وکیل

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در کرج ⚖️【سال1402】

هر شخص حقیقی یا حقوقی با توجه به فعالیت اقتصادی که دارد باید مالیات بپردازد. مالیات بخشی از سود حاصل از فعالیت اقتصادی است که دولت از مردم دریافت می کند. چنانچه افراد مالیات نپردازند، دولت می تواند اقداماتی همچون توقیف اموال، مسدود کردن حساب های بانکی و … را انجام دهد. وکیل متخصص مالیات شخصی است که در چنین مواقعی به شما کمک می کند تا مشکلات به وجود آمده را در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه حل کنید. در ادامه مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در کرج را معرفی کنیم در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مالیاتی در کرج کیست؟

بهترین وکیل مالیاتی در کرج کیست؟

بهترین وکیل کرج که متخصص در امور مالیاتی است در ابتدا باید به مجموعه ای که در آن مشغول است در جهت کاهش میزان مالیاتی که باید به دولت بپردازند کمک کند. در حقیقت وکیل مالیاتی به دلیل آگاهی و دانشی که در زمینه امور مالیاتی، قوانین، بندها و پرونده های مختلف دارد، راهی برای پرداخت مالیات کمتر به راحتی پیدا می کند.

از طرف دیگر بهترین وکیل مالیاتی در کرج فردی است که با تخصص و دانشی که دارد به موکل خود در جهت دفاع از تخلفات مالیاتی کمک کند و پرونده را به گونه ای حل کند که کمترین ضرر مالی به موکل برسد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم 10 تا از وکیل مالیاتی خوب در کرج را معرفی کنیم تا در صورت نیاز به وکیل متخصص، دسترسی راحت و سریعی داشته باشید.

مهران اهتمام

مهران اهتمام وکیل مالیاتی در کرج

جناب آقای اهتمام وکیل پایه یک دادگستری در کرج، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و وکیل متخصص در دعاوی مالی و مالیاتی هستند. قبل وکالت در دعاوی حقوقی (دعاوی مالی، سفته، چک، مطالبه خسارت و … )، دعاوی کیفری ( چک بلامحل کیفری، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر، تصرف عدوانی و … )، دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه اجرت المثل، نفقه فرزندان و … )، دعاوی ملکی ( حق سرقفلی و کسب و پیشه، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، منابع طبیعی، اراضی موات و … ) توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: کرج، سه راه گوهردشت، نبش بلال هفت، برج نور هشتم، طبقه 3، واحد 8

شماره تماس: 09103501470

مریم توانگر روستا

مریم توانگر روستا وکیل مالیاتی در کرج

سرکار خانم توانگر روستا وکیل پایه یک دادگستری در کرج، عضو کانون وکلا، تحصیل کرده مقطع کارشناسی ارشد و از وکلای متخصص در دعاوی مالی و مالیاتی هستند. بیش از 11 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف را دارند و با تجاربی که کسب نموده اند بهترین راه حل ها را به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

آدرس دفتر: کرج، گوهردشت، فلكه اول، خيابان سوم شرقي (شهيد اسفندياری) پلاك30، مركز خريد بهارستان، طبقه اول ، واحد 1

شماره تماس: 09123653563

محسن رادپور

محسن رادپور وکیل مالیاتی در کرج

جناب آقای رادپور وکیل پایه یک دادگستری در کرج و وکیل متخصص در دعاوی مالیاتی هستند. قبل وکالت در دعاوی حقوقی (دعاوی مالی، سفته، چک، مطالبه خسارت و … )، دعاوی کیفری ( چک بلامحل کیفری، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر، تصرف عدوانی و … )، دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه اجرت المثل، نفقه فرزندان و … )، دعاوی ملکی ( حق سرقفلی و کسب و پیشه، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، منابع طبیعی، اراضی موات و … ) توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: کرج، مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، جنب پل سوم خرداد، دفتر وکالت محسن رادپور

شماره تماس: 09123688093

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

خانم مهشید مهدوی پناه تحصیلکرده مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری کرج هستند. ایشان موفق به دریافت رتبه تک رقمی در آزمون وکالت و همچنین موفق به کسب رتبه تک رقمی آزمون اختبار شده اند. خانم مهدوی پناه بیش از 8 سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف را در رزومه خود دارند. وکالت در دعاوی مالی و مالیاتی، ارث و میراث، انحصار وراثت، دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تنظیم قرارداد، دعاوی شهرداری و … از تخصص ایشان است.

آدرس دفتر: کرج، گوهردشت، بلوار مزهری، 100 متر بعد از پل روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد 80

شماره تماس: 09121796014

میثم شفیعی

میثم شفیعی وکیل مالیاتی در کرج

جناب آقای شفیعی وکیل پایه یک دادگستری در کرج، وکیل متخصص در دعاوی مالیاتی، تحصیلکرده مقطع کارشناسی حقوق و دارای بیش از 6 سال سابقه وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری در کرج هستند. پذیرش پرونده های کیفری، قتل، آدم ربایی، تصادف، دیه، دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، امور مهاجرت و بین الملل، اقامت و … را انجام می دهند.

آدرس دفتر: کرج، کوی کارمندان شمالی، پل شهید بهشتی، بلوار آزادی (سه راه گوهردشت ) پلاک 17، طبقه 7، واحد 21

شماره تماس: 09129724226

انواع خدمات وکیل مالیاتی در کرج

  • مشاوره و وکالت مالیات بر املاک

ارائه مشاوره و وکالت وکیل مالیاتی کرج در املاک شامل مالیات بر اجاره املاک، نقل و انتقال، سرقفلی، ساخت و ساز و فروش می شود. منظور از سرقفلی مغازه و اماکن تجاری حقی است که به مستاجر ملک تجاری می رسد اگر در این رابطه نیاز به راهنمایی دارید، بهترین وکیل سرقفلی در تهران می تواند به شما کمک کند.

مالیاتی که بر دارایی تعلق می گیرد، شامل دارایی است که قبلا برای خود فرد بوده و یا به واسطه ارث به او رسیده می باشد. مالیات بر دارایی مالیاتی است که دارایی یا ثروت، پایه و منبع مالیاتی را تشکیل می دهند و بیشتر در جوامعی کاربرد دارد که در دارایی و ثروت افراد اختلاف چشمگیری وجود داشته باشد.

  • مشاوره و وکالت مالیات بر ارث

هرگاه فردی فوت کند، اموالی از او باقی می ماند که در ماده 17 قانون مالیات های مستقیم، مشمول مالیات خواهد شد. مالیات بر ارث مالیاتی است که از اموال و دارایی متوفی دریافت می شود. زمان انحصار وراثت و تقسیم ارث و میراث، دولت از این دارایی ها مالیات دریافت می کند. در این راستا می توانید راهنمایی های بیشتر را از بهترین وکیل ارث در کرج جویا شوید.

به گفته وکیل متخصص در کرج و طبق ماده 19 قانون مالیات های مستقیم، اموال مشمول مالیات بر ارث عبارت است از “کلیه ماترک متوفی واقع در ایران یا خارج از ایران اعم از منقول و غیر منقول و مطالبات قابل‌ وصول و حقوق مالی پس از کسر هزینه کفن و دفن در حدود عرف و عادت و واجبات مالی و عبادی در حدود قواعد شرعی و دیون محقق متوفی.”

انواع خدمات وکیل مالیاتی در کرج
  • مشاوره و وکالت مالیات بر ارزش افزوده

مالیات بر ارزش افزوده از شخصیت های حقیقی و حقوقی از مرحله تولید کالا تا توزیع آن دریافت می شود. این نوع مالیات در چند سال اخیر توسط دولت وضع شده است. تفاوت بین کالای عرضه شده و ارزش مادی آن کالا و خدمات خریداری شده در بازه زمانی مشخص، مالیات بر ارزش افزوده است که بهترین وکیل مالیاتی در کرج به آن مسلط است.

مشمولان مالیات بر ارزش افزوده باید در زمان مشخص شده مالیات خود را بپردازند وگرنه مشمول جریمه می شوند. مالیات بر ارزش افزوده حوزه های عرضه کالا و خدمات، صادرات و واردات را شامل می شود. از یک محصول در مراحل مختلف تولید، واردات و توزیع مالیات بر ارزش افزوده دریافت می شود.

  • مشاوره و وکالت مالیات بر مشاغل

مالیات مشاغل مشمول درآمد کسبه، پیشه وران، اصناف و بازاریان، تجار و بازرگانان و تمامی اشخاصی که از این مشاغل کسب درآمد می کنند. لذا این گروه ملزم به پرداخت مالیات بر مشاغل هستند. وکیل مالیاتی در کرج با اطلاعاتی که از قوانین مالیاتی در کشور دارد به شما کمک می کند تا در تمامی مراحل از دست مالیات های سنگین و بی حساب خلاص شوید.

هزینه وکیل مالیاتی در کرج چقدر است؟

هزینه وکیل مالیاتی در کرج چقدر است؟

باتوجه به کمیت، کیفیت و پیچیدگی های پرونده مالیاتی، هزینه وکیل مالیاتی در کرج نیز متفاوت است. برای اطلاع از این هزینه می توانید در جلسه مشاوره با وکیل از مبلغ دقیق آن مطلع شوید. به طور کلی هزینه بهترین وکیل مالیاتی در کرج در پرونده های مالیاتی ساده که پیچیدگی های خاصی ندارد کمتر حساب می شود.

زمانی که برای پرونده مالیاتی خود وکیل استخدام کنید، مطمئنا پس از به نتیجه رسیدن پرونده و زمانی که هزینه های پرداختی شما به طور چشمگیری کاهش یابد متوجه می شوید که حق الوکاله ای که به وکیل مالیاتی در کرج پرداخته اید بیهوده نبوده است.

کلام آخر

کمک گرفتن از وکیل مالیاتی در کرج یکی از راه های رسیدگی به امور مالیاتی شرکت ها و افراد مختلفی است که در کرج زندگی می کنند. داشتن وکیل متخصص مالیاتی و دریافت مشاوره از او موجب کاهش هزینه ها . خسارت های احتمالی در صورت عدم پرداخت مالیات می شود. لذا در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در کرج پرداختیم تا در صورت نیاز دسترسی سریعی به آنها داشته باشید. ممنون که تا انتهای این مطلب همراه ما بودید، لطفا نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی، یکی از نویسندگان مجله حقوقی برترین وکیل هستم. سعی می کنم با انتشار مطالب حقوقی مختلف و معرفی وکلای برتر ایران، انتخاب وکیل را برای تان راحت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا