کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران ⚖️【سال1402】

امروزه مواد مخدر در تمامی جوامع به یک معضل بزرگ تبدیل شده است اعتیاد به مواد مخدر علاوه بر آسیب های جسمی و روحی، موجب لطمه به جامعه هم می شود. افزایش مصرف مواد مخدر، موجب افزایش تولید و قاچاق آن می شود. وکیل متخصص در دعاوی کیفری، فردی است که رسیدگی به جرایم مربوط به مواد مخدر را بر عهده می گیرد. در ادامه تعدادی از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران را معرفی خواهیم کرد. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران کیست؟

زمانی فردی بهترین وکیل مواد مخدر است که از قوانین مربوط به مواد مخدر، مصرف آن، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور و … اطلاعات کاملی داشته باشد. بهترین وکیل مواد مخدر در تهران وظیفه دارد باتوجه به جرمی که موکل مرتکب شده، بهترین دفاع را از او انجام دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

هرگونه پرونده ای که به مواد مخدر مربوط باشد، نیاز به پیگیری کیفری توسط وکیل مواد مخدر دارد. برای افرادی که در تهران به دنبال دفاع وکیل در پرونده مواد مخدر هستند، تلاش کردیم تا لیستی از وکلا را تهیه کنیم. در ادامه این مطلب، 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران را معرفی می کنیم.

زهره رستگار

زهره رستگار وکیل مواد مخدر تهران

خانم زهره رستگار با بیش از ۲۳ سال سابقه در حرفه وکالت، یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران می باشند. ایشان با تحصیلات عالیه و سابقه وکالت در انواع پرونده های حقوقی، خانواده و کیفری به خصوص در پرونده های مواد مخدر خوش درخشیده اند. خانم رستگار به عنوان وکیل تخصصی در انواع دعاوی مربوط به مواد مخدر فعالیت می کنند.

خانم رستگار به عنوان وکیل باسابقه در پرونده های مواد مخدر، جزء وکلای برتر و به نام می باشند که با موفقیت در اکثریت پرونده ها به عنوان وکیل برتر در تهران شناخته شده اند.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09121722840
شماره تماس دفتر: 02144141581
آدرس دفتر خانم زهره رستگار: تهران، خیابان ناصر حجازی، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435، طبقه 3، واحد 11

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل مواد مخدر تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690

محمد مؤمن زاده

محمد مؤمن زاده بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

آقای محمد مؤمن زاده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)، دارای بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم و موفق به ورود در بیش از 300 پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … شده اند.

انجام وکالت تخصصی با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مستمر بصورت فردی و تیمی در تمامی پرونده های زیر پذیرفته می شود:

 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
 • ارث (انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

در این سایت سعی بر آن است که جهت آگاهی هموطنان عزیز از حقوق خویش و کمک رسانی در رفع مشکلات حقوقی ایشان اطلاعات لازم ارائه گردد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از مشاوره آقای محمد مومن زاده، یکی از وکلای متخصص در تهران، با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09124464865
آدرس دفتر:
تهران، عباس آباد، خیابان علی اکبری، کوچه فرهاد، پلاک 24، واحد 7
مشاهده پروفایل وکیل

ناصر صالحی

آقای ناصر صالحی

آقای صالحی قاضی بازنشسته و وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان بیش از 3 دهه سابقه قضایی در مناصب مختلف را دارند از جمله رئیس دادگستری و قاضی بازنشسته دادگاه تجدید نظر استان و قاضی کاخ دادگستری و … بوده اند. آقای صالحی دارای مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی و سابقه ای بیش از 13 سال در حرفه وکالت هستند.

مشاور حقوقی در کلیه دعاوی مربوط به خانواده (نفقه، مهریه، طلاق و … )، کیفری (مواد مخدر، سرقت، خییانت در امانت، قتل و …)، حقوقی و ملکی (خلع ید، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند، وصول طلب و …)، امور جزایی (مطالبه چک، اقامه دعوای کیفری، ممنوع الخروج کردن، توقیف اموال صادر کننده، امور ثبتی (اختلافات ثبتی، وصول مطالبات از طریق اجرای ثبت و ممنوع الخروج کردن بدهکار از طریق اجرای ثبت و …)

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، ابتدای میرداماد، رودبار شرقی شمالی، آپارتمان 41، واحد 12

شماره تماس: 02122259218

مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

آدرس دفتر: تهران، ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

احمد بنی جمالی

جناب آقای احمد بنی جمالی

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، نبش پل رومی، طبقه بالای بانک سپه

شماره تماس: 09055875590

افشین قاسمی

جناب آقای افشین قاسمی

آقای افشین قاسمی وکیل حاذق در پرونده های مواد مخدر و داور بین الملل هستند. مدیر عامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی رویای سبز با سابقه ای بیش از 15 سال می باشند. ایشان در دعاوی کیفری از جمله مواد مخدر تخصص دارند. سایر فعالیت های ایشان بر روی پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، ورشکستگی، تجاری و … است.

سوابق آقای قاسمی:

 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت ارتباطات سیار سال 1388
 • وکیل بانک ملی سرپرست شعب غرب و شعب مرکزی تهران
 • وکیل بانک ملی شعب مهرآباد جنوبی و خیابان آزادی
 • ماور حقوقی مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان مخابرات استان تهران
 • مشاور حقوقی شرکت بازرگانی ورال تجارت آسیا
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت داروسازی سها از سال 1390 تا 1391
 • مشاور حقوقی شرکت نگین گستر ایرانیان
 • وکیل و مشاور شرکت تولید مواد اولیه داروپخش
 • مشاور حقوقی صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه بانکدار خبره
 • وکیل دادگستری از سال 1385 تاکنون
 • وکیل بانک اقتصاد نوین در امور دعاوی ورشکستگی از سال 1397 تاکنون
 • مدرس دانشگاه در زمینه دروس تخصصی آیین دادرسی مدنی و حقوقی مدنی از سال 1392 تا 1397
 • سرداور اتاق تعاون در وزارت تعاون
 • مدیر عامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی رویای سبز عدالت از سال 1396 تا کنون
 • مشاور مدیرعمال شرکت واسپاری بانک ملت
 • وکیل و مشاور مدیر عامل شرکت تولید صنعتی امیر نیا

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، پلاک 137، ساختمان رویای سبز

شماره تماس: 02128111036

مهرداد نادعلی

جناب آقای مهرداد نادعلی

آقای نادعلی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در امور کیفری، مواد مخدر و … هستند. ایشان موفق به کسب رتبه 3 کارشناسی ارشد حقوق شده اند. به مدت 7 سال سابقه مدیریت حقوقی دارند. آقای نادعلی در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 10 سال دارند. متخصص دعاوی مطرح در دادگاه انقلاب، دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور و شهرداری هستند. تا به الان موفق به انجام بیش از 300 پرونده خانواده، حقوقی، ملکی و … در مراجع قضایی و اداری شده اند.

آقای نادعلی سابقه فعالیت در پروژه های حقوقی شرکت های بزرگ شیلات و چاپ و کشت و صنعت و شرکت واحد به عنوان وکیل و مشاور حقوقی را دارند.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

شماره تماس: 09126233591

مینا محمدی

سرکار خانم مینا محمدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 8 سال سابقه فعالیت مستمر در امور حقوقی و کیفری در موسسات معتبر حقوقی، مشاور حقوقی کانون بازنشستگان بانک سپه، مشاور حقوقی و ثبتی موسسات، کارشناس ثبتی دفتر اسناد رسمی می باشد که وی به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری (کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، توهین و فحاشی، افترا، تحصیل مال از طریق نامشروع ، دیه ، مجازات تعزیری، سرقت) تنظیم انواع اوراق قضایی (لوایح، دادخواست، اظهارنامه، اقرارنامه، تعهدنامه، تفاهم نامه انواع قرارداد مدنی و تجاری ، قرارداد اجاره، تنظیم بیع نامه ، صلح نامه) فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آزادی، خیابان عمارت، کوچه فاخته، پلاک١٧، واحد١١

شماره تماس: 09122899858

آذین طالبی

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.

آدرس دفتر: تهران، بلوار آفریقا، خیابان ناهید غربی، پلاک ۱۷

شماره تماس: 09120403134

همه چیز در مورد جرایم مواد مخدر

مواد مخدر صنعتی از ترکیبات شیمیایی تشکیل می شود. این مواد حالات سرخوشی، نئشگی و حالت تسکین دهندگی دارند و اعتیادآور هستند. قوانین سفت و سختی در کشور ما برای مواد مخدر وجود دارد. هرگونه خرید، فروش، حمل و نگهداری مواد مخدر از قبیل شیشه، کوکائین، مرفین، چرس، بنگ، گراس، تریاک، سوخته و تفاله، هروئین و … جرم است.

هرساله قوانین جدیدی برای جرایم مواد مخدر اعمال می شود، جرایم مربوط به مواد مخدر و روانگردان ها، بسیار متفاوت اند و قانونگذار، مجازات خاصی را برای هر یک از آنها تعیین نموده و در واقع هر کدام از جرایم را از دیگری جدا نموده است.

همه چیز در مورد جرایم مواد مخدر + معرفی 10 وکیل

مواردی که از مصادیق جرم مواد مخدر است:

 • جرم کشت خشخاش و کوکا به صورت مطلق
 • دایر کردن و اداره نمودن مکانی برای استعمال مواد مخدر
 • امحا، اخفا و یا از بین بردن ادله مربوط به جرایم مواد مخدر
 • وارد کردن، ارسال و صادر نمودن انواع مواد مخدر صنعتی غیردارویی
 • حمل و نگهداری، خرید، فروش، توزیع، اخفا، ترانزیت و عرضه مواد مخدر
 • جرم کشت شاهدانه به منظور تولید مواد روانگردان صنعتی غیر دارویی
 • قراردادن مواد یا آلات و ادوات استعمال در مکانی به نیت متهم کردن دیگری
 • استعمال مواد مخدر به هر شکل و طریق، مگر مواردی که قانون مستثنی نموده
 • پناه دادن و یا قراردادن متهمین محکومیت مواد مخدر تحت تعقیب و یا دستگیر شده اند.
 • تولید، ساخت، خرید و فروش و نگهداری الات و ادوات و ابزار مورد نیاز به ساخت و استعمال مواد مخدر

وکیل متخصص در امور مواد مخدر چه خدماتی ارائه می دهد؟

باتوجه به اینکه جرایم مواد مخدر زیر مجموعه ای از جرایم علیه آسایش عمومی، نظم، امنیت و سلامت است. قانونگذار تاکید زیادی برای مجازات این مجرمین دارد. مطابق قانون، تمامی مرمین مواد مخدر می توانند از همان مراحل ابتدایی به وکیل متخصص در امور مواد مخدر مراجعه کنند. انتخاب به موقع وکیل باعث می شود تا پرونده بهتر حل و فصل شود.

قانونگذار، قوانین سختی را برای مجرمین مواد مخدر وضع نموده است. تنها راهی موجب کاهش مجازات آن می شود، کمک گرفتن و مشاوره با وکیل خبره در پرونده های مواد مخدر است.

معرفی 10 وکیل مواد مخدر در تهران

برخی از خدمات وکیل مواد مخدر که به موکل ارائه می دهد را در زیر لیست کرده ایم:

 • گرفتن حکم تعلیق مجازات
 • گرفتن حکم تعلیق اجرای مجازات
 • تلاش برای اخذ حکم آزادی مشروط
 • تلاش برای کاهش مجازات حبس موکل خود
 • تلاش برای تبرئه متهمین در مرحله فرجام خواهی
 • تلاش برای تبرئه موکل (متهم) در مرحله تجدید نظر پرونده
 • تلاش برای تبدیل مجازات کیفری موکل به پرداخت جزای نقدی
 • تخفیف برای مجازات موکل خود، از طریق ارائه مدارک و ادله کافی
 • تلاش برای اثبات نمودن جرم مشمول به مرور زمان، جرایمی که مشمول زمان می شوند در اغلب موارد مجازات کمتری دارند، اما برای اثبات آن حتما به وکیل متخصص در پرونده های مواد مخدر نیاز است.

کلام آخر

مواد مخدر یکی از پرونده های مهمی است که باید به صورت قانونی و اصولی به آن رسیدگی شود. افرادی که در تهران به هر دلیلی درگیر پرونده های مواد مخدر اند، به دنبال بهترین وکیل مواد مخدر در تهران می باشند تا به صورت قانونی پرونده پیگیری شود. ما در این مقاله تعدادی از وکلای خبره در امور مواد مخدر را معرفی کردیم. امیدوارم که مطالب مقاله برای شما مفید باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =

دکمه بازگشت به بالا