کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران ⚖️【سال1403】

ضرب و جرح از جرایمی است که در جامعه به وفور دیده می شود. در بسیاری از این درگیری ها افرادی به ناحق مجروح می شوند و توانایی دفاع از خود را ندارند. در مواردی هم دیده ایم که افرادی ناخواسته وارد درگیری می شوند و به طرف مقابل آسیب وارد می کنند. افرادی که در تهران دچار صدمه بدنی شده اند و یا اتهام ضرب و جرح به آنها زده شده، برای پیگیری پرونده خود باید به وکیل ضرب و جرح مراجعه کنند. از این رو در مقاله بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران به معرفی وکلای کارکشته می پردازیم. جهت اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قصاص در تهران

بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران کیست؟

متاسفانه مشکلات ناموسی و یا وارد شدن استرس به مردم، موجب افزایش جرایم ضرب و جرح در جامعه شده است. آسیب رساندن به افراد در قانون جرم بزرگی محسوب می شود که به دنبال آن مجازات دارد و تفاوتی ندارد که نسبت این افراد با یکدیگر چیست. هرگونه برخورد پدر و فرزند، زن و شوهر، همسر و فرزند و … به عنوان جرم شناخته می شود و باید برای پیگیری آن باید از وکیل ضرب و جرح مشاوره دریافت کنیم.

برخی افراد تصور می کنند که پرونده ضرب و جرح را به تنهایی می توانند پیگیری کنند و به همین دلیل اقدام به تنظیم شکواییه می نمایند. اگر شکواییه ای که تنظیم می کنند نادرست باشد و در سامانه ثنا به درستی ثبت نشود، افراد مجبور هستند دوباره این کار را تکرار کنند که هم، زمان بر است و هم هزینه بر می باشد. از این رو توصیه می شود که در پیگیری کارهایی که قوانین مرتبط است و اطلاعات کاملی نداریم به بهترین وکیل تهران مراجعه کنیم.

وکیل ضرب و جرح همان وکیل متخصص در دعاوی کیفری است که باتوجه به حوزه کاری، به دعاوی جرایم جزایی می پردازد. بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران به خوبی از مجازات ضرب و جرح آگاه است و اقدامات لازم برای شکایت از متهم و نحوه دفاع را می داند، بنابراین بهتر از ما به بررسی پرونده می پردازد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل دیه در تهران

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی تعدادی از وکیل ضرب و جرح خوب در تهران می پردازیم تا درصورت نیاز دسترسی راحتی به آنها داشته باشید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران سال 1403!

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت تخصصی در جرایم سالب‌ حیاط و علیه تمامیت‌ جسمی‌ (انواع قتل ، ضرب و جرح عمدی و نزاع )
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر


مهدی جعفرزاده مزاری

 آقای مهدی جعفرزاده مزاری وکیل ضرب و جرح در تهران

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، خیابان ابن یمین، نبش سروش، پلاک 61، واحد 12

آقای حعفرزاده مزار وکیل پایه یک دادگستری تهران، دارای بیش از 18 سال سابقه کار در زمینه وکالت دعاوی ضرب و جرح، دعاوی بیمه، دعاوی ملکی، قصاص، شهرداری، دعاوی اقتصادی، خانواده، قراردادها، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود و …

شماره تماس: 09123099018

احمد روحانی

احمد روحانی وکیل ضرب و جرح در تهران

آقای روحانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر تهران می باشند که به صورت تخصصی در زمینه هایی نظیر دعاوی ضرب و جرح فعالیت دارند. سایر تخصص های ایشان در دعاوی حقوقی (دعاوی ملکی و مالکیتی، روابط موجر و مستاجر، خلع ید، تخلیه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند و معامله، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، تحویل مبیع و …)

دعاوی کیفری (قتل، کلاهبردار ی، سرقت، انتقال مال غیر، جعل و استفاده از سند مجعول ،جرائم رایانه ای، ضرب و جرح، تهدید، توهین، افترا، تجاوز، مواد مخدر) دعاوی خانوادگی (طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، حضانت، فسخ نکاح، صلح و سازش) اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور کلیه دعاوی در دیوان عدالت اداری توسط آقای روحانی پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: تهران، بلوار فردوس، جنب خیابان ابراهیمی، پلاک ۸۹، طبقه سوم

شماره تماس: 09123180951

امیربهرام وش شمس

آقای امیربهرام وش شمس وکیل ضرب و جرح در تهران

آقای امیربهرام وش شمس از وکلای حاذق دادگستری در تهران هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری به خصوص یکی از برترین وکلای ضرب و جرح تهران می باشند. مدرک کارشناسی ارشد دارند و باسابقه ای که در سال های وکالت کسب نموده اند، بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود به دست می آورند.

سایر تخصص ایشان در پرونده های اجرای ثبت، ارث، پرونده های تصادفات رانندگی سبک و سنگین، موتور سیکلت و غیره، تصادف منجر به جرح، تصادفات منجر به فوت، تغییر نام، تغییر نام خانوادگی در شناسنامه، تغییر نام در شناسنامه، حضانت فرزند، تقسیم ترکه، تقسیم و فروش اموال مشاع، توهین و افترا، تهدید، جرایم رایانه ای و اینترنتی، جعل، خیانت در امانت و … است.

آدرس دفتر: تهران، منطقه 4، محله حسین آباد، مبارک آباد، خیابان پاسداران، بالاتر از میدان هروی، خیابان مکران شمالی، پلاک 18، طبقه چهارم، واحد 13

شماره تماس: 02133343935

حمیدرضا کیائی

جناب آقای حمیدرضا کیائی وکیل ضرب و جرح در تهران

آقای کیائی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در جرایم جنایی، ضرب و جرح، قتل، سرقت و … می باشند. مدارک تحصیلی که کسب نموده اند، فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی و دکتری جرم شناسی است. بیش از 20 سال سابقه وکالت دارند و سوابق بسیاری به دست آورده اند از جمله، وکالت و مشاوره در بانک ها، بیمارستان های خصوصی، شرکت ها و کارخانجات.

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان دوم، پلاک 9، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09121117091

هوشنگ پوربابایی

هوشنگ پوربابایی وکیل ضرب و جرح در تهران

آقای پوربابایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری شهر تهران می باشد وی با سابقه چندین سال خود در زمینه های دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی و … توانسته است تا سابقه درخشانی از خود به جای بگذارد و یکی از شناخته ترین وکلای شهر تهران در پرونده های ضرب و جرح هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان استاد مطهری، خیابان لارستان نبش عبده پلاک 5، واحد 501

شماره تماس: 09121181174


مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جنایی در تهران

ضرب و جرح چیست؟

ضرب و جرح جرمی است که با وارد نمودن ضربه و آسیب های جسمانی به فرد مقابل ایجاد می شود و قانون برای آن مجازات هایی را در نظر گرفته است. بسیاری از مردم زمانی که کلمه ضرب و جرح را می شنوند، برای آن یک معنی واحد قرار می دهند اما در قانون تعاریف مختلفی برای آن تعیین شده است.

ضرب: از نظر حقوقی به صدمه بدنی، ضرب گفته می شود. فرد مقابل بدون اینکه خونریزی داشته باشد، صرفا دچار شکستگی، کوفتگی و یا کبودی می شود. قانون برای جرایم ضرب در جامعه مجازاتی را تعیین کرده است.

جرح: از نظر حقوقی به صدماتی که به بدن فرد وارد شود و بر اثر آن ضربات دچار خونریزی شود یا اینکه بافت های بدن او دچار پارگی شود و در بدترین حالت ممکن، عضوی از بدن فرد قطع شود، جرح می گویند که قانون مجازات سختی را برای آن تعیین کرده است.

هرگونه ضرب و جرحی که موجب آسیب به فرد مقابل شود، از منظر قضایی جرم است. حتی اگر طرفین دعوا باهم نسبتی داشته باشند مانند پدر و فرزند، خواهر و برادر و دیگر نسبت های خویشاوندی که قانون برای هرکدام مجازات متناسبی تعیین کرده است.

قانون شرایط مختلفی را برای مجازات این جرم در نظر دارد. مطابق ماده 614 قانون مجازات اسلامی، اگر ضرب و جرح عمدی بوده باشد، امکان قصاص را فراهم کرده و در صورتی که عمدی نباشد و امکان قصاص فراهم نشود، پرداخت دیه و حبس را جایگزین مجازات ها کرده است. بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران به خوبی از مجازات ها و نحوه اجرای آن مطلع می باشد.

نحوه شکایت در جرایم ضرب و جرح چگونه است؟

شخصی که در ضرب و جرح دچار آسیب شده می تواند از فرد مقابل شکایت کند. مجنی علیه یعنی همان کسی که دچار صدمه جانی شده، به تنهایی می تواند اقدام به شکایت کند اما از آن جهت که پرونده های کیفری همچون ضرب و جرح پیچیده است و باید عمدی یا غیرعمدی بودن آن مشخص شود، توشیه می شود از وکیل متخصص در امور ضرب و جرح کمک بگیریم تا میزان موفقیت پرونده بالا رود. در ادامه مراحل مورد نیاز که برای شکایت باید طی شود را توضیح می دهیم:

در ابتدا باید شکواییه ای تخصصی تنظیم شود و آن را در یکی از دفاتر خدمات قضایی ثبت نماید. شاکی در تنظیم شکواییه کیفری به ادله اثبات دعوا، گواهی پزشکی قانونی، گزارش کلانتری، معاینه محلی، استماع شهادت شهود و جلب نظر کارشناسی نیاز دارد که برای این کار می توان از وکیل متبحر کمک گرفت.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قتل در تهران

در مرحله بعدی فرد آسیب دیده باید به کلانتری مراجعه کند و پس از بیان اظهارات خود در کلانتری، نامه پزشکی قانونی را دریافت کرده و برای تشخیص میزان خسارت به پزشکی قانونی مراجعه کند. پس از این مراحل و تشخیص پزشکی قانونی، پرونده به همراه ادله به دادسرا ارجاع داده می شود و بازرس تحقیقات لازم را انجام می دهد تا جرم را کشف کند.

در صورتی که فرد مجرم شناخته شود، قرار جلب دادرسی متهم صادر و این موضوع به دادستان اطلاع داده می شود. دادستان نیز وظیفه دارد در چنین شرایطی، کیفرخواست صادر کند و پرونده را به دادگاه کیفری صالح ارجاع دهد. دادگاه صالح با بررسی های دقیقی که روی پرونده انجام می دهد، رای قطعی خود را صادر می کند و به جهت اجرا، به اجرای احکام کیفری که به عهده ی دادستان است ارجاع می دهد.

معرفی وکیل ضرب و جرح در تهران

کلام آخر

روانشناسان معتقدند که جرم و جنایت ریشه روانی دارد و در اثر تنش های موجود در زندگی روزمره افراد ایجاد می شود. اما در هر صورت ارتکاب به ضرب و جرح جرم است چرا که امنیت و سلامت مردم را به خطر می اندازد. ور این مقاله به معرفی بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران پرداختیم تا درصورت نیاز دسترسی راحتی داشته باشید. خواهشمندم سوال، انتقاد و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا