافع خود، مراحل را پشت سر بگذارید.

در واقع مشاوره حقوقی یکی از مهم ترین راه های همکاری با بهترین وکیل کیفری در اصفهان است. در واقع اگر چک شما برگشت خورده است و یا اینکه به دلیل برگشت خوردن چک نتوانسته اید به وجه مورد نظرتان دست پیدا کنید، می توانید به یک وکیل متخصص و مجرب مراجعه کرده و نظر او را در خصوص این امر جویا شوید. در واقع در صورت استفاده از تجربیات بهترین وکیل چک در اصفهان می توانید به گونه ای عمل کنید که طرف مقابل با قانون رو به رو شود و امکان فرار از دین را نداشته باشد.

مشاوره حقوقی علاوه بر روش های سنتی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری به شیوه های نوینی نیز ارائه می شود. شما می توانید از شبکه های اجتماعی نیز برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین از حقوقدان مد نظرتان اقدام کنید. اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که در دعاوی پیچیده چک لازم است وکیل به بررسی پرونده و مستندات لازم در این خصوص بپردازد. از این رو، توصیه می شود که نیازهای حقوقی خود را از طریق مشاوره حقوقی حضوری برطرف کنید.

همواره هزینه ای که لازم است موکل در ازای دریافت مشاوره حقوقی به وکیل پرداخت کند، دارای اختلاف فاحش با زمانی است که فرد قصد استخدام وکیل برای وصول چک را دارد. از این رو، مشاوره حقوقی می تواند برای افرادی که از نظر مالی در بحران هستند مناسب تر باشد. همچنین مشاوره حقوقی می تواند از اشتباهات در مسیر وصول چک جلوگیری کرده و خسارت های ناشی از اقدامات غلط را به حداقل برساند. چرا که با مشاوره حقوقی، تجربیات وکیل می تواند اقدامات موکل را هدفمند کند و اجازه ندهد که رفتارهای او تنشی را با قانون ایجاد نماید.

بهترین وکیل چک در اصفهان

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل چک در اصفهان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های شاخص و معتبر برای رسیدگی به این دعاوی دسترسی پیدا کنید. در ادامه سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را بررسی کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هجده =

دکمه بازگشت به بالا