وکیل

10 تا از بهترین وکیل شرکتی در تهران ⚖️【سال1402】

گستردگی و افزایش فعالیت های تجاری و شرکتی، پیچیدگی های خاص خود را دارند، این موضوع باعث شده تا دریافت مشاوره و راهنمایی از وکیل شرکتی، بهترین راهکار جهت پیشبرد کارها باشد. افرادی که قصد تاسیس شرکتی در تهران را دارند، باید با مفاد قانونی و مزایای آن آشنایی داشته باشند، تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنند. ما در ادامه این مطلب شما را با تعدادی از بهترین وکیل شرکتی در تهران آشنا می کنیم. در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل شرکتی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران

بهترین وکیل شرکتی در تهران کیست؟

در شهر تهران وکلای بسیاری به امور شرکتی می پردازند، اما تمامی آن ها صلاحیت های لازم برای رسیدگی به امور شرکت ها را ندارند. در مواقعی که شرکت با مشکلاتی مواجه شود، باید از وکیل متخصص کمک گرفت. زمانی که بهترین وکیل شرکتی در تهران برای بررسی امور حقوقی شرکتی مشغول به کار می شود، وظیفه دارد با مشورت هایی که با مدیران شرکت ها دارد، آن ها را راهنمایی کرده و شرایط حقوقی ایده آلی را برای شرکت فراهم سازد.

همین طور یک وکیل شرکتی در تهران یا شهرهای دیگر، وظیفه دارد در صورتی که مشکلی برای شرکت به وجود آمد، با تخصصی که دارد از شرکت دفاع کند. اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، مطمئنا به دنبال وکیل شرکتی خوب در تهران می گردید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا شما را با 10 تا از وکلای شرکتی تهران آشنا کنیم.

جناب آقای دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند

دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند با تیمی مجرب سالیان سال در شمیرانات تهران نیاوران اقدام به فعالیت در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و قبول و انجام انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور می باشد.

از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک و تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود.

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

ویژگی های دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند:

 • سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی و سوابق و نتایج درخشان
 • دارای تیم مجرب و زبده و قضات سابق دادگستری و وکلای نخبه در عرصه های حقوقی
 • اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به موکل
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل های سابق بوده که همین امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • دلسوز و پیگیر بودن پرونده های موکل
 • صداقت در بیان و رفتار سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی
 • مسلط به قوانین و مقررات روز کشور

شماره تماس09121305919
آدرس دفتر: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

جناب آقای یونس صادقی

جناب آقای یونس صادقی

آقای صادقی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در امور شرکت ها هستند. ایشان آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره حقوقی در خصوص شرکت ها می باشند. از جمله وظایفی که ایشان برعهده دارند، مطالبات اسناد تجاری مانند چک و سفته، عقد قراردادهای تجاری شامل خرید و فروش املاک و مستغلات و سرقفلی است. دیگر وظایفی که آقای صادقی در خصوص شرکت ها انجام می دهند، حضور در واحد حقوقی شرکت ها به صورت توافق شده است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آذربایجان، نرسیده به خیابان آزادی، نبش خیابان کارون، پلاک 706، طبقه 2

شماره تماس: 09126278991

جناب آقای محمد حاجیلو

جناب آقای محمد حاجیلو

آقای حاجیلو به عنوان وکیل پایه یک دادگستری هستند. متخصص در امور شرکت ها در شهر تهران و آماده ارائه خدمات در زمینه های ورشکستگی، مطالبه سود سهام، افزایش و کاهش سرمایه، انحلال شرکت، ابطال مصوبات مجامع و هیئت مدیره، ابطال معاملات زیانبار شرکت ها و مطالبه خسارت از مدیران می باشند.

از دیگر فعالیت های ایشان در دفتر وکالت، تنظیم امور قانونی ثبت شرکت ها، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی، وصول مطالبات، ارائه خدمات ورشکستگی و … است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت)، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121275588

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان رئیس موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا بوده اند. همچنین متخصص در امور شرکت ها و داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها هستند. همچنین وکالت شرکت ها را می پذیرند و با کارشناسی دقیق و سابقه ای که دارند به امور مربوط به شرکتها و ثبت آن ها می پردازند.

آقای اسلامی مهر از وکلای با سابقه در تهران هستند که بیش از 20 سال در حرفه وکالت فعالیت داشته اند و به انواع دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121932428

جناب آقای قربانعلی قلی پور گلوجه

جناب آقای قربانعلی قلی پور گلوجه

آقای قلی پور گلوجه وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در امور مالی شرکت ها می باشند. سابقه ای بیش از 18 سال در حرفه وکالت دارند و با ارائه مشاوره قضایی و حقوقی حرفه ای، مشکلات حقوقی متقاضیان را در سیستم قضایی و اداری کشور بررسی می کنند. از دیگر فعالیت های ایشان می توان به انجام داوری دعاوی، قراردادها و ارائه مشاوره و تنظیم قراردادهای مختلف اشاره نمود.

از ویژگی های آقای گلوجه، ارائه مشاوره قانونی، انجام وکالت حرفه ای پرونده ها، نهایت سرعت در انجام وظایف محوله، رعایت اخلاق حرفه ای و اعتماد متقابل، اجرای قانون و برقراری عدالت برای تمامی موکلین است.

آدرس دفتر: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام

شماره تماس: 09126265233

جناب آقای علی یزدانی

جناب آقای علی یزدانی

آقای یزدانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی شرکت های بازرگانی، پیمانکاری و صنعتی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی هستند. ارائه خدمات و مشاوره حقوقی به شرکت ها از جمله کارهایی است که انجام می دهند. ارائه خدمات نگارش و تنظیم انواع قراردادها، شکایت نامه، اظهارنامه، دادخواست، وصیت نامه و لوایح حقوقی از دیگر خدماتی است که توسط آقای یزدانی ارائه می گردد.

همچنین ایشان وکالت تخصصی در دیوان عدالت اداری، کلیه دعاوی حقوقی و کیفری، وکالت تخصصی پرونده های جرایم پزشکی، جرایم رایانه ای، دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه، نفقه و … را می پذیرند.

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، بین خیابان های 10 و 12، پلاک 94، طبقات چهارم و پنجم، واحد های 14 و 17

شماره تماس:

جناب آقای علی سیفی

وکیل علی سیفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی شرکت ها، دانش آموخته‌ی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی تهران، سابقه همکاری با دانشگاه علم و فرهنگ، شرکت طرح و اجرای کاسون٬ شرکت ویستالین پارس٬ کلینیک آوا ی سلامت، پاییزان رایانه صدرا، تماشاخانه ملک، شرکت آریو سان شید، مجموعه تک‌لاین و… می باشند.

آدرس دفتر: تهران، میدان ولیعصر، خیابان شقایق، بن بست اول، پلاک 4، واحد 5

شماره تماس: 09123610897

سرکار خانم مونا ترابی

سرکار خانم مونا ترابي، وكيل پايه يك دادگستري، عضو كانون وكلاي مركز با بيش از 10سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق‌ترين وكلاي ايراني، كارشناس ارشد حقوق خصوصي و مديريت موسسه حقوقي بين المللي عدالت آريايي با در اختيار داشتن مجموعه‌ايي قوي و متبحر در پرونده‌هاي متعدد كيفري و ملكي … افتخار دارد با ارايه خدمات حقوقي و جزايي و تجاري به كليه اشخاص اعم از حقيقي و حقوقي در موارد زیر اقدام نمايد:

تخصص :

 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کیمسیون های ماده 100 شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادای داخلی و بین المللی

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 09121979750

جناب آقای امیرحسین آبادی

جناب آقای امیر حسین آبادی وکیل پایه یک دادگستری در سال 1327 در تهران به دنیا آمد. حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی به مدت 20 سال و قاضی بازنشسته دادگستری می‌باشد. ایشان سابقه سه دوره عضویت در هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز را دارد و در سال 95 ریاست کانون مرکز برعهده ایشان بود.

ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی حقوق خصوصی از دانشگاه تهران، همچنین از دانشگاه مونتسکیو فرانسه دکترای حقوق خصوصی را دریافت کرده است. تاکنون در مجلات معتبر ایران، 8 مقاله از حسین آبادی چاپ شده است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از استاد مطهری، کوچه شکر آبی پلاک 10

شماره تماس: 09121304866

خانم مرجانه فشنگچی

خانم مرجانه فشنگچی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستند که در زمینه وکالت بیش از 15 سال سابقه دارند. ایشان موفق به کسب رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز شده اند و دارای مدارک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه بوعلی و کارشناسی ارشد حقوق گرایش تجارت بین الملل از دانشگاه تهران مرکز می باشند. یکی از مهم ترین فعالیت های ایشان تحقیق در مورد حقوق زنان در قانون اساسی و قوانین موضوعه است.

سوابق خانم فشنگچی:

 • سابقه وکالت در بانک اقتصاد نوین
 • سابقه وکالت در شرکت بوژنه
 • سابقه وکالت در شرکت اوریف لیم پرشیا
 • سابقه وکالت در شرکت سهامی خاص آجر ماشینی رومان
 • سابقه وکالت در شرکت تولیدی u3f
 • سابقه وکالت در مجتمع های مسکونی اکباتان

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، پلاک 78، واحد 2

شماره تماس: 02144899341

وظایف بهترین وکیل شرکتی در تهران

تمامی کسب و کارها و شرکت ها به دلیل فعالیت های تجاری که دارند و خدماتی که به مشتریان ارائه می دهند، درگیری های روابط حقوقی و قراردادی دارند. در این صورت قانون تکالیفی را بر عهده مدیران کسب و کارها و سهامداران یک شرکت قرار داده است. بنابراین باید همواره با این قوانین آشنا باشند، زیرا در غیر این صورت با آسیب هایی روبرو می شوند.

وظایف بهترین وکیل شرکتی در تهران

اگر در زمینه شرکتی فعالیتی دارید، نیاز است تا از یک وکیل متخصص در امور شرکت ها کمک بگیرید، این کار از خسارت های احتمالی پیشگیری می کند. اما آیا می دانید که یک وکیل متبحر در امور شرکت ها چه وظایفی بر عهده دارد؟ و چه کارهایی برای شرکت شما انجام می دهد؟ ما در ادامه این مطلب تعدادی از وظایف مهم وکلای امور شرکتی در تهران را توضیح می دهیم:

 • میانجیگری و داوری اختلافات
 • نظارت و بررسی بر فرآیندهای سازمانی
 • ارائه مشاوره به مدیران و پرسنل شرکت
 • پیگیری دعاوی شرکت ها و امور حقوقی آنها
 • ارائه مشاوره در زمینه خدمات شرکت به مدیران
 • نظارت و بررسی ساختار منابع انسانی و قراردادهای نیروهای کار
 • پیاده سازی فرآیند حفظ و حراست از اطلاعات و اسرار تجاری کسب و کار
 • نظارت و بررسی قراردادها و اسناد مبادله شده با دیگر شرکت ها و مشتریان
 • نظارت و بررسی صورت جلسات ثبتی و نظارت بر برگزاری مجامع و جلسات هیات مدیره

ضرورت استفاده از خدمات وکیل شرکتی

مطمئنا اکثر شرکت ها نمی توانند افراد عادی یا کارمندان را برای رسیدگی به مسائل قانونی و پرونده ها وارد کنند. بنابراین به وکلایی نیز دارند که متخصص و باسابقه در زمینه امور شرکت ها و مسائل حقوقی آنها باشند. وکیل شرکت ها، اطلاعات حقوقی و تسلط کاملی بر مباحث قانونی دارد، همین موضوع باعث می شود تا بتواند در دادگاه ها و دادسراها، مشکلات شرکت یا سازمان ها را حل کرده و در صورت نیاز از آنها دفاع کند.

ضرورت استفاده از خدمات وکیل شرکتی

شاید برخی از تصور کنند که میزان حق الوکاله وکیل شرکتی بالا است و از عهده ی آن برنمی آیند. در صورتی که این طور نیست و باید این نکته را در نظر بگیرید که حق المشاوره یا حق الوکاله وکیل شرکتی در مقابل کاری که او انجام می دهد (زمانی که شرکت با مشکلاتی مواجه است)، در واقع نوعی سرمایه گذاری در جهت بهبود منافع شرکت است، پس نه تنها هزینه اضافی نیست، بلکه برای سازمان یا شرکت شما سود هم دارد.

مدیران و کارمندانی که در شرکت ها مشغول به کار هستند، مطمئنا زمان کافی برای رسیدگی به پرونده های حقوقی شرکت را ندارند. همچنین این افراد با قوانین و راهکارهای مختلف حقوقی شرکت ها آشنا نیستند، پس لازم است برای انجام کارهای حقوقی شرکت ها به بهترین شکل ممکن، از یک وکیل متخصص در امور شرکتی کمک بگیرند.

کلام آخر

ما در مقاله بهترین وکیل شرکتی در تهران به معرفی وکلای متبحر در این حوزه پرداختیم. فعالیت شرکت ها و سازمان ها به قدری پیچیده است که کمی غفلت باعث ایجاد مشکلات متعددی می گردد. از این رو توصیه می شود برای پیشبرد بهتر کارهای شرکتی خود از وکلای حاذق در این حوزه راهنمایی دریافت کنید. ممنونم که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید. در صورتی که سوال و انتقادی دارید در قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا