کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه ⚖️【سال1403】

بر اساس قوانین و مقررات کشور، تولید مواد مخدر، حمل و نگهداری، قاچاق، خرید و فروش و استعمال مواد مخدر جرم محسوب می شود. از آن جایی که قانوگذار برای این جرایم مجازات های سنگینی را در نظر گرفته است، برای عبور از مشکلات پیش آمده لازم است به سراغ وکلای شاخص و مطرح بروید. این وکلا لازم است دانش حقوقی و تجربیات خاص درباره پرونده های مواد مخدر داشته باشند تا به این شکل بتوانند خواسته های حقوقی موکل خود را درک کرده و برای حل و فصل آن ها راهکارهای مناسبی را ارائه دهند. برای دستیابی به موفقیت و تبرئه از اتهامات وارد شده لازم است با تحقیقات کامل به سراغ شاخص ترین وکلا بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ارومیه

بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه کیست؟

در واقع مجازات های سنگینی برای جرایم مرتبط با مواد مخدر در قانون مبارزه با مواد مخدر و لایحه قانونی تشدید مجازات مواد مخدر تعیین شده است که اگر فرد از حقوق قانونی خود اطلاعی نداشته باشد، ممکن است برخی از رفتارهای غلط او منجر به بروز خسارت های سنگین شود. در نظر داشته باشید که فرد می تواند خواسته های حقوقی و کیفری خود را با بهترین وکیل کیفری در ارومیه در میان بگذارد و از وی مشاوره حقوقی دریافت کند تا به این شکل بتواند از اتهامات وارد شده تبرئه پیدا کند.

برترین وکیل مواد مخدر در ارومیه سال های زیادی به صورت تخصصی در زمینه مسائل مربوط به مواد مخدر فعالیت داشته است و در این مسیر تجربیات قابل اتکایی را به دست آورده است و می تواند از این تجربه و سابقه درخشان در جهت بازگشایی گره های موجود استفاده کند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه می تواند با قبول پرونده های مربوط به مواد مخدر دانش حقوقی خود را در جلسات ارائه دفاعیات در دادگاه به کار بگیرد. وکیل مواد مخدر خوب در ارومیه به دنبال تامین منافع و تحقق اهداف فرد است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص مواد مخدر در ارومیه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه سال 1403!

فاطمه ستاری

 فاطمه ستاری بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه

سرکار خانم فاطمه ستاری، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر ارومیه، عضو مرکز وکلای دادگستری و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای آذربایجان. فارغ التحصیل ارشد رشته حقوق بین‌الملل از دانشگاه آزاد تهران مرکز و (دکترای تجارت بین‌الملل از دانشگاه استانبول) می باشند. ایشان با بیش از 18 سال سابقه کار در وکالت در انواع دعاوی ها هستند و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی خانم فاطمه ستاری، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

برخی از تخصص ایشان:

 • تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر، قاچاق کالا و اسلحه، مشروبات الکلی
 • در دعاوی: حقوقی، ملکی، ثبتی، چک، سفته، تنظیم قرارداد، سرقفلی، فسخ قرارداد، تاییدفسخ، ابطال قرارداد، تسلیم مبیع، ارث، طلاق، مهریه، تخصص دارند.
 • ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … خانم فاطمه ستاری پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم فاطمه ستاری می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09143401627
آدرس دفتر:
ارومیه، چهارراه مخابرات، اول خیابان حسنی، ساختمان انوشا، طبقه چهار، واحد ۱۴

نجات علی پور

نجات علی پور بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه

آقای نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای علی پور، یکی از بهترین وکیل های ملکی در ارومیه می باشند.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)
 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای نجات علی پور می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09141412141
شماره تماس ثابت: 0443337275
آدرس دفتر وکالت: 
ارومیه خیابان امین ۱۴ متری دوم کوی مهندسین پلاک ۲۳
روزهای مراجعه شنبه، دوشنبه، چهارشنبه، از ساعت ۱۷ الی ۲۰

زهرا پیران دیزجی

زهرا پیران دیزجی بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه

سرکار خانم زهرا پیران دیزجی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در ارومیه با تبحر و تخصص لازمه از سال 86 به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد و همچنین پرونده های بسیاری را در زمینه مواد مخدر به موفقیت رسانده است. ایشان وکیلی توانا و با فن بیان شیوا هستند که در محضر دادگاه از موکل خود با رعایت قوانین وکالت دفاع می کند و حق را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان سرداران، روبروی بانک اقتصاد نوین، ساختمان دکتر منصوری، طبقه۱

رضا تقی زاده آیدنلو

رضا تقی زاده آیدنلو بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه

آقای رضا تقی زاده آیدنلو وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت یکی از وکلا نام دار و سرشناس ارومیه می باشد. ایشان با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. او پرونده های موفق متعددی را در حوزه کیفری به ثبت رسانده و همچنین در زمینه دعاوی مواد مخدر، سرقت، کلاهبرداری، ایراد ضرب و جرح عمدی و … تخصص مکفی دارند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، میدان انقلاب، کوی مرزبان، ساختمان وکلا، طبقه۴، واحد۷

عادل‌ بهلول‌زاده‌

عادل‌ بهلول‌زاده‌ بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه

آقای عادل‌ بهلول‌زاده‌ وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با دانش حقوقی مکفی و تبحر لازمه در زمینه دعاوی کیفری فعالیت می کند. ایشان به صورت حرفه ای با توجه به سختی پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را برای مقابله با چالش ها آگاه می سازد. وی بعد از بررسی نهایی پرونده میزان موفیت در آن را به مراجعه کننده اعلام می کند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان سرداران، ساختمان سبحان۳، طبقه۳، واحد۱۳

رضا پور داداش وند

رضا پور داداش وند بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه

آقای رضا پور داداش وند وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری از سال 1388 به صورت حرفه ای با دانش حقوقی لازمه در امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان در زمینه های مختلف دعوی کیفری اعم از سرقت، کلاهبرداری، مواد مخدر و … به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و لازم به ذکر است که بگوییم در زمینه های مختلف موفقیت های پی در پی کسب کرده، از این رو افراد با سهولت خاطر به وی اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان کاشانی، کوی ۱۲، پلاک۴، طبقه۳، واحد۶

جبرئیل پاک نهاد

جبرئیل پاک نهاد بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه

آقای جبرئیل پاک نهاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تکیه بر دانش حقوقی خود از سال 1389 در حوزه وکالت فعالیت دارد. ایشان با تبحر و تخصص لازمه به انواع دعاوی رسیدگی می کند و افراد را از چالش های دادگاهی رهایی می دهد. وی برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد برای دفاعیه از این مستندات استفاده می کند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان جهاد، روبروی معاونت درمان، ساختمان طیب، طبقه۲، واحد۳


4 باور غلط درباره حق الوکاله وکیل مواد مخدر در ارومیه

ثابت بودن رقم حق الوکاله: در واقع می توان گفت که مبلغ دستمزد بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه را در اصطلاح حق الوکاله می گویند که هرگز رقم ثابتی ندارد. عوامل مختلفی ممکن است مقدار حق الوکاله را افزایش دهد. برای مثال اگر پرونده پیچیده باشد، به طور قطع وکیل از شما در ازای قبول وکالت در پرونده های مرتبط با مواد مخدر، درخواست حق الوکاله بیشتری خواهد کرد. از سوی دیگر می توان گفت که سابقه وکیل و میزان تجربه ای که با خود به همراه دارد نیز می تواند در مقدار دستمزد وکیل اثر بگذارد.

یکسان بودن دستمزد تمامی وکلا: یکی دیگر از تصورات غلطی که ممکن است با افراد همراه باشد این است که عده ای گمان می کنند که هر یک از حقوقدانان در ازای پرونده ای خاص مرتبط با مواد مخدر دستمزدی یکسان و ثابت را دریافت می کنند. در نظر داشته باشید که در بسیاری از حالات، مقدار دستمزد وکیل و نیز شیوه پرداخت آن به صورت توافقی تعیین می شود؛ بنابراین می توانیم بگوییم که هر وکیل پس از بررسی پرونده و بسته به عواملی که در نظر خواهد گرفت، ممکن است مبلغ متفاوتی از دستمزد را طلب کند.

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: به طور معمول حق الوکاله بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه را به صورت یکجا پرداخت می کنند؛ اما باز هم لازم است تاکید کنیم که این یک نسخه از پیش تعیین شده نیست. چرا که شیوه پرداخت دستمزد به توافقی بستگی دارد که با وکیل انجام می دهید. در صورتی که وضع مالی شما اجازه نمی دهد که دستمزد را به صورت یکجا پرداخت نمایید، شما می توانید از وکیل بخواهید که آن را قسط بندی کرده و مبلغ قابل پرداخت در هر قسط را نیز به شما اعلام دارد.

عدم امکان چانه زنی در خصوص حق الوکاله: دقت داشته باشید که شما نیز در تعیین حق الوکاله و فرآیند مربوط به آن نقش موثری دارید. چرا که شما نیز یکی از طرف های قرارداد هستید و هر گونه تبادل نظری در این خصوص امکان پذیر است. در صورتی که احساس می کنید که رقم پیشنهادی از سوی وکیل بالا است، می توانید در این باره با او چانه زنی کرده و از مقدار آن بکاهید. از سوی دیگر در صورتی که توانستید به توافقات کاملی دست پیدا کنید، لازم است قراردادی را به امضا برسانید.

4 باور غلط درباره حق الوکاله وکیل مواد مخدر در ارومیه

پس از انتخاب وکیل مواد مخدر در ارومیه چه باید کرد؟

هر وکیلی نمی تواند به شما در رسیدگی به پرونده های مرتبط با مواد مخدر کمک کند. شما لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که سال های زیادی در این زمینه فعالیت داشتته اند و از پیچ و خم هایی که مسیر دارد آگاهی دارند. این وکلا در مدت زمان کمتری می توانند راهکارهای مناسب برای عبور از مشکلات و حل اختلافات به شما ارائه دهند. در واقع اگر به سراغ بهترین وکیل ارومیه بروید در مدت زمان کمتری می توانید از اتهامات وارد شده تبرئه گردیده و به سمت موفقیت گام بردارید.

پس از اینکه در فضای مجازی درباره وکیل مورد نظرتان تحقیق کردید لازم است در جلسه ای با او از نزدیک نیز ملاقات کنید. ملاقات حضوری با وکیل می تواند شناخت شما را در خصوص او افزایش دهد. در جلسات ملاقات حضوری لازم است درباره رفتارها و خلقیات وکیل به جمع بندی برسید که آیا او دارای اخلاق و رفتار حرفه ای است یا باید به سراغ گزینه های دیگر بروید. از سوی دیگر شما می توانید در این جلسات که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده شده اند، زمان شناس بودن وکیل را نیز محک بزنید.

از جمله مهم ترین اقداماتی که می توانید پس از انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه انجام دهید، دریافت مشاوره حقوقی می باشد. با دریافت مشاوره حقوقی می توانید پاسخ درستی را برای سوالات خود در خصوص پرونده های مواد مخدر پیدا کنید و خوب می دانیم که اگر اطلاعات حقوقی شما افزایش پیدا کند، در مدت زمان کمتری به خواسته های خود می رسید. از سوی دیگر در جلسات مشاوره حقوقی می توانید سطح دانش حقوقی وکیل را نیز محل بزنید.

درباره شیوه همکاری و جزئیات مربوط به آن نیز لازم است به جمع بندی برسید و تصمیم بگیرید. یکی از مهم ترین مسائلی که می بایست در خصوص آن با وکیل صحبت کرده و درباره آن تبادل نظر نمایید، حق الوکاله است. حق الوکاله را می توان در پرونده های مرتبط با دعاوی مواد مخدر، به صورت توافقی تعیین نمود. از سوی دیگر ذکر این نکته ضروری است که باید درباره حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده نیز تصمیم گیری کنید.

پس از انتخاب وکیل مواد مخدر در ارومیه چه باید کرد؟

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات مهم بهترین وکیل مواد مخدر ارومیه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید خواسته های حقوقی خود را محقق نمایید. در ادامه برخی از تصورات غلطی که درباره هزینه وکیل وجود دارد را مورد ارزیابی قرار دادیم و پس از آن به سراغ اقدامات پس از انتخاب وکیل رفتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات خود را با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا