وکیل

10 تا از بهترین وکیل دعاوی نفت و گاز تهران ⚖️【سال1402】

موقعیت ویژه ایران در خاورمیانه موجب راه اندازی و توسعه سرمایه ها در زمینه نفت و گاز شده است. شرکت های فعال در حوزه نفت و گاز باید با وکیل دعاوی نفت و گاز مشورت داشته باشند و قراردادی را بدون بررسی امضا نکنند. تجارت در بازارهای جهانی نفت و گاز به تجربه و دانش نیاز دارد. بهترین راهنما برای این کار وکیل متخصص در دعاوی نفت و گاز است. وکیل با دانشی که در حوزه قراردادهای بین المللی نفت و گاز دارد بهتر از هر کسی در این زمینه به موکل کمک کند. در این مطلب به معرفی بهترین وکیل دعاوی نفت و گاز تهران می پردازیم. لطفا تا انتهای مقاله در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دعاوی نفت و گاز تهران کیست؟

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران

بهترین وکیل دعاوی نفت و گاز تهران کیست؟

حساسیت قرارداهای نفت و گاز بسیار بالاست و به آگاهی کاملی نیاز دارد. به همین جهت ضروری است تا با فردی که در این زمینه دانش و تجربه دارد همکاری داشته باشیم. بهترین وکیل دعاوی نفت و گاز تهران در حوزه مقررات داخلی و بین المللی تجربه دارد و بهتر از هر کسی می تواند در این قراردادها به ما کمک کند. همینطور شرکت هایی که در حوزه نفت و گاز فعالیت دارند باید با وکیلی متخصص مشورت داشته باشند و قراردادی را بدون بررسی امضا نکنند.

در قوانین مرتبط با نفت و گاز پیچیدگی های بسیاری وجود دارد که عدم اطلاع، خسارت های بسیاری را به وجود می آورد. قوانین مربوط به دعاوی نفت و گاز گستردگی زیادی دارند که وکیل حرفه ای در این حوزه از آنها آگاه است. باقی ماندن در صحنه تجارت داخلی و و بین المللی نفت و گاز نیاز به انتخاب وکیل و همکاری با او دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اکنون در ادامه مقاله به معرفی وکیل دعاوی نفت و گاز خوب در تهران می پردازیم که در زمینه قراردادهای نفتی و دعاوی مرتبط با نفت و گاز، دانش و تجربه بالایی دارند. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای حرفه ای در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دعاوی نفت و گاز در تهران سال 1402

سجاد شکوری راد

جناب آقای سجاد شکوری راد وکیل دعاوی نفت و گاز در تهران

آقای شکوری راد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و وکیل متخصص و مجرب در دعاوی نفت و گاز می باشند. در رشته حقوق کیفری و جرم شناسی در دانشگاه تهران تحصیل نموده اند. آقای شکوری موفق به دریافت گواهینامه های مدیریت بازرگانی و تجارت بین الملل شده اند. ایشا در مجوعه های تجاری، اقتصادی کشور همچون شرکت ملی نفت ایران و … همکاری و مشاوره داشته اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان فرشته، خیابان کوهیار، کوچه یازدهم، پلاک 4

شماره تماس: 02126206297

دکتر سید عرفان لاجوردی

دکتر سید عرفان لاجوردی وکیل دعاوی نفت و گاز در تهران

جناب آقای لاجوردی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مدرس دانشگاه و از وکلای متخصص در زمینه دعاوی نفت و گاز هستند. مدیرعامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی فرصت و از وکلای مورد تایید معاونت حقوقی ریاست جمهوری و داور اتاق بازرگانی ایران می باشند. آقای عرفان لاجوردی به عنوان وکیل نفت و گاز خوب در تهران دارای مدرک حرفه ای پروژه (PMP) و دارنده مدرک شایستگی حرفه ای دکتری اروپا (EBCL*_A) هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گلستان سوم، نبش خیابان پایدارفرد، پلاک 53، طبقه 4، واحد 17

شماره تماس: 02122791308

مریم عرب رحمتی پور

خانم مریم عرب رحمتی پور وکیل دعاوی نفت و گاز در تهران

خانم رحمتی پور وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و وکیل خبره در دعاوی نفت و گاز می باشند. با بیش از 12 سال سابقه وکالت بصورت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، نفت و گاز، دعاوی ملکی، تجاری و … فعالیت می کنند

آدرس دفتر: تهران، میدان فاطمی، نرسیده به ولیعصر کوی غزالی، پلاک 10 طبقه اول واحد 3

شماره تماس: 09124723070

دکتر احمد حیدری

 آقای دکتر احمد حیدری وکیل دعاوی نفت و گاز در تهران

آقای حیدری از وکلای پایه یک دادگستری تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران و دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی هستند. ایشان یکی از وکلای کارکشته در زمینه دعاوی نفت و گاز، قراردادهای داخلی و تجاری بین المللی، نفت و گاز، تجارت بین الملل و … می باشند. دانشپذیر دکترای حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی دانشگاه شهید بهشتی هستند. موفق به چاپ 10 جلد کتاب و مقالات متعدد ISI تاکنون شده اند.

از سوابق اجرایی و مدیریتی ایشان می توان به تدریس، تهیه و تنظیم اصول قرارداها، نفت و گاز، داوری و … اشاره کنیم. همینطور آقای حیدری عضو YAF هستند.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، پور ابتهاج، نبش محمدی، ساختمان طائی، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 09128707086

مهدیه کتابی

خانم مهدیه کتابی وکیل دعاوی نفت و کاز در تهران

خانم کتابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 10 سال سابقه وکالت در شهر تهران می باشند. وکیل متخصص در تنظیم انواع قراردادهای تجاری و بین المللی هستند، امور مربوط به داوری را انجام می دهند. سابقه بالایی در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع اداری اترک، ورودی A، طبقه ششم، واحد 609

شماره تماس: 09123057975

انواع قراردادهای نفت و گاز

مراحل ثبت و انعقاد قرارداد در صنعت نفت و گاز متفاوت است. ابتدا نقشه و مشخصات اجرایی طرح در این قراردادها تهیه می شود. سپس اسناد مناقصه منتشر شده و از پیمانکاران برای شرکت در مناقصه دعوت به عمل می آید. پیشنهادها و شرایط پیمانکاران بررسی شده و با بهترین پیمانکار قرارداد منعقد می شود.

انواع قراردادهای نفت و گاز در تهران

انواع رایج قرارداهای صنعت نفت و گاز عبارتند از:

  • قرارداهای E: این قراردادهای نفتی تنها شامل مراحل طراحی پروژه است.
  • قراردادهای EP: این قرارداها مربوط به مرحله طراحی و تامین کالای پروژه است.
  • قراردادهای PC: مربوط به قراردادهای خرید و ساخت است زمانی که از پیمانکار خرید و ساخت خواسته می شود.
  • قرارداهای EPC: در صنعت نفت و گاز، پروژه های بزرگ به روش EPC اجرایی می شوند. این پروژه ها اولویت هایی در سرعت بیشتر و اعمال کنترل مناسب تر بر امور دارند. عملیات های مهندسی، تامین و اجرا در این قرارداد به صورت موازی و در قالب یک قرارداد انجام می شود.
  • قراردادهای مشارکتی: این قراردادها به دو دسته مشارکت در تولید و سرمایه گذاری تقسیم می شوند، مشارکت در تولید: در این قرارداد شرکت های خارجی متعهد می شوند مالیات بپردازند و در برخی موارد سود مالکانه به دولت طرف قرارداد بپردازد. مشارکت در سرمایه گذاری نیز دولت مالک نفت و شرکت نفتی همچون دو شریک در این حوزه شروع به همکاری می کنند و از سود آن هر دو سهیم می باشند.

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل داوری در تهران

داوری در دعاوی نفت و گاز چگونه است؟

در صنعت نفت و گاز در تهران قراردادهای متنوعی بسته می شود. از این قرارداها می توان به ساخت پالایشگاه و خط لوله، اکتشاف و استخراج نفت، ساخت کارخانه های تولید فرآورده های نفتی و پترشیمی، خرید و فروش نفت و گاز و … اشاره کرد. کم و بیش اختلافاتی در جریان قرارداهی نفتی به وجود می آید مشاوران حقوقی و فنی در جریان انعقاد این قراردادها حضور دارند تا نظارت کنند که در مرحله اجرا مشکلی پیش نیاید.

حضور وکیل دعاوی نفت و گاز در دعاوی به وجود آمده در قرارداهای نفت و گازی موجب می شود مشکل در سریع ترین زمان ممکن حل گردد. وکلای متخصص به اختلافات این حوزه مسلط می باشند و شناخت کافی دارند از این رو در سریع ترین زمان ممکن با ارئه راه حل های قانونی، مشکل را حل می کنند.

وکیل دعاوی نفت و گاز در تهران

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

از این جهت مراجعه به بهترین وکیل دعاوی نفت و گاز تهران در مراحل انعقاد قرارداد از بروز مشکل و خسارت های مالی جلوگیری می کند. همینطور در زمانی که اختلافاتی به وجود آمده است حضور وکیل موجب می شود پرونده طبق روال قانونی حل شده و موکل به حقوق خود دست یابد.

کلام آخر

مشکلات مختلفی ممکن است در نتیجه قراردادهای نفت و گاز به وجود بیاید. ممکن است دعاوی شرکت های خصوصی با اشخاص باشد و یا شرکت های نفتی علیه دولت و یا … باشد. در هر صورت نیاز است که وکیلی حرفه ای و با دانش حقوقی بالا در حوزه نفت و گاز، رسیدگی به اختلافات را بر عهده بگیرد. همینطور توصیه می شود در زمان انعقاد قرارداهای نفتی حتما وکیلی متخصص همراه داشته باشیم تا به مفاد قرارداد نظارت کند. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل دعاوی نفت و گاز تهران توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا سوال و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =

دکمه بازگشت به بالا