وکیل

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران ⚖️【سال1402】

وکیل مالیاتی به وکیلی می گویند که تخصص کافی در رسیدگی به پرونده های مالیاتی و حسابداری را دارد. همینطور می تواند به امور مالی و مالیاتی شرکت ها و سازمان ها رسیدگی کند. روزانه در تهران به تعداد پرونده های مالیاتی افزوده می شود، همین موضوع موجب افزایش نیاز مردم به وکیل مالیاتی در تهران شده است. ما در ادامه تعدادی از بهترین وکیل مالیاتی در تهران را معرفی می کنیم. لطفا در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مالیاتی در تهران کیست؟

بهترین وکیل مالیاتی در تهران کیست؟

بهترین وکیل مالیاتی در تهران باید بر تمامی قوانین و مقررات مالیاتی مسلط باشد. همچنین نیاز است نظریات شورای عالی مالیاتی و آرای دیوان عدالت اداری را بداند و در زمینه پیگیری و حل دعاوی مالیاتی تجربه کافی به دست آورده باشد. وکیلی می تواند در پرونده مالیاتی ما پیروز شود که علاوه بر این ویژگی ها، در نوشتن لایحه مالیاتی مستند، شفاف و نظام مند توانا باشد و به جهت دفاع از پرونده های مالیاتی در دیوان عدالت اداری، دارای پروانه وکالت رسمی از کانون وکلای دادگستری باشد.

مطمئنا شما که در حال مطالعه این مقاله هستید، به دنبال بهترین وکیل تهران هستید که در دعاوی مالیاتی متخصص و خبره باشد. مشاغل بسیاری در تهران فعالیت می کنند، بیمارستان ها، شرکت های تجاری، سازندگان حرفه ای ساختمان ها، صاحبان واحدهای تولیدی و کارخانجات، وارد کنندگان کالا و صاحبان کارت های بازرگانی و … که بنا به دلایلی به وکیل متخصص در امور مالیاتی نیاز دارند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

ما در ادامه این مطلب 10 نفر از وکلای خبره امور مالیاتی در شهر تهران را معرفی می کنیم:

دکتر علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر وکیل مالیاتی تهران

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09120567300 09120567200 
آدرس دفتر:
 تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰

شرکت مالیاتی و مالی رایان محاسبان

شرکت حسابداری، مالیاتی و مالی رایان محاسبان

خدمات مالیاتی، حسابداری، مالی، تسهیلات، حسـابرسی، ثبتی و کارشناسی رسمی جهت شرکت ها و اشخاص، انجام کلیه امور در موسسه یا شرکت های طرف قرارداد، وکیل مالیاتی و وکالت مالیاتی جهت اشخاص و شرکت ها توسط رایان محاسبان انجام می شود.

شرکت رایان محاسبان دارای 4 عضو هیئت مدیره با تسلط و تخصص در حوزه وکیل مالیاتی، امور شرکت های بورسی، موضوعات و چیدمان سیستم مالی و خدمات حسابرسی میباشد که همگی در مجموعه های خصوصی و دولتی سابقه کاری بالایی داشته که در تصمیم گیریهای جزء و کل مجموعه ها پیشنهادات و راهکارهای سازنده ارائه نموده تا صرفه مجموعه ها لحاظ گردد.

ضمنا پرسنل ماهر و متخصص مالی و مالیاتی تمایل به کار در شرکت های خدمات حسابداری داشته تا از نظر ارتقا حقوقی و شغلی بروز باشند و ارتقا یابند و این شرکت با استفاده از این پرسنل ماهر و متخصص سعی مینماید رضایت کارفرما را جلب نماید.

خدمات مالیاتی:

 • وکیل مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی و کاهش جرایم مالیاتی
 • تنظیم لایحه دفاعیه مالیاتی و حضور در دادگاه و  تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر درآمد
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات اجاره ، اظهارنامه ارزش افزوده و  ارسال گزارش‌ های معاملات فصلی
 • ارائه مشاوره برای کاهش مالیات و استفاده از معافیت مالیاتی
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات حقوق و بررسی و رسیدگی به پرونده‌ های مالیاتی

خدمات مالی:

 • تهیه و تنظیم گزارشات خرید و فروش و گزارشات مدیریتی، بررسی و تحلیل به صورت تکنیکال
 • بررسی و مدیریت حساب‌ های تجاری کسب و کار و انجام بررسی‌ مورد نیاز برای توسعه فعالیت‌ شرکت
 • ارائه خدمات ارزیابی سهام و عرضه سهام در بورس
 • اجرای مهندسی مالی با دو هدف بزرگ شدن و افزایش سود شرکت

خدمات حسابداری:

 • تهیه و تنظیم اسناد حسابداری و ارائه گزارشات سود و زیان
 • ارائه گزارشات مانده مطالبات و بدهی ها به مدیریت شرکت
 • راه اندازی سیستم مالی و نظارت بر امور
 • تهیه ترازنامه و  تهیه گزارشات مالی معاملات و اجرای استاندارد واحد مالی

خدمات حسابرسی:

 • مشاوره حسابرسی و انجام و ارائه گزارشات حسابرسی داخلی
 • انجام و ارائه گزارشات حسابرسی عملیاتی و انجام حسابرسی برای افزایش سرمایه
 • انجام و ارائه گزارشات حسابرسی به مراجع مرتبط مانند بانک‌ ها و تهیه گزارشات فصلی
 • حسابرسی سیستم های حسابداری، مالی، صنعتی و مالیاتی و ارائه راهکار بهبود هریک به صورت مجزا

تلفن تماس: 0212235522502128426733
آدرس: سعادت آباد، خیابان سرو غربی خیابان صدف، نبش نظری پلاک 30

مهرداد دریاباری

جناب آقای مهرداد دریاباری

آقای دریاباری وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و همین طور متخصص در پرونده های مالیاتی هستند. آقای دریاباری به دعاوی بازرگانی بین المللی، وکالت در داوری تجاری بین المللی، تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی رسیدگی می کنند. ارائه خدمات حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور، بررسی دعاوی بانکی، بررسی پرونده های ملکی و … از جمله فعالیت های آقای دریاباری است.

همینطور آقای دریاباری خدمات مشاوره حقوقی و انجام وکالت در زمینه تجارت و امور شرکت های تجاری را انجام می دهند. آقای دریاباری به پرونده های مالیاتی اشخاص حقوقی، تراکنش های مشکوک بانکی و مالیات بر ارث رسیدگی و پیگیری های لازم را به عمل می آورند.

آدرس دفتر: تهران، جردن، قبادیان شرقی، پلاک 15، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 09123050196

رضا عبدالمحمد

جناب آقای رضا عبدالمحمد

آقای عبدالمحمد وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در پیگیری پرونده های امور مالیاتی هستند. مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، کارشناس ارشد تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی هستند. از جمله فعالیت های آقای عبدالمحمد، رسیدگی به حوزه تجارت داخلی و بین المللی و قراردادها است. همین طور ایشان داور حقوقی، پژوهشگر و خبرنگار، نویسنده و متخصص در پیگیری پرونده های خانواده، کیفری و امور مهاجرت هستند.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، هویزه، کوچه سهند، کوچه شهرتاش، به سمت شریعتی، پلاک 28، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09121574297

سروش سلامیان

آقای سروش سلامیان

آقای سلامیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران و کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. ایشان آمادگی کاملی در ارائه خدمات حقوقی به موکلین خود دارند. آقای سلامیان متخصص در دعاوی مالیاتی، بیمه و اختلافات بین کارگر و کارفرما، دعاوی کیفری، ملکی، خانوادگی، دعاوی بانک و بیمه و … هستند. سایر فعالیت های ایشان شامل مشاوره در تنظیم قراردادها، مشاوره و پیگیری پرونده ها، تقدیم اظهارنامه، تنظیم دادخواست، لایحه و دفاع، انجام وکالت در زمینه زمین خواری و امور ثبتی و … است.

آدرس دفتر: تهران، ظفر شرقی، پلاک 218، واحد یک جنوبی

شماره تماس: 02122227551

حمیدرضا کاکاوند

آقای حمیدرضا کاکاوند

آقای کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری و دارای سابقه ای بیش از 18 سال در حرفه وکالت هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. فعالیت هایی که ایشان انجام داده اند شامل وکالت امور بانک صادرات و دعاوی مربوط به امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری است. همین طور آقای کاکاوند در زمینه های حقوقی، خانوادگی، ثبت احوال، ثبت اسناد، بیمه های کارگر و کارفرما و … خدمات خود را به موکلین ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار فردوس شرق، بین خیابان احمدی و زمانی، جنب املاک ماندگار، پلاک 43، طبقه 4، واحد 7و8

شماره تماس: 02144041174

علی رفیعی

علی رفیعی وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، قبول وکالت و مشاوره در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده علایم تجاری و طرح صنعتی در شهر تهران می باشد. وی دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه تهران بوده و  مدرس و مولف کتب حقوقی می باشد. و با سابقه بالای کاری خود توانسته است در این زمینه بسیار توانا باشد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، بعد از مترو مفتح، خیابان علی اکبری، خیابان نقدی، پلاک 17، طبقه سوم

شماره تماس: 09124447724

دکتر علی خراسانی

جناب آقای دکتر علی خراسانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، مدرس دادخواست نویسی و لایحه نویسی، مدرس آئین دادرسی مدنی و تجاری می باشند. از تخصص های وی می توان به دعاوی کیفری، حقوقی، مالیاتی، و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان دولت، بین دیباجی و یارمحمدی، نبش کوچه طالقانی (حافظ)، ساختمان بانک اقتصاد نوین، پلاک ۱، طبقه ۲، واحد ۳

شماره تماس: 02122585550

محمد حسین عندلیبی

جناب آقای محمد حسین عندلیبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر تهران می باشند که وی عضو کانون وکلای مرکز می باشند. یکی از ویژگی های ایشان انجام وکالت تخصصی با برنامه ریزی دقیق و منظم، پیگیری مداوم پرونده های موکل خود به صورت تیمی و فردی است. جناب آقای محمد حسین عندلیبی انجام وکالت از قبیل حقوقی (تخلیه، الزام به انجام تعهد و …)، کیفری (کلاهبرداری، جعل، سرقت و …)، دعاوی مالی (چک، سفته، رسید، حواله) و … را عهده دار است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، روبروی خیابان قلندری، پلاک ۴۴۶ ساختمان بی تا، طبقه سوم. واحد ۳۰۴

شماره تماس: 09125082740

وظایف وکیل مالیاتی چیست؟

وکیل مالیاتی در شهر تهران، با شناخت قوانین، بخشنامه ها و آیین نامه های مالیاتی، به یک سازمان در پرداخت مالیات کمتر کمک می کند و موجب کاهش هزینه های ناشی از مالیات یک شرکت، به دو روش دادرسی مالیاتی و پشتیبانی مالیاتی می شود.

دادرسی مالیاتی: یکی از وظایف وکیل مالیاتی این است که پرونده های مالیاتی یک شرکت یا سازمان را در دست بگیرد و به حل مشکلات آن ها بپردازد. هر سال و در زمان مشخصی، صاحبان مشاغل فرم اظهارنامه مالیاتی را پر می کنند و به اداره مالیات ارسال می نمایند. گاهی اوقات پیش می آید که مامور ممیز مالیاتی مطابق بررسی های خود، مبلغ دیگری را به عنوان مالیات برای شرکت یا سازمان مورد نظر رد می کند.

در چنین شرایطی سازمان نیاز دارد از وکیلی متخصص در امور مالیاتی برای پیگیری کارها کمک بگیرد. وکلای متخصص در امور مالیاتی با توجه به دانش و تخصصی که در این زمینه و قوانین مربوط به مالیات کشور دارند، در هیئت حل اختلاف برای دفاع از اظهارنامه مالیاتی ارسال شده توسط شرکت مطبوع خود، اقدام به برگرداندن رای صادره از اداره مالیات می کنند و به این ترتیب به مجموعه کمک می کنند تا از پرداخت مالیات مضاعف معاف شود.

پشتیبانی مالیاتی: وظیفه دیگر وکیل مالیاتی در تهران و یا دیگر شهرها این است که راه های استفاده از معافیت های مالیاتی، نظارت بر قراردادهای منعقده، نحوه پرداختی ها و دریافتی های شرکت را بررسی نماید.

از دیگر وظایف وکیل مالیاتی مشاوره به مدیران مالی شرکت ها و سازمان ها است. این که مدیران را با قوانین مالیاتی و پیچیدگی های آن آشنا کند. همین طور یک وکیل مالیاتی خوب در تهران صورت های مالی شرکت ها را تنظیم می کند به طوری که شرکت ملزم به پرداخت مالیات حداقل شود.

10 ویژگی مهم وکیل مالیاتی در تهران

وکلا، شرکت ها و موسسات بسیاری در زمینه مالیات، مشاوره مالیاتی ارائه می هند. این مشاوره های مالیاتی مهم است که به چه شیوه هایی ارائه شود تا پرونده به نتیجه مطلوبی برسد، برای این که با وکیل مالیاتی متخصص آشنا شوید، 10 مورد از ویژگی های آن ها را توضیح می دهیم.

 • وکیل مالیاتی به قوانین و بخشنامه ها و همین طور آیین نامه های مالیاتی روز کشور مسلط است.
 • عملکرد بالایی برای حل اختلاف های مالیاتی و دفاع از شرکت ها در زمینه مالیات دارد.
 • راه حل های بهتری برای کاهش هزینه های شرکت یا سازمان ها ارائه می دهد.
 • با روند مالی، مالیاتی و هیات های حل اختلاف، آشنایی کاملی دارد.
 • حداقل دارای مدرک کارشناسی در رشته های مالی و اقتصاد است.
 • اخلاق حرفه ای و صداقت و سلامت کامل را در کار رعایت می کند.
 • از پرونده های مالیاتی مودی با کمترین هزینه مالیاتی دفاع می کند.
 • در کوتاه کردن مسیر پرونده های مالیاتی مسلط است.
 • توانایی برقرای ارتباط با ادارات امور مالیاتی دارد.
 • قدرت برقراری ارتباط بالایی با افراد دارد.
10 ویژگی مهم وکیل مالیاتی در تهران

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش همراه ما بودید. ما در مقاله بهترین وکیل مالیاتی در تهران به معرفی وکلای مالیاتی و افراد متبحر برای حل مشکلات مالی شرکت ها و سازمان ها پرداختیم. امیدوارم که مطالب برای تان مفید بوده باشد و بتوانید وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا در قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا