وکیل

10 تا از بهترین وکیل ثبتی در تهران ⚖️【سال1402】

امروزه برای انجام بسیاری از کارها نیاز به ثبت رسمی داریم. وکیل ثبتی فردی است که در زمینه بخش هایی همچون ثبت احوال، ثبت اختراع، ثبت املاک، سندهای رسمی، شرکت ها، نام برند و شرکت علم و دانش کافی دارد. برای انجام صحیح و سریع تر مراحل ثبت باید به قوانین و شرایط انجام آن آگاه باشیم. در تهران افراد بسیاری به دلایل مختلفی به وکیل متخصص در حوزه ثبت نیاز دارند. در مقاله بهترین وکیل ثبتی در تهران می پردازیم و تعدادی از وکلای کارکشته در این حوزه را معرفی می کنیم. لطفا در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ثبتی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ثبت احوال در تهران

بهترین وکیل ثبتی در تهران کیست؟

وکیل ثبتی فردی متخصص برای وکالت در امور ثبتی است. وی با قوانین و شرایط ثبتی و حقوقی آشنایی کامل دارد و می تواند به وکالت از موکل در دفاتر رسمی به انجام کارهای موکل بپردازد. امور و دعاوی ثبتی نیز همچون دعاوی دیگر دشواری های خاص خود را دارند و بهتر است توسط وکیلی متبحر انجام شوند. بهترین وکیل ثبتی در تهران باتوجه به علم و دانشی که در حوزه ثبت دارد، پس از بررسی های پرونده موکل خود، بهترین اقدام را انجام می دهد.

مطمئنا تمامی افراد تسلط کامل به امور ثبتی ندارند و ممکن است در این مسیر با مشکلاتی مواجه شوند. کمک گرفتن از وکیل امور ثبتی موجب آسان تر شدن کارها می شود. برای پیگیری کارهای مربوط به ثبت می توان وکیل را به صورت قانونی به دفتر اسناد رسمی معرفی کرد.

در ادامه به معرفی وکیل ثبتی خود در تهران می پردایم و تعدادی از وکلای حرفه ای و متبحر د این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

سرکار خانم بهنوش حسنی خواه

سرکار خانم بهنوش حسنی خواه وکیل امور ثبتی در تهران

خانم حسنی خواه وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در امور ثبتی هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از وکلای حرفه ای تهران در دعاوی حقوقی، قرارداهای پیمانکاری، قرارداهای شرکت ها و … ، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، ثبتی و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، کوچه میرزا حسنی، پلاک 23، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 02188720876

جناب آقای علی اصغر نادری

جناب آقای علی اصغر نادری وکیل امور ثبتی تهران

آقای نادری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در امور ثبتی هستند. کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و سوابق حرفه ای و تخصصی در امر وکالت دارند، ایشان 5 سال سابقه کار در شورای حل اختلاف و دادسرا و 7 سال انجام امور تخصصی وکالت شرکت های نفتی را بر عهده داشته اند.

آدرس دفتر: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بین چهارراه نصرت و فرصت، پلاک 1084

شماره تماس: 09124353280

سرکار خانم مهدیه کتابی

سرکار خانم مهدیه کتابی وکیل امور ثبتی در تهران

خانم کتابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 10 سال سابقه وکالت در شهر تهران می باشند. وکیل متخصص در امور ثبتی و تنظیم انواع قراردادهای تجاری و بین المللی هستند، امور مربوط به داوری را انجام می دهند. سابقه بالایی در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع اداری اترک، ورودی A، طبقه ششم، واحد 609

شماره تماس: 09123057975

جناب آقای علی خسروی

جناب آقای علی خسروی وکیل ثبتی در تهران

آقای خسروی وکیل پایه یک دادگستری تهران، دارای رتبه 9 تهران مرکز و از برترین وکلای متخصص در امور ثبتی، دعاوی کیفری، جرایم سایبری و رایانه ای هستند. ایشان متخصص در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده، اعاده دادرسی و … می باشند و از تمام تخصص خود برای احقاق حقوق موکلین استفاده می کنند.

آدرس دفتر: تهران، میدان ولیعصر، خیابان شقایق، ساختمان شقایق، پلاک 40، طبقه 10، واحد 20

شماره تماس: 02188945986

سرکار خانم نرگس پیری

سرکار خانم نرگس پیری وکیل امور ثبتی تهران

خانم پیری یکی از وکلای خبره تهران و وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در پرونده های مرتبط با دعاوی خانوادگی، حقوقیف کیفری و … هستند. ایشان به عنوان یکی از وکلای باسابقه تمام تلاش خود را می کنند تا پرونده موکل را به نتیجه برسانند.

آدرس دفتر: تهرانسر شرقی، خیابان نفت جنوبی، کوچه 46، پلاک 18، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09124181438

انواع امور ثبتی در حوزه ثبت شرکت ها

یکی از متداول ترین امور ثبتی مربوط به ثبت شرکت ها است. امور ثبتی در هر حوزه ای گسترده است و پیچیدگی هایی دارد. طبیعتا پیگیری این امور با مطالعه اصول و قواعد امور ثبتی برطرف نمی شود. برای موفقیت در این حوزه باید تجربه کافی داشته باشیم. وکیل ثبتی فردی است که علاوه بر دانش، تجربه ی پیگیری این امور را در رزومه کاری خود دارد و بدین صورت بهتر از هر کسی می تواند به ما کمک کند.

انواع امور ثبتی در حوزه ثبت شرکت ها

برخی از اموری که بهترین وکیل ثبتی در تهران در حوزه ثبت شرکت به آن می پردازد:

 • ثبت تاسیس شرکت، انتشار روزنامه رسمی و کثیرالانتشار
 • ثبت تغییرات شرکت ها، تغییرات سرمایه، انحلال سهامداران، انحلال سمت ها، وظایف و …
 • ثبت انحلال شرکت و تصفیه امور مالی و غیرمالی
 • ثبت امور مالیاتی در اداره مالیات حوزه اقامتی شرکت
 • اخذ مجوزهای لازم برای ثبت و تاسیس شرکت ها

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران

وظایف وکیل ثبتی خوب در تهران چیست؟

بریا حل مشکلات ثبتی خود باد به وکیل کارکشته مراجعه کنیم و وکیل در مقابل ما وظایفی دارد که باید آنها را به نحو احسن انجام دهد. دعاوی ثبتی یکی از دعاوی پرکاربرد در جامعه امروز است و همچنین امور بسیار متنوعی دارد. برای اکثر کارها از ملک و املاک گرفته تا ثبت اسناد و شرکت و تغییرنام و … به امور ثبتی نیاز داریم. روبه رویی با مشکلات ثبتی موجب نیاز ما به وکیل متخصص در امور ثبتی می شود. وکیل امور ثبتی با تخصص و اطلاعات حقوقی که در این زمینه دارد موکل را راهنمایی می کند.

وظایف وکیل ثبتی خوب در تهران چیست؟

از جمله وظایفی که وکیل متخصص در امور و دعاو ثبتی در تهران باید انجام دهد عبارتند از:

 • انجام اقدامات قانونی برای ثبت ملک و حقوق موکل
 • تنظیم نمودن انواع اسناد رسمی به نام موکل
 • پیگیری مشکلات و اقدامات پس از ثبت سند
 • اعتراض به ثبت ملک در صورت شکایت
 • رسیدگی به شکایات امور ثبتی
 • پیگیری و رسیدگی به انواع دعاوی ثبتی
 • ارائه مشاوره و اطلاعات کامل در امور ثبتی به موکل

کلام آخر

کمک گرفتن از وکیل امور ثبتی موجب می شود تا میزان اشتباه در امور مربوط به ثبت اسناد، املاک، شرکت و … کاهش چشمگیری داشته باشد. وکیل علم و تجربه ای در این زمینه دارد که بسیار کمک کننده است. سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ثبتی در تهران همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلایی خبره و حاذق در حوزه امور ثبتی پرداختیم. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل متخصص امور ثبتی کمک کنیم. خواهشمندم نظرات خود را در کامنت ها با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا