کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران ⚖️【سال1403】

مطابق دین اسلام، ارتباط زن و مرد باید از مجموعه ای از هنجارها تبعیت کند و عبور از آن ها مجازات دارد. یکی از این ارتباط ها که متاسفانه در تمامی جوامع افزایش یافته، رابطه نامشروع است. مطابق ماده 632 قانون مجازات اسلامی، هرگونه عمل منافی عفت زن و مردی که بین آن ها رابطه زوجیت نیست، نامشروع بوده و مطابق شرع و قانون، آن ها مستحق مجازات هستند. در این مقاله سعی در معرفی 10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران داریم. همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید.

انواع رابطه نامشروع

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران کیست؟

هر ارتباطی که بین زن و مرد نامحرمی رخ بدهد رابطه نامشروع نیست. رابطه نامشروع در قانون ایران از زنا جدا شده و به عنوان یک جرم تعزیری به آن پرداخته می شود، از این رو به آن رابطه نامشروع دون زنا یعنی کمتر از زنا نیز می گویند. اثبات این موضوع نیاز به مدارک و شواهدی دارد، بهترین وکیل کیفری تهران که در حوزه روابط نامشروع فعالیت می کند، اشراف کاملی به این موضوعات دارد.

وکیل رابطه نامشروع فردی است که دانش کافی در این زمینه دارد، به تمامی قوانین و قواعد مرتبط به روابط نامشروع آشنا است و به خوبی از موکل خود دفاع می نماید. برای اثبات رابطه نامشروع 2 شرط مهم وجود دارد که بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران به خوبی به آن ها آگاه است. شرط اول این که هیچگونه رابطه زوجیت بین زن و مرد وجود نداشته باشد و شرط بعدی این است که طرفین با هم ارتباطی همچون تقبیل (بوسیدن)، دست دادن، خلوت با نامحرم، حرف و پیام های عاشقانه، رابطه جنسی کامل و مضاجعه غیر زنا (در آغوش کشیدن) داشته باشند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مطمئنا اثبات چنین مواردی به تخصص و دانشی نیاز دارد که وکیل رابطه نامشروع خبره در تهران به خوبی از آن مطلع است. همراه ما باشید تا تعدادی از بهترین وکیل تهران در این حوزه را معرفی کنیم تا راهنمایی بیشتر را از آنها دریافت نمایید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل رابطه نامشروع در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در پرونده های روابط نامشروع می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل رابطه نامشروع

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌های رابطه نامشروع را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی منافی‌ عفت وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در دعاوی تجاوز و جرایم جنسی
 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی ، اعاده دادرسی کیفری ، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت تخصصی در جرایم در صلاحیت دادگاه و دادسرا ارشاد
 • وکالت در جرایم منافی‌ عفت‌ ، رابطه نامشروع ، تجاوز جنسی و ..
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر


سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان همچنین به عنوان مدیر حقوقی شرکت پلیکا نوین و کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه نیز فعالیت می کند. آقای نقدی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری در تهران و شهرستان ها فعالیت کرده و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده است. ایشان با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهند. یکی از مهم ترین افتخارات آقای سعید نقدی گواهینامه دوره حقوق کیفر اقتصادی و پولشویی است.

خدمات آقای سعید نقدی:

 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، رجوع از هبه، توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و غیره
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و غیره

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سعید نقدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر:
تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12


سمیرا مشاور

سمیرا مشاور بهترین وکیل تهران

خانم سمیرا مشاور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای سابقه کاری درخشان با همکاری تیمی وکلای مجرب و کار بلد موفق وافتخار ارائه خدمات کیفری، ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد و یکی از وکلای متخصص تهران می باشد.

از تخصص های ایشان:

 • دعاوی حقوقی اعم از تنظیم انواع قراردادها، مطالبه وجه چک و …
 • دعوی ملکی خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…
 • دعاوی خانواده طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • دعاوی کیفری مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
 • دعاوی تجاری
  و …

شماره تماس: 09144556238
آدرس دفتر: شهرک شهید محلاتی، نبرد جنوبی، خیابان شاهد، روبروی دادگاه محلاتی

فریبا محمد

فریبا محمد بهترین وکیل رابطه نامشروع

خانم فریبا محمد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند تهران با تبحر و تخصص لازمه در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به افراد در راستای قوانین وکالت مشاوره ارائه می دهد. ایشان در زمینه روابط نامشروع پرونده های پیچیده ای را بر عهده داشته و همچنین با موفیت های پی در پی توانسته جز وکلا نام دار بانو در تهران شناخته شود.

آدرس دفتر: شهرری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی آ٢، پلاک ٥، واحد ٥

شماره تماس: ٠٩١٢٢٩٦٢٧٣٧

هدی فرخی

سرکار خانم هدی فرخی وکیل رابطه نامشروع در تهران

خانم هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیلی خبره در حوزه روابط نامشروع هستند. خدمات مشاوره ای گوناگون توسط ایشان ارائه می شود. فعالیت های ایشان در زمینه پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، کیفری، سرقت، کلاهبرداری، آدم ربایی، حقوقی، تجاری، ملکی، طلاق، سرقت، روابط نامشروع، قتل، ارث، تقسیم اموال و … است.

ایشان آماده ارائه مناسب ترین راه ها برای حل مشکلات موکلین خود هستند. اگر بعد از بررسی های لازم امکان وکالت وجود نداشته باشد از قبول پرونده خودداری می کنند تا هزینه اضافی به مراجعه کننده وارد نشود.

آدرس دفتر خانم فرخی: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

شماره تماس: 02126405691

علی یار رحیمی

آقای علی یار رحیمی وکیل رابطه نامشروع در تهران

آقای یار رحیمی از وکلای پایه یک دادگستری تهران و وکیل کارکشته در حوزه روابط نامشروع هستند. مدرک کارشناسی حقوق خصوصی دارند و با بیش از 25 سال سابقه وکالت یکی از وکلای باتجربه محسوب می شوند و در دعاوی کیفری، حقوقی و ملکی تخصص دارند.

برخی از سوابق آقای یار رحیمی را در زیر لیست کرده ایم:

 • پرونده صدرا خودرو
 • وکیل بانک صادرات ایران
 • پرونده کلاهبرداری شرکت صدرا
 • سابقه وکیل شرکت بازرگانی دولتی ایران
 • سابقه وکالت در پرونده کلاهبرداری شرکت طه خودرو
 • پرونده کلاهبرداری شرکت تعاونی کارکنان شرکت برق امید
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت سرمایه گذاری راهبردی نوین بستر
 • پرونده کلاهبرداری شرکت تعاونی کارکنان شهرداری منطقه 5 تهران
 • پروند قتل عمد در دادگاه کیفری متعدد از قبیل سایر جرائم در دادگاه کیفری یک استان اصفهان و سایر استان ها
 • و …

آدرس دفتر: تهران، ستارخان، بین پل یادگار امام و خسرو جنوبی، جنب الماس غرب، پلاک 914، طبقه 1

شماره تماس: 09123939268

دکتر سعید حسین مروج

جناب آقای دکتر سعید حسین مروج وکیل رابطه نامشروع تهران

آقای دکتر حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در حوزه دعاوی کیفری و رابطه نامشروع هستند. دو مدرک دکترای حقوق و DBA دریافت نموده اند. عضو مرکز وکلای قوه قضاییه و از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده می باشند. بیش از 40 سال سابقه مدیریت حقوقی در سازمان های مسلح و بیش از 40 سال سابقه تدریس حقوق در دانشگاه های آزاد و نیروهای مسلح را دارند.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، بالاتری از همت، پلاک 78، واحد 2

شماره تماس: 09125621761

حسن اسماعیلی

جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل رابطه نامشروع در تهران

آقای اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلای قوه قضاییه و یکی از مطرح ترین وکلای تهران در زمینه پرونده های کیفری، رابطه نامشروع، تجاوز، خیانت در امانت، کلاهبرداری و … هستند. بیش از 15 سال سابقه وکالت دارند و موفق به کسب تجارب بسیاری در زمینه های حقوقی شده اند. سایر تخصص های ایشان در دعاوی ملکی، خانواده، انحصار وراثت، داوری، قراردادها، جرایم رایانه ای، اسناد رسمی، وصول مطالبات، روابط کار و کارگری و … است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خالد اسلامبولی

شماره تماس: 09374807447

مهدیه کتابی

سرکار خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 10 سال سابقه وکالت در شهر تهران می باشند که وی با سابقه بالا و به موفقیت رساندن پرونده هایی همچون دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … توانسته است تا جایگاه خوبی را بین وکلای شهر تهران کسب کند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع اداری اترک، ورودی A طبقه ششم واحد 609

شماره تماس: 09123057975


انواع رابطه نامشروع

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، رابطه نامشروع یکی از پرونده هایی است که باید به صورت دقیق به آن پرداخته شود تا حقوق کسی پایمال نگردد. در این بخش از مقاله به تعریف انواع رابطه نامشروع می پردازیم، چرا که مجازات ها باتوجه به نوع جرم اعمال می شود.

رابطه نامشروع دون زنا: مطابق ماده 637 قانون مجازات اسلامی، روابط فیزیکی که به رابطه جنسی ختم نشود رابطه نامشروع دون زنا می گویند. همچون بوسیدن، بغل یا همبستری. نکته ای در این میان وجود دارد، اعمال فیزیکی همچون چشمک زدن و لبخند از روی شهوت جزو روابط نامشروع حساب نمی شود.

رابطه نامشروع منجر به زنا: روابطی که میان طرفین شکل می گیرد و در نهایت منجر به رابطه جنسی می شود، رابطه نامشروع منجر به زنا محسوب می شود و انواع مختلفی دارد مانند:

 • زنای محصنه: در زنای محصنه ارتباط بین افراد متأهل شکل می‌گیرد. یعنی هر دو فرد با وجود داشتن همسر اقدام به برقراری رابطه می‌کنند.
 • زنای غیر محصنه: زن یا مردی که همسر ندارد یا همسرش بنابه دلایلی مثل بیماری، امکان برقراری رابطه جنسی با او ندارد، اگر مرتکب زنا با دیگری شود زنای غیر محصنه گویند.
 • تجاوز به عنف: برقراری رابطه جنسی بدون رضایت طرف مقابل، زنای به عنف (تجاوز) محسوب می شود. مجازات تجاوز، اعدام است. اگر زنای به عنف در ارتباط با دختر باکره باشد، مجازات مرتکب علاوه بر اعدام، پرداخت مهر المثل یا ارش البکاره است.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران

 بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران کیست؟

راه های اثبات رابطه نامشروع

طبق ماده 160 قانون مجازات اسلامی، دلایل و راه های اثبات جرم رابطه نامشروع عبارتند از اقرار متهم، شهادت شهود و علم قاضی که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

اقرار متهم: اقرار یعنی اینکه فرد متهم در پرونده رابطه نامشروع، نزد قاضی پرونده به وقوع جرم توسط خود اقرار نماید. یا به اصطلاح خودمان، اعتراف کند. طبق ماده 172 قانون مجازات اسلامی، در کلیه جرایم، یک بار اقرار کافی است. بنابراین اگر اقرار تنها یک مرتبه انجام شود، یکی از دلایل اثبات رابطه نامشروع بوده و فرد محکوم و مجازات خواهد شد.

اقرار متهم وابسته به این است که اقرار کننده در آن لحظه محجور نبوده و عاقل و بالغ و قاصد باشد و با اختیار تمام خود، به رابطه نامشروعی که داشته است اقرار نماید.

شهادت شهود: طبق قانون مجازات اسلامی منظور از شهادت این است که غیر از طرفین پرونده، انجام رابطه نامشروع یا عدم انجام آن را نزد قاضی پرونده خبر دهد. طبق ماده 199 قانون مجازات اسلامی “نصاب شهادت در کلیه جرایم دو شاهد مرد است…”. چنانچه دو شاهد مرد نزد قاضی از وقوع رابطه نامشروع میان طرفین پرونده خبر دهند و مشاهده کرده باشند، چنانچه شرایط شهادت شاهد مطابق قانون فراهم باشد، اثبات رابطه نامشروع انجام شده و طرفین محکوم می شوند.

از جمله شرایط شهود آن است که عاقل و بالغ باشند. شهادت مجنون ادواری یعنی شخصی که به صورت دوره ای سالم و مجنون است، زمانی که سالم است پذیرفته می شود همچنین زمانی که شاهد در زمان شهادت غیربالغ بوده باشد، اما در زمان شهادت بالغ شده باشد، قاضی شهادت او را می پذیرد.

علم قاضی: مطابق ماده 211 قانون مجازات اسلامی ” علم قاضی عبارت از یقین حاصل از مستندات بین در امری است که نزد وی مطرح می شود” بنابراین علم قاضی، اطمینان و یقینی است که در وی ایجاد شده است. زمانی که شهادت شهود در پرونده رابطه نامشروع وجود نداشته باشد اما مستنداتی همچون دوربین مداربسته یا پیامک هایی میان طرفین پرونده وجود داشته باشد، اثبات رابطه نامشروع باتوجه به علم قاضی است.

زمانی که دلایل دیگر برای اثبات رابطه نامشروع کافی نباشد، پرینت تماس ها و مکالمات تلفنی متهمین پرونده رابطه نامشروع، یکی از راه هایی است که به پیشبرد پرونده کمک می کند. هرچند که پرینت تماس ها و مکالمات متهمین، به صورت قاطع اثبات کننده جرم نمی باشد اما در واقع به مستندات پرونده اضافه می شود. اپراتورهای تلفن همراه وظیفه دارند تا اطلاعات مشترکان خود را تا 6 ماه نگه دارند، بنابراین باید تا 6 ماه برای دریافت پرینت اطلاعات تماس مراجعه شود وگرنه دسترسی به آن وجود نخواهد داشت.

بهترین وکیل رایطه نامشروع در تهران

کلام آخر

پرونده هایی همچون رابطه نامشروع، با آبرو و حیثیت افراد در ارتباط هستند، بنابراین رسیدگی به آنها سخت و پیچیده خواهد بود. توصیه می شود حتما در چنین پرونده هایی با وکیلی خبره مشورت داشته و وکالت پرونده را به وی واگذار نماییم. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران پرداختیم. امیدوارم مطالب برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا