حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل بانکی در تهران ⚖️【سال1403】

بانک ها نقش پررنگی در اقتصاد کشور دارند، روزانه در تهران افراد بسیاری با بانک ها و موسسات مالی و اعتباری سروکار دارند. در برخی مواقع ممکن است مشکلاتی در حوزه بانکی و پولی به وجود بیاید که دفاع و بررسی آن به عهده وکیل متخصص در امور بانکی است. ما در ادامه این مطلب تعدادی از بهترین وکیل بانکی در تهران را معرفی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنها در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل بانکی در تهران کیست؟

بهترین وکیل بانکی در تهران کیست؟

وکیل بانکی فردی است که متخصص در امور حقوقی مربوط به بانک ها و مسائل مربوط به آنها باشد. زمانی که میان بانک و مشتری دعوایی اتفاق بیفتد، باید برای مشاوره و واگذاری وکالت پرونده به وکیل متخصص در امور بانکی مراجعه نمود.

وکیل خبره در این حوزه با دانش و تجاربی که از پرونده های پیشین کسب کرده، بهترین مشاوره را به موکل خود ارائه می دهد. بهترین وکیل تهران با تسلطی که به قراردادهای بانکی دارد و همینطور با ارائه مشاوره، اختلافات میان بانک و مشتریان را حل می کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اگر با مشکلات بانکی مواجه شده اید، ما در این مقاله قصد معرفی تعدادی از وکلای بانکی در شهر تهران را داریم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل بانکی در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان بهترین وکیل بانکی تهران

خانم حجتیان از برترین وکلای ایرانی در زمینه دعاوی بانکی می باشند. به عنوان یکی از وکلای باتجربه کاری بالا، با پرونده های بسیاری روبه رو شده اند و تجارب بسیاری کسب نموده اند که در دیگر پرونده ها از آنها استفاده می کنند. ارائه کلیه خدمات (مشاوره حقوقی رایگان حضوری و تلفنی و وکالت در دعاوی و …) توسط ایشان انجام می شود.

از سوابق کاری خانم حجتیان می توان به همکاری با بانک هایی مانند سپه و ملت، موسسات مالی قرض الحسنه کارخانه ها و کارگاه های تولیدی، بنگاههای املاک، همکاری با شهرداری و انجام مشاوره حقوقی، کارشناس حقوقی صدا و سیما و … اشاره کنیم. خانم حجتیان به پرونده های مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک، احوال شخصیه و امور محجورین، مهاجرت و اقامت، وکالت تخصصی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری و … می پردازند.

آدرس دفتر: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ساختمان ملاصدرا، طبقه 2، واحد 11

شماره تماس: 09121584013

محمدرضا مهری متانکلائی

دکتر محمدرضا مهری بهترین وکیل بانکی در تهران

آقای محمدرضا مهری متانکلائی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدارک؛ کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل، دکترای کیفری و جرم شناسی می باشند.

برخی از سوابق حقوقی آقای محمدرضا مهری متانکلائی:

 • کارشناس حقوقی شرکت سرمایه‌گذاری شاهد
 • مشاور قضایی شورای حل اختلاف استان تهران
 • سرپرست اداره حقوقی شرکت پخش سراسری ایران
 • مشاور حقوقی شرکت نان رضوی آستان قدس رضوی قاضی دادگستری استان تهران
 • مشاور حقوقی و وکیل شرکت‌های بنیاد مستضعفان
 • وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی
 • مشاور حقوقی اصحاب فرهنگ و رسانه، بازیگران و ورزشکاران
 • موسس گروه وکلای مهر
 • مدیر عامل و عضو هیات مدیره موسسه حقوقی و پژوهشی
 • مشاور حقوقی و وکیل شرکت‌های سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) داور قراردادهای بین‌المللی و داخلی مشاور حقوقی و وکیل شرکت‌های سرمایه‌گذاری خارجی در ایران عضو هیات تحریریه گروه وکلای مهر

برخی از تخصص آقای محمدرضا مهری متانکلائی:

 • پذیرش و مشاوره پرونده های کلان جرایم اقتصادی
 • مشاوره و وکالت انواع دعاوی حوزه پولی و بانکی، ابطال مزایده بانکی و حذف سود مازاد بانکی
 • مشاوره و و کالت در پرونده های حوزه املاک و اراضی، منابع طبیعی و ستاد اجرایی فرمان امام، و تنظیم و بررسی تمامی قراردادهای ملکی اعم از خرید و فروش، رهن و اجاره و …
 • پذیرش پرونده‌های درخواست ابطال رای داوری
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی و خارجی و حل و فصل اختلافات
 • وکالت و مشاوره حقوقی شرکت‌های چند ملیتی در ایران
 • ثبت شرکت خارجی در ایران و ثبت شعبه شرکت خارجی در ایران
 • انجام وکالت و مشاوره حقوقی متقاضیان سرمایه‌گذاری خارجی در ایران
 • وکالت در ثبت برند و ثبت لوگو و راه‌اندازی شرکت‌های استارت‌آپ در ایران
 • وکالت خارجی‌ها در ایران در دادسرای امور بین‌الملل و پلیس بین‌الملل
 • قبول پرونده‌های ایرانیان خارج از کشور
 • قبول پرونده‌های اجرای رای داوری داخل و شناسایی و اجرای رای داوری خارجی در ایران
 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده و شرکت های تجاری
 • وکالت در امور حقوقی و دعاوی ایرانیان خارج از کشور
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین و حضوری
 • تنظیم لوایح، دادخواست و شکواییه

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمدرضا مهری متانکلائی، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09120067661 – 09120067669 – 09120067664
تلفن ثابت: 02188663925 – 02188663926 – 02188663927
آدرس دفتر: 
ونک، گاندی جنوبی، خیابان 14، پلاک 14، واحد 9
مشاهده پروفایل وکیل


مرتضی احمدپور

جناب آقای مرتضی احمدپور

آقای احمدپور وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی پولی و بانکی هستند. ایشان پروانه وکالت را از کانون وکلای دادگستری مرکز تهران دریافت کرده اند و چندین سال در حوزه وکالت دعاوی مختلفی همچون خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و … فعالیت داشته اند. آقای احمدپور آمادگی پذیرش انواع دعاوی در دادگاه ها، دیوان عدالت اداری و دعاوی ایرانیان خارج از کشور را دارند.

رسیدگی به دعاوی چک، وصول مطالبات شرکت های ایرانی و خارجی، دعاوی بازرگانی و گمرکی، شهرداری ها، مشارکت در ساخت، سرقفلی، دعاوی پیمانکاران و مشاوران، فروش املاک مشاعی و … توسط آقای احمدپور انجام می شود.

برخی از سوابق آقای احمدپور:

 • وکیل و مدیر حقوقی در شرکت ساختمانی سازه پردازان سدید کویر
 • وکیل و مدیر حقوقی شرکت تجهیزات پزشکی آرسین افرا طب
 • وکیل و مدیر حقوقی در شرکت ساختمانی سازه پردازان سمنان
 • و …

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، مابین خیابان وفا آذر و علی حسینی، پلاک 308، واحد 20، طبقه 4

شماره تماس: 09122731465

آذر عزیزی

آذر عزیزی وکیل بانکی در تهران

خانم آذر عزیزی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و دانش حقوقی مکفی در عرصه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری فعالیت دارد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد و همچنین در زمینه دعاوی علیه بانک، دعاوی ملکی، بحث مالکیت مشاعی و ارث پرونده های متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. خانم آذر عزیزی برای بهبود روند پرونده و علاوه بر جمع آوری ادله محکمه پسند برای رساندن حق به حق دار در جلسات دادگاه نهایت همکاری را در راستای قوانین وکالت با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • نماینده و مشاور آستان قدس رضوی منطقه ی شمیرانات از سال 1397
 • قبول وکالت دعاوی علیه شرکت‌های حقوقی
 • تنظیم قرارداد بین شرکت‌های بزرگ

شماره تماس: 09121389805 – 09121076513

مهرداد نادعلی

جناب آقای مهرداد نادعلی

آقای نادعلی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در امور بانکی و پولی هستند. ایشان بیش از 15 سال سابقه وکالت و 7 سال سابقه مدیریت حقوقی دارند. آقای نادعلی رتبه 3 کارشناسی ارشد حقوق را به دست آورده اند. بررسی دعاوی که توسط ایشان به موکلین ارائه می شود شامل رسیدگی به پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … در مراجع قضایی و اداری است.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

شماره تماس: 09126233591

عباس نصری

جناب آقای عباس نصری

آقای نصری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی حقوقی و امور بانکی و پولی هستند. ایشان به مدت 20 سال وکیل دعاوی قراردادهای بانک صادرات ایران بوده اند. از دیگر سوابق ایشان:

 • فعالیت در مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی به مدت 15 سال
 • فعالیت در صندوق قرض الحسنه جعفریه به مدت 22 سال
 • فعالیت در شرکت گروه صنعتی بارز به مدت 17 سال
 • وکالت در کمیته امداد امام خمینی به مدت 5 سال
 • و …

آدرس دفتر: تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچه 10، پلاک 71، طبقه 2

شماره تماس: 02188633695

کتایون کیاسروش

کتایون کیاسروش

سرکار خانم کتایون کیاسروش وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری شهر تهران می باشد که وی به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی همچون، دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوای خلع ید، دعوای رفع تصرف عدوانی و … که به صورت حضوری و هم غیر حضوری فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، کارگر شمالی، کوچه دهم، پلاک ۷۱ ، طبقه اول

شماره تماس: 09133987439

افسانه اتابکی

افسانه اتابکی وکیل بانکی در تهران

سرکار خانم افسانه اتابکی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر تهران می باشند. وی امروز پس از دفاع و حضور در 500 پرونده قضایی، وی را به وادی دفاع از بدهکاران بانکی رسانده است. تجربه وکالت در پرونده هایی با موضوعات مالی، تجاری و بازرگانی باعث شد پیشنهاد مشاوره حقوقی شرکت های زیر مجموعه هلدینگی فعال در زمینه معادن را در سال 1392 دریافت کند. با پذیرش این پیشنهاد تمرکز خود را به صورت تخصصی در زمینه موضوعات مالی، تجاری و بازرگانی قرار داد است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچه ۱۰، پلاک ۷۱، طبقه دوم

شماره تماس: 09999982120


با بهترین وکیل مالیاتی در تهران بیشتر آشنا شوید.

ویژگی های وکیل متخصص در امور پولی و بانکی

آشنایی با رویه های قضایی بانکی: یک وکیل بانکی خوب در تهران باید به رویه های عملی و عرف های بانکی و تجاری آگاه باشد. در اکثر موارد، اختلاف هایی که میان صاحبان کسب و کارها و شرکت ها وجود دارد به دادگاه ختم می شود. وکیلی که به چنین دعاوی رسیدگی می کند، برای موفقیت در پرونده باید از قوانین بانکی اطلاع کافی داشته باشد و به طور کامل به رویه های قضایی دعاوی بانکی آشنا باشد.

تجربه کافی در دعاوی بانکی: پرونده های بانکی از حساسیت بالایی برخوردار هستند، وکیلی که رسیدگی به چنین دعاوی را برعهده می گیرد باید تجربه کافی در این زمینه ها را داشته باشد.

آشنایی با معلومات حقوقی و تجاری: وکیل بانکی برای حل پرونده های پولی و بانکی نیازمند آشنایی با مهارت ها و قوانین حقوقی است. یک وکیل بانکی خوب در تهران برای رسیدگی به دعوای یک شرکت تجاری باید با قوانین تجارت در مورد ضمانت از بدهکار بانکی یا ورشکستگی بدهکار بانکی و اسناد تجاری صادره به نفع بانک و … آشنا بوده و اطلاعات کافی داشته باشد.

ویژگی های وکیل متخصص در امور پولی و بانکی

مهم ترین دعاوی بانکی

اخذ تسهیلات در قبال وثیقه ملکی: یکی از عمده ترین دعاوی بانکی مربوط به اخذ تسهیلات و وام در قبال وثیقه ملکی در قالب قرارداد تسهیلاتی مضاربه، قرارداد مشارکت مدنی، قرارداد فروش اقساطی، جعاله، اجاره به شرط تملیک و … است. زمانی که مشتریان بانک از عهده ی پرداخت تسهیلات سود و بهره های نامتعارف آن برنیایند، وثیقه ملکی آنها به نفع بانک ضبط و تملک می شود و این کار از طریق اجرائیات ثبت و محاکم انجام می شود.

تخلفات در اجرائیات ثبت: مورد بعدی که از انواع دعاوی بانکی به حساب می آید، اشتباهات و تخلفاتی است که در اجرائیات ثبت و امور بعدی آن مانند نظریه کارشناسی ارزیاب ملک، ابلاغ و یا عدم ابلاغ نظریه کارشناسی ارزیاب، تشریفات مزایده و … اتفاق می افتد. این تخلفات حقوق مردم را در معرض تضییع قرار می دهد.

دعاوی مربوط به ضمانت نامه های بانکی، دعاوی گشایش اعتبارات نزد بانک ها، دعاوی ارزی، دعاوی عقود پیچیده بانکی، اشتباهات در محاسبه مبالغ خسارات تاخیر دیرکرد و سود بهره و … از مهم ترین دعاوی بانکی است که وکیل متخصص در امور بانکی به آنها رسیدگی می کند. همینطور بهترین وکیل چک در تهران به دعاوی مرتبط با چک بلامحل و … می پردازد.

اشخاصی که به امور سازندگی املاک می پردازند، با ترهین ملک در بانک و اخذ تسهیلات، اقدام به فروش و انتقال ملک رهنی و آپارتمان های احداثی ملک رهنی می کنند. همین موضوع موجب شده تا پرونده های حقوقی، بانکی در محاکم قضایی شهر تهران افزایش یابد. رسیدگی به تمام این مشکلات بانکی و … از عهده ی وکیل متخصص در امور بانکی بر می آید.

وکیل امور بانکی تهران

کلام آخر

از اینکه تا بخش انتهایی مقاله بهترین وکیل بانکی در تهران همراه ما بودید، سپاس گزارم. تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای شهر تهران را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم که با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظرتان در امور پولی و بانکی را پیدا کنید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید خوشحال می شویم برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا