خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران ⚖️【سال1403】

حقوق خانواده با پیچیدگی و گستردگی بالایی همراه است. ممکن است برای طلاق و یا تقسیم ارث به دنبال یک وکیل مجرب و کاربلد باشید. در تمامی این موارد باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از وکلای تازه کار هرگز نمی‌تواند برای شما کارساز واقع شود. چرا که کسب موفقیت در دوای خانواده مستلزم بهره‌مندی از تجربیات قابل اتکا در زمینه دعاوی مطرح شده است. افراد درگیر در پرونده‌های خانواده به طور معمول دارای نسبت‌های فامیلی با یکدیگر هستند و همین مسئله باعث شده است تا وکالت در این نوع از پرونده‌ها قدری دشوار به نظر برسد. از سوی دیگر لازم است به این نکته نیست توجه داشته باشید که هرگونه شکست در دعاوی خانواده می‌تواند افراد را از نظر روحی و روانی نیز درگیر کرده و برای آنها عواقب ناگواری همراه داشته باشد از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در شمال تهران آشنا کنیم. دعوت می‌کنیم با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل خانواده در شمال تهران

بهترین وکیل خانواده در شمال تهران کیست؟

در ابتدا لازم است این نکته را ذکر کنیم که حجم بسیار زیادی از پرونده‌های موجود در محاکم قضایی به دعاوی خانواده اختصاص دارند. به طور معمول قوانین و مقرراتی وجود دارد که سعی می‌کند رفتارهای میان اعضای خانواده را به طور دقیقی کنترل نماید. تو اگر در آینده شاهد بروز اختلافاتی میان خانواده بودیم با مراجعه به مواد قانونی و استناد به حقوق در نظر گرفته شده برای هر یک از اعضا بتوان به رفع و رجوع آنها پرداخت. بهترین وکیل تهران تسلط بالایی بر این قوانین و مقررات تعیین شده از سوی قانونگذار دارد.

برترین وکیل خانواده در شمال تهران سعی می‌کند تغییرات قوانین را نیز به طور مداوم تحت رصد قرار دهد تا به این شکل بتواند دفاعیات موثرت خود در صحنه دادگاه داشته باشد. وکیل خانواده خوب در شمال تهران وکیلی است که نیازهای موکل خود را به خوبی بشناسد و از این راه بتواند با او تعامل موثری را برقرار کند. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشیم که بهترین وکیل خانواده در شمال تهران ش آموخته یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور است. تحصیلات وی باعث شده است تا دانش حقوقی او در رتبه قابل قبولی قرار بگیرد و مجوزهای لازم برای حضور در محاکم قضایی را به دست آورد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در شمال تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران سال 1403!

هدی سبحانی

هدی صبحانی بهترین وکیل خانواده در شمال تهران

خانم هدی سبحانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، پژوهشگر دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی، کارشناس امور بازرگانی، سابقه وکالت تخصصی و ارائه خدمات حقوقی به اشخاص داخل و خارج از کشور، تخصص در پرونده های اثبات حجر؛ سفاهت و سو استفاده از ضعف نفس، اعلام بطلان بیع و ابطال سند مبایعه نامه به جهت محجور بودن

برخی از تخصص های خانم هدی سبحانی:

  • وکیل کلیه ی دعاوی حقوقی از جمله؛ ابطال سند؛ اعلان بطلان قرارداد؛ اثبات مالکیت، الزام به ایفای تعهدات قراردادی ؛الزام به تنظیم سند رسمی؛ اعلان بطلان معامله به دلیل مستحق للغیر در آمدن؛استرداد ثمن،کلیه غرامات و خسارات؛ قرارداد مشارکت در ساخت و خلع ید و …
  • وکیل کلیه ی دعاوی شهرداری از جمله: تقاضای ارجاع تخلف همسایه مجاور به کمیسیون ماده ۱۰۰ ؛مطالبه بهای قطعه زمین واقع در طرح تعریض و عقب نشینی شهرداری به نرخ عادله روز و …
  • وكيل كليه ی دعاوی كيفری؛ كلاهبرداری؛ خیانت در امانت ؛إخلال كلان در نظام اقتصادی؛ سو استفاده از ضعف نفس؛ سو استفاده از موقعيت شغلی؛ تصرف عدوانی ؛مزاحمت ملکی و …

شماره تماس: 09125099597 – 09376497286
آدرس دفتر: تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، کوچه قوام
ساعات تماس: از ساعت ١٦ تا ٢١
(ساعات هماهنگی مراجعه حضوری: شنبه تا سه شنبه ١٧ الی ٢٢ | چهارشنبه ١٩ الی ٢٢ | پنجشنبه و جمعه ١٧ الی ١٩)

وحید اقتصادی

وحید اقتصادی وکیل خانواده در شمال تهران

جناب آقای وحید اقتصادی با بیش از 5 سال سابقه وکالت، از بهترین وکلای خانواده در شمال تهران می باشد. ایشان تخصصا در حوزه خانواده فعالیت دارد ولی در تمامی حوزه ها فعال بوده و پرونده قبول می کند. از حوزه های فعالیت ایشان می توان به حوزه تجارت، ثبت شرکت، اسناد، چک، سفته، مهریه، حضانت فرزندو… اشاره کرد. همچنین ایشان در تمامی زمینه ها آماده به ارائه ی مشاوره می باشد.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج تجاری اداری آسمان، طبقه ۴ اداری، واحد ۴۰۶ 

شماره تلفن: 09124637294

علی رفیعی

علی رفیعی وکیل خانواده در شمال تهران

جناب آقای علی رفیعی وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای کانون وکلای تهران می باشد. آقای رفیعی دارای مدرک دکتری حقوق دانشگاه تهران مدرس بوده ودر دعاوی حقوقی و خانواده، کیفری، علایم و طرح قبول وکالت می کند. ایشان بصورت تخصصی در حوزه خانواده فعال بوده و موفقیت های زیادی را در حوزه خانواده بدست آورده و از بهترین وکلای شمال تهران در حوزه خانواده به شمار می رود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، بعد از مترو مفتح، خیابان علی اکبری، خیابان نقدی، پلاک 17، طبقه سوم 

شماره تلفن: 09124447724

محمد الماسی

محمد الماسی وکیل خانواده در شمال تهران

جناب آقای محمد الماسی وکیلا پایه یک دادگستری بوده و دارای 13 سال سابقه در حوزه وکالت می باشد و یکی از بهترین وکلای حوزه خانواده در شمال تهران به شمار می رود. ایشان علاوه بر حوزه خانواده، در دعاوی حقوقی و کیفری مرتبط با قراردادها و تعهدات پرونده قبول می کند. ارائه ی مشاوره در همه زمینه ها از دیگر خدمات آقای الماسی می باشد.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، میدان نو، بنیاد کوهستان 5، پلاک 5، طبقه اول، واحد 2 

شماره تلفن: 09120623098

مونا ترابی

مونا ترابی وکیل خانواده در شمال تهران

سرکار خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او از فعالان حوزه دعاوی خانواده در شمال تهران بوده و علاوه بر آن در تمامی زمینه ها پرونده قبول می کند. خانم مونا ترابی مدیریت موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی را بر عهده دارد و شمار پرونده های موفق ایشان بر کسی پوشیده نیست.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، سروغربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505 

شماره تلفن: 09121979750

بهاره فیض

خانم بهاره فیض وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق و درخشان در حوزه های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین به افراد در زمینه دعاوی خانواده با تخصص لازمه مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. وی با تکیه بر دانش حقوقی برای به احقاق رساندن حقوق موکلین خود تلاش می کند.

آدرس دفتر وکالت: تهران، میرداماد، مصدق شمالی، کوچه دامغانی(یازدهم)،پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09124478815


هزینه وکیل خانواده در شمال تهران در صورت شکست در پرونده

زمانی که برای استخدام بهترین وکیل خانواده در شمال تهران اقدام می‌کنید کمترین توقع شما به عنوان یک موکل این است که حقوقدان مورد نظرتان تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی به کار بگیرد. چرا که هرگونه کوتاهی از سوی وکیل میتواند منجر به شکست در پرونده شود. هیچ فردی تمایل ندارد که با کم کاری از سوی وکیل مواجه شود و اهداف تعیین شده در خصوص پرونده‌های خانوادگی را از دست بدهد؛ اما لازم است همواره این موضوع را در نظر داشته باشید که یک وکیل به هر اندازه که مجرب باشد باز هم نمی‌تواند کسب پیروزی در محاکم قضایی را به طور ۱۰۰ تضمین نماید.

اما سوالی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این می‌باشد که اگر وکیلی نتواند انتظارات موکل خود را در خصوص دعاوی خانواده برطرف کند یف حق الوکاله‌ای که باید به او پرداخت شود چه خواهد شد؟ بیشتر افراد به اشتباه تصور می‌کنند که حق الوکاله وکیل میزان ثابتی دارد و تمامی وکلا دستمزدهای یکسانی را از موکلان خود دریافت خواهند کرد. این در حالی است که بسیاری از وکلا ترجیح می‌دهند دستمزدهای مورد نظرشان را به صورت توافقی تعیین نمایند. تعیین توافقی میزان دستمزد وکیل به این معنا است که موکل نیز می‌تواند نظر شخصی خود را در خصوص مبلغ حق الوکاله به وکیل مورد نظر منتقل کند.

زمانی که برای استخدام بهترین وکیل خانواده در شمال تهران اقدام می‌کنید لازم است در خصوص جزئیات مربوط به هزینه وکیل نیز با او به توافقات کامل برسید. در صورتی که توافقات به طور کامل انجام شود در آینده دو طرف دچار اختلافات جدی نخواهند شد. از سوی دیگر باید متن توافقات صورت گرفته بین وکیل و موکل به طور دقیق در قرارداد ذکر شود. یکی از موارد مهمی که باید در جلسه با وکیل در خصوص آن به تبادل نظر بپردازید مسئله هزینه وکیل در صورت شکست در پرونده است. علاوه بر این باید در خصوص شیوه پرداخت حق الوکاله نیز با وکیل به توافق کامل برسید.

ممکن است توافقات مختلفی در خصوص حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده صورت بگیرد. ممکن است وکیل با این موضوع موافقت کند که در صورت شکست در پرونده مقداری از حق الوکاله او کم شود. از سوی دیگر این احتمال نیز وجود دارد که در صورت شکست در پرونده باز هم وکیل تمام حق الوکاله خود را به صورت کامل دریافت نماید. مجدداً لازم است این نکته را ذکر نماییم که تمامی این مسائل به توافقات شما با وکیل مورد نظر باز می‌گردد.

 بهترین وکیل خانواده در شمال تهران

4 معیار مهم در انتخاب وکیل خانواده شمال تهران

فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام وکیل خانواده: وکیل به این مهارت نیاز دارد که مفاهیم حقوقی را به سادگی به موکل خود و نیز قضات پرونده منتقل نماید. دقت داشته باشید که دانش حقوقی و سطح تحصیلات بهترین وکیل خانواده در شمال تهران از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما این موضوع هرگز نمی‌تواند جایگزین فن بیان وکیل شود. وکیل در صورتی می‌تواند دفاعیات موثری را از موکل خود در دادگاه داشته باشد که کلامی پرقدرت و لحنی گیرا به او در این زمینه کمک کند.

برقراری ارتباط موثر با موکل: یکی از معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکلا این است که مهارت‌های ارتباطی او را مورد سنجش قرار دهید. در صورتی که وکیل نتواند با شما به عنوان یک موکل ارتباط موثر و تعامل مطلوبی را برقرار کند به هیچ عنوان نخواهد توانست که در جلسات دادگاه نیز  با قضات مربوط به پرونده‌های خانوادگی در ارتباط باشد. از سوی دیگر گاهی نیاز است که وکیل برای حل و فصل اختلافات پیش آمده با افراد درگیر در پرونده مذاکره و تبادل نظر نماید. از این رو باید پیش از انتخاب به مهارت‌های ارتباطی وکیل توجه ویژه‌ای داشته باشید.

جسارت و شجاعت وکیل: در صورتی که از یک وکیل فاقد شجاعت استفاده کنید نمی‌توانید امید چندانی به کسب پیروزی داشته باشید. وکیلی که خود را از پیش بازنده می‌داند به هیچ عنوان نمی‌تواند از منافع شما در محاکم قضایی دفاع کند. لازم است وکیل باز اتکا به شجاعت و جسارتی که در اختیار دارد در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و در محضر قضات پرونده دفاعیات موثری را ارائه دهد. او هیچگاه نباید از کسب پیروزی ناامید شود و تا لحظه آخر و تا زمانی که رای نهایی دادگاه اعلام می‌شود باید برای کسب موفقیت در محاکم قضایی تلاش خود را به کار بگیرد.

سابقه و تخصص: به هر اندازه که سابقه یک وکیل بالاتر باشد می‌توان گفت که میزان تجربیاتی که او در طی سال‌های متمادی به دست آورده است بیشتر می‌باشد. لازم به ذکر است که باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که سابقه درخشان‌تر و طولانی‌تری در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده دارد. علاوه بر این باید به این نکته توجه داشته باشید که هر وکیلی تخصص لازم برای ورود به دعاوی خانواده مانند طلاق و مهریه را در اختیار ندارد.

بهترین وکیل خانواده در شمال تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبوری کردید و در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش داریم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل خانواده در شمال تهران آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید وکلای مد نظر خود را از گزینه های معرفی شده انتخاب کنید. در ادامه تعرفه حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را بررسی کردیم و پس از آن به معیارهای مناسب برای انتخاب وکیل پرداختیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا