کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در مشهد ⚖️【سال1403】

یکی از مهمترین بخش های هر فعالیت و کسب و کارهای اشخاص حقیقی یا حقوقی، مربوط به امور مالیات است. با توجه به حساسیت امور مالیاتی، بهتر است این کار توسط فردی که تخصص و دانش حقوقی کافی دارد انجام شود. چرا که بروز خطای کوچکی در این امور مالیاتی خسارات و جریمه های سنگینی را برای صاحبان کسب و کارها ایجاد می کند. افراد بسیاری در شهر مشهد به دنبال وکیل مالیاتی هستند لذا در ادامه مطلب سعی داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در مشهد بپردازیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مالیاتی در مشهد کیست؟

بهترین وکیل مالیاتی در مشهد کیست؟

وکیل مالیاتی شخصی است که در زمینه امور مالی و حسابداری تخصص و دانش کافی دارد و باتوجه به پرونده ها و فعالیت های پیشین خود، تجربه بسیاری بالایی به دست آورده است. بهترین وکیل مشهد که در زمینه امور مالیاتی وکالت می کند فردی است که علم و آگاهی کافی در این زمینه دارد و به اشخاص حقیقی و حقوقی کمک می کند تا بهترین راه برای حل مشکل را انجام دهند.

وکیل مالیاتی به صورت دقیق پشتیبانی مالیاتی به شرکت ها و اشخاص ارائه می دهد. از جمله وظایف یک وکیل مالیاتی خود در مشهد، ارائه صورت های مالی صحیح، بررسی کامل صورت حساب ها، نظارت بر قراردادها و عقد آنها، نظارت بر پرداختی ها و … . همینطور یک وکیل مالیاتی علاوه بر این در صورتی که مشکلاتی برای افراد به وجود بیاید، با اظهارنامه های مالیاتی و دانش خود تلاش می کند تا به حل مشکلات مالیاتی به وجود آمده بپردازد.

بهترین وکیل مالیاتی در مشهد، باید در یکی از رشته های حقوق یا اقتصاد تحصیل کرده باشد و بر قوانین مالیاتی، بخشنامه ها و تبصره های کشور تسلط کاملی داشته باشد. همینطور لازم است تا بهترین وکیل مالیاتی به صورت مرتب در حال مطالعه باشد و اطلاعات به روزی از قوانین مالیاتی داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در مشهد بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

مطلب پیشنهادی: موسسه حقوقی در مشهد

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در مشهد را بشناسید! ⚖️

مسعود سلطانی

مسعود سلطانی وکیل مالیاتی در مشهد

آقای مسعود سلطانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد و وکیل متخصص در امور اقتصادی و مالیاتی هستند. دارای تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، شهرداری، اسناد رسمی و تجاری و … هستند.

آدرس دفتر: مشهد، احمدآباد، نبش رضا 33، پلاک 314، واحد 2

شماره تماس: 09155165004

سحر دشتی

سحر دشتی وکیل مالیاتی در مشهد

خانم سحر دشتی وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، دارای مدرک کارشناسی حقوق و دارای سابقه فعالیت حقوقی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت های گچ خراسان، سیمان جوین، کاشی فیروزه مشهد و موسسات حقوقی معتبر و اعلام وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، وصول مطالبات، کیفری، خانواده، ثبتی، داوری، اداره کار و … هستند.

آدرس دفتر: مشهد، شیروان

شماره تماس: 09150605155

صفرعلی دلاور فیض آبادی

صفرعلی دلاور فیض آبادی وکیل مالیاتی در مشهد

آقای صفرعلی دلاور فیض آبادی وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، بازنشسته نیروهای مسلح و وکیل متخصص در امور مالیاتی می باشند. حوزه تخصصی ایشان در امور ثبتی، اموال و مالکیت، قراردادها، کسب و کار، وصول مطالبات، خانواده، امور دادرسی، دعاوی اداری، مجازات ها و جرایم است.

آدرس دفتر: مشهد، شیروان، روبروی دادگستری، نرسیده به میدان، پلاک 810

شماره تماس: 09165715672

محمد جواد جلالی

محمد جواد جلالی وکیل مالیاتی در مشهد

آقای محمد جواد جلالی وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، دارای مدارک تحصیلی کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق عمومی و دکترای حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. بیش از 21 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … دارند.

آدرس دفتر: مشهد، میدان احمد آباد، خیابان کلاهدوز، نبش کلاهدوز 16، طبقه 4

شماره تماس: 09153131680

صالح کاوری

صالح کاوری وکیل مالیاتی در مشهد

آقای صالح کاوری وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، دارای تحصیلات کارشناسی حقوق قضایی، متخصص در پرونده های مرتبط با انواع دعاوی خانوادگی، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … می باشند.

آدرس دفتر: مشهد: بلوار فلسطین، خیابان سناباد، بین 60 و58 پلاک 802، طبقه اول

شماره تماس: 09153139600

چرا به وکیل مالیاتی نیاز داریم؟

برخی افراد برای جلوگیری از هزینه هایی که وکیل مالیاتی دریافت می کند، شخصا به امور مالیاتی رسیدگی می کنند اما متاسفانه به دلیل اینکه اطلاعات حقوقی کم و تجربه ای در این زمینه ندارند با شکست مواجه شده و دچار مشکلات مالیاتی و جریمه های بعد از آن می شوند و برای جبران مجبور اند هزینه های بیشتری را به وکیل مالیاتی بپردازند.

دلیل اصلی داشتن وکیل مالیاتی، جلوگیری از بروز خطا و خسارات های مالیاتی سنگین است. وکیل حقوقی در مشهد نجات دهنده شما از پرداخت مالیات های غیر ضروری است. حساسیت موضوع مالیات بسیار بالا است و قوانین و بخشنامه ها به قدری پیچیده اند که افراد عادی توانایی حل و بررسی آن را ندارند. لذا در چنین مواقعی وکیل مالیاتی متخصص با دانش و تجربه ای که از قوانین و پیگیری امور مالیاتی و پرونده های مرتبط با آنها دارد به موکل کمک می کند.

انواع خدمات وکیل مالیاتی در مشهد

مطلب پیشنهادی: مشاور حقوقی در مشهد

انواع خدمات وکیل مالیاتی در مشهد

وکیل و مشاور مالیاتی می تواند خدمات بسیار متنوعی را به شما ارائه کند، از مشاوره گرفته تا قبول وکالت در پرونده ها مالیاتی و جریمه های سنگین آنها که در دیوان عدالت اداری پیگیری می شود. در ادامه به صورت لیست شده به وظایف وکیل مالیاتی می پردازیم:

  • وکالت در پرونده های مالیاتی مختلف
  • مشاوره تخصصی در زمینه مالیات بر ارزش افزوده
  • مشاوره در زمینه مالیات شرکت، املاک، سرقفلی، اجازه، ارث و …
  • مشاوره تخصصی در زمینه نحوه اعمال انواع بخشودگی ها، پاداش ها، جرائم مالیاتی و عوارض
  • تنظیم اظهارنامه مالیاتی اعتراض به برگه تشخیص مالیات، تهیه انواع دفاعیه مالیاتی و …
  • حضور در هیات های حل اختلاف مالیاتی
  • شکایت در دیوان عدالت اداری درمورد آرای قطعی هیات های بدوی و تجدیدنظر حل اختلافات مالیاتی و شورای عالی مالیات و هیات سه نفره که توسط وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزیده می شوند.

کلام آخر

وکیل مالیاتی به تمامی مشکلاتی که در حوزه مالیات و جرائم سنگین آنها است رسیدگی می کند و با تسلطی که به قوانین دارد بهتر از خودِ فرد به موضوع رسیدگی می کند. می تواند از پرداخت مالیات های غیر ضروری جلوگیری کند و در صورت جریمه های مالیاتی بالا، به افراد کمک کند و با تهیه اظهارنامه های مالیاتی کمک می کند تا افراد مبلغ کمی بپردازند. مشهد به عنوان یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت کشور وکلای مالیاتی بسیاری دارد که در این مقاله به معرفی تعدادی از آنها پرداختیم. ممنون که تا انتهای مطلب بهترین وکیل مالیاتی در مشهد همراه ما بودید. لطفا نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا