کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران ⚖️【سال1403】

امروزه مواد مخدر در تمامی جوامع به یک معضل بزرگ تبدیل شده است اعتیاد به مواد مخدر علاوه بر آسیب های جسمی و روحی، موجب لطمه به جامعه هم می شود. افزایش مصرف مواد مخدر، موجب افزایش تولید و قاچاق آن می شود. وکیل متخصص در دعاوی کیفری، فردی است که رسیدگی به جرایم مربوط به مواد مخدر را بر عهده می گیرد. در ادامه تعدادی از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران را معرفی خواهیم کرد. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران کیست؟

زمانی فردی بهترین وکیل مواد مخدر است که از قوانین مربوط به مواد مخدر، مصرف آن، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور و … اطلاعات کاملی داشته باشد. بهترین وکیل مواد مخدر در تهران وظیفه دارد باتوجه به جرمی که موکل مرتکب شده، بهترین دفاع را از او انجام دهد.

بهترین وکیل تهران به دلیل سابقه و تخصص بالای خود تبحر فراوانی در حل دعاوی کیفری دارد و می تواند در این مسیر شما را همراهی کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

هرگونه پرونده ای که به مواد مخدر مربوط باشد، نیاز به پیگیری کیفری توسط وکیل مواد مخدر دارد. برای افرادی که در تهران به دنبال دفاع وکیل در پرونده مواد مخدر هستند، تلاش کردیم تا لیستی از این وکلا را برایتان تهیه کنیم.

لیست 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

زهره رستگار

زهره رستگار وکیل مواد مخدر تهران

خانم زهره رستگار با بیش از 23 سال سابقه در حرفه وکالت، یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران می باشند. ایشان با تحصیلات عالیه و سابقه وکالت در انواع پرونده های حقوقی، خانواده و کیفری به خصوص در پرونده های مواد مخدر خوش درخشیده اند. خانم رستگار به عنوان وکیل تخصصی در انواع دعاوی مربوط به مواد مخدر فعالیت می کنند.

خانم رستگار به عنوان وکیل باسابقه در پرونده های مواد مخدر، جزء وکلای برتر و به نام می باشند که با موفقیت در اکثریت پرونده ها به عنوان وکیل برتر در تهران شناخته شده اند.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09121722840
شماره تماس دفتر: 02144141581
آدرس دفتر خانم زهره رستگار: تهران، خیابان ناصر حجازی، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435، طبقه 3، واحد 11


دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل مواد مخدر تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690


محمد مؤمن زاده

محمد مؤمن زاده بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

آقای محمد مؤمن زاده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)، دارای بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم و موفق به ورود در بیش از 300 پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … شده اند.

انجام وکالت تخصصی با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مستمر بصورت فردی و تیمی در تمامی پرونده های زیر پذیرفته می شود:

 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
 • ارث (انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از مشاوره آقای محمد مومن زاده، یکی از وکلای متخصص در تهران، با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09124464865
آدرس دفتر:
خیابان ولیعصر، بالاتر از بوستان ساعی، نبش کوچه ساعی دوم، پلاک ۳۷، واحد ۱۳
مشاهده پروفایل وکیل


فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها جرایم‌مواد مخدر را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها مواد مخدر را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص و به نام در جرایم مواد مخدر وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در دعاوی کیفری و خاصا جرایم مواد مخدر
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در اعاده دادرسی کیفری و‌ اعمال ماده ۴۷۷ در جرایم مواد مخدر
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر


آرزو درویشوند

آرزو درویشوند بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

خانم آرزو درویشوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران میباشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ و رتبه ۲۰ اختبار کانون وکلای داد گستری مرکز هستند. دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللیHCLA هلند و نیز دارای مدرک رسمی حقوقی از کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند. همچنین ایشان دارای تالیفات و مقالات حقوقی هستند.

تخصص ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، مواد مخدر، اداره کار و شهرداری ها میباشد. سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار میرود.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی کیفری: کلاهبردای، قتل، رابطه نامشروع، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، چک بلامحل، توهین، تهدید، افترا رشا و ارتشا، اختلاس، خیانت در امانت، سرقت دیه، جرایم رایانه ای، ضرب و جرح
 • دعاوی ملکی: شامل تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، هبه، اجاره و…
 • امور مربوط به شرکت های تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها، قراردادهای پیمانی، ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و …
 • دعاوی خانواده: شامل طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و انحصار وراثت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
 • قراردادها
 • امور تجاری
 • چک و وصول مطالبات
 • ورشکستگی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم آرزو درویشوند، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 0912172240109216521694
آدرس دفتر: بلوار سعادت اباد، ٣٤ غربی، پلاك ٨٠، طبقه سوم، واحد 5


آذر عزیزی

آذر عزیزی بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

خانم آذر عزیزی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و دانش حقوقی مکفی در عرصه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری فعالیت دارد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد و همچنین در زمینه دعاوی علیه بانک، دعاوی ملکی، بحث مالکیت مشاعی و ارث پرونده های متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. خانم آذر عزیزی برای بهبود روند پرونده و علاوه بر جمع آوری ادله محکمه پسند برای رساندن حق به حق دار در جلسات دادگاه نهایت همکاری را در راستای قوانین وکالت با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • نماینده و مشاور آستان قدس رضوی منطقه ی شمیرانات از سال 1397
 • قبول وکالت دعاوی علیه شرکت‌های حقوقی
 • تنظیم قرارداد بین شرکت‌های بزرگ

شماره تماس: 09121389805 – 09121076513
جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم آذر عزیزی، با شماره های بالا تماس بگیرید.


رضا انصاری

رضا انصاری بهتریت وکیل مواد مخدر در تهران

آقای رضا انصاری وکیل پایه یک‌دادگستری ‌و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش پژوه دکتری فقه و اصول هستند. ایشان سابقه درخشانی در به‌ ثمر نشاندن پرونده های مختلف حقوقی و‌ کیفری دارند. وکیل رضا انصاری سابقه تدریس دروس مختلف علمی فقهی و اصولی را دارند. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه کانون‌ وکلا را دارا می‌باشند. یکی‌ از شاخصه های آقای رضا انصاری تبحر‌ کافی در علم فقه است که در پرونده های مختلف کیفری و‌ حقوقی موجب تمایز ایشان گردیده است.

دفتر وکالت رضا انصاری با بهره گیری از وکلای متبحر در زمینه های ذیل، خدمات حقوقی ارائه می‌دهد:

 • وکالت در دعاوی ملکی شامل الزام به تنظیم سند رسمی، افراز و دستور فروش، خلع ید و دعاوی تصرف، دعاوی موجر و مستاجر و تخلیه و …
 • وکالت در دعاوی مالی و قراردادی شامل مطالبه وجه، اسناد تجاری، شرکت های تجاری و …
 • وکالت در پرونده های کیفری شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، مزاحمت، قتل، قاچاق، مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی، جرایم منافی عفت و …
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل دعوای طلاق، حضانت، نفقه، اجرت المثل، مهریه و …
 • داوری در قراردادهای داخلی
 • تنظیم قراردادها و ایجاد سازش

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رضا انصاری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09127032480
آدرس دفتر:
تهران، سعادت اباد، انتهای بلوار حق شناس، برج دنا، واحد ۴۱


مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

آدرس دفتر: تهران، ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766


همه چیز درباره ی جرایم مواد مخدر که باید بدانید!

مواد مخدر صنعتی از ترکیبات شیمیایی تشکیل می شود. این مواد حالات سرخوشی، نئشگی و حالت تسکین دهندگی دارند و اعتیادآور هستند. قوانین سفت و سختی در کشور ما برای مواد مخدر وجود دارد. هرگونه خرید، فروش، حمل و نگهداری مواد مخدر از قبیل شیشه، کوکائین، مرفین، چرس، بنگ، گراس، تریاک، سوخته و تفاله، هروئین و … جرم است.

هرساله قوانین جدیدی برای جرایم مواد مخدر اعمال می شود، جرایم مربوط به مواد مخدر و روانگردان ها، بسیار متفاوت اند و قانونگذار، مجازات خاصی را برای هر یک از آنها تعیین نموده و در واقع هر کدام از جرایم را از دیگری جدا نموده است.

مواردی که از مصادیق جرم مواد مخدر است:

 • جرم کشت خشخاش و کوکا به صورت مطلق
 • دایر کردن و اداره نمودن مکانی برای استعمال مواد مخدر
 • امحا، اخفا و یا از بین بردن ادله مربوط به جرایم مواد مخدر
 • وارد کردن، ارسال و صادر نمودن انواع مواد مخدر صنعتی غیردارویی
 • حمل و نگهداری، خرید، فروش، توزیع، اخفا، ترانزیت و عرضه مواد مخدر
 • جرم کشت شاهدانه به منظور تولید مواد روانگردان صنعتی غیر دارویی
 • قراردادن مواد یا آلات و ادوات استعمال در مکانی به نیت متهم کردن دیگری
 • استعمال مواد مخدر به هر شکل و طریق، مگر مواردی که قانون مستثنی نموده
 • پناه دادن و یا قراردادن متهمین محکومیت مواد مخدر تحت تعقیب و یا دستگیر شده اند.
 • تولید، ساخت، خرید و فروش و نگهداری الات و ادوات و ابزار مورد نیاز به ساخت و استعمال مواد مخدر
همه چیز در مورد جرایم مواد مخدر + معرفی 10 وکیل

وکیل متخصص در امور مواد مخدر چه خدماتی ارائه می دهد؟

باتوجه به اینکه جرایم مواد مخدر زیر مجموعه ای از جرایم علیه آسایش عمومی، نظم، امنیت و سلامت است. قانونگذار تاکید زیادی برای مجازات این مجرمین دارد. مطابق قانون، تمامی مرمین مواد مخدر می توانند از همان مراحل ابتدایی به وکیل متخصص در امور مواد مخدر مراجعه کنند. انتخاب به موقع وکیل باعث می شود تا پرونده بهتر حل و فصل شود.

قانونگذار، قوانین سختی را برای مجرمین مواد مخدر وضع نموده است. تنها راهی موجب کاهش مجازات آن می شود، کمک گرفتن و مشاوره با وکیل خبره در پرونده های مواد مخدر است.

برخی از خدمات وکیل مواد مخدر که به موکل ارائه می دهد را در زیر لیست کرده ایم:

 • گرفتن حکم تعلیق مجازات
 • گرفتن حکم تعلیق اجرای مجازات
 • تلاش برای اخذ حکم آزادی مشروط
 • تلاش برای کاهش مجازات حبس موکل خود
 • تلاش برای تبرئه متهمین در مرحله فرجام خواهی
 • تلاش برای تبرئه موکل (متهم) در مرحله تجدید نظر پرونده
 • تلاش برای تبدیل مجازات کیفری موکل به پرداخت جزای نقدی
 • تخفیف برای مجازات موکل خود، از طریق ارائه مدارک و ادله کافی
 • تلاش برای اثبات نمودن جرم مشمول به مرور زمان، جرایمی که مشمول زمان می شوند در اغلب موارد مجازات کمتری دارند، اما برای اثبات آن حتما به وکیل متخصص در پرونده های مواد مخدر نیاز است.
معرفی 10 وکیل مواد مخدر در تهران

کلام آخر

مواد مخدر یکی از پرونده های مهمی است که باید به صورت قانونی و اصولی به آن رسیدگی شود. افرادی که در تهران به هر دلیلی درگیر پرونده های مواد مخدر اند، به دنبال بهترین وکیل مواد مخدر در تهران می باشند تا به صورت قانونی پرونده پیگیری شود. ما در این مقاله تعدادی از وکلای خبره در امور مواد مخدر را معرفی کردیم. امیدوارم که مطالب مقاله برای شما مفید باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا