کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران ⚖️【سال1403】

خیانت در امانت به معنی این است که در نگهداری از مال شخصی که آن را نزد ما به امانت گذاشته است کوتاهی کرده، یا بدون اجازه از آن استفاده کنیم، یا این که آن را معیوب کرده و کلا از بین ببریم. این کار علاوه بر این که از نظر حقوقی و قانونی جرم است، در اجتماع نیز جلوه خوبی ندارد و موجب بی اعتمادی افراد می شود. وکیل متخصص دعاوی کیفری با روش های اثبات این جرم و راه های دفاع از پرونده آگاه است و به موکل در جهت دفاع از حقوق خود کمک می کند. در ادامه مقاله بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران به معرفی وکلای خبره در این زمینه می پردازیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران کیست؟

بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران کیست؟

خیانت در امانت یکی از اعمال زشت و قبیح است و از دعاوی کیفری محسوب می شود که بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران دانش و آگاهی کاملی درخصوص نحوه رسیدگی به چنین پرونده هایی دارد. خیانت در امانت یکی از جرایمی است که برپایه سواستفاده از اعتماد دیگران اتفاق می افتد. در واقع زمانی که مالی از طرف مالک به فردی سپرده می شود و او همراه با سوء نیت، آن مال را استعمال، تصاحب، تلف، مفقود و یا این که آن را به مصرف معینی می رساند، مرتکب جرم خیانت در امانت شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل کیفری تهران  کلیک کنید!

خیانت در امانت ارکانی دارد که باید در دادگاه و دادسرا به آن رسیدگی شود. در غیر این صورت نمی توان از حقوق فرد قربانی دفاع نمود. بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران از وکلای خبره در امور کیفری است که در مقابل حق و حقوق موکل وظایفی دارد. وی با استفاده از تجارب، دانش و شناختی که در این زمینه دارد، از حقوق موکل خود دفاع می نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت می پردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره در این زمینه، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خیانت درامانت در تهران + آدرس و تلفن☎️️!

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل خیانت در امانت در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در دعوای خیانت در امانت می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


دکتر امیراله دادی

دکتر امیراله دادی وکیل خیانت در امانت در تهران

آقای دکتر امیراله دادی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو انجمن جرمشناسی، عضو کانون اهل قلم و متخصص در دعاوی کیفری، خیانت در امانت، کلاهبرداری، اختلاس و … هستند. مدرک دکترا در رشته حقوق جزا و جرم شناسی دارند و بیش از 15 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه وکالت انواع دعاوی حقوقی و کیفری کسب نموده اند. مولف چندین عنوان کتاب و چندین مقاله تخصصی در حوزه حقوقی و وکالت هستند و چندین کتاب در مرحله چاپ دارند.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، خیابان گلستان 4

شماره تماس: 09126759740

آذر عزیزی

آذر عزیزی وکیل  خیانت در امانت تهران

خانم آذر عزیزی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و دانش حقوقی مکفی در عرصه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری فعالیت دارد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد و همچنین در زمینه دعاوی علیه بانک، دعاوی ملکی، بحث مالکیت مشاعی و ارث پرونده های متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. خانم آذر عزیزی برای بهبود روند پرونده و علاوه بر جمع آوری ادله محکمه پسند برای رساندن حق به حق دار در جلسات دادگاه نهایت همکاری را در راستای قوانین وکالت با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

  • نماینده و مشاور آستان قدس رضوی منطقه ی شمیرانات از سال 1397
  • قبول وکالت دعاوی علیه شرکت‌های حقوقی
  • تنظیم قرارداد بین شرکت‌های بزرگ

شماره تماس: 09121389805 – 09121076513

شاهرخ صحرایی

 آقای شاهرخ صحرایی وکیل خیانت در امانت در تهران

آقای صحرایی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی کیفری هستند. سابقه ای بیش از 9 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند و به پیگیری انواع دعاوی کیفری، از جمله خیانت در امانت، کلاهبرداری، اختلاس، اتهامات سرقت، جرایم رایانه ای، معاملات داخلی و بین المللی، اسناد و … می پردازند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، مجتمع پدیده

شماره تماس: 09128390805

احسان سهرابی کاشانی

آقای احسان سهرابی کاشانی وکیل خیانت در امانت در تهران

آقای سهرابی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در تهران هستند. ایشان باتجربه ای که در سال های وکالت کسب نموده اند، راهکارهای تخصصی و منطبق بر قوانین را در امر وکالت به کار می برند تا به بهترین شکل ممکن از حقوق موکلین خود دفاع کنند. رسیدگی به پرونده های مرتبط با خیانت در امانت یکی از تخصص های ایشان می باشد.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، خیابان کلاهدوز (دولت)، قبل از چهارراه دیباجی، روبه روی خیابان محسنیان، پلاک 121، واحد 3

شماره تماس: 02122776877

عباس اسدی

جناب آقای عباس اسدی وکیل خیانت در امانت تهران

آقای اسدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مشاور حقوقی هستند. متخصص در امور پرونده های خیانت در امانت می باشند و آمادگی ارائه مشاوره حقوقی و پیگیری پرونده ها در زمینه های مختلف را دارند. زمینه کاری آقای اسدی در پذیرش پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی، چک، خانواده مهریه، انحصار وراثت و … است.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، پلاک 77، واحد 8

شماره تماس: 02177740376

مهدی حجتی

جناب آقای مهدی حجتی وکیل اداره کار در تهران

جناب آقای دکتر مهدی حجتی وکیل پایه یک دادگستری تهران متولد 1356، ایشان دارای تحصیلات کارشناسی رشته حقوق در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و مقطع دکتری حقوق جزا در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی است.

وی عضو اصلی هیات مدیره دوره سی‌ام، سابقه عضویت در کمیته حق دفاع کمیسیون حقوق بشرکانون وکلای مرکز، بازرس هیات مدیره و عضو رئیسه کانون وکلای دادگستری مرکز، سابقه دو دوره دبیری شورای تشکل های وکلای دادگستری تعدادی از سوابق کاری وی است. وی دارای پرونده‌های خاص بسیاری در زمینه دعاوی خانوادگی، کیفری و ملکی است که تخصص اصلی وی در زمینه پرونده‌های ملکی است.

آدرس دفتر:تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، بن بست شریفی، پلاک ١١، واحد ٣

شماره تماس: 09121469121


خیانت در امانت چیست و انواع آن کدام است؟

مطابق ماده 674 قانون تعزیرات مصوب سال 1375، خیانت در امانت عبارت است از استعمال، تصاحب، تلف یا مفقود نمودن توام با سوء نیت مالی که از طرف مالک یا متصرف قانونی به کسی سپرده شده و بنا بر استرداد یا به مصرف معین رسانیدن آن بوده است. عناصر مادی یا رفتاری بسیاری برای خیانت در امانت وجود دارد از جمله تصاحب، مفقود، تلف و یا استعمال که در ادامه به اختصار هر کدام را توضیح می دهیم:

استعمال: مورد استفاده قرار دادن و یا مصرف کردن مال امانی، مثالا اگر شخصی مقداری طلاق نزد کسی به امانت بگذارد و آن فرد بدون اجازه او اقدام به استفاده از آن نماید، در واقع عمل خیانت در امانت را مرتکب شده است.

اتلاف: تلف کردن به معنی این است که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم، مالی را که نزد فردی به امانت گذاشته شده است را به وسیله اهمال کاری و با سوء نیت از بین ببرد.

مفقود کردن: این کار همراه است با سوء نیت مرتکب در خارج کردن مال از دسترس مالک آن. به این ترتیب اهمال و یا سهل انگاری فرد امین در نگهداری از مال امانی فقط از نظر حقوقی پیگیری می شود و از لحاظ کیفری مسئولیتی ندارد.

تصاحب: تصاحب به این معنی است که فرد در مقابل مالی که به او به امانت سپرده شده است، برخورد مالکانه داشته باشد. این کار از لحاظ قانونی جرم است و به محض اینکه مالک مال خود را مطالبه کند و فرد امانتدار از استرداد مال خودداری نماید، جرم محقق می شود.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل تهران

خیانت در امانت چیست و انواع آن

چه مواردی جزء خیانت در امانت است؟

سواستفاده از ضعف نفس اشخاص: هرگاه شخصی به ضرر شخص دیگری که دچار ضعف نفس یا هوی و هوس است، نوشته یا سندی، اعم از تجاری یا غیر تجاری، از قبیل سفته، چک یا هرگونه نوشته ای که موجب التزام وی شود، تنظیم نماید، مرتکب جرم خیانت در امانت شده و علاوه بر جبران خسارت مالی، به حبس از شش ماه تا دو سال و از یک میلیون ریال تا ده میلیون ریال جزای نقدی محکوم می شود.

در این میان نکته ای وجود دارد، اگر فردی که مرتکب چنین جرمی شده، نسبت به شخصی که ضرر دیده، حق ولی بودن، وصی یا قیم بودن، داشته باشد، مجازات وی علاوه بر جبران خسارت مالی از سه تا هفت سال حبس خواهد بود.

سوء استفاده از مهر و امضا: مطابق ماده 673 قانون تعزیرات هر کس از سفید مهر و سفید امضا که به او سپرده شده است و یا به هر طریقی به دست آمده است، سوء استفاده نماید. در این شرایط تفاوتی نمی کند که سفید امضا یا مهر به مجرم سپرده شده است یا نه و صرفا خسارت مادی ملاک نیست، ممکن است سوء استفاده از مهر و سفید امضا به ضرر معنوی و هتک حیثیت وی منجر شود.

اختلاس: اختلاص صرفا مختص کارکنان دولتی است. چنانچه این افراد وجوهی را که برحسب وظیفه به آن ها سپرده شده است به نفع خود و یا دیگری برداشت کنند و تصاحب نمایند، اختلاس کرده اند.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران

کلام آخر

امانتداری یکی از صفات پسندیده ای است که به تمامی افراد توصیه شده است. حضرت علی(ع) می فرمایند: “برترین درجات ایمان یک انسان، امانت داری و امین بودن او است”. خیانت در امانت در قانون و شرع عملی بسیار ناپسند محسوب شده است و مجازات دارد. پیگیری و اثبات چنین پرونده ای به دانش و تجربه کافی در حوزه دعاوی کیفری نیاز دارد، بنابراین باید به وکیلی مراجعه کنیم که در حوزه پرونده های کیفری متخصص است. در مقاله بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران به معرفی وکلای خبره و کارکشته در این پرونده ها پرداختیم. امیدوارم که مفید بوده باشد. در صورتی که سوال و انتقادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا