کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران ⚖️【سال1402】

متاسفانه فساد مالی و اقتصادی در جامعه سبب نیاز مردم به وکیل متخصص جرایم اقتصادی شده است. وکیل جرایم اقتصادی در زمینه جرایم پولی و بانکی نیز تخصص های لازم را دارد. باتوجه به گسترده شدن جرایم اقتصادی و مالی و قوانین رسیدگی به این امور، لازم است که برای مشاوره یا وکالت درخصوص جرایم اقتصادی، به وکیل متخصص این حوزه مراجعه کنیم. در مقاله بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران قصد معرفی وکلای متبحر در این حوزه را داریم. برای اطلاعات بیشتر، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بانکی در تهران

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران کیست؟

بهترین وکیل جرایم قتصادی و مالی، فردی است در زمینه های جرایم بانکی و پولی تبحر دارد و از قوانینی که برای این حوزه وضع شده، آگاه است. در واقع وکیل متخصص تلاش می کند تا درصورت پایمال شدن حقوق موکل، به او کمک کند تا به حقوق قانونی خود برسد. بهترین وکیل جرایم اقتصادی باید علاوه بر دارا بودن ویژگی های یک وکیل، فردی مورد اعتماد باشد به صورتی که موکل چه در جایگاه متهم باشد و چه در مقام شاکی، به وکیل مراجعه کرده و از او کمک بخواهد.

جرایم اقتصادی بر جامعه و اقتصاد، تاثیر بسیاری دارند، بنابراین ضروری است وکیلی انتخاب کنیم که به قوانین آگاه است و در گذشته پرونده های موفقی در امور جرایم اقتصادی و مالی داشته است. بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران به جهت تخصصی که در جرایم اقتصادی دارد، از متهم و یا شاکی که موکل اوست در مقام وکیل دفاع می کند.

در ادامه به معرفی وکیل جرایم اقتصادی خوب در تهران می پردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای کارکشته در این پرونده ها، در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

جناب آقای حمیدرضا موسوی ایرائی

جناب آقای حمیدرضا موسوی ایرائی

آقای موسوی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر مجموعه وکیل عدلیه هستند. ایشان پژوهشگر دوره دکترای حقوق عمومی دانشگاه تهران، متخصص دعاوی مالیاتی و دعاوی صلاحیت دیوان عدالت اداری دادرسی اداری می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، بن بست شریفی، پلاک 11، واحد 2

شماره تماس: 02122270013

جناب آقای امیر سعیدی افضل

 آقای امیر سعیدی افضل وکیل جرایم اقتصادی در تهران

آقای سعیدی افضل وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر عامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی عدالت گستر افضل هستند. کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و پذیرش انواع پرونده های کیفری، جرایم اقتصادی، کلاهبرداری، اختلاس و … را می پذیرند. از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، تنظیم قراردادهای تجاری، بازرگانی و بین المللی هستند.

آدرس دفتر: تهران، مطهری، ترکمنستان، خیابان شهید جعفرزاده، پلاک 9، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 09120185753

جناب آقای حمیدرضا هادی

 آقای حمیدرضا هادی وکیل جرایم اقتصادی در تهران

آقای هادی وكيل پايه يك دادگستری، عضو كانون وكلای ایران با بيش از 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، كارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و عضو موسسه حقوقي بين المللي قلم و قانون هستند. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: تهران، جردن، بالاتر از اسفندیار، کوچه سعیدی، پلاک 10، مجتمع آپادانا، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09122260498

جناب آقای علی رمضان زاده

 آقای علی رمضان زاده وکیل جرایم اقتصادی

آقای رمضان زاده وکیل پایه یک دادگستری تهران، دارای بیش از 23 سال سابقه وکالت هستند. عضو اتحادیه بین المللی وکلای دادگستری هستند و تحصیلات کارشناسی حقوق دارند و در مقطع کاشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه آزاد تهران شمال تحصیل می کنند. در دعاوی بیمه، ملکی، اراضی و املاک، مطالبات، امور بانکی و تسهیلات، امور مالیاتی و جرایم اقتصادی تخصص دارند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، ابتدای بلوار فرحزادی، روبروی مجتمع تجاری میلاد نور، مجتمع تجاری شهرک غرب

شماره تماس: 09121213391

سرکار خانم فاطمه میر

خانم فاطمه میر وکیل جرایم اقتصادی در تهران

خانم فاطمه میر از برترین وکلای پایه یک دادگستری و وکیل دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدیدنظر هستند. عضو کانون وکلای دادگستری در تهران و از وکلای توانمند و پیگیر در حل پرونده موکل می باشند. از تخصص های خانم میر می توانیم به تسلط ایشان به رویه محاکم استان تهران اشاره کنیم. پرونده های کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، جرایم پولی و بانکی، جرایم منافی عفت) دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و دعاوی حقوقی را می پذیرند.

آدرس دفتر: تهران، شهید قرنی 32، پلاک 4، واحد 8

شماره تماس: 02146224091

جناب آقای محمدمهدی آتش پیکر

اقای محمدمهدی آتش پیکر وکیل جرایم اقتصادی در تهران

آقای محمد مهدی آتش پیکر وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. عضو گروه حقوقی پرشیا و یکی از بهترین خدمات مشاوره حقوقی را ارائه می دهند. تخصص آقای آتش پیکر در پرونده های کیفری، جرایم رایانه ای و سایبری، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، سرقت، قتل و … است. همچنین به پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی، ملکی، خانوادگی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، خیابان عمار، مقابل پارک مهر، پلاک 24، واحد 305

شماره تماس: 09122714725

جرایم اقتصادی شامل چه جرایمی است؟

جرایم اقتصادی طیف وسیعی از جرایم را شامل می شود که هرکدام از آنها در نوبه ی خود موجب ضربه به نظام اقتصادی می شوند. در ادامه این مطلب به توضیح چند مورد از مهم ترین جرایم اقتصادی می پردازیم:

اختلاس: اختلاس به معنی کسر نمودن اموال دولتی یا غیردولتی برخلاف قانون است. معمولا این کار توسط کارکنان دولتی یا وابسته به دولت انجام می شود. اختلاس یک جرم اقتصادی است و از مصادیق خیانت در امانت نیز محسوب می شود، به طوری که می توان آن را با جرایم کلاهبرداری، خیانت در امانت و تحصیل مال از راه نامشروع در یک راستا قرار داد. برای این دعاوی می توان از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران نیز کمک گرفت.

پولشویی: اگر هر شخص حقیقی یا حقوقی، از روش های غیرقانونی و غیر شرعی همچون خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی، کالای قاچاق و اسلحه پول هنگفتی را به دست بیاورد و آن را به صورت قانونی سرمایه گذاری نماید، در واقع پول کثیف را به پول تمیز تبدیل کرده است.

در ظاهر همه چیز قانونی است، فردی پولی داشته و تصمیم به سرمایه گذاری آن کرده است اما در حقیقت آن پول از راه نامشروع به دست آورده است. هدف از پولشویی این است که منبع اصلی پول پنهان بماند و با گردش پول به صورت دست به دست، همه چیز معمولی جلوه کند.

جرایم اقتصادی شامل چه جرایمی است؟

فرار مالیاتی: هرگونه کاری که شخص حقیقی یا حقوقی انجام دهد تا از پرداخت مالیات سرباز رند، فرار مالیاتی محسوب می شود. این کار به صورت جعل اظهارنامه و یا عدم ارسال گزارش هایی مبنی بر درآمد و عدم ثبت آنها صورت می گیرد. این کار در حیطه جرایم اقتصادی و مالی قرار می گیرد. برای حل این جرایم و رسیدگی به پرونده می توانیم از بهترین وکیل مالیاتی در تهران نیز مشاوره دریافت کنیم.

ارتشاء: گرفتن رشوه و یا رشوه دادن زمانی اتفاق می افتد که کارمند دولت در مقابل فعل یا ترک فعل که باید در سازمان یا ادارات دولتی انجام دهد، انجام نمی دهد. در این جرم هر دو فرد رشوه دهنده و رشوه گیرینده، مجرم شناخته می شوند زیرا موجب فساد در جامعه شده اند. زمانی که فردی رشوه دریافت می کند در واقع کاری را مخاله قوانین انجام می دهد و همین موضوع موجل هرج و مرج در جامعه و ادارات می شود.

قاچاق کالا و ارز: هرگاه فردی یا گروهی اقدام به خروج یا ورود کالایی از مرزهای ایران داشته باشند و برای این کار اقدامات قانونی مورد نیاز را انجام ندهند، درواقع مرتکب جرم قاچاق شده اند که یکی از جرایم اقتصادی است. قاچاق ازجمله جرایمی است که مجازات سنگینی برای آن وضع شده است. برای پرونده های مرتبط با قاچاق می توانیم به بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران مراجعه و وکالت پرونده را به ایشان بسپاریم.

کلام آخر

ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران همراه ما بودید. جرایم اقتصادی یکی از موضوعاتی مهمی است که گریبان گیر جامعه شده است و موجب اخلال در نظم اقتصادی می شود. پیگیری چنین پرونده هایی باید توسط وکیل متخصص و خبره پیگیری شود. امیدوارم با مطالعه این مقاله وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا