کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل آدم ربایی در تهران ⚖️【سال1403】

وکیل آدم ربایی فردی است که به پرونده های جزایی و جنایی رسیدگی می کند و وظایف سنگینی را برعهده دارد. ربایش یک انسان می تواند به دلایل مختلفی انجام شود که در این شرایط فشار روانی بالایی به خانواده مجنی علیه وارد می شود که باعث می شود نتوانند تصمیمات درستی بگیرند. وکیل آدم ربایی با تخصص و تجاربی که در سال های وکالت کسب کرده، به افراد کمک می کند و پرونده را در جهت درستی پیش می برد. در ادامه سعی در معرفی 10 تا از بهترین وکیل آدم ربایی در تهران داریم. لطفا در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل آدم ربایی در تهران کیست؟

آدم ربایی به تنهایی یک جرم محسوب می شود و اتفاقات بعد از آن از جمله قتل، نقص عضو، تجاوز و … به عنوان یک جرم مجزا مورد پیگیری قرار می گیرد. بنابراین یک وکیل آدم ربایی کار سختی در پیش دارد و باید به تمامی موارد که در پی آدم ربایی اتفاق افتاده رسیدگی کرده و از حقوق موکل دفاع نماید.

زمانی که یک انسان توسط سارقان ربوده می شود، خانواده وی فشار روانی بالایی را متحمل می شوند. در اینجا وکیل آدم ربایی با ارائه خدمات مختلف به افراد کمک می کند تا به نتیجه دلخواه برسند. بهترین وکیل آدم ربایی در تهران آمادگی ارائه هرگونه خدمات حرفه ای به موکلین خود را دارد و با دانش و تجاربی که کسب نموده کمک می کند تا عدالت در جامعه برقرار شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل کیفری در تهران  کلیک کنید!

معمولا آدم ربا اقدام به تهدید خانواده قربانی می کند که اتفاق افتاده را پنهان کنند و با کسی درمیان نگذارند. در این صورت شرایط خانواده مجنی علیه سخت خواهد بود و نیاز است تا با وکیلی خبره در حوزه آدم ربایی و جنایی در ارتباط باشند تا به موضوع رسیدگی کند.

آدم ربایی یکی از پرونده های حساسی است که با جان و آبرو افراد در ارتباط است. بنابراین کاملا طبیعی است که اگر چنین مشکلی پیش آمد به دنبال بهترین وکیل آدم ربایی در تهران باشیم تا نتیجه مطلوبی را دریافت کنیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله بهترین وکیل آدم ربایی در تهران سعی در معرفی جمعی از وکلای حاذق و کاربلد داریم. همراه ما در وبسایت برترین وکیل باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل آدم ربایی در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل آدم ربایی در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی ، اعاده دادرسی کیفری ، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت تخصصی در جرایم سالب‌ حیاط و علیه تمامیت‌ جسمی‌ (انواع قتل ، ضرب و جرح عمدی ، نزاع و آدم ربایی )
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر


فاطمه یعقوبی

سرکار خانم فاطمه یعقوبی وکیل آدم ربایی در تهران

خانم یعقوبی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی کیفری و آدم ربایی در تهران هستند. پیگیری پرونده های رابطه نامشروع، خیانت در امانت، تجاوز و جرایم جنسی و … از تخصص های ایشان است. در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 10 سال دارند و به کلیه دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، وصول مطالبات و … می پردازند. ایشان آمادگی لازم برای ارائه مشاوره در زمینه های حقوقی و کلیه دعاوی را دارند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 5، واحد 4

شماره تماس: 02144974361

امیربهرام وش شمس

آقای امیربهرام وش شمس وکیل آدم ربایی در تهران

آقای امیربهرام وش شمس از وکلای حاذق دادگستری در تهران هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری به خصوص یکی از برترین وکلای آدم ربایی تهران می باشند. مدرک کارشناسی ارشد دارند و باسابقه ای که در سال های وکالت کسب نموده اند، بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود به دست می آورند.

سایر تخصص ایشان در پرونده های اجرای ثبت، ارث، پرونده های تصادفات رانندگی سبک و سنگین، موتور سیکلت و غیره، تصادف منجر به جرح، تصادفات منجر به فوت، تغییر نام، تغییر نام خانوادگی در شناسنامه، تغییر نام در شناسنامه، حضانت فرزند، تقسیم ترکه، تقسیم و فروش اموال مشاع، توهین و افترا، تهدید، جرایم رایانه ای و اینترنتی، جعل، خیانت در امانت و … است.

آدرس دفتر: تهران، منطقه 4، محله حسین آباد، مبارک آباد، خیابان پاسداران، بالاتر از میدان هروی، خیابان مکران شمالی، پلاک 18، طبقه چهارم، واحد 13

شماره تماس: 02133343935

علی فرجی

 آقای علی فرجی وکیل آدم ربایی در تهران

آقای علی فرجی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در انواع دعاوی کیفری به خصوص پرونده های مربوط به آدم ربایی هستند. به عنوان وکیل باسابقه در زمینه جزا و جرم شناسی فعالیت می کنند. از دیگر تجارب آقای فرجی در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، معامله به قصد فرار از ادای دین و … است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد، بلوار جنت آباد شمالی، نرسیده به بلوار انصار المهدی، پلاک 321، طبقه اول، واحد 1، زنگ 1

شماره تماس: 0919227746

کاوه راد

آقای کاوره راد وکیل آدم ربایی در تهران

آقای راد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کانون وکلای مرکز و متخصص در پرونده های کیفری، آدم ربایی، تجاوز و جرایم جنسی در تهران هستند. موفق به اخد رتبه دوم آزمون اختبار کانون وکلای مرکز شده اند. دانش آموخته ممتاز دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی می باشند.

پرونده های بسیاری از بازیگران معروف سینما و تلویزیون را برعهده داشته اند. اصغر فرهادی، ترانه علیدوستی، لیلا حاتمی، صابر ابر، لیلی رشیدی، محمدرضا فروتن، پارسا پیروزفر، کاوه یغمایی، هستی مهدوی و … از جمله موکلین ایشان بوده اند. همچنین یکی از پرونده های مهمی که به عهده داشته اند، مربوط به پرونده سها رضانژاد بود، دختر جوان کوهنوردی که در ارتفاعات استان گلستان گم شد.

آدرس دفتر: تهران، پل گیشا، خیابان شهر آرا، بعد از بیمارستان حضرت رسول، بین خیابان 18 و 20، پلاک 94، طبقه 1

شماره تماس: 02188272817

فیروز مشکاتی

آقای فیروز مشکاتی وکیل آدم ربایی در تهران

آقای مشکاتی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در پرونده های کیفری هستند. دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوصی می باشند. ایشان به عنوان یک وکیل باتجربه یکی از وکلای خبره در پرونده های مربوط به آدم ربایی هستند. سابقه ای بیش از 17 سال در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی، ثبتی، مالی، چک و سفته، تقسیم ترکه، جعل سند و … می پردازند. همچنین یکی از وکلای کارکشته در دیوان عدالت اداری و دیوان عالی کشور هستند.

شماره تماس: 09128478473

ندا فلاح

وکیل آدم ربایی در تهران

سرکار خانم ندا فلاح وکیل پایه یک دادگستری وکارشناس ارشد حقوق جزا و جرمشناسی گروه وکلای هیواد و قبول تنظیم قرارداد های تجاری وکالت در کلیه دعاوی حقوقی از قبیل دعاوی ملکی، خلع ید، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند رسمی، وصول طلب، دعاوی مؤجر و مستأجر، دعاوی مربوط به تقسیم ترکه و اخذ گواهی انحصار وراثت و … وکالت در دعاوی خانواده از قبیل، مطالبه مهریه، طلاق توافقی، تمکین، حضانت، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح و طلاق یک طرفه و … را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو صدر، کوچه داد، ساختمان شماره 19، واحد 14، طبقه 4

شماره تماس: 09121321023

محمد ابدالی

جناب آقای محمد ابدالی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از وکلای با تجربه حوزه آدم ربایی در تهران شناخته می شود. ایشان در تمامی حوزه های دیگر نیز پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره می پردازد. شما نیز می توانید با یک جلسه مشاوره حضوری یا غیرحضوری از توانایی او اطمینان حاصل کرده و پرونده خود را به ایشان بسپارید.

آدرس: تهران

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۰۲۲۷۱۲


آدم ربایی چیست و چه مجازاتی دارد؟

آرامش افراد در جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و هیچ کس حق ندارد این امنیت را از مردم سلب کند. انتقال فردی بدون میل و ارده خود از جایی به جای دیگر به وسیله تهدید، زور، کتک و … آدم ربایی است. در آدم ربایی مجرم بنا به علت هایی از جمله دریافت پول، تجاوز، انتقام، تهدید و یا به علت بیماری های روانی، شخصی را مخفی می کند. به همین علت یکی از جرایم غیرقابل گذشت است که جنبه عمومی دارد و قانون برای این مجرمان، اشد مجازات را در نظر می گیرد.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین جنایی در تهران

در جرم آدم ربایی مهم است که مجرم با اراده و خواست خود این کار را انجام دهد. آدم ربایی دو مصداق از جرایم علیه اشخاص است یعنی علاوه بر سلب آزادی و صدمات بدنی، به شخصیت معنوی قربانی نیز تعرض می شود. آدم ربایی علاوه بر صدمه به فرد قربانی و خانواده او، موجب رعب و وحشت در جامعه می شود و به عبارتی حس ناامنی را به مردم وارد می کند. این جرم یکی از جرایم غیرقابل گذشت است که مجازات سنگینی دارد. در ماده 14 مجمع القوانین حمورابی، مجازات آدم ربایی اعدام است.

مجازات آدم ربایی به عوامل مختلفی بستگی دارد، چنانچه در حین آدم ربایی به قربانی آسیبی وارد شود، مجازات مجرم افزایش می یابد. همینطور اشخاصی که به هر دلیلی در این جرم مشارکت داشته باشند، مجرم شناخته شده و مجازات می شوند. اما بسته به اینکه آدم ربایی با زور به عنف بوده و یا نه و باتوجه به سن مجنی علیه، حبس از 2 تا 5 سال و حبس بیش از 5 تا 10 سال دارد. وکیل آدم ربایی و یا بهترین وکیل آدم ربایی در تهران اطلاعات کاملی در خصوص مجازات فرد آدم ربا دارند.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل آدم ربایی در تهران

چه زمانی مجازات آدم ربا تشدید می یابد؟

آدم ربایی یک جرم عمدی است و مجرم، انسان زنده ای را برخلاف میل او می رباید. طبق این توضیح، اگر شخصی از حضور دیگری در صندوق عقب اتومبیل خود بی اطلاع باشد و حرکت کند یا این که انسان مرده ای را جابه جا کند، جرم آدم ربایی محسوب نمی شود.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

به صورت کلی در سه حالت مجازات مجرم تشدید می یابد:

 • در صورتی که سن مجنی علیه یعنی شخصی که بر او جنایتی وارد می شود کمتر از 15 سال تمام باشد. اعم از آن که مجرم به سن مجنی علیه آگاه باشد یا نباشد.
 • درصورتی که مجرم در آدم ربایی از وسیله نقلیه استفاده نماید. این وسیله نقلیه می تواند زمینی، دریایی یا هوایی باشد. یا اینکه از وسیله موتوری یا غیر موتوری استفاده کند.
 • وارد کردن آسیب جسمی یا حیثیتی به مجنی علیه که در نتیجه آدم ربایی به قربانی وارد شود، مجازات سنگینی را برای مجرم به دنبال دارد. بنابراین اگر مجرم فردی را بعد از ربایش در همان محل سکونت منتقل کند و زلزله ای در آن شهر رخ دهد، آسیبی که در اثر زلزله به مجنی علیه وارد شود به عهده ی فرد آدم ربا نمی باشد.

همانطور که در مقاله هم به آن اشاره کردیم مجازات برای فرد آدم ربا متفاوت است و بستگی به میزان جرم و اتفاقات افتاده دارد، بنابراین اطلاعات کامل و جامع در خصوص مجازات آدم ربایی را بهترین وکیل کیفری تهران به طور کامل می داند.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل آدم ربایی در تهران

کلام آخر

آدم ربایی یکی از پرونده های حساسی است که نمی توان آن را به هر وکیلی واگذار کرد. بهترین وکیل آدم ربایی در تهران فردی است که در حقوق جزا و جرم شناسی تخصص دارد و با تجاربی که در سال های وکالت پرونده های آدم ربایی کسب نموده، بهترین مشاوره و راهنمایی را به موکلین خود ارائه می کند. در این مقاله به معرفی وکیل آدم ربایی پرداختیم. امیدوارم مطالب برای تان مفید باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. درصورتی که سوال، انتقاد و یا پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا