کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران ⚖️【سال1402】

مطابق دین اسلام، ارتباط زن و مرد باید از مجموعه ای از هنجارها تبعیت کند و عبور از آن ها مجازات دارد. یکی از این ارتباط ها که متاسفانه در تمامی جوامع افزایش یافته، رابطه نامشروع است. مطابق ماده 632 قانون مجازات اسلامی، هرگونه عمل منافی عفت زن و مردی که بین آن ها رابطه زوجیت نیست، نامشروع بوده و مطابق شرع و قانون، آن ها مستحق مجازات هستند. در این مقاله سعی در معرفی 10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران داریم. همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در تهران

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران کیست؟

هر ارتباطی که بین زن و مرد نامحرمی رخ بدهد رابطه نامشروع نیست. رابطه نامشروع در قانون ایران از زنا جدا شده و به عنوان یک جرم تعزیری به آن پرداخته می شود، از این رو به آن رابطه نامشروع دون زنا یعنی کمتر از زنا نیز می گویند. اثبات این موضوع نیاز به مدارک و شواهدی دارد، بهترین وکیل کیفری تهران که در حوزه روابط نامشروع فعالیت می کند، اشراف کاملی به این موضوعات دارد.

 بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران کیست؟

وکیل رابطه نامشروع فردی است که دانش کافی در این زمینه دارد، به تمامی قوانین و قواعد مرتبط به روابط نامشروع آشنا است و به خوبی از موکل خود دفاع می نماید. برای اثبات رابطه نامشروع 2 شرط مهم وجود دارد که بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران به خوبی به آن ها آگاه است. شرط اول این که هیچگونه رابطه زوجیت بین زن و مرد وجود نداشته باشد و شرط بعدی این است که طرفین با هم ارتباطی همچون تقبیل (بوسیدن)، دست دادن، خلوت با نامحرم، حرف و پیام های عاشقانه، رابطه جنسی کامل و مضاجعه غیر زنا (در آغوش کشیدن) داشته باشند.

مطمئنا اثبات چنین مواردی به تخصص و دانشی نیاز دارد که وکیل رابطه نامشروع خبره در تهران به خوبی از آن مطلع است. همراه ما باشید تا تعدادی از وکلای خبره و حاذق در این حوزه را معرفی کنیم تا راهنمایی بیشتر را از آنها دریافت نمایید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن تهران

سرکار خانم هدی فرخی

سرکار خانم هدی فرخی وکیل رابطه نامشروع در تهران

خانم هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیلی خبره در حوزه روابط نامشروع هستند. خدمات مشاوره ای گوناگون توسط ایشان ارائه می شود. فعالیت های ایشان در زمینه پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، کیفری، سرقت، کلاهبرداری، آدم ربایی، حقوقی، تجاری، ملکی، طلاق، سرقت، روابط نامشروع، قتل، ارث، تقسیم اموال و … است.

ایشان آماده ارائه مناسب ترین راه ها برای حل مشکلات موکلین خود هستند. اگر بعد از بررسی های لازم امکان وکالت وجود نداشته باشد از قبول پرونده خودداری می کنند تا هزینه اضافی به مراجعه کننده وارد نشود.

آدرس دفتر خانم فرخی: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

شماره تماس: 02126405691

جناب آقای علی یار رحیمی

آقای علی یار رحیمی وکیل رابطه نامشروع در تهران

آقای یار رحیمی از وکلای پایه یک دادگستری تهران و وکیل کارکشته در حوزه روابط نامشروع هستند. مدرک کارشناسی حقوق خصوصی دارند و با بیش از 25 سال سابقه وکالت یکی از وکلای باتجربه محسوب می شوند و در دعاوی کیفری، حقوقی و ملکی تخصص دارند.

برخی از سوابق آقای یار رحیمی را در زیر لیست کرده ایم:

 • پرونده صدرا خودرو
 • وکیل بانک صادرات ایران
 • پرونده کلاهبرداری شرکت صدرا
 • سابقه وکیل شرکت بازرگانی دولتی ایران
 • سابقه وکالت در پرونده کلاهبرداری شرکت طه خودرو
 • پرونده کلاهبرداری شرکت تعاونی کارکنان شرکت برق امید
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت سرمایه گذاری راهبردی نوین بستر
 • پرونده کلاهبرداری شرکت تعاونی کارکنان شهرداری منطقه 5 تهران
 • پروند قتل عمد در دادگاه کیفری متعدد از قبیل سایر جرائم در دادگاه کیفری یک استان اصفهان و سایر استان ها
 • و …

آدرس دفتر: تهران، ستارخان، بین پل یادگار امام و خسرو جنوبی، جنب الماس غرب، پلاک 914، طبقه 1

شماره تماس: 09123939268

جناب آقای رضوان خلیل پور طلاتپه

آقای رضوان خلیل پور طلاتپه وکیل رابطه نامشروع در تهران

آقای خلیل پور وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای برتر در دعاوی کیفریو رابطه نامشروع هستند. دارای کارشناسی حقوق و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. سابقه ای نزدیک به 20 سال در حرفه وکالت و پیگیری انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، دیوان عدالت اداری و تنظیم لایحه و شکواییه دارند.

آقای خلیل پور انواع پرونده های حقوقی و کیفری را از سراسر کشور می پذیرند. یکی از وکلایی هستند که با موکل ارتباط مستمر و مستقیم برقرار می نماید. همچنین برای حل پرونده از استراتژی های قانونی و حقوقی خلاقانه استفاده می کنند.

آدرس دفتر: تهران، نبش استاد معین هاشمی، نبش چهارراه، پلاک 1218، بالای آزمایشگاه معین، طبقه 2

شماره تماس: 09122582154

جناب آقای دکتر سعید حسین مروج

جناب آقای دکتر سعید حسین مروج وکیل رابطه نامشروع تهران

آقای دکتر حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در حوزه دعاوی کیفری و رابطه نامشروع هستند. دو مدرک دکترای حقوق و DBA دریافت نموده اند. عضو مرکز وکلای قوه قضاییه و از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده می باشند. بیش از 40 سال سابقه مدیریت حقوقی در سازمان های مسلح و بیش از 40 سال سابقه تدریس حقوق در دانشگاه های آزاد و نیروهای مسلح را دارند.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، بالاتری از همت، پلاک 78، واحد 2

شماره تماس: 09125621761

جناب آقای حسن اسماعیلی

جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل رابطه نامشروع در تهران

آقای اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلای قوه قضاییه و یکی از مطرح ترین وکلای تهران در زمینه پرونده های کیفری، رابطه نامشروع، تجاوز، خیانت در امانت، کلاهبرداری و … هستند. بیش از 15 سال سابقه وکالت دارند و موفق به کسب تجارب بسیاری در زمینه های حقوقی شده اند. سایر تخصص های ایشان در دعاوی ملکی، خانواده، انحصار وراثت، داوری، قراردادها، جرایم رایانه ای، اسناد رسمی، وصول مطالبات، روابط کار و کارگری و … است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خالد اسلامبولی

شماره تماس: 09374807447

سرکار خانم مهدیه کتابی

سرکار خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 10 سال سشابقه وکالت در شهر تهران می باشند که وی با سابقه بالا و به موفقیت رساندن پرونده هایی همچون دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … توانسته است تا جایگاه خوبی را بین وکلای شهر تهران کسب کند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع اداری اترک، ورودی A طبقه ششم واحد 609

شماره تماس: 09123057975

انواع رابطه نامشروع

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، رابطه نامشروع یکی از پرونده هایی است که باید به صورت دقیق به آن پرداخته شود تا حقوق کسی پایمال نگردد. در این بخش از مقاله به تعریف انواع رابطه نامشروع می پردازیم، چرا که مجازات ها باتوجه به نوع جرم اعمال می شود.

رابطه نامشروع دون زنا: مطابق ماده 637 قانون مجازات اسلامی، روابط فیزیکی که به رابطه جنسی ختم نشود رابطه نامشروع دون زنا می گویند. همچون بوسیدن، بغل یا همبستری. نکته ای در این میان وجود دارد، اعمال فیزیکی همچون چشمک زدن و لبخند از روی شهوت جزو روابط نامشروع حساب نمی شود.

انواع رابطه نامشروع

رابطه نامشروع منجر به زنا: روابطی که میان طرفین شکل می گیرد و در نهایت منجر به رابطه جنسی می شود، رابطه نامشروع منجر به زنا محسوب می شود و انواع مختلفی دارد مانند:

 • زنای محصنه: در زنای محصنه ارتباط بین افراد متأهل شکل می‌گیرد. یعنی هر دو فرد با وجود داشتن همسر اقدام به برقراری رابطه می‌کنند.
 • زنای غیر محصنه: زن یا مردی که همسر ندارد یا همسرش بنابه دلایلی مثل بیماری، امکان برقراری رابطه جنسی با او ندارد، اگر مرتکب زنا با دیگری شود زنای غیر محصنه گویند.
 • تجاوز به عنف: برقراری رابطه جنسی بدون رضایت طرف مقابل، زنای به عنف (تجاوز) محسوب می شود. مجازات تجاوز، اعدام است. اگر زنای به عنف در ارتباط با دختر باکره باشد، مجازات مرتکب علاوه بر اعدام، پرداخت مهر المثل یا ارش البکاره است.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران

راه های اثبات رابطه نامشروع

طبق ماده 160 قانون مجازات اسلامی، دلایل و راه های اثبات جرم رابطه نامشروع عبارتند از اقرار متهم، شهادت شهود و علم قاضی که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

اقرار متهم: اقرار یعنی اینکه فرد متهم در پرونده رابطه نامشروع، نزد قاضی پرونده به وقوع جرم توسط خود اقرار نماید. یا به اصطلاح خودمان، اعتراف کند. طبق ماده 172 قانون مجازات اسلامی، در کلیه جرایم، یک بار اقرار کافی است. بنابراین اگر اقرار تنها یک مرتبه انجام شود، یکی از دلایل اثبات رابطه نامشروع بوده و فرد محکوم و مجازات خواهد شد.

اقرار متهم وابسته به این است که اقرار کننده در آن لحظه محجور نبوده و عاقل و بالغ و قاصد باشد و با اختیار تمام خود، به رابطه نامشروعی که داشته است اقرار نماید.

شهادت شهود: طبق قانون مجازات اسلامی منظور از شهادت این است که غیر از طرفین پرونده، انجام رابطه نامشروع یا عدم انجام آن را نزد قاضی پرونده خبر دهد. طبق ماده 199 قانون مجازات اسلامی “نصاب شهادت در کلیه جرایم دو شاهد مرد است…”. چنانچه دو شاهد مرد نزد قاضی از وقوع رابطه نامشروع میان طرفین پرونده خبر دهند و مشاهده کرده باشند، چنانچه شرایط شهادت شاهد مطابق قانون فراهم باشد، اثبات رابطه نامشروع انجام شده و طرفین محکوم می شوند.

از جمله شرایط شهود آن است که عاقل و بالغ باشند. شهادت مجنون ادواری یعنی شخصی که به صورت دوره ای سالم و مجنون است، زمانی که سالم است پذیرفته می شود همچنین زمانی که شاهد در زمان شهادت غیربالغ بوده باشد، اما در زمان شهادت بالغ شده باشد، قاضی شهادت او را می پذیرد.

بهترین وکیل رایطه نامشروع در تهران

علم قاضی: مطابق ماده 211 قانون مجازات اسلامی ” علم قاضی عبارت از یقین حاصل از مستندات بین در امری است که نزد وی مطرح می شود” بنابراین علم قاضی، اطمینان و یقینی است که در وی ایجاد شده است. زمانی که شهادت شهود در پرونده رابطه نامشروع وجود نداشته باشد اما مستنداتی همچون دوربین مداربسته یا پیامک هایی میان طرفین پرونده وجود داشته باشد، اثبات رابطه نامشروع باتوجه به علم قاضی است.

زمانی که دلایل دیگر برای اثبات رابطه نامشروع کافی نباشد، پرینت تماس ها و مکالمات تلفنی متهمین پرونده رابطه نامشروع، یکی از راه هایی است که به پیشبرد پرونده کمک می کند. هرچند که پرینت تماس ها و مکالمات متهمین، به صورت قاطع اثبات کننده جرم نمی باشد اما در واقع به مستندات پرونده اضافه می شود. اپراتورهای تلفن همراه وظیفه دارند تا اطلاعات مشترکان خود را تا 6 ماه نگه دارند، بنابراین باید تا 6 ماه برای دریافت پرینت اطلاعات تماس مراجعه شود وگرنه دسترسی به آن وجود نخواهد داشت.

کلام آخر

پرونده هایی همچون رابطه نامشروع، با آبرو و حیثیت افراد در ارتباط هستند، بنابراین رسیدگی به آنها سخت و پیچیده خواهد بود. توصیه می شود حتما در چنین پرونده هایی با وکیلی خبره مشورت داشته و وکالت پرونده را به وی واگذار نماییم. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران پرداختیم. امیدوارم مطالب برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا