خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران ⚖️【سال1401】

ارث، مالی است که بعد از مرگ هر فرد به بازماندگان او منتقل می شود، برای تقسیم صحیح و قانونی این اموال می توان از وکیل متخصص در ارث و انحصار وراثت کمک گرفت. تهران از شهرهایی است که در آن افراد زیادی درگیر مشکلات انحصار وراثت هستند، همین موضوع موجب افزایش مراجعه مردم به وکلای ارث و میراث شده. اما چگونه یک وکیل انحصار وراثت خوب پیدا کنیم؟ ما در ادامه این مطلب، تعدادی از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران را معرفی می کنیم، در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ارث و میراث در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران کیست؟

وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران، با توجه به آگاهی هایی که دارد به نیابت از تمام وراث و یا یک نفر، مراحل حقوقی را طی می کند. همچنین می تواند بهترین نتیجه را برای حل پرونده موکلین خود رقم بزند. بسیاری از افراد اطلاعات کمی در خصوص مسائل ارثی دارند، بنابراین نیاز است که با وکیلی کارکشته در امور ارث و میراث در ارتباط باشند. برای افرادی که در تهران هستند، شناخت بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران بسیار حائز اهمیت است.

ما در ادامه این مطلب، شما را با تعدادی از وکیل مجرب برای انحصار وراثت آشنا می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تماس آن ها تا انتهای مقاله در مجله برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

جناب آقای دکتر امین گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکلای شهر تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120899917
شماره تماس دفتر: 22732919-021
آدرس دفتر دکتر امین گلریز: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

جناب آقای بهرام عباسی

جناب آقای بهرام عباسی

آقای عباسی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی ارث و میراث و انحصار وراثت هستند. ایشان رسیدگی به پرونده های قضایی و دعاوی گوناگونی را می پذیرند و از پایمال شدن حقوق موکل خود در دادگاه جلوگیری می نمایند. فعالیت های ایشان در کرج وتهران به متقاضیان ارائه می گردد و و کالت انواع دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی و … را انجام می دهند.

سایر فعالیت های آقای عباسی شامل ارائه طرح شکایت، طرح درخواست، پیگیری مستمر پرونده موکل و ارائه دفاعیه های محکمه پسند و … از دیگر فعالیت های ایشان است.

آدرس دفتر: تهران، ستارخان، نرسیده به خیابان خسرو، مجتمع صدف، طبقه سوم، واحد 48

شماره تماس: 09128947151

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در امور ارثیه و انحصار وراثت برای وراث هستند. ایشان در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 20 سال دارند و به انواع دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی و ثبتی می پردازند. آقای اسلامی مهر در سال های وکالت خود موفق به ارائه خدمات حقوقی، تجاری و جزایی شده اند.

ایشان سابقه وکالت در دیوان عدالت اداری دارند. همین طور در دیوان عالی کشور فعالیت داشته اند و انواع قراردادهای داخلی و بین المللی را تنظیم می کنند. ایشان سابقه وکالت در کمیسیون های ماده 100 شهرداری و کمیسیون های مالیاتی دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38،، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

جناب آقای محمد حاجیلو

جناب آقای محمد حاجیلو

آقای حاجیلو وکیل متخصص در امور ارث و میراث هستند. ایشان در تهران فعالیت دارند و به انواع دعاوی خانواده، ارث و میراث، انحصار وراثت، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی، پیگیری دعاوی تجاری بازرگانی، وکالت در دعاوی ورشکستگی، ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، ظفر، مصدق شمالی، کوچه دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121275588

جناب آقای حسن وحدانی

جناب آقای حسن وحدانی

آقای حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده و انحصار وراثت می باشند. سابقه ای که ایشان در حرفه وکالت کسب نموده اند بیش از یک دهه است. ایشان ارزیابی های دقیق از پرونده های موکلین خود به عمل می آورند. همچنین تلاش می کنند تا پیگیری پرونده را با موفقیت به اتمام برسانند.

مشاوره هایی که توسط ایشان به متقاضیان ارائه می شود در تمامی زمینه ها به ویژه ارث و میراث برای انحصار وراثت است.

آدرس دفتر: تهران، سعات آباد، سروغربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

شماره تماس: 09127976041

جناب آقای حمیدرضا کاکاوند

وکیل حمیدرضا کاکاوند وکیل پایه یک و مشاورحقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز 18 سال سابقه وکالت، ده سال انجام امور تخصصی وکالت بانک صادرات و تخصص در دعاوی مربوط به امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری، کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی، انجام دعاوی حقوقی به صورت گروهی در کلیه زمینه های حقوقی، ثبتی، کیفری، خانوادگی، ثبت احوال، ثبت اسناد، بیمه های کارگر و کارفرما، اعم از خدمات درمانی و تامین اجتماعی و…. را دارد که توانسته است کارنامه درخشانی برای خود ثبت کند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه -ابتدای بلوار فردوس- بعد از خیابان ولیعصر- جنب املاک ماندگار – پلاک ۴۳- طبقه چهارم – واحد های ۷ و ۸

شماره تماس: 09121591023

جناب آقای مهرداد طالبی

جناب آقای مهرداد طالبی

آقای طالبی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی ارث و میراث و انحصار وراثت هستند. ایشان دانشجوی دکترای حقوق و دارای کارشناسی ارشد حقوق بین الملل بوده. همچنین موفق به کسب رتبه اول ورودی کارشناسی ارشد حقوق عمومی شده اند. ایشان به انواع دعاوی خانواده، انعقاد قرارداد ساخت، املاک مروثی و پرونده های خسارت و چک و … می پردازند.

از سوابق کاری آقای طالبی می توان به تدریس در موسسات حقوقی و دانشگاه پیام نور، تدریس در دانشگاه، کمک در فرآیند تاسیس دانشگاه پیام نور کمالشهر کرج و ویل افتخاری خانه نوباوه گان مظفری اشاره کرد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86، طبقه 5، واحد 13

شماره تماس: 09121891506

جناب آقای افشین مرادی

جناب آقای افشین مرادی

آقای مرادی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در امور خانواده و رسیدگی به پرونده های ارث و میراث هستند. ایشان آماده ارائه خدمات متنوع به متقاضیان هستند اشراف کاملی به تمامی مباحث فقهی و اصولی دارند. ایشان به صورت مستمر پرونده های پذیرفته را پیگیری می کنند و احساس مسئولیت بالایی دارند، با توجه به حق الوکاله منصفانه ای که دریافت می کنند، تسلط کاملی هم بر قوانین دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، خیابان غفاری، خیابان فجر، پلاک 53، طبقه 4

شماره تماس: 09129530855

مراحل انحصار وراثت چگونه است؟

به جهت تعیین و تکلیف اموال فردی که فوت شده است، باید ورثه را تعیین کرد و رسیدگی های لازم به آن را از طرف مراجع قانونی پیگیری نمود، رسیدگی به این موضوع را در قانون “انحصار وراثت” و به رای صادر شده “تصدیق یا گواهی انحصار وراثت” می گویند. انجام این کار مراحلی دارد که وکیل متخصص حوزه ارث و میراث در تهران به آن وارد است و به درستی می تواند به موضوعات آن رسیدگی کند.

مراحل انحصار وراثت چگونه است؟

برای انحصار وراثت باید به مرجع صالح مراجعه نمود و طبق ماده 11 قانون شوراهای حل اختلاف مصوب 1387، شورای حل اختلاف آخرین محل اقامت متوفی، مرجع صالح به رسیدگی برای صدور گواهی می باشد. در این مرحله، شخصی که درخواست دهنده انحصار وراثت است، باید اطلاعات خود و شخصی که فوت شده را به صورت کتبی به شورا تحویل دهد.

همچنین باید لیستی از دارایی های منقول و غیرمنقول فرد فوت شده تهیه شود و به اداره دارایی محل سکونت متوفی تحویل داده شود. سپس با ارائه نمودن مدارک مورد نیاز، اقدامات لازم برای تنظیم دادخواست انجام می شود، بنابراین باید در فرم مخصوص دادگاه، دادخواستی مبنی بر درخواست انحصار ورثه تنظیم شود و تحویل مرجع صالح گردد.

در مرحله بعدی پس از پرداخت هزینه چاپ از سوی فرد درخواست دهنده، در یک روزنامه کثیرالانتشار آگهی می شود که متوفی ورثه دیگری دارد و یا خیر؟ چنان چه بعد از گذشت یک ماه فردی به آگهی اعتراض نکرد، دادگاه تشکیل می شود تا گواهی توسط قاضی صادر گردد.

لزوم داشتن وکیل برای انحصار وراثت

ممکن است انجام این مراحل برای عده ای خسته کننده به نظر برسد و یا حتی برخی از افراد زمان کافی برای حضور در دادگاه ها و رسیدگی به امور انحصار وراثت را نداشته باشند. در این جا راه حلی وجود دارد که می توانید وکالت پرونده را به وکیلی متخصص در حوزه ارث و میراث واگذار نمایید، تا به نیابت از شما تمامی مراحل را انجام دهد. ما تعدادی از وکلای انحصار وراثت را در این مقاله معرفی نمودیم.

معمولا در اکثر خانواده ها، تنش هایی بر سر تقسیم اموال به وجود می آید و تقسیم ارث برای بازماندگان را به یک معزل تبدیل می کند. در این جا کمک گرفتن از یک وکیل کارکشته ارثیه در تهران، موجب پیشبرد بهتر کارهای تقسیم اموال شده و از پایمال شدن سهم دیگران جلوگیری می کند.

زمانی که برای مشاوره در این خصوص به وکیل ارث و میراث در تهران مراجعه کنیم، راه های قانونی برای تقسیم اموال در کوتاه ترین زمان به ما نشان داده می شود. وکیلی که در حوزه وراثت فعالیت داشته و چندین پرونده را با موفقیت به اتمام رسانده است، کمک بزرگی به ما خواهد کرد.

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش از مقاله بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران همراه ما بودید. تلاش کردیم وکلای متخصص در حوزه ارث و میراث را معرفی کنیم. وجود وکیل انحصار وراثت موجب تقسیم عادلانه اموال بین وراث شده و از پایمال شدن حقوق دیگران جلوگیری می کند. امیدوارم که در این مقاله شما را در انتخاب وکیل ارث و انحصار وراثت کمک کرده باشم. چنان چه سوال و انتقادی دارید، خوشحال می شوم با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا