حقوقیکیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل سفته در تهران ⚖️【سال1403】

یکی از اسناد تجاری که امروزه کاربرد بالایی دارد، سفته یا فته طلب است. در واقع سفته برای مبلغی که در آینده قرار است پرداخت گردد، استفاده می شود. گاهی سفته فقط برای ضمانت مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال در مواقعی مشکلاتی به وجود می آید و طرفین دچار دردسر می شوند که برای حل آن به وکیل خبره نیاز دارند. از این جهت تصمیم داریم تا 10 تا از بهترین وکیل سفته در تهران را خدمت شما همراهان معرفی کنیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلا در مجله برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

بهترین وکیل سفته در تهران کیست؟

همانطور که می دانید سفته یکی از اسناد تجاری است که به صورت چاپ شده و آماده وجود دارد و به راحتی قابل خریداری است. اما با این حال هیچگاه نباید سفته را بی اهمیت بشماریم، زیرا اعتبار بالایی از نظر قانونی دارد. هر مشکلی که بابت سفته به وجود بیاید بهتر است از همان ابتدا توسط وکیل متخصص پیگیری شود. به کمک وکیل سفته می توانیم تمامی مشکلات به وجود آمده در زمینه سفته و ضمانت آن را برطرف نماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل چک در تهران  کلیک کنید!

یکی از ویژگی های مهم بهترین وکیل سفته در تهران، برخورداری از تحصیلات کافی و لازم از دانشگاه است. همینطور یک وکیل باید دوره های کامل کننده مدرک خود را گذرانده باشد تا در زمینه رسیدگی به پرونده سفته فعالیت موثری داشته باشد.

با بهره مندی از بهترین وکیل سفته در تهران بدون هیچگونه دغدغه ای می توانیم سوالات و ابهاماتی که در خصوص سفته داریم برطرف نماییم. همینطور اگر بعد از ایجاد مشکل به سراغ وکیل خبره در پرونده های سفته برویم، وی با تبحری که دارد سعی در حل پرونده می نماید. وکیل سفته دانش و آگاهی کافی از قوانین سفته و نحوه توقیف اموال دارد، از این رو بهتر به پرونده رسیدگی می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه 10 تا از وکیل خبره در امور سفته را معرفی می کنیم در وبسایت برترین وکیل همراه ما بمانید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل سفته در تهران سال 1403!

نرگس عبدالله زاده

نرگس عبدالله زاده بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری

خانم نرگس عبدالله زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در زمینه دعاوی مرتبط با کمیسیون ماده 100 شهرداری در تهران هستند.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری بصورت تخصصی، قرارداد نویس حرفه ای، قرارداد نویسی بصورت جامع و مانع، دعاوی ملکی، قراردادهای مشارکت، الزام به تنطیم سند ابطال سند، صلح نامه ،مبایعه نامه، فسخ قرارداد
 • دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، هبه، اجاره و …
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع
 • متخصص دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
 • متخصص در تنظیم قراردادها اعم از قرارداد بیع، اجاره، مطالبه چک و سفته و …

آدرس دفتر: تهرانپارس، فلکه چهارم تهرانپارس، جنب مجتمع قضایی شهید باهنر، پلاک ۲۸

شماره تماس: 09197738931


دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل سفته در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در پرونده های سفته می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


رامین حضوری

رامین حضوری بهترین وکیل سفته در تهران

آقای رامین حضوری وکیل پایه یک داگستری، مشاور حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران، فوق لیسانس حقوق عمومی و یکی از وکلای متخصص در پرونده های سفته در تهران می باشند.

برخی از سوابق ایشان:

 • وکیل و مدیر حقوقی شرکت صنایع خودرویی و ریلی آکیادیچ
 • وکیل شرکت استانجین خودرو
 • وکیل شرکت پارس کرون
 • وکیل و مدیر حقوقی شرکت تجارت گستران آسان پیشرو
 • وکیل شرکت گسترش قطعات خودرو همیار امین

برخی از تخصص ایشان:

 • وکالت در دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، افراز و دستور فروش، خلع ید و دعاوی تصرف، دعاوی موجر و مستاجر،اجرت المثل ایام تصرف دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، ،مطالبه خسارت، تنفیذ یا رجوع از هبه و  . . .
 • وکالت در دعاوی مالی و قراردادی شامل مطالبه وجه، اسناد تجاری ( چک و سفته) و اسناد عادی،وصول مطالبات، شرکت های تجاری، ابطال اجرائیه، توقف عملیات، الزام به ایفای تعهد،تامین خواسته و دستور موقت
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق (طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی) ، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، انحصار وراثت و….
 • وکالت در دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، خیانت در امانت، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل  و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، توهین، تهدید و ….
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری
 • تنظیم قرارداد ،دادخواست ،اظهارنامه و لوایح به صورت تخصصی

شماره تماس: 09129440628
آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، خیابان شهید تراکمه (پشت پمپ بنزین)، پلاک 5، واحد 5

آرزو درویشوند

آرزو درویشوند بهترین وکیل سفته
 تهران

خانم آرزو درویشوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران میباشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ و رتبه ۲۰ اختبار کانون وکلای داد گستری مرکز هستند. دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللیHCLA هلند و نیز دارای مدرک رسمی حقوقی از کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند. همچنین ایشان دارای تالیفات و مقالات حقوقی هستند.

تخصص ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، مواد مخدر، اداره کار و شهرداری ها میباشد. سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار می رود.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی کیفری: کلاهبردای، قتل، رابطه نامشروع، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، چک بلامحل، توهین، تهدید، افترا رشا و ارتشا، اختلاس، خیانت در امانت، سرقت دیه، جرایم رایانه ای، ضرب و جرح
 • دعاوی ملکی: شامل تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، هبه، اجاره و …
 • امور مربوط به شرکت های تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها، قراردادهای پیمانی، ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و …
 • دعاوی خانواده: شامل طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و انحصار وراثت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
 • قراردادها
 • امور تجاری
 • چک و وصول مطالبات
 • ورشکستگی

آدرس دفتر: بلوار سعادت آباد، ٣٤ غربی، پلاك ٨٠، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 09121722401 – 09216521694

خلیل جمعه زاده

جناب آقای خلیل جمعه زاده

جناب آقای جمعه زاده وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در پرونده های مربوط به سفته هستند. دارای تحصیلات در مقطع کارشناسی حقوق و به مدت 18 ماه دوره کارآموزی را گذرانده اند. زمینه کاری آقای جمعه زاده در پیگیری و بررسی پرونده های مربوط به دعاوی کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبت شرکت ها و برندها، امور ثبت احوال، امور حسبی، وصول مطالبات، قراردادها و … است.

آدرس دفتر: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، وفا آذر جنوبی، کوچه گل آرای سوم، پلاک 12، واحد 3، طبقه همکف

شماره تماس: 02144056615

مریم خداوردیان

سرکار خانم مریم خداوردیان

خانم خداوردیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند و سابقه ای بیش از 17 سال در پیگیری انواع پرونده ها دارند. دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم قضایی و موفق به کسب رتبه 15 از دانشگاه شهر ری و شاهد شده اند. از سوابق کاری ایشان می توان به فعالیت به عنوان وکیل و مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی و معتبر اشاره کنیم که نتایج مورد قبول موکلین را به دست آورده اند. سایر فعالیت های ایشان در پیگیری و بررسی پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، خانوادگی،اسناد تجاری، سفته، چک و … است.

آدرس دفتر: تهران، بلوار ابوذر، خیابان نبرد جنوبی، خیابان ده حقی، نبش 35 متری شاهد، پلاک 19، ساختمان وکلای شاهد، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 02133430487

علی عبدی

جناب آقای علی عبدی

آقای عبدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در امور مربوط به سفته هستند. از دیگر تخصص های آقای عبدی می توان به پیگیری و بررسی پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، دعاوی املاک و اراضی، امور حسبی، دعاوی مربوط به شرکت ها و دعاوی مربوط به ارگان های دولتی اشاره نمود. اخذ کد اقتصادی، ثبت اختراع، نقل و انتقال نام و علامت تجاری، انحلال شرکت های تجاری، اخذ کارت بازرگانی و … از خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، نرسیده به چهارراه جهان کودک، پلاک 53، طبقه 3

شماره تماس: 02188671120

دکتر احمدی راد

وکیل پایه یک دادگستری دکتر حمید احمدی راد، دارنده دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی، آشنایی با زبانهای انگلیسی و فرانسه، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز همکاری با شرکتهای سرمایه گذاری، مخابراتی، ریلی، خودرو سازی، برنامه نویسی و بازرگانی و بانکها و ارائه خدمات وکالتی در زمینه های قراردادها، حقوق بانکی، املاک، دعاوی تعزیراتی می دهند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نبش خیابان آزادگان، پلاک 9، طبقه 5، واحد 16

شماره تماس: 02128427685

علی خسروی

آقای علی خسروی مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد را اخذ نموده و عضو کانون وکلای تهران با اخذ رتبه 9 تهران مرکز و با بیش از 5 سال سابقه، در دعاوی کیفری، ملکی، اعاده دادرسی پرونده قبول میکند و در تمامی حوزه های فعال و دیگر حوزه ها به ارائه ی مشاوره می پردازد.

آدرس: تهران خیابان شریعتی روبروی مترو شریعتی برج مینا طبقه نهم واحد۴

شماره تماس: 02188945986


برای مطالبه وجه سفته چه باید کرد؟

طبق ماده 307 قانون تجارت، سفته سندی تجاری محسوب می شود که امضا کننده متعهد است، مبلغی در موعد معین یا عندالمطالبه در وجه حامل یا شخص معین و یا به حواله کرد آن شخص کارسازی نماید. به عبارتی سفته به عنوان یک وثیقه مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه کسی از سفته به جای چک یا سفته استفاده نمی کند. معمولا سفته ضمانتی است برای وامی که از بانک دریافت می شود یا تضمینی است برای پولی که از کسی قرض گرفته می شود.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران

حال برای مطالبه وجه سفته چه زمانی و به کجا مراجعه کنیم؟ روی تمام سفته ها یک تاریخ صدور و یک تاریخ سررسید درج شده است. زمانی که صادر کننده سفته و یا متعهد سفته اقدام به تنظیم آن می کند، باید قسمت تاریخ را پر کند و در واقع تاریخ همان روزی باشد که سفته صادر می شود. برای مطالبه سفته، تاریخ صدور آن اهمیت بالایی دارد، زیرا مطالبه و هر اقدام حقوقی برای الزام صادر کننده به پرداخت وجه سفته، با توجه به تاریخ سررسید آن می باشد.

زمانی که دارنده سفته قصد به اجرا گذاشتن آن را دارد، تاریخ سررسید اهمیت بالایی دارد. دارنده سفته می تواند ظرف 10 روز از تاریخ سررسید سفته، آن را واخواست کند و ظرف 1 سال از تاریخ سررسید، علیه صادر کننده سفته اقامه دعوا نماید. در چنین شرایطی حتی می توان اموال و وجوه صادر کننده و ظهرنویس را توقیف نمود. برای پیشبرد بهتر کارهای مربوط به مطالبه وجه سفته می توان از وکلای خبره در امور سفته که در مقاله معرفی نمودیم کمک و مشاوره بگیرید.

معرفی 10 وکیل سفته در تهران

نقش وکیل سفته در پرونده ها چیست؟

سفته و مشکلات مربوط به آن به قدری حساس است که پیگیری آن را نمی توان به تنهایی و بدون آگاهی از قوانین انجام دهیم. بنابراین برای پیگیری آن به وکیل متخصص سفته نیاز داریم. نقش وکیل در پرونده ها بسیار پررنگ است. در ادامه به چند نقش وکیل سفته می پردازیم:

وکیل سفته باید مدارک لازم برای واخواست سفته را از موکل خود دریافت کند تا تجزیه و تحلیلی از اوضاع پرونده داشته باشد و قبل از سررسید سفته، رسیدگی های لازم را برای گرفتن حقوق موکل انجام دهد. در صورتی که وکیل در این مرحله از پیگیری پرونده دانش و آگاهی نداشته باشد، باعث می شود تا نظر دادگاه علیه موکل شود. اما اگر وکیل خبره و متخصص در امور چک و سفته باشد، با تسلطی که به قوانین دارد، موکل را به نتیجه مطلوب می رساند.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

گرفتن حکم جلب با دلیلی محکم از دادگاه، کار هر شخصی نیست و دشواری های بسیاری دارد. اما بهترین وکیل سفته در تهران به راحتی می تواند این مراحل را انجام دهد. همینطور وجود وکیل باعث می شود تا نیازی به حضور موکل در دادگاه نباشد.

سفته، وجه الضمانه ای است که اعتبار بالایی دارد و ضمانت اجرایی آن از اهمیت خاصی برخوردار است. بنابراین اگر وکیلی نتواند به خوبی از حقوق موکل دفاع کند و سفته موکل را وصول نماید، باعث ضرر مالی سنگینی به موکل خواهد شد و همینطور موجب می شود تا موکل با مجازات های سنگینی روبه رو شود.

بنابراین متوجه شدیم که نقش وکیل در پرونده های مربوط به سفته بسیار پررنگ است. حتما مشاوره ای با وکلای کاربلد معرفی شده در این مقاله داشته باشید تا بهترین راه حل ها را به شما پیشنهاد دهند.

10 تا از بهترین وکیل سفته در تهران

کلام آخر

سپاس که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. سعی کردیم 10 نفر از بهترین وکیل سفته در تهران را معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. همواره باید به یاد داشته باشیم که پیگیری هر پرونده ای اعم از پرونده های مربوط به سفته، به دانش و آگاهی از قوانین نیاز دارد و افراد عادی توانایی دفاع و پیگیری صحیح آن ها را ندارند. امیدوارم مطالب برای شما مفید باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر سوال، انتقاد و پشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا