کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران ⚖️【سال1403】

کلاهبرداری یک از جرایمی است که از گذشته وجود داشته، اما امروزه با اشکال متفاوتی شاهد آن هستیم. کلاهبرداری از مهم ترین جرایم مالی در پرونده های کیفری است و بخش بزرگی از پرونده های کیفری را ازآن خود می کند. پرونده کلاهبرداری از حساسیت بالایی برخوردار است و کمی غفلت در آن موجب ضرر مالی سنگین به مال باخته می شود. مشاوره و اعطای وکالت پرونده به وکیل خبره در این زمینه بسیار راهگشا است. ما در ادامه تلاش کردیم تا تعدادی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را معرفی کنیم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کیست؟

بردن اموالی که متعلق به دیگری است، با دوز و کلک و با استفاده از وسایل متقلبانه، کلاهبرداری است. مجرمین پیش از کلاهبرداری، اقدام به کارهایی می کنند که کار اشتباه آن ها درست به نظر برسد و مال باخته شک نکند. برای بررسی و پیگیری پرونده های کلاهبرداری در دادگاه ها نیاز به تخصص در قوانین کیفری داریم. مطمئنا ما به خوبی از این قوانین آگاهی نداریم، پس نیاز است با بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران جلسه ای برای مشاوره داشته باشیم.

باتوجه به اهمیت پرونده های کلاهبرداری و اموالی که مالباخته از دست داده است، ضروری است تا از وکیل متخصص در امور کلاهبردار کمک بگیریم. وکیل متخصص در امور کلاهبرداری، اطلاعات کاملی از قوانین و حقوق افراد در جرایم کیفری می داند. بدین ترتیب بهتر ما را در دفاع از اموال از دست داده، کمک می کند.

باتوجه به بروز کلاهبرداری های متعدد که در زمینه های مختلف اعم از ملکی، شرکتی، تجاری، ثبتی، اینترنتی و … رخ می دهد، تصمیم گرفتیم تا تعدادی از بهترین وکیل تهران در پرونده های کلاهبرداری را معرفی کنیم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای کلاهبرداری در تهران همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل کلاهبرداری در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در پرونده های کلاهبرداری می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

موسسه حقوقی دادمهر عدالت با هدف انجام تخصصی امور حقوقی، مشاوره و وکالت به صورت تیمی از وکلای مجرب و منحصر به موسسه از اواخر دهه هشتاد در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و شروع به فعالیت نموده است.

اعضای هیات مدیره این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری بوده و صرف نظر از سالها تخصص و تجربه در امر وکالت با تحصیلات عالی آکادمیک و تدریس در دانشگاههای معتبر کشور در هر زمینه به صورت تخصصی با برگزاری جلسات مشترک وکلا، بهترین خدمات حقوقی را در زمینه های مختلف به شما ارائه خواهند نمود.

همچنین این مجموعه با بهترین وکلای کلاهبرداری تهران در تعامل بوده و در واقع تجربه قدرتمندترین تیم تخصصی وکلا را در اختیار شما قرار می دهد. ضمنا موسسه دادمهر عدالت به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران کلیه امور حقوقی شما را از صفر تا صد بر عهده گرفته و گزارش جزییات روند کار پرونده را به طور مستمر در اختیار موکلین قرار می دهد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات موسسه حقوقی دادمهر عدالت، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن ثابت: 02177762314
تلفن همراه:
 09128899146 – 09128308497
آدرس موسسه: فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، نبش خیابان ملکی، پلاک ۶۱ واحد ۸


موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر از افرادی متبحر و باتجربه در زمینه‌های حقوقی، ملکی، ارث و کیفری تشکیل شده است. این افراد وکلای پایه یک دادگستری، دکترین حقوق و مشاورین و کارشناسان حرفه ای حقوق می‌باشند. در این موسسه ضمن انجام پرونده مراجعین و موکلین محترم توسط وکلای متخصص و حرفه ای، پیگیری پرونده توسط تیم های منظم و مجرب صورت میگیرد و یکی از ویژگی های مثبت موسسه ارائه گزارش مستمر به موکلین توسط واحد مستقل ارتباط با مراجعین (CRM) می باشد.

تمام اعضای مجموعه در تلاش هستند تا با رعایت مصلحت و غبطه موکل، روند پرونده با پیگیری منظم و مستمر و در چارچوب قانون به بهترین شکل انجام گردد. (با حقیقت گستر هوشمندانه پیروز شوید)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات موسسه حقیقت گستر، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن همراه: 09193756168 – 09193756169
تلفن ثابت: 02191300024 – 02191300023

آدرس موسسه: فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، پلاک ۵۳، واحد ۱۸


ید عادل هفت لنگ بختیاری

سید عادل هفت لنگ بختیاری بهترین وکیل کیفری در رباط کریم

آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در رباط کریم می باشند. ایشان موفق به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه تهران شده و بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اسناد تجاری، اداری و … دارند. از خدمات دیگری که توسط ایشان ارائه می گردد امکان اخذ وکالت از اتباع بیگانه در خصوص امور تابعیت و احوال شخصیه در ایران می باشد.

ایشان با بیش از 12 سال سابقه در امر حقوقی، کیفری، خانواده، داوری و وکالت امور احوال شخصیه اتباع همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه نمایند. تسلط به زبان فرانسه، انگلیسی و عربی موجب شده تا ایشان بدون نیاز به مترجم، به امور موکلین و اتباع رسیدگی کنند.

برخی از تخصص و خدمات آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری:

 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و تقسیم ترکه و …)
 • ملکی ( الزام به تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی و …)

شماره تماس: 09125869910
آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، ساختمانf4،طبقه پنجم، واحد146


فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در جرایم کیفری وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در در جرایم کلاهبرداری، رایانه ای و سایبری
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی، پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز، جرایم بانکی، جرایم بیمه، اخلال در نظام صادراتی کشور، جرایم گمرکی، جرایم بورسی، اخلال در نظام پولی و بانکی، اخلال در نظام تولیدی کشور، ربا و ربا خواری
 • وکالت در دعاوی کیفری ملکی
 • وکالت در دعاوی کیفری خانوادگی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر

برخی از پرونده های مهم:

وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..
وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر


لیلا قاسمی

لیلا قاسمی وکیل کلاهبرداری در تهران

سرکار خانم لیلا قاسمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و فارق التحصیل رشته حقوق از بهترین دانشگاه حقوق تهران می باشد. ایشان به طور تخصصی به پرونده های کلاهبرداری، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال منقول، ربا، جعل، تقلب و خیانت در امانت، با صداقت و دلسوزی و پشتکار بسیار کار میکند تا شما را به نتیجه مطلوب و دلخواهتان برساند.

آدرس دفتر: تهران، قیطریه، چیذر، ساختمان رز، طبقه 4، واحد 4

شماره تماس: 09122580630

آذر عزیزی

آذر عزیزی بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

خانم آذر عزیزی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و دانش حقوقی مکفی در عرصه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری فعالیت دارد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد و همچنین در زمینه دعاوی علیه بانک، دعاوی ملکی، بحث مالکیت مشاعی و ارث پرونده های متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. خانم آذر عزیزی برای بهبود روند پرونده و علاوه بر جمع آوری ادله محکمه پسند برای رساندن حق به حق دار در جلسات دادگاه نهایت همکاری را در راستای قوانین وکالت با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • نماینده و مشاور آستان قدس رضوی منطقه ی شمیرانات از سال 1397
 • قبول وکالت دعاوی علیه شرکت‌های حقوقی
 • تنظیم قرارداد بین شرکت‌های بزرگ

شماره تماس: 09121389805 – 09121076513
جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم آذر عزیزی، با شماره های بالا تماس بگیرید.


جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

آقای جواد شاهسوند اینانلو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی به شماره پروانه وکالت 31581 کانون وکلای دادگستری مرکز، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، دانش آموخته حقوق خصوصی دانشگاه علامه طباطبایی تهران و دارای سابقه حقوقی بالا در وکالت انواع دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و … می باشند.

برخی از تخصص آقای جواد شاهسوند اینانلو:

 • دعاوی ملکی
 • دعاوی خانواده: ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…
 • دعاوی کیفری مانند: کلاهبرداری، جعل، تخریب، توهین، قذف و …
 • چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …

شماره تماس: 09126984620
جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات آقای جواد شاهسوند اینانلو، با شماره بالا تماس بگیرید.


با بهترین وکیل جرایم اینترنتی در تهران بیشتر آشنا شوید.

کلاهبرداری چیست و چه جرایمی حکم کلاهبرداری دارند؟

کلاهبرداری یکی از مهم ترین جرایم مالی علیه اموال است. در کلاهبرداری مجرم با فریب کاری، و گول زدن دیگران شرایط را به گونه ای مهیا می کند که افراد با رضایت خود، اموال شان را به او می دهند. کلاهبرداری با سرقت کاملا متفاوت است، در کلاهبرداری با تقلب و اغفال اموال دیگران را از دستشان خارج می کنند.

کلاهبرداری فقط گفتن یک دروغ ساده نیست، بلکه در جرم کلاهبرداری حتما باید تقلبی در عملیات انجام شده به کار رفته باشد تا مالباخته را اغفال نماید. مالباختگان براساس فریبی که خورده اند، اموالشان را در اختیار کلاهبردار قرارداده اند. از این رو بررسی چنین پرونده هایی پیچیده است و به تخصص و تجربه نیاز دارد.

جرایمی که در حکم کلاهبرداری هستند در زیر لیست کرده ایم:

 • جعل عنوان نمایندگی بیمه
 • تقاضای ثبت ملک توسط امین
 • خودداری از استرداد حق طرف مقابل
 • فروختن ارز دولتی در بازار سیاه یا آزاد
 • کلاهبرداری در سایت های درج آگهی
 • فروش کالای تهیه شده با ارز دولتی به بهایی گران تر
 • به مصرف رساندن ارز دولتی به مصرفی غیر از خرید کالا
 • تقویم متقلبانه سهم الشرکه غیرنقدی به مبلغ بیش از قیمت واقعی
 • معرفی ملک به غیر به عنوان مال خود و انجام عملیات اجرایی نسبت به آن
 • خیانت یا تبانی متصرف برای ثبت ملک به نام دیگری و یا متصرف قلمداد کردن خود
 • تقاضای ثبت ملک توسط وارث با علم به انتقال ملک توسط مورث یا سلب مالکیت او
 • تقسیم منافع موهوم با نبودن صورت دارایی با استناد صورت دارایی بین شرکا به وسیله مدیران
 • تقسیم منافع موهوم با نبودن صورت دارایی یا به استناد صورت دارایی بین شرکا به وسیله مدیران
 • انتقال گیرنده مال غیر، مشروط به اینکه بر ملک غیر بودن در زمان معامله آگاه باشد در حکم کلاهبردار است.
 • کسی که طلب خود را به غیر مدیون انتقال دهد و بعد از انتقال آ« را از مدیون سابق خود دریافت کرده یا انتقال دهد.
 • تبانی اشخاص برای بردن اموال غیر، تبانی با یکی از اصحاب دعوا برای بردن اموال یا ضایع نمودن حق طرف مقابل یا ثالث
 • اظهارات خلاف واقع موسسین و مدیران شرکت های با مسئولیت محدود، تضامنی و نسبی در خصوص پرداخت تمام سهم الشرکه غیرنقدی در اوراق و اسناد لازم جهت ثبت شرکت

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جعل اسناد در تهران

معرفی 10 وکیل کلاهبرداری در تهران

چرا باید از وکیل کلاهبرداری کمک بگیریم؟

در پرونده های مربوط به کلاهبرداری و انواع مختلف آن، حتما نیاز داریم تا از وکیل متخصص در این امور کمک بگیریم. در دادگاه ها برای موفقیت نیاز به تخصص و اطلاعات حقوقی کامل داریم تا بهترین نتیجه ممکن رقم بخورد. دیگر افراد و دوستان که تخصصی در زمینه های کیفری ندارند، توانایی دفاع از ما در دادگاه را نخواهند داشت. به همین دلیل نیاز داریم تا با بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران آشنا شویم و وکالت را به ایشان بسپاریم.

از طرف دیگر اگر به عنوان شاکی پرونده در دادگاه حاضر شویم، ضروری است که توانایی صحبت و دفاع از خود را داشته باشیم. همینطور لازم داریم تمامی شواهد و مدارک را برای اثبات ادعای خود به دادگاه ارائه دهیم. در غیر این صورت بهتر است با بهترین وکیل تهران در امور کلاهبرداری در ارتباط باشیم. وکلای متخصص در امور کیفری، از فن بیان قوی برخوردارند. در صورتی که با مشکل فروش مال غیر مواجه شدید می توانید به بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران مراجعه نمایید.

باتوجه به مواردی که گفته شد، تخصص، اطلاعات و فن بیان قوی از مهم ترین نیازهای برای دفاع در دادگاه است. یکی دیگر از موارد مهم که موجب کمک گرفتن از وکیل کلاهبرداری در تهران می شود، ارائه شواهد به دادگاه است. وکلای متخصص به خوبی به پرونده های کلاهبرداری اشراف دارند و شواهد مورد نیاز برای اثبات ادعای خود را به دادگاه معرفی می کنند.

مطمئنا تمامی افراد قربانی در پرونده های کلاهبرداری، متحمل ضرر مالی سنگینی شده اند. برای جبران آن و رسیدن به حقوق قانونی باید وکالت پرونده را به وکیل کلاهبرداری بسپارند. تا وکیل با تجاربی که از پرونده های پیشین کلاهبرداری کسب نموده، بهترین نتیجه را برای شما رقم بزند. تمام این موارد موجب می شود کمک گرفتن و اعطای وکالت پرونده به بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران اهمیت یابد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران

چرا باید از وکیل کلاهبرداری کمک بگیریم؟

کلام آخر

همواره در برخی معاملات، خرید و فروش ها، انحصار وراثت، خرید خودرو، شراکت های کاری و بسیاری موارد دیگر احتمال کلاهبرداری وجود دارد. در صورتی که چنین اتفاقی رخ داد، باید با وکلای کلاهبرداری که تخصص و آگاهی کاملی نسبت به حل و پیگیری این پرونده ها دارند در ارتباط باشیم. ما برای راحتی شما تعدادی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را معرفی کردیم امیدوارم که مطالب برای تان مفید بوده باشد. لطفا نظرات و انتقادات تان را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا