حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران ⚖️【سال1403】

برای راه اندازی کسب و کاری به صورت قانونی، نیاز به ثبت شرکت داریم. ثبت شرکت معتبر، اعتماد مشتریان را جلب می کند و همینطور باعث افزایش تعداد مشتریان می شود. اما خیلی از افراد با مراحل و نحوه ثبت شرکت در تهران آگاه نیستند. در این مقاله به طور اختصاصی به این موضوع می پردازیم و 10 تا از بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران را معرفی می کنیم. برای اطلاع از آدرس و مشخصات وکلا، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران کیست؟

بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران کیست؟

تمام افرادی که کسب و کاری را راه اندازی می کنند به دنبال دست یابی به موفقیت هستند تا بدین ترتیب میزان سود و درآمد آنها افزایش یابد. برخی از آنها تصور می کنند که فرآیند ثبت شرکت ساده است و به راحتی می توانند انجام دهند، در صورتی که اینطور نیست و بروز کوچک ترین اشتباه، خسارت هنگفتی به صاحبان کسب و کار ایجاد می کند. انتخاب بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران که در زمینه ثبت شرکت تخصص دارد به تحقیق و بررسی های زیادی نیاز دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل ثبتی در تهران  کلیک کنید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران فردی است که دانش و آگاهی کاملی از روند ثبت شرکت و مسائل مربوط به آن دارد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا به معرفی 10 تا از وکلای ثبت شرکت در تهران بپردازیم. برای اطلاع از شماره تماس و آدرس آنها، همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

رضا عبدالمحمد

جناب آقای رضا عبدالمحمد

آقای عبدالمحمد وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در ثبت شرکت و امور ثبتی هستند. مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، کارشناس ارشد تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. از جمله فعالیت های آقای عبدالمحمد، رسیدگی به حوزه تجارت داخلی و بین المللی و قراردادها است. همین طور ایشان داور حقوقی، پژوهشگر و خبرنگار، نویسنده و متخصص در پیگیری پرونده های خانواده، کیفری و امور مهاجرت هستند.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، هویزه، کوچه سهند، کوچه شهرتاش، به سمت شریعتی، پلاک 28، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09121574297

محمود قائدی

جناب آقای محمود قائدی

آقای قائدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یک از برترین وکلای ثبت شرکت هستند. دیگر تخصص ایشان رسیدگی به دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی و دعاوی خانوادگی است. دعاوی حقوقی ازجمله: دعاوی ملکی، دعاوی ثبتی، املاک و اراضی، املاک و مستغلات، کمیسیون ماده 100 شهرداری، قراردادها، الزام به تنظیم سند، ابطال سند، ابطال مبایعه‌ نامه، ابطال اجراییه، اعتراض ثالث، دعاوی مشارکت در ساخت، دعاوی سرقفلی، دعاوی حق کسب و پیشه، خلع‌ید، اسناد تجاری، چک، و … است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد

شماره تماس: 09122201537

مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. با کادری متخصص و مجرب اعم از وکلاء پایه یک دادگستری و کارشناسان با تجربه در امور ثبت شرکت ها و مشاورین حقوقی، نسبت به ارائه خدمات حقوقی و تجاری به صورت دوره ای یا موردی به کلیه اشخاص (اعم از حقیقی و حقوقی)، خصوصی، دولتی و غیر دولتی و نهادهای عمومی می پردازند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

سعید شهبازی

جناب آقای سعید شهبازی

آقای شهبازی یکی از از وکلای ثبت شرکت در تهران هستند. ایشان در دفتر حقوقی خود با جمعی از وکلای خبره همکاری می کنند و در تلاش اند تا بهترین خدمات به متقاضیان ارایه گردد. آقای شهبازی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی گوناگون می باشند و به صورت اختصاصی به پیگیری آنها می پردازند.

از جمله دعاوی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل: خدمات ثبت (ثبت شرکت، ثبت اختراع، ثبت برند، کارت بازرگانی، جواز تاسیس، تغییرات شرکت)، دعاوی حقوقی (دعاوی علامت تجاری، دعاوی کارت بازرگانی، دعاوی طرح صنعتی، دعاوی چک و سفته و …)، اظهارنامه مالیاتی، حق امضا، ترازنامه، اصلاح کد پستی و … همینطور کلیه دعاوی کیفری و … است.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، جنب بانک سپه، پلاک 79

شماره تماس: 02152712

سروش سلامیان

آقای سروش سلامیان

آقای سلامیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران و کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. ایشان آمادگی کاملی در ارائه خدمات حقوقی به موکلین خود دارند. آقای سلامیان متخصص در امور ثبتی، ثبت شرکت، دعاوی مالیاتی، بیمه و اختلافات بین کارگر و کارفرما، دعاوی کیفری، ملکی، خانوادگی، دعاوی بانک و بیمه و … هستند. سایر فعالیت های ایشان شامل مشاوره در تنظیم قراردادها، مشاوره و پیگیری پرونده ها، تقدیم اظهارنامه، تنظیم دادخواست، لایحه و دفاع، انجام وکالت در زمینه زمین خواری و امور ثبتی و … است.

آدرس دفتر: تهران، ظفر شرقی، پلاک 218، واحد یک جنوبی

شماره تماس: 02122227551

یونس صادقی

جناب آقای صادقی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در امور شرکت ها هستند. ایشان آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره حقوقی در خصوص شرکت ها می باشند. از جمله وظایفی که ایشان برعهده دارند، مطالبات اسناد تجاری مانند چک و سفته، عقد قراردادهای تجاری شامل خرید و فروش املاک و مستغلات و سرقفلی است. دیگر وظایفی که آقای صادقی در خصوص شرکت ها انجام می دهند، حضور در واحد حقوقی شرکت ها به صورت توافق شده است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آذربایجان، نرسیده به خیابان آزادی، نبش خیابان کارون، پلاک 706، طبقه دوم

شماره تماس: 09126278991

مهدی زینالی

جناب آقای مهدی زینالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد که با چندین سال سابقه وکالت و تاسیس یک موسسه حقوقی، فعالیت در دعاوی های مختلغ هز جمله دعاوی ملکی، دعاوی سرقفلی، دعاوی کیفری، دعاوی بیمه، انواع قراردادها و دعاوی به خانوده را قبوا کرده و با آمار بالای موفقیت وی در پرونده های مختلف یکی از مجرب ترین وکلای شهر تهران محسوب می شوند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان سهروردی جنوبی، نرسیده به تقاطع مطهری، روبه روی خیابان اورامان، پلاک 177

شماره تماس: 02188410057

کاوه راد

جناب آقای کاوه رضوانی راد، وکیل پایه یک دادگستری مرکز و موفقی در تهران است که وکالت را از سال ۱۳۹۲ در کانون وکلای دادگستری مرکز شروع کرده و رتبه دوم آزمون اختبار کانون وکلای مرکز را کسب کرده است. در روزمه آقای کاوه راد وکالت و مشاوره سازمان ها و شرکت های معتبر و معروفی همچون: خانه هنرمندان، خانه موسیقی، شرکت خط لوله ایران، انتشارات روزبهان، مجموعه رستوران های زنجیره ای روحی، مرکز فرهنگی راش وجود دارد.

ایشان به عنوان نماینده خانه سینما، خانه موسیقی و خانه تئاتر در تدوین لایحه جامع مالکیت فکری در مجلس فعالیت داشتند و در کنار انجام این امور، فعالیت حقوقی و اجتماعی دیگری مانند برگزاری کارگاه های آموزشی را نیز انجام می دهند.

آدرس دفتر: تهران، پل گیشا، خیابان شهرآرا، بالاتر از بیمارستان حضرت رسول، بین خیابان هجدهم و بیستم، پلاک ۹۴، طبقه اول، واحد یک

شماره تماس: 02188272817

مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده  وکیل پایه یک دادگستری، با سالها تجربه در حوزه ی امور حقوقی و قضایی انجام وکالت در پرونده های ملکی شرکتهای تجاری،روابط کارگر و کارفرما،دعاوی حساس کیفری شامل سرقت،خیانت در امانت ،کلاهبرداری ،انتقال مال غیر و ده ها حوزه دیگر مخصوصا ثبت شرکت در تهران فعالیت میکند و نتایج موثر و مثمر ثمر فراوانی را به ثبت رسانده است.

آدرس: تهران، پاکدشت، میدان مادر، خیابان امام رضا ۶۳، نبش کوچه تکاور۱، پلاک ۱۷، واحد۱، طبقه۱

شماره تماس: 09199560070


ثبت شرکت چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

شرکت به یک قرارداد تجاری گفته می‌شود که در موازین قانون بین شخصیت های حقیقی و حقوقی منعقد می‌گردد. زمانی یک شرکت تشکیل می‌گردد که بیش از دو شخصیت اعم از حقیقی یا حقوقی به منظور راه اندازی امور تجارتی با یکدیگر همکاری داشته باشند. در شرکت های مذکور، کسب سود بعد از کسری تمامی هزینه های درآمد صورت می‌گیرد.

حال اگر شرکتی بخواهد پیشرفت کند و با سازمان های بزرگی قرارداد ببندد، آیا پیش از ثبت شرکت می تواند؟ قطعا خیر. چرا که قبل از ثبت شرکت نمی توان با دیگر شرکت ها، سازمان ها و اشخاص حقیقی و حقوقی قراردادی را امضا نمود. بنابراین برای رشد و پیشرفت کسب و کار باید اقدام به ثبت شرکت کنیم.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل حقوقی در تهران

ثبت شرکت مانند دیگر امور ثبتی موجوده، نیازمند ارائه مدرک و یکسری سلسله مراتب است. سرمایه گذاران برای ثبت هر شرکتی، باید از تمام قواعد و قوانین اداره ثبت شرکت ها پیروی کنند تا بتوانند به شکل رسمی شرکتشان را ثبت نمایند. به جهت رسمی شدن اسناد، بعد از ثبت هر شرکتی، به مدارک، برنامه ها و قرارداد های آن در چهارچوب قوانین و مقررات تنظیم و ارائه می‌شوند.

مزایای ثبت شرکت:

  • امکان دریافت نمایندگی
  • ایجاد سابقه برای شرکت
  • امکان استفاده از وام و تسهیلات بانکی
  • فعالیت آن ها بصورت قانونی انجام می شود
  • شرکت در مزایدات و مناقصات سایر شرکت ها
  • فعالیت را نظم بخشیده و به آن سامان دهی داده می شود
  • افراد، نهادها و دولت اطمینان و اعتماد بیشتری را به دست می آورند.

ویژگی های مهم وکیل ثبت شرکت

علم و اطلاعات کافی: ثبت شرکت مراحلی دارد که فقط افراد متخصص و آگاه می توانند آنرا به درستی طی کنند. افراد عادی و صاحبان کسب و کارها، به امور ثبتی مربوط به شرکت ها آگاه نیستند و دانش لازم برای حل آن را ندارند. به همین دلیل باید با وکیلی کاردان و متخصص در امور ثبت شرکت ها مشاوره داشته و به کمک وکیل کارهای قانونی ثبت شرکت را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

منضبط در کارها و پایبند به عقاید: وکیل باید در انجام امورات اداری و دادگاهی بسیار منضبط باشد. به صورتی که امور ثبتی شما را در کوتاه ترین زمان به درستی انجام دهد. وکیل ثبت شرکت باید نسبت به تمامی بندهای قرارداد خود با شما پای بند باشد. به طوری که نه تنها از اعتماد و پول شما سوء استفاده نکند؛ بلکه تمامی خواسته های شما را به بهترین نحو انجام دهد. به همین جهت بهتر است به بهترین وکیل تهران مراجعه کنید که به عقاید شخصی خود پای بند باشد. در این صورت قطعا در انجام امور شما نیز ثابت قدم خواهد بود.

معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران

کلام آخر

ممنو که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای خبره در زمینه امور ثبت شرکت ها پرداختیم. سعی کردیم با معفی وکلا، انتخاب را برای شما که قصد ثبت شرکت و کسب و کاری را دارید، آسان کنیم. امیدوارم مطالب گفته شده در مقاله برای تان مفید باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شش =

دکمه بازگشت به بالا