خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل اجرت المثل در تهران ⚖️【سال1403】

اجرت المثل ایام زوجیت، در واقع حقوقی است که قانونگذار برای زوجه تعیین نموده است. زن در زندگی مشترک وظایفی دارد و مکلف است از زوجه تمکین عام و خاص داشته باشد اما برخی کارها وظیفه شرعی و قانونی او نیست، هرچند در جامعه ما جا افتاده که زن باید به امور خانه و فرزندان رسیدگی کند، اما زوجه می تواند از شوهر خود دستمزد انجام این امور را مطالبه نماید. بهترین وکیل اجرت المثل در تهران فردی است که در این زمینه تخصص و سابقه دارد. در ادامه قصد معرفی وکلای خبره و حاذق را داریم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل اجرت المثل در تهران کیست؟

بهترین وکیل اجرت المثل در تهران کیست؟

اجرت المثل یکی از حقوق قانونی زن در زندگی مشترک است. اموری که زوجه در طول زندگی زناشویی انجام می دهد همچون آشپزی، نظافت، شستشو و اتوی لباس ها، تربیت و پرورش فرزندان و … همگی جزو کارهایی است که زوجه می تواند بابت انجام آنها از شوهر خود دستمزد بگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل خانواده در تهران  کلیک کنید!

اجرت المثل برای کارهایی است که در زندگی زناشویی انجام می شود و به امر شوهر می باشد، در واقع زوجه وظیفه ای جهت انجام آنها نداشته است. بنابراین می تواند اجرت المثل آنها را دریافت کند. بهتر است مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت به کمک یک وکیل متخصص و کارکشته پیگیری شود. بهترین وکیل اجرت المثل در تهران باتوجه به دانش و تجربه ای که در حل چنین پرونده هایی دارند بهترین نتیجه را برای پرونده های موکلین خود رقم می زنند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل اجرت المثل در تهران بپردازیم و تعدادی از آنها را به همراه شماره تماس و آدرس دفتر وکالت معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اجرت المثل در تهران سال 1403!

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل اجرت المثل تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی اجرت المثل ایام زندگی مشترک می باشد.

 همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج، طلاق به درخواست زوجه، مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، تمکین و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690


زهره رستگار

خانم زهره رستگار وکیل اجرت المثل در تهران

خانم زهره رستگار وکیل پایه یک دادگستری و دارای 23 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت می باشند. وکالت پرونده های متعدد حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و دعاوی علیه بانک ها را برعهده داشته اند که با فن بیان و آشنایی با قوانین و پشتکار فراوان در این زمینه و از همه مهمتر تجربه چندین ساله در حوزه وکالت، توانسته اند رضایت مراجعه کنندگان را جلب کنند.

برخی از سوابق و خدمات خانم زهره رستگار:

  • انجام امور گمرکی
  • وکالت در دیوان عالی کشور
  • وکیل سازمان های دولتی، خصوصی، شرکت های دارویی و بانک های متعدد
  • دارای گواهینامه Epc مهارت کافی در تنظیم انواع قراردادها از جمله قراردادهای مشارکتی و پیمانکاری
  • وکالت در دعاوی کیفری من جمله: خیانت در امانت، کلاهبرداری جرایم اقتصادی، مواد مخدر و مشروبات الکلی، جعل، سرقت، تحصیل مال نامشروع، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم پزشکی، شرب و خمر و …
  • وکالت در دعاوی حقوقی من جمله: چک، سفته، اجرت المثل، مطالبات بانکی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به سرقفلی، تنفیذ بیع، فسخ مبایعه نامه، کلیه دعاوی ملکی، دعاوی ورشکستگی، تخلیه و …
  • وکالت در دعاوی خانواده من جمله: انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و …

برای اعطای وکالت به زهره رستگار وکیل باسابقه تهران، با شماره های زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس: 09121722840
شماره تماس دفتر: 02144141581
آدرس دفتر: تهران، خیابان ناصر حجازی، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435، طبقه 3، واحد 2


فائزه آیت اللهی

فائزه آیت اللهی بهترین وکیل اجرت المثل در تهران

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران، همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، تقاطع کلاهدوز، بلوار کاوه شمال، پلاک ۱۷، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه اول، واحد ۳

شماره تماس: 09127411090

مهدیه صفایی

مهدیه صفایی

خانم صفایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران و یکی از وکلای مجرب در پرونده های مرتبط با طلاق و اجرت المثل هستند. در زمینه وکالت دعاوی مختلف از جمله دعاوی خانواده، حقوق مالکیت، حقوق ماکیت فکری، تنظیم لوایح دفاعی و … بیش از 9 سال سابقه وکالت دارند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری دارند و یکی از وکلای خبره در ثبت اختراع نیز می باشند.

آدرس دفتر: تهران، نارمک، خیابان گلستان، پایین تر از میدان هلال احمر، کوچه شهید عالم نجف آبادی، پلاک 6، واحد 1

شماره تماس: 09092301705

احمدرضا یعقوبی طاسکوه

آقای احمدرضا یعقوبی طاسکوه وکیل اجرت المثل در تهران

آقای یعقوبی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای خبره و حاذق در رسیدگی به امور مرتبط با اجرت المثل، دعاوی خانوادگی، طلاق و … هستند. رتبه 27 کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارند و تهیه و تنظیم اوراق قضایی از جمله لوایح، دادخواست، شکواییه، اظهارنامه، اقرارنامه، تعهدنامه، تفاهم نامه و … انواع قرارداد مدنی و تجاری، قرارداد اجاره، تنظیم بیع نامه، صلح نامه و … توسط آقای یعقوبی انجام می شود.

سایر تخصص های آقای یعقوبی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، وصول مطالبات چک و سفته و …، دعاوی ارث و میراث، انواع قراردادها و … است.

آدرس دفتر: تهران، فلکه لنج، به سمت ساحل، روبروی شیرینی تشریفات

شماره تماس: 09123619280

زهرا اشرفی قهی

خانم زهرا اشرفی قهی وکیل اجرت المثل در تهران

خانم اشرفی وکیل پایه یک دادگستری تهران و متخصص در امور مطالبه اجرت المثل هستند. بیش از 15 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف را در رزومه خود ثبت کرده اند. ایشان در زمینه کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، خانوادگی، ثبتی و ارائه خدمات حقوقی به مدیران کسب و کارها فعالیت می کنند. یکی از وکلای خبره در تهران هستند که با استفاده از تخصص های مختلفی که به دست آورده اند، پاسخگوی نیازهای موکلین در پرونده های خانواده، طلاق، اجرت المثل و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، قیطریه، کوچه کیارنگ، نبش خسروی جنوبی، پلاک 3، طبقه 4، واحد 14

شماره تماس: 09194816988

تقی لطفی

 آقای تقی لطفی وکیل اجرت المثل در تهران

آقای لطفی از وکلای پایه یک تهران در حوزه اجرت المثل و دعاوی خانواده هستند. عضو کانون وکلای مرکز تهران و دارای سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه وکالت دارند. فارغ التحصیل از دانشکده حقوق تهران و وکیل و مشاور نمایندگی شرکت loacker در ایران هستند.

سایر تخصص و حرفه آقای لطفی در دعاوی مرتبط با دیوان عدالت اداری، ثبت احوال، مالیات، ثبت اسناد، اداره کار، داوری، بیمه، بین الملل، قرارداد، انحصار وراثت، کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان میرداماد، خیابان نفت جنوبی (مصدق)، کوچه تابان شرقی، پلاک 10، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09123161461

مهتاب رادمان

خانم مهتاب رادمان وکیل اجرت المثل در تهران

خانم رادمان از وکلای خانم خبره در پرونده های مطالبه اجرت المثل از سوی زوجه هستند. انواع پرونده های خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی توسط خانم رادمان پذیرفته می شود. همینطور در تنظیم انواع قرارداد، شکواییه و دادخواست بسیار متبحر هستند. مشاوره تلفنی رایگان توسط ایشان ارائه می شود، همینطور در حل پرونده ها از استراتژی های خاص خود استفاده می کنند و حق الوکاله منصفانه ای از موکلین دریافت می نمایند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، طالقانی

شماره تماس: 09120887266


همه چیز در مورد اجرت المثل ایام زوجیت

مطابق تبصره ماده 336 قانون مدنی، چنانچه زوجه کارهایی را که شرعا به عهده وی نبوده را انجام دهد، عرفا برای آن کار اجرت المثل تعلق می گیرد. البته باید اثبات شود که کارها با دستور زوج و بدون چشم داشت بوده است. زوجه جهت مطالبه اجرت المثل ایام زناشویی باید در دادگاه خانواده دادخواست خود را مطرح نماید. همینطور زمانی که زوجین در حال طلاق باشند، دادگاه وظیفه دارد از حقوق طرفین دفاع نماید به همین دلیل تکلیف اجرت المثل ایام زوجیت زوجه را مشخص می نماید.

اجرت المثل مخصوص کارهایی است که قانونی و مشروع باشد. بنابراین زوجه با انجام هر کاری نمی تواند ادعای مطالبه دستمزد آن را نماید. همینطور باید اثبات شود که کارها برای رضای خدا بوده است یا خیر؟ بنابراین اگر زوج دلایلی بیاورد یا شواهدی داشته باشد که زوجه از ابتدا قصد دریافت اجرت المثل نداشته است، وی مستحق دریافت اجرت المثل ایام زناشویی نخواهد بود. همچنین تمامی زنان نمی توانند اجرت المثل دریافت کنند. اگر جدایی به دلیل عدم تمکین زوجه بوده باشد، اجرت المثلی به او تعلقی نمی گیرد. یک وکیل خوب بهتر می تواند در خصوص اجرت المثل و نکات آن راهنمایی کند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل طلاق در تهران

محاسبه اجرت المثل زمان طلاق و جدایی زوجین انجام می شود زیرا در رسیدگی هایی که دادگاه ها انجام داده اند، مشخص شده که محاسبه اجرت المثل در زمانی که زوجه در حال زندگی مشترک با زوج است درست نمی باشد زیرا ممکن است در زندگی و وضعیت مالی زوج تحولاتی ایجاد شود. محاسبه اجرت المثل باتوجه به سنوات زندگی زناشویی است و اگر زوجین در مبلغ آن به توافق نرسند. محاسبه اجرت المثل به دست کارشناس و با بررسی اموال غیرمنقول و منقول زوج انجام می شود.

وکیل اجرت المثل کارکشته در تهران

اجرت المثل و شروط ضمن عقد

در زمان عقد این امکان برای زوجین وجود دارد تا هر شرطی که خلاف مقتضای عقد نباشد را در عقدنامه قید کنند. تعیین اجرت المثل یکی از این شروط است. به عنوان مثال زوجه می تواند به جهت انجام کارهای خانه ماهانه مبلغ 1 میلیون را از مرد درخواست نماید، همینطور برعکس این اتفاق هم می تواند رخ بدهد، به این صورت که در عقدنامه شرط شود که زن حق مطالبه اجرت المثل را نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

اگر اجرت المثل در عقدنامه تعیین نگردد، مشکلی پیش نمی آید، زمان مطالبه زوجین می توانند به توافق برسند. زوج می تواند بخشی از خانه را به پاس 30 سال زندگی مشترک، به نام زوجه کند که در این صورت باید یک رسید کتبی از زوجه دریافت نماید تا بعدها دچار مشکل نشود. چنانچه زوجه به اجبار و تهدید برگه ای را امضا کند و در مقابل مبلغی ناچیز او را مجبور به امضا کند، این برگه هیچ ارزشی از لحاظ حقوقی نخواهد داشت.

اجرت المثل و شروط ضمن عقد

کلام آخر

اجرت المثل نیز همانند مهریه یکی از حقوق قانونی زن است که بعد از عقد و زندگی زناشویی به او تعلق می گیرد. مطالبه اجرت المثل معمولا در زمان جدایی زوجین اتفاق می افتد و از سوی زوجه درخواست می شود. بهترین وکیل اجرت المثل در تهران وکیلی است که با پیچ و خم این مسیر آشنا است و تلاش می کند با ارائه دفاعیه هایی حقوق موکل خود را زنده کند. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را با وکیل مورد نظرتان آشنا کنیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 8 =

دکمه بازگشت به بالا