کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران ⚖️【سال1402】

متاسفانه فساد مالی و اقتصادی در جامعه سبب نیاز مردم به وکیل متخصص جرایم اقتصادی شده است. وکیل جرایم اقتصادی در زمینه جرایم پولی و بانکی نیز تخصص های لازم را دارد. باتوجه به گسترده شدن جرایم اقتصادی و مالی و قوانین رسیدگی به این امور، لازم است که برای مشاوره یا وکالت درخصوص جرایم اقتصادی، به وکیل متخصص این حوزه مراجعه کنیم. در مقاله بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران قصد معرفی وکلای متبحر در این حوزه را داریم. برای اطلاعات بیشتر، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بانکی در تهران

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران کیست؟

بهترین وکیل جرایم قتصادی و مالی، فردی است در زمینه های جرایم بانکی و پولی تبحر دارد و از قوانینی که برای این حوزه وضع شده، آگاه است. در واقع وکیل متخصص تلاش می کند تا درصورت پایمال شدن حقوق موکل، به او کمک کند تا به حقوق قانونی خود برسد. بهترین وکیل جرایم اقتصادی باید علاوه بر دارا بودن ویژگی های یک وکیل، فردی مورد اعتماد باشد به صورتی که موکل چه در جایگاه متهم باشد و چه در مقام شاکی، به وکیل مراجعه کرده و از او کمک بخواهد. در صورتی که با مشکلات سایبری مواجه شدید به بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران مراجعه نمایید.

جرایم اقتصادی بر جامعه و اقتصاد، تاثیر بسیاری دارند، بنابراین ضروری است وکیلی انتخاب کنیم که به قوانین آگاه است و در گذشته پرونده های موفقی در امور جرایم اقتصادی و مالی داشته است. بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران به جهت تخصصی که در جرایم اقتصادی دارد، از متهم و یا شاکی که موکل اوست در مقام وکیل دفاع می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی وکیل جرایم اقتصادی خوب در تهران می پردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای کارکشته در این پرونده ها، در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

محمدرضا مهری متانکلائی

دکتر محمدرضا مهری بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران

آقای محمدرضا مهری متانکلائی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدارک؛ کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل، دکترای کیفری و جرم شناسی می باشند.

برخی از سوابق حقوقی آقای محمدرضا مهری متانکلائی:

 • کارشناس حقوقی شرکت سرمایه‌گذاری شاهد
 • مشاور قضایی شورای حل اختلاف استان تهران
 • سرپرست اداره حقوقی شرکت پخش سراسری ایران
 • مشاور حقوقی شرکت نان رضوی آستان قدس رضوی قاضی دادگستری استان تهران
 • مشاور حقوقی و وکیل شرکت‌های بنیاد مستضعفان
 • وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی
 • مشاور حقوقی اصحاب فرهنگ و رسانه، بازیگران و ورزشکاران
 • موسس گروه وکلای مهر
 • مدیر عامل و عضو هیات مدیره موسسه حقوقی و پژوهشی
 • مشاور حقوقی و وکیل شرکت‌های سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) داور قراردادهای بین‌المللی و داخلی مشاور حقوقی و وکیل شرکت‌های سرمایه‌گذاری خارجی در ایران عضو هیات تحریریه گروه وکلای مهر

برخی از تخصص آقای محمدرضا مهری متانکلائی:

 • پذیرش و مشاوره پرونده های کلان جرایم اقتصادی
 • مشاوره و وکالت انواع دعاوی حوزه پولی و بانکی، ابطال مزایده بانکی و حذف سود مازاد بانکی
 • مشاوره و و کالت در پرونده های حوزه املاک و اراضی، منابع طبیعی و ستاد اجرایی فرمان امام، و تنظیم و بررسی تمامی قراردادهای ملکی اعم از خرید و فروش، رهن و اجاره و …
 • پذیرش پرونده‌های درخواست ابطال رای داوری
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی و خارجی و حل و فصل اختلافات
 • وکالت و مشاوره حقوقی شرکت‌های چند ملیتی در ایران
 • ثبت شرکت خارجی در ایران و ثبت شعبه شرکت خارجی در ایران
 • انجام وکالت و مشاوره حقوقی متقاضیان سرمایه‌گذاری خارجی در ایران
 • وکالت در ثبت برند و ثبت لوگو و راه‌اندازی شرکت‌های استارت‌آپ در ایران
 • وکالت خارجی‌ها در ایران در دادسرای امور بین‌الملل و پلیس بین‌الملل
 • قبول پرونده‌های ایرانیان خارج از کشور
 • قبول پرونده‌های اجرای رای داوری داخل و شناسایی و اجرای رای داوری خارجی در ایران
 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده و شرکت های تجاری
 • وکالت در امور حقوقی و دعاوی ایرانیان خارج از کشور
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین و حضوری
 • تنظیم لوایح، دادخواست و شکواییه

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمدرضا مهری متانکلائی، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09120067661 – 09120067669 – 09120067664
تلفن ثابت: 02188663925 – 02188663926 – 02188663927
آدرس دفتر: 
ونک، گاندی جنوبی، خیابان 14، پلاک 14، واحد 9
مشاهده پروفایل وکیل

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل جرائم اقتصادی

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان اعلام وکالت و دفاع از حقوق موکل در پرونده های جرائم اقتصادی می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

حمیدرضا موسوی ایرائی

جناب آقای حمیدرضا موسوی ایرائی

آقای موسوی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر مجموعه وکیل عدلیه هستند. ایشان پژوهشگر دوره دکترای حقوق عمومی دانشگاه تهران، متخصص دعاوی مالیاتی و دعاوی صلاحیت دیوان عدالت اداری دادرسی اداری می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، بن بست شریفی، پلاک 11، واحد 2

شماره تماس: 02122270013

امیر سعیدی افضل

 آقای امیر سعیدی افضل وکیل جرایم اقتصادی در تهران

آقای سعیدی افضل وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر عامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی عدالت گستر افضل هستند. کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و پذیرش انواع پرونده های کیفری، جرایم اقتصادی، کلاهبرداری، اختلاس و … را می پذیرند. از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، تنظیم قراردادهای تجاری، بازرگانی و بین المللی هستند.

آدرس دفتر: تهران، مطهری، ترکمنستان، خیابان شهید جعفرزاده، پلاک 9، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 09120185753

حمیدرضا هادی

 آقای حمیدرضا هادی وکیل جرایم اقتصادی در تهران

آقای هادی وكيل پايه يك دادگستری، عضو كانون وكلای ایران با بيش از 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، كارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و عضو موسسه حقوقي بين المللي قلم و قانون هستند. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: تهران، جردن، بالاتر از اسفندیار، کوچه سعیدی، پلاک 10، مجتمع آپادانا، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09122260498

علی رمضان زاده

علی رمضان زاده وکیل جرائم اقتصادی در تهران

آقای رمضان زاده وکیل پایه یک دادگستری تهران، دارای بیش از 23 سال سابقه وکالت هستند. عضو اتحادیه بین المللی وکلای دادگستری هستند و تحصیلات کارشناسی حقوق دارند و در مقطع کاشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه آزاد تهران شمال تحصیل می کنند. در دعاوی بیمه، ملکی، اراضی و املاک، مطالبات، امور بانکی و تسهیلات، امور مالیاتی و جرایم اقتصادی تخصص دارند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، ابتدای بلوار فرحزادی، روبروی مجتمع تجاری میلاد نور، مجتمع تجاری شهرک غرب

شماره تماس: 09121213391

فاطمه میر

خانم فاطمه میر وکیل جرایم اقتصادی در تهران

خانم فاطمه میر از برترین وکلای پایه یک دادگستری و وکیل دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدیدنظر هستند. عضو کانون وکلای دادگستری در تهران و از وکلای توانمند و پیگیر در حل پرونده موکل می باشند. از تخصص های خانم میر می توانیم به تسلط ایشان به رویه محاکم استان تهران اشاره کنیم. پرونده های کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، جرایم پولی و بانکی، جرایم منافی عفت) دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و دعاوی حقوقی را می پذیرند.

آدرس دفتر: تهران، شهید قرنی 32، پلاک 4، واحد 8

شماره تماس: 02146224091

محمدمهدی آتش پیکر

اقای محمدمهدی آتش پیکر وکیل جرایم اقتصادی در تهران

آقای محمد مهدی آتش پیکر وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. عضو گروه حقوقی پرشیا و یکی از بهترین خدمات مشاوره حقوقی را ارائه می دهند. تخصص آقای آتش پیکر در پرونده های کیفری، جرایم رایانه ای و سایبری، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، سرقت، قتل و … است. همچنین به پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی، ملکی، خانوادگی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، خیابان عمار، مقابل پارک مهر، پلاک 24، واحد 305

شماره تماس: 09122714725

جرایم اقتصادی شامل چه جرایمی است؟

جرایم اقتصادی طیف وسیعی از جرایم را شامل می شود که هرکدام از آنها در نوبه ی خود موجب ضربه به نظام اقتصادی می شوند. در ادامه این مطلب به توضیح چند مورد از مهم ترین جرایم اقتصادی می پردازیم:

اختلاس: اختلاس به معنی کسر نمودن اموال دولتی یا غیردولتی برخلاف قانون است. معمولا این کار توسط کارکنان دولتی یا وابسته به دولت انجام می شود. اختلاس یک جرم اقتصادی است و از مصادیق خیانت در امانت نیز محسوب می شود، به طوری که می توان آن را با جرایم کلاهبرداری، خیانت در امانت و تحصیل مال از راه نامشروع در یک راستا قرار داد. برای این دعاوی می توان از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران نیز کمک گرفت.

پولشویی: اگر هر شخص حقیقی یا حقوقی، از روش های غیرقانونی و غیر شرعی همچون خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی، کالای قاچاق و اسلحه پول هنگفتی را به دست بیاورد و آن را به صورت قانونی سرمایه گذاری نماید، در واقع پول کثیف را به پول تمیز تبدیل کرده است.

در ظاهر همه چیز قانونی است، فردی پولی داشته و تصمیم به سرمایه گذاری آن کرده است اما در حقیقت آن پول از راه نامشروع به دست آورده است. هدف از پولشویی این است که منبع اصلی پول پنهان بماند و با گردش پول به صورت دست به دست، همه چیز معمولی جلوه کند.

جرایم اقتصادی شامل چه جرایمی است؟

فرار مالیاتی: هرگونه کاری که شخص حقیقی یا حقوقی انجام دهد تا از پرداخت مالیات سرباز رند، فرار مالیاتی محسوب می شود. این کار به صورت جعل اظهارنامه و یا عدم ارسال گزارش هایی مبنی بر درآمد و عدم ثبت آنها صورت می گیرد. این کار در حیطه جرایم اقتصادی و مالی قرار می گیرد. برای حل این جرایم و رسیدگی به پرونده می توانیم از بهترین وکیل مالیاتی در تهران نیز مشاوره دریافت کنیم.

ارتشاء: گرفتن رشوه و یا رشوه دادن زمانی اتفاق می افتد که کارمند دولت در مقابل فعل یا ترک فعل که باید در سازمان یا ادارات دولتی انجام دهد، انجام نمی دهد. در این جرم هر دو فرد رشوه دهنده و رشوه گیرینده، مجرم شناخته می شوند زیرا موجب فساد در جامعه شده اند. زمانی که فردی رشوه دریافت می کند در واقع کاری را مخاله قوانین انجام می دهد و همین موضوع موجل هرج و مرج در جامعه و ادارات می شود.

قاچاق کالا و ارز: هرگاه فردی یا گروهی اقدام به خروج یا ورود کالایی از مرزهای ایران داشته باشند و برای این کار اقدامات قانونی مورد نیاز را انجام ندهند، درواقع مرتکب جرم قاچاق شده اند که یکی از جرایم اقتصادی است. قاچاق ازجمله جرایمی است که مجازات سنگینی برای آن وضع شده است. برای پرونده های مرتبط با قاچاق می توانیم به بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران مراجعه و وکالت پرونده را به ایشان بسپاریم.

کلام آخر

ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران همراه ما بودید. جرایم اقتصادی یکی از موضوعاتی مهمی است که گریبان گیر جامعه شده است و موجب اخلال در نظم اقتصادی می شود. پیگیری چنین پرونده هایی باید توسط بهترین وکیل تهران پیگیری شود. امیدوارم با مطالعه این مقاله وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا