کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل جعل اسناد در تهران ⚖️【سال1403】❤️

جعل سند عبارت است از هرگونه تغییر یا دگرگونی در سند و نوشته که آن را به دروغ خلاف واقعیت نشان دهد. بهترین وکیل جعل اسناد در تهران فردی است که به خوبی به این پرونده ها اشراف دارد و می تواند آنها را پیگیری نماید. تهران یکی از شهرهای بزرگی است که میزان پرونده های مربوط به جعل در آن بالا است. همین موضوع سبب شد تا به موضوع جعل اسناد بپردازیم و تعدادی از وکلای خبره و حاذق در این زمینه را معرفی کنیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل جعل اسناد در تهران کیست؟

بهترین وکیل جعل اسناد در تهران کیست؟

بهترین وکیل جعل اسناد در تهران به وکیل پایه یک دادگستری می گویند که نسبت به قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی مدنی آگاهی کامل دارد. همچنین در حوزه بحث جعل، ادعا و بی‌ اعتبار کردن سند جعلی، تخصص و دانش ویژه‌ ای دارد. وکیل جعل اسناد در شهر تهران باید تخصص هایی در زمینه روش‌ های اثبات سند مجعول، شیوه‌ های مجعول کردن اسناد و تشخیص اسناد مجعول از دیگر اسناد داشته باشد.

برای مشاوره آسان از بهترین وکیل کیفری تهران  کلیک کنید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

باتوجه به این موضوع که پیگیری پرونده‌ های مربوط به جعل سند حساس است و عدم آگاهی از قوانین می تواند منجر به خسارت های سنگینی شود. توصیه می شود تمامی پرونده های مربوط به اثبات جعل سند به دست وکیل متخصص پیگیری شود. در ادامه همراه ما باشید، قصد معرفی 10 تا از وکیل جعل اسناد خوب در تهران به همراه آدرس و شماره تماس را داریم.

لیست 10 تا از بهترین وکیل جعل اسناد در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

اعظم شفائی

اعظم شفایی وکیل جعل سند در تهران

خانم شفائی از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در امور جعل اسناد در تهران هستند. دارای مدرک کارشناسی حقوق ارشد مدیریت مالی و اقتصادی، محقق و مدیر دفتر موسسه حقوقی در شهر تهران می باشند. در حرفه وکالت و پذیرش انواع دعاوی، سابقه ای بیش از 25 سال دارند و با گردآوری جمعی از بهترین وکلا در دفتر حقوقی خود، بهترین خدمات را به موکلین در مینه های مختلف اعم از تنظیم قراردادها ارائه می دهند.

دیگر تخصص و فعالیت ایشان در پیگیری پرونده های مربوط به دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، دعاوی شرکت های تجاری، چک و سفته و موجر و مستاجر است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، خیابان اصلی سعادت آباد، خیابان 32، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 02122924799

منا محمدی سام

منا محمدی سام وکیل جعل سند در تهران

خانم محمدی سام یکی از برترین وکلای جعل سند در تهران هستند. دارای سابقه ای بیش از 12 سال در حرفه وکالت و حل پرونده های مربوط به جعل اسناد هستند. سایر فعالیت ها و خدماتی که در زمینه وکالت ارائه می دهند شامل مشاوره و وکالت در امور ملکی، قراردادهای تجاری، وصول مطالبات، دعاوی خانوادگی، طلاق توافقی، دعاوی مربوط به ارث، تصادفات و دعاوی مربوط به بیمه است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه توانیر، قبل از پل همت، نبش کوچه شفق، ساختمان 2361، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس: 02188676910

لیلا فرنیان فر

لیلا فرنیان فر وکیل جعل سند تهران

خانم فرنیان فر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. متخصص در پرونده های مربوط به جعل سند، جعل مهر و … می باشند. دارای گواهی نامه نکات کاربردی داوری هستند و وکیل شرکت داروگر، وکیل شرکت تولی پرس، وکیل بانک مهر اقتصاد، وکیل شرکت روغن نباتی جهان، وکیل شرکت کیوان، وکیل شرکت توسعه و کشت ذرت از جمله مهم ترین سوابق خانم فرنیان فر است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد شمالی، بعد از چهار راه انصار المهدی، بین بهارستان بیست و بیست و دوم پلاک 9 پلاک 6

شماره تماس: 02144862947

علی محسن زاده

علی محسن زاده وکیل جعل سند در تهران

آقای محسن زاده وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای حاذق در پرونده های مربوط به جعل سند هستند. بیش از 10 سال تجربه موفق در انواع پرونده های قضایی دارند و عضو کانون وکلا می باشند. مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی و فارغ التحصیل از دانشگاه leiden هلند هستند. پذیرش وکالت و مشاوره در حوزه امور بین الملل در کشور های امارت و ترکیه را انجام می دهند. همچنین آقای محسن زاده موفق شده اند دوره های تخصصی وکالت را در بلژیک، هلند و فرانسه بگذراندند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان 22 بهمن، مجتمع سپهر، واحد 103، طبقه اول

شماره تماس: 09122571986

جمیله ستایش نهاد

جمیله ستایش نهاد وکیل جعل سند در تهران

سرکار خانم جمیله ستایش نهاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای مرکز می باشند. وی بیش از 20 سال سابقه وکالت در زمینه هایی همچون پذیرش وکالت ومشاوره حقوقی در کلیه دعاوی از قبیل: دعاوی راجع به اموال غیر منقول (خلع ید، تخلیه، تصرف عدوانی، اسناد مالکیت معارض، قرارداد مشارکت، الزام به انجام تعهدات، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال، سرقفلی، دستور فروش، افراز، تقسیم مال مشاع، اراضی موات، و…)، دعاوی راجع به اسنادتجاری (چک ،سفته )، دعاوی راجع به ارث ووصیت (انحصار وراثت، تقسیم ترکه، مهر وموم ترکه، فروش وتقسیم اموال وراثتی و…) و کلیه دعاوی ایرانیان خارج از کشور را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان پاسداران، دشتستان پنجم پ۲۸ ط۳واحد ۱۲

شماره تماس: 09122348603


انواع دعاوی جعل اسناد در تهران

مطابق مقررات کیفری و حقوقی، جعل اسناد جرم تلقی می شود و افرادی که ادعای وقوع این جرم را دارند می توانند تحت شرایطی خواستار پیگرد قانونی و کیفری جاعل از دادگاه شوند. جاعل یا کسی که جعل سند به او نسبت داده شده است پس از طرح دعوی مبنی بر جرم جعل، می تواند اسناد و مدارکی را برای اثبات صحت آن ارائه دهد و در صورت محرز شدن جرم جعل برای دادگاه کیفری، بخشی از سند و یا کل سند اعتبار خود را از دست خواهد داد.

چنانچه دادگاه کیفری حکم کند که اسناد جعلی هستند دادگاه حقوقی نیز وظیفه دارد تا از این حکم پیروی کرده و رای صادره خود را مطابق جعلی بودن سند ابلاغ نماید. همینطور شخص مجرم به مجازات های کیفری محکوم خواهد شد. که در ادامه توضیح می دهیم.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

در برخی مواقع افراد تمایل ندارند که ادعای جعلیت اسناد را به دادگاه کیفری ارجاع دهند و این موضوع را به دادگاه حقوقی ارائه می کنند تا اعلام جعلیت اسناد شود. پس از اثبات جعلی بودن سند، حکم جعل سند از دادگاه حقوقی گرفته می شود تا پیگیری های لازم انجام گردد و سند جعلی ابطال شود تا شخص ذی نفع نگرانی بابت وجود سند جعلی نداشته باشد.

علت اصلی ارجاع به دادگاه های حقوقی در این نوع از دعوا همین مسئله است که با اثبات جعل حکم جعلیت را از دادگاه گرفته و درخواست ابطال کل سند و با جزئی از سند که مورد جعل قرار گرفته را بدهد. زیرا وجود سندی جعلی منافع فرد را به خطر خواهد انداخت. مجازات حقوقی شخص مجرم با مجازات کیفری متفاوت است. ادعای سند جعلی تبعی، نوعی از طرح دعواست. زمانی که شخص برای دفاع از سند خود ادعای صحت آن را دارد، ادعای سند جعلی تبعی مطرح می شود و مدارکی برای ارائه به دادگاه و کارشناسان مهیا می شود.

بهترین وکیل جعل اسناد در تهران

اهمیت اعطای وکالت به وکیل جعل اسناد

اهمیت وکیل اسناد در پرونده های مختلف حقوقی بسیار بالا است و می تواند اعمال حقوقی مختلف را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. شرایط ایده آلی را در پرونده های مختلف ایجاد کند. جعل اسناد از جرایمی است که از گذشته تاکنون وجود داشته و همچنان نیز جامعه درگیر آن می باشد. افراد عادی که در تهران زندگی می کنند و درگیر چنین مشکلاتی می شوند توانایی حل این گونه پرونده ها را ندارند به همین سبب به بهترین وکیل جعل اسناد در تهران نیاز دارند.

وکیل جعل اسناد به عنوان یک فرد حرفه ای و کاربلد بهتر می تواند جریان این پرونده ها را به طور دقیق بررسی کرده و در رویه قضایی به نتیجه مطلوب برساند. وکیل جعل سند می تواند با تکیه بر مهارت و تخصصی که در سال های وکالت کسب نموده به ما کمک کند. عدم اطلاع از قوانین سبب شده تا هزینه های زیادی برای افراد ایجاد شود.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

وکیل جعل اسناد از صفر تا صد این پرونده های حقوقی را بر عهده می گیرد و در مدت زمان کوتاهی مسائل قضایی پرونده های جعل را به نتیجه می رساند. همینطور یک وکیل حاذق، از بروز آسیب ها و خسارات مختلف به موکل خود جلوگیری می کند.

متاسفانه پرونده های جعل، پیچیدگی های بسیاری دارند و همین موضوع باعث می شود تا افراد تا حد زیادی دچار مشکلاتی شوند. چنانچه در تهران به دنبال وکیل برای پیگیری پرونده خود در مورد جعل سند هستید، ما در این مقاله، لیستی از وکلای خبره جعل اسناد را معرفی کردیم. می توانید برای مشاوره و اعطای وکالت با آنها در ارتباط باشید.

بهترین وکیل جعل سند در تهران به همراه معرفی 10 وکیل

کلام آخر

ممنونم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل جعل اسناد در تهران همراه ما بودید. تلاش ما در این مقاله برای معرفی وکلای خوب تهران بود. پرونده های مربوط به جعل اسناد، حساسیت های خاصی دارند که بهتر است توسط وکیل متخصص و حرفه ای بررسی شوند. امیدوارم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید، اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا