ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران ⚖️【سال1403】

منابع طبیعی هر کشوری را می توان بزرگترین ثروت ملی آن به شمار آورد. در واقع انسان در پدیدار شدن منابع طبیعی نقشی نداشته است؛ اما ملزم است با استفاده درست خود، آن را برای آیندگان نیز در دسترس نگه دارد. دولت ها با تصویب قوانینی در خصوص منابع طبیعی سعی دارند تا شیوه استفاده، بهره برداری، واگذاری و سایر موارد مربوط به آن را مشخص کنند؛ اما از آن جایی که این قوانین با گستردگی و پیچیدگی هایی همراه هستند، درک آن ها برای آن دسته از افرادی که در این زمینه تخصص های لازم را در اختیار ندارند قدری سخت است و همین مسئله ممکن است افراد را در گرفتن زمین از منابع طبیعی با مخاطراتی رو به رو کند. برای کاهش صدمات و خسارات مربوط به دعاوی منابع طبیعی لازم است پیش از هر گونه اقدام خود را به یک وکیل خبره و مجرب مسلح کنید. از این رو، در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران بپردازیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران

بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران کیست؟

گستردگی علم حقوقی باعث شده است تا هر یک از وکلا بازدهی یکسانی را در مواجهه با دعاوی مختلف نداشته باشند. در واقع برترین وکیل منابع طبیعی در تهران در تلاش است تا تسلط خود بر قوانین و تبصره های مربوط به حوزه منابع طبیعی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا به این شکل بتواند دانش حقوقی خود را برای عبور از مشکلات به کار بگیرد. برترین وکیل منابع طبیعی در تهران در واقع همان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که به سبب تحصیلات خود مجوزهای لازم برای حضور در دادگاه را به دست آورده است.

وکیل منابع طبیعی خوب در تهران با مداومت در فعالیت در این حوزه به تخصص های لازم رسیده است و می تواند از تجربیات خود در پرونده های مشابه برای حل و فصل دعاوی مطرح شده استفاده کند. بهترین وکیل تهران حضور فعالی در دادگاه و سایر محاکم قضایی دارد و تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا از منافع موکل خود دفاع کرده و عدالت را در حق او جاری نماید. بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران از شجاعت بالایی برای ارائه دفاعیات به قضات مربوطه برخوردار است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران که در زمینه منابع طبیعی تخصص و تبرح دارند را معرفی کنیم، لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران سال 1403!

پوریا نادری

آقای پوریا نادری وکیل منابع طبیعی در تهران

آقای نادری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند. یکی از وکلای متخصص در پرونده های مربوط به منابع طبیعی می باشند. ایشان یکی از وکلای خبره در کلیه دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده هستند که با بیش از چند سال سابقه وکالت تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را برای پرونده مکل خود رقم بزنند. ایشان از وکلایی هستند که با در نظر گرفتن پیچیدگی های علم حقوق، همواره اطلاعات خود را به روز نگه می دارند تا به راحتی موکلین خود را راهنمایی کنند.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، طبقه 4

شماره تماس: 09124230952

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در غرب تهران (شهران‌) دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان همچنین دارای سابقه فعالیت به عنوان مدیر حقوقی شرکت پلیکا نوین و کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه و وکیل صندوق بازنشستگی کشوری می باشند.

آقای نقدی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری در تهران و شهرستان ها فعالیت کرده و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده است. ایشان با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهند. از مهم ترین افتخارات آقای سعید نقدی گواهینامه دوره حقوق کیفر اقتصادی ، قرارداد مشارکت ساخت و اراضی املاک ثبتی و پولشویی است. وی همچنین مدیر گروه وکلای جوان می باشد که بالغ بر بیست وکیل متخصص زیر نظر وی فعالیت می کنند.

خدمات آقای سعید نقدی:

  • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، رجوع از هبه، توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و …
  • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
  • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و …

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد

مهدی زینالی

جناب آقای مهدی زینالی

آقای زینالی وکیل پایه یک دادگستری، مولف و مدرس دانشگاه در تهران و یکی از وکلای خبره و کارکشته در امور منابع طبیعی، زمین، ملکی و سرقفلی هستند. ایشان به همراه جمعی از وکلای حاذق، آمادگی ارائه انواع خدمات در زمینه های ملکی، زمین، اراضی و … را دارند. سوابق و موفقیت های آقای زینالی عبارتند از: تخصص در زمینه املاک و سرقفلی، موسس و مدیر گروه وکلای سنا، مدیر مسئول انتشارات چراغ دانش، عضو هیات مدیره شرکت بین المللی حقوق برهان، تالیف بیش از 42 جلد کتاب در زمینه املاک و سرقفلی.

آدرس دفتر: تهران، خیابان سهروردی جنوبی، نرسیده به تقاطع مطهری، روبه روی خیابان اورامان، پلاک 177

شماره تماس: 02188410057

امیرعلی عمرانی

 آقای امیرعلی عمرانی وکیل منابع طبیعی

آقای عمرانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در پرونده های مربوط به منابع طبیعی هستند. دارای مدرک کارشناسی و سابقه بالا در حرفه وکالت می باشند. پیگیری پرونده های اراضی باغات، اراضی عمومی، الزام به تحویل مبیع، الزام به تنظیم سند رسمی و … را انجام می دهند. به صورت کلی به امور بانکی، دادگاه انقلاب و حقوق پزشکی رسیدگی می کنند. دیگر فعالیت های آقای عمرانی در زمینه کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی، ثبتی و تجاری است.

آدرس دفتر: تهران، شهرک گلستان منطقه 22، میدان اتریش، بنفشه 10، مجتمع تجاری اداری باران، واحد 407

شماره تماس: 09100041214

اسدعلی امرایی

آقای اسدعلی امرایی وکیل منابع طبیعی در تهران

آقای امرایی وکیل پایه یک دادگستری موسس بنیاد حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و یکی از برترین وکلای تهران در زمینه دعاوی منابع طبیعی، ملکی و اراضی می باشند. وکالت در تمامی حوزه های حقوقی و ارائه مشاوره و خدمات حقوقی به شرکت های مختلف و ایرانیان داخل و خارج کشور از دیگر خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، پایین تر از میرداماد، جنب داروخانه شبانه روزی یاسان، پلاک 1150، طبقه همکف، واحد 2

شماره تماس: 02122228626

فرانک عباسلو

فرانک عباسلو بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران

خانم فرانک عباسلو وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 8 سال سابقه وکالت با تبحر و تخصص لازمه در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان وکیلی توانا و متخصص در امور منابع طبیعی هستند و اغلب پرونده های ملکی که به ایشان اعطا شده است را با تلاش و دانش حقوقی مکفی به ثمر رسانده اند. وی به دو روش حضوری و تلفنی ارائه خدمات انجام می دهد.

آدرس: تهران، شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان سجاد، برج سعدی، طبقه 8، واحد 2

شماره تماس: 09122774379


اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل منابع طبیعی تهران

همواره باید در نظر داشته باشید که پیش از هر گونه اقدام برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی منابع طبیعی لازم است دانش و تسلط خود بر قوانین این حوزه را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. چرا که اقدامات و رفتارهای شما در دادگاه می توانید به طور مستقیم در نتیجه به دست آمده از محاکم قضایی موثر باشد و شکست یا موفقیت را برای شما به دنبال داشته باشد. استفاده از تجربیات بهترین وکیل ملکی در تهران به دو روش استخدام وی و یا اخذ راهکارهای مناسب از طریق مشاوره حقوقی امکان پذیر است.

نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است این می باشد که به هر اندازه که مهارت و تجربیات یک وکیل بیشتر باشد، راهکارهایی که برای عبور از مشکلات در اختیار شما قرار می دهد نیز کارآمدتر خواهد بود. برای همین لازم است معیارهایی را در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید میزان مهارت گزینه های مختلف را مورد آزمایش قرار دهید و در نهایت به معتبر ترین آن ها برای عهده دار شدن پرونده های مربوط به دعاوی منابع طبیعی پیشنهاد همکاری دهید.

در گذشته مشاوره حقوقی از طریق روش های سنتی مانند مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی به مخاطبان ارائه می شد؛ اما رشد روز افزون علم و شبکه های اجتماعی باعث شده است تا وکلا به روش های آنلاین نیز متمایل شده و مشاوره حقوقی آنلاین را نیز در دستور کار خود قرار دهند. هر یک از افراد بسته به شرایط و علاقه ای که دارد می تواند به یکی از روش های یاد شده متوسل شود و مسیر همکاری را هموارتر از هر زمان دیگری کند.

از آنجایی که مباحث مربوط به منابع طبیعی با پیچیدگی های بیشتری در مقایسه با سایر دعاوی همراه است، به شما پیشنهاد می دهیم که از مشاوره حقوقی حضوری جهت یافتن پاسخ های حقوقی برای سوالاتتان در خصوص پرونده استفاده کنید. چرا که در این روش وکیل می توانید مدارک و مستندات را با آزادی بیشتری مطالعه کند و به همین سبب نتایج به دست آمده از این جلسات بسیار دقیق تر خواهد بود.

بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران

سه تصور غلط درباره دستمزد وکیل منابع طبیعی در تهران

این نکته را در نظر داشته باشید که لازم است مبلغی را به عنوان حق الوکاله در اختیار بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران قرار دهید که میزان آن ممکن است با نظر وکلای مختلف تعیین شود؛ اما به دلیل ضعف در اطلاع رسانی ها و نیز کاهش اطلاعات حقوقی افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری بسیار دیده شده است که افراد با تصورات غلطی در خصوص دستمزد وکلا رو به رو هستند که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

حق الوکاله به صورت توافقی محاسبه می شود: نهادهای قضایی سعی دارند با چاپ و ابلاغ آیین نامه هایی جهت تعیین تعرفه حق الوکاله، نوعی وحدت رویه را در میان دستمزد وکلا ایجاد کنند؛ اما قانون دست وکلا را برای محاسبه دستمزدها باز گذاشته است و از آنجایی که وکالت شغلی آزاد است، حقوقدان می تواند پس از بررسی پرونده نظر نهایی خود را به موکل در خصوص حق الوکاله اعلام دارد تا روی آن تبادل نظر صورت بگیرد.

دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است: اشاره داشتیم که ترجیح اکثر وکلا بر این است تا دستمزد خود در خصوص پرونده های مربوط به منابع طبیعی را به صورت توافقی تعیین نمایند. در تعیین و محاسبه توافقی حق الوکاله بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران عوامل مختلفی نقش آفرین است که همین مسئله باعث می شود تا رقم پیشنهادی از سوی وکلا با یکدیگر دراای تفاوت هایی باشد؛ بنابراین می توانید وکلای مقرون به صرفه تری را با توجه به مهارت هایشان به خدمت بگیرید.

پرداخت حق الوکاله تنها وظیفه شما نیست: عده ای به عنوان فرد درگیر در پرونده های مربوط به منابع طبیعی بر این باور غلط تاکید دارند که وظایف آن ها تنها با پرداخت حق الوکاله به وکیل مورد نظر پایان می یابد و دیگری برای رسیدگی به پرونده نیازی به آن ها نیست. حال آن که باید در نظر داشته باشید که در تمامی مراحل دادرسی لازم است رابطه خود را با وکیل حفظ کرده و در جریان آخرین تصمیم گیری های وکیل قرار بگیرید. تعامل موثر با وکیل در خصوص پرونده می تواند کسب موفقیت را تسهیل کند.

بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران

کلام آخر

تشکر می کنیم که تا پایان مقاله صبوری به خرج دادید و در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل منابع طبیعی در تهران آشنا کنیم تا با سهولت بیشتری بتوانید گزینه های مد نظرتان را به خدمت بگیرید. در ادامه اهمیت مشاوره حقوقی و روش های دریافت آن را گوشزد نمودیم و در انتهای مقاله نیز سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای حقوقی و کیفری را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سه =

دکمه بازگشت به بالا