کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران ⚖️【سال1402】

کلاهبرداری یک از جرایمی است که از گذشته وجود داشته، اما امروزه با اشکال متفاوتی شاهد آن هستیم. کلاهبرداری از مهم ترین جرایم مالی در پرونده های کیفری است و بخش بزرگی از پرونده های کیفری را ازآن خود می کند. پرونده کلاهبرداری از حساسیت بالایی برخوردار است و کمی غفلت در آن موجب ضرر مالی سنگین به مال باخته می شود. مشاوره و اعطای وکالت پرونده به وکیل خبره در این زمینه بسیار راهگشا است. ما در ادامه تلاش کردیم تا تعدادی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را معرفی کنیم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کیست؟

بردن اموالی که متعلق به دیگری است، با دوز و کلک و با استفاده از وسایل متقلبانه، کلاهبرداری است. مجرمین پیش از کلاهبرداری، اقدام به کارهایی می کنند که کار اشتباه آن ها درست به نظر برسد و مال باخته شک نکند. برای بررسی و پیگیری پرونده های کلاهبرداری در دادگاه ها نیاز به تخصص در قوانین کیفری داریم. مطمئنا ما به خوبی از این قوانین آگاهی نداریم، پس نیاز است با بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران جلسه ای برای مشاوره داشته باشیم.

باتوجه به اهمیت پرونده های کلاهبرداری و اموالی که مالباخته از دست داده است، ضروری است تا از وکیل متخصص در امور کلاهبردار کمک بگیریم. وکیل متخصص در امور کلاهبرداری، اطلاعات کاملی از قوانین و حقوق افراد در جرایم کیفری می داند. بدین ترتیب بهتر ما را در دفاع از اموال از دست داده، کمک می کند.

باتوجه به بروز کلاهبرداری های متعدد که در زمینه های مختلف اعم از ملکی، شرکتی، تجاری، ثبتی، اینترنتی و … رخ می دهد، تصمیم گرفتیم تا تعدادی از بهترین وکیل تهران در پرونده های کلاهبرداری را معرفی کنیم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم تا 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را معرفی کنیم، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

با بهترین وکیل جرایم اینترنتی در تهران بیشتر آشنا شوید.

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل کلاهبرداری در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در پرونده های کلاهبرداری می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت با هدف انجام تخصصی امور حقوقی، مشاوره و وکالت به صورت تیمی از وکلای مجرب و منحصر به موسسه از اواخر دهه هشتاد در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و شروع به فعالیت نموده است.

اعضای هیات مدیره این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری بوده و صرف نظر از سالها تخصص و تجربه در امر وکالت با تحصیلات عالی آکادمیک و تدریس در دانشگاههای معتبر کشور در هر زمینه به صورت تخصصی با برگزاری جلسات مشترک وکلا، بهترین خدمات حقوقی را در زمینه های مختلف به شما ارائه خواهند نمود.

همچنین این مجموعه با وکلای مشخص و محدود در تعامل بوده و در واقع تجربه قدرتمندترین تیم تخصصی وکلا را در اختیار شما قرار می دهد. ضمنا موسسه دادمهر عدالت به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران کلیه امور حقوقی شما را از صفر تا صد بر عهده گرفته و گزارش جزییات روند کار پرونده را به طور مستمر در اختیار موکلین قرار می دهد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات موسسه حقوقی دادمهر عدالت، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن ثابت: ۷۷۷۶۲۳۱۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۸۸۹۹۱۴۶ – ۰۹۱۲۸۳۰۸۴۹۷
آدرس موسسه: فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، نبش خیابان ملکی، پلاک ۶۱ واحد ۸

موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر از افرادی متبحر و باتجربه در زمینه‌های حقوقی، ملکی، ارث و کیفری تشکیل شده است. این افراد وکلای پایه یک دادگستری، دکترین حقوق و مشاورین و کارشناسان حرفه ای حقوق می‌باشند. در این موسسه ضمن انجام پرونده مراجعین و موکلین محترم توسط وکلای متخصص و حرفه ای، پیگیری پرونده توسط تیم های منظم و مجرب صورت میگیرد و یکی از ویژگی های مثبت موسسه ارائه گزارش مستمر به موکلین توسط واحد مستقل ارتباط با مراجعین (CRM) می باشد.

تمام اعضای مجموعه در تلاش هستند تا با رعایت مصلحت و غبطه موکل، روند پرونده با پیگیری منظم و مستمر و در چارچوب قانون به بهترین شکل انجام گردد. (با حقیقت گستر هوشمندانه پیروز شوید)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات موسسه حقیقت گستر، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن همراه: 09193756168 – 09193756169
تلفن ثابت: 02191300024 – 02191300023

آدرس موسسه: فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، پلاک ۵۳، واحد ۱۸

دکتر محمد روحی

دکتر محمد روحی بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

آقای دکتر محمد روحی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال تجربه، از موفق ترین و بهترین وکلای تهران هستند. ایشان علاوه بر تحصیل مقطع دکتری رشته حقوق، دارای تحصیلات مقطع فوق لیسانس رشته فلسفه و کلام نیز می باشند و از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی می باشند.

دکتر روحی که سابقه چندین سال اشتغال رسمی در سمت های مختلف و مسئولیت های محوله دادگستری تهران را در تجارب خود دارند علاوه بر تسلط علمی، به رویه عملی در محاکم نیز مسلط می باشند. افتخار دارند با بهره مندی از تجارب ارزشمند تیم حقوقی خود شامل حقوقدانان و وکلای برجسته و قضات بازنشسته کسب نتیجه موفق در بسیاری از پرونده های خاص و موضوعات پیچیده در خدمت هموطنان عزیز باشند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده شامل طلاق،حضانت،مهریه،
 • وكالت تخصصی در دعاوی ديوان عالی کشور
 • وكالت تخصصی در دعاوی ديوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی شهرداری، كميسيون های ماده 100 و …
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت.

برای دریافت وقت مشاوره حضوری و اعطای وکالت به دکتر محمد روحی، یکی از بهترین وکلای تهران میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تلفن دفتر: 02188519686
شماره تلفن همراه: 09125484535
آدرس دفتر وکالت دکتر محمد روحی:
 شهید بهشتی،صابونچی(مهناز)، پلاک ۲۶، طبقه ۲، واحد ۲۴

گودرز افتخاری جهرمی

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن godarz-jahromi-.jpg است

جناب آقای گودرز افتخاری جهرمی وکیل پایه یک دادگستری استاد حقوقی و رئیس دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، سر پرست دفتر خدمات حقوقی بین المللی نهاد ریاست جمهوری، عضو هیات مدیره کانون وکلا و نماینده مدیران مسئول مطبوعات در هیئت نظارت بر مطبوعات، آقای جهرمی از اوایل انقلاب اسلامی دارای مسولیت‌های مختلفی بوده و به همین دلیل در روزنامه گل آقا به ایشان لقب ابوالمشاغل داده شد.

سوابق کاری:

 • استاد دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی
 • رئیس دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۹۰
 • عضو شورای نگهبان
 • نماینده مدیران مسؤول مطبوعات در هیئت نظارت بر مطبوعات در ۵ دوره ۲ ساله تا سال
 • سرپرست دفتر خدمات حقوقی بین‌المللی نهاد ریاست جمهوری
 • عضو انجمن حقوق اجزا
 • عضو هیئت تحریریه فصلنامه علمی تخصصی دانشنامهٔ حقوقی

دکتر محسن محبی

جناب آقای دکتر محسن محبی

آقای دکتر محبی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری، داور و حقوقدان ایرانی می باشند. مدتی در رشته اقتصاد تحصیل نمودند و پس از آن تحصیل در رشته حقوق را در دانشگاه تهران آغاز کردند. بعد از فارغ التحصیلی در رشته حقوق قضایی در بانک ملی ایران استخدام شدند و کار خود را آغاز نمودند.

دکترای رشته حقوق بین الملل از دانشگاه لوآن بلژیک دارند. یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات هستند. همینطور آقای دکتر محبی مدیر گروه حقوق عمومی و بین الملل دانشکده حقوق، الهیات و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات می باشند.

برخی از سوابق و موفقیت های آقای محبی را در زیر لیست کرده ایم:

 • عضو پیوسته انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد
 • عضو گروه داوران بین امللی مرکز منطقه ای داوری تهران
 • جزو گروه 4 نفره داوران ایرانی در دیوان دائمی داوری در لاهه
 • عضو هیئت امنا مرکز مطالعات و همکاریی های علمی بین امللی ایران
 • داور ایرانی عضو دیوان بین المللی داوری اتاق بازرگانی بین المللی در پاریس
 • عضو افتخاری دیوان بین المللی داوری اتاق بازرگانی بین المللی در پاریس

آدرس دفتر: تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان ملک الشعرای بهار، پلاک 12، ساختمان تارا، طبقه 7

شماره تماس: 02188863098

دکتر سیدرضا میراحمدی

جناب آقای دکتر سیدرضا میراحمدی

آقای دکتر میراحمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای صاحب نظر در حوزه وکالت علی الخصوص در کشور عمان هستند. سال های متعددی است که به شغل وکالت مشغول اند و تجارب بسیرای در زمینه های متعدد کسب نموده اند. آقای دکتر در زمینه پرونده های مربوط به کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل و … پذیرش پرونده دارند.

دارای مدرک دکترای حقوق بین الملل هستند و سال ها مشغول به حرفه وکالت بوده اند. تدریس پژوهش در گرایش هی تخصصی خویش و نیز آشنایی با زبان عربی بستر ساز تعامل و حضور ایشان در کشورهای حوزه خلیج فارس و عمان گردید. همینطور آقای دکتر میر احمدی به قوانین کشور عمان اشراف کامل دارند.

آدرس دفتر: تهران، بزرگراه شهید باقری، خیابان 196 غربی، پلاک 148، ساختمان بارانا، طبقه دوم، واحد 21

شماره تماس: 02176700071

علی فرجی

جناب آقای علی فرجی

آقای فرجی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. متخصص در حل پرونده های کیفری به خوصوص کلاهبرداری هستند. کلاهبرداری یک از جرایمی است که به صورت فریبکارانه انجام می شود و فرد قربانی متحمل آسیب های مالی و گاهی روانی بالایی می شود. آقای فرجی از وکلای خبره در انجام این پرونده ها می باشند. تمامی جرایم کلاهبرداری اعم از کلاهبرداری در فضای سایبری و اینترنتی یا فضای عادی و سنتی توسط ایشان پذیرفته می شود.

سایر تجارب ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، معامله به قصد فرار از ادای دین و … است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد، بلوار جنت آباد شمالی، نرسیده به بلوار انصار المهدی، پلاک 321، طبقه اول، واحد 1، زنگ 1

شماره تماس: 0919227746

علی یار رحیمی

جناب آقای علی یار رحیمی

آقای یار رحیمی وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و بیش از 20 سال سابقه وکالت می باشند. متخصص در دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل اسناد و … هستند.

برخی از سوابق آقای یار رحیمی را در زیر لیست کرده ایم:

 • پرونده صدرا خودرو
 • وکیل بانک صادرات ایران
 • پرونده کلاهبرداری شرکت صدرا
 • سابقه وکیل شرکت بازرگانی دولتی ایران
 • سابقه وکالت در پرونده کلاهبرداری شرکت طه خودرو
 • پرونده کلاهبرداری شرکت تعاونی کارکنان شرکت برق امید
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت سرمایه گذاری راهبردی نوین بستر
 • پرونده کلاهبرداری شرکت تعاونی کارکنان شهرداری منطقه 5 تهران
 • پروند قتل عمد در دادگاه کیفری متعدد از قبیل سایر جرائم در دادگاه کیفری یک استان اصفهان و سایر استان ها
 • و …

آدرس دفتر: تهران، ستارخان، بین پل یادگار امام و خسرو جنوبی، جنب الماس غرب، پلاک 914، طبقه 1

شماره تماس: 09123939268

سعید ستوده پارسا

جناب آقای سعید ستوده پارسا

آقای پارسا وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای مرکز هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. همینطور ایشان متخصص در پرونده های کیفری، جرایم رایانه ای، مواد مخدر، کلاهبرداری و … هستند. دیگر تخصص آقای ستوده پارسا، در زمینه ارز دیجیتال است.

برخی از پرونده های مهم آقای ستوده پارسا:

 • وکیل تعدادی از متهمان پرونده الکس در مورد قاچاق دختران به مالزی و دبی
 • وکیل پرونده معروف سرقت کیف پول ارز دیجیتال در شهر تهران
 • وکیل پرونده سرقت مسلحانه با 69 شاکی در شهر تهران
 • وکیل پرونده ارسال تصاویر مستهجن معروف در تهران
 • وکیل سرقت مسلحانه در خیابان صادقیه
 • وکیل پرونده سرقت در کارخانه رب تهران
 • وکیل پرونده رمز ارز با 145 نفر شاکی
 • وکیل پرونده قتل در آسانسور
 • و …

آدرس دفتر: تهران، شهرک انقلاب، خیابان هاشمی نژاد، کوچه هفتم، پلاک 606

شماره تماس: 09123763528

کلاهبرداری چیست و چه جرایمی حکم کلاهبرداری دارند؟

کلاهبرداری یکی از مهم ترین جرایم مالی علیه اموال است. در کلاهبرداری مجرم با فریب کاری، و گول زدن دیگران شرایط را به گونه ای مهیا می کند که افراد با رضایت خود، اموال شان را به او می دهند. کلاهبرداری با سرقت کاملا متفاوت است، در کلاهبرداری با تقلب و اغفال اموال دیگران را از دستشان خارج می کنند.

کلاهبرداری فقط گفتن یک دروغ ساده نیست، بلکه در جرم کلاهبرداری حتما باید تقلبی در عملیات انجام شده به کار رفته باشد تا مالباخته را اغفال نماید. مالباختگان براساس فریبی که خورده اند، اموالشان را در اختیار کلاهبردار قرارداده اند. از این رو بررسی چنین پرونده هایی پیچیده است و به تخصص و تجربه نیاز دارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جعل اسناد در تهران

جرایمی که در حکم کلاهبرداری هستند در زیر لیست کرده ایم:

 • جعل عنوان نمایندگی بیمه
 • تقاضای ثبت ملک توسط امین
 • خودداری از استرداد حق طرف مقابل
 • فروختن ارز دولتی در بازار سیاه یا آزاد
 • کلاهبرداری در سایت های درج آگهی
 • فروش کالای تهیه شده با ارز دولتی به بهایی گران تر
 • به مصرف رساندن ارز دولتی به مصرفی غیر از خرید کالا
 • تقویم متقلبانه سهم الشرکه غیرنقدی به مبلغ بیش از قیمت واقعی
 • معرفی ملک به غیر به عنوان مال خود و انجام عملیات اجرایی نسبت به آن
 • خیانت یا تبانی متصرف برای ثبت ملک به نام دیگری و یا متصرف قلمداد کردن خود
 • تقاضای ثبت ملک توسط وارث با علم به انتقال ملک توسط مورث یا سلب مالکیت او
 • تقسیم منافع موهوم با نبودن صورت دارایی با استناد صورت دارایی بین شرکا به وسیله مدیران
 • تقسیم منافع موهوم با نبودن صورت دارایی یا به استناد صورت دارایی بین شرکا به وسیله مدیران
 • انتقال گیرنده مال غیر، مشروط به اینکه بر ملک غیر بودن در زمان معامله آگاه باشد در حکم کلاهبردار است.
 • کسی که طلب خود را به غیر مدیون انتقال دهد و بعد از انتقال آ« را از مدیون سابق خود دریافت کرده یا انتقال دهد.
 • تبانی اشخاص برای بردن اموال غیر، تبانی با یکی از اصحاب دعوا برای بردن اموال یا ضایع نمودن حق طرف مقابل یا ثالث
 • اظهارات خلاف واقع موسسین و مدیران شرکت های با مسئولیت محدود، تضامنی و نسبی در خصوص پرداخت تمام سهم الشرکه غیرنقدی در اوراق و اسناد لازم جهت ثبت شرکت
معرفی 10 وکیل کلاهبرداری در تهران

چرا باید از وکیل کلاهبرداری کمک بگیریم؟

در پرونده های مربوط به کلاهبرداری و انواع مختلف آن، حتما نیاز داریم تا از وکیل متخصص در این امور کمک بگیریم. در دادگاه ها برای موفقیت نیاز به تخصص و اطلاعات حقوقی کامل داریم تا بهترین نتیجه ممکن رقم بخورد. دیگر افراد و دوستان که تخصصی در زمینه های کیفری ندارند، توانایی دفاع از ما در دادگاه را نخواهند داشت. به همین دلیل نیاز داریم تا با بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران آشنا شویم و وکالت را به ایشان بسپاریم.

از طرف دیگر اگر به عنوان شاکی پرونده در دادگاه حاضر شویم، ضروری است که توانایی صحبت و دفاع از خود را داشته باشیم. همینطور لازم داریم تمامی شواهد و مدارک را برای اثبات ادعای خود به دادگاه ارائه دهیم. در غیر این صورت بهتر است با بهترین وکیل تهران در امور کلاهبرداری در ارتباط باشیم. وکلای متخصص در امور کیفری، از فن بیان قوی برخوردارند. در صورتی که با مشکل فروش مال غیر مواجه شدید می توانید به بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران مراجعه نمایید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران

باتوجه به مواردی که گفته شد، تخصص، اطلاعات و فن بیان قوی از مهم ترین نیازهای برای دفاع در دادگاه است. یکی دیگر از موارد مهم که موجب کمک گرفتن از وکیل کلاهبرداری در تهران می شود، ارائه شواهد به دادگاه است. وکلای متخصص به خوبی به پرونده های کلاهبرداری اشراف دارند و شواهد مورد نیاز برای اثبات ادعای خود را به دادگاه معرفی می کنند.

مطمئنا تمامی افراد قربانی در پرونده های کلاهبرداری، متحمل ضرر مالی سنگینی شده اند. برای جبران آن و رسیدن به حقوق قانونی باید وکالت پرونده را به وکیل کلاهبرداری بسپارند. تا وکیل با تجاربی که از پرونده های پیشین کلاهبرداری کسب نموده، بهترین نتیجه را برای شما رقم بزند. تمام این موارد موجب می شود کمک گرفتن و اعطای وکالت پرونده به بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران اهمیت یابد.

چرا باید از وکیل کلاهبرداری کمک بگیریم؟

کلام آخر

همواره در برخی معاملات، خرید و فروش ها، انحصار وراثت، خرید خودرو، شراکت های کاری و بسیاری موارد دیگر احتمال کلاهبرداری وجود دارد. در صورتی که چنین اتفاقی رخ داد، باید با وکلای کلاهبرداری که تخصص و آگاهی کاملی نسبت به حل و پیگیری این پرونده ها دارند در ارتباط باشیم. ما برای راحتی شما تعدادی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را معرفی کردیم امیدوارم که مطالب برای تان مفید بوده باشد. لطفا نظرات و انتقادات تان را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =

دکمه بازگشت به بالا