خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران ⚖️【سال1403】

تمام رفتارها و خلقیات انسان‌ها در سطح خانواده شکل می‌گیرد و از این رو خانواده را می‌توان ی‌ترین نهاد هر جامعه‌ای به شمار آورد. گاهی ممکن است در میان اعضای خانواده نیز شاهد اختلافات حقوقی جدی باشیم. در چنین شرایطی عمق اختلافات پیش آمده باعث می‌شود تا حل و فصل آنها به محاکم قضایی سپرده شود. در نظر داشته باشید که بدون در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات لازم در زمینه حقوق خانواده نمی‌توان حضور موفقی را در دادگاه تجربه کرد چرا که مباحث حقوقی بسیار پیچیده هستند و تسلط بر آنها بدون در اختیار داشتن تحصیلات ممکن نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در غرب تهران آشنا کنیم تا در صورت بروز مشکلاتی مانند طلاق، نشوز، عدم تمکین، نفقه، مهریه، تقسیم ارث و… گزینه های مطلوبی را برای انتخاب داشته باشید. دعوت می‌کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران کیست؟

لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که اعضای درگیر در دعاوی خانواده به طور معمول دارای نسبت‌های فامیلی با یکدیگر هستند و همین مسئله حل و فصل این نوع از دعاوی را در محاکم قضایی سخت و پیچیده می‌کند. در اختیار داشتن اطلاعات کافی در خصوص مواد قانونی مربوط به حقوق خانواده می‌تواند به فرد این امکان را بدهد که دفاعیات موثری از خود در دادگاه ارائه دهد؛ اما دستیابی به چنین اطلاعاتی بدون استخدام بهترین وکیل خانواده در غرب تهران امکان‌پذیر نیست.

برترین وکیل خانواده در غرب تهران آماده است تا تمامی تجربیات خود که در طی سال‌های متمادی آنها را جمع آوری کرده است را در اختیار موکل خود قرار دهد. سوی دیگر وکیل خانواده خوب در غرب تهران  می‌تواند با ارائه مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی مانند طلاق و مهریه و تقسیم ارث موقعیتی را فراهم کند تا موکل به شیوه‌ای درست از حقوق قانونی خود دفاع کرده و اجازه ندهد که طرف مقابل منافع او را در محاکم قضایی پایمال نماید. در واقع دستیابی به موفقیت با بهترین وکیل تهران تسهیل خواهد شد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانوده درغرب تهران سال 1403!

فریده عزیزی

فریده عزیزی بهترین وکیل ملکی در غرب تهران

خانم فریده عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضوکانون وکلای دادگستری مرکز
دارای بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت در امور ملکی کیفری حقوقی خانواده می باشند.

شماره تماس: 09122495460
آدرس دفتر: میدان عدل ضلع جنوب کوچه کاظمی پلاک یک طبقه ۴

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از 10 سال سابقه درخشان در شهر تهران می باشند. ایشان وکیل متخصص در تنظیم انواع قراردادهای تجاری و بین المللی هستند، امور مربوط به داوری را انجام می دهند. سابقه بالایی در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … دارند.

خدماتی که توسط خانم کتابی ارائه می شود عبارتند از:

 • قبول کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و شهرداری
 • اخد سند رسمی برای املاک بدون سند و سند عادی
 • تنظیم کلیه قراردادهای حقوقی و تجاری
 • قبول کلیه دعاوی خانواده
 • انجام امور مربوط به داوری
 • تنظیم لوایح دادخواست، شکوایه و لوایح
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۰۵۷۹۷۵
شماره تماس دفتر: ۴۴۱۳۹۱۴۱

ایمیل وکیل: mahdieh.ketabi@yahoo.com
آدرس دفتر:
تهران، خیابان آیت اله کاشانی، مجتمع تجاری اترک، طبقه ششم اداریA، واحد 609

دکتر امید مقدسی فر

جناب آقای دکتر امید مقدسی فر وکیل ملکی در غرب تهران

آقای مقدسی فر وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. بیش از 20 سال سابقه وکالت دارند و ایشان از وکلای بسیار حاذق در امور ملکی و املاک مشاعی می باشند که در این زمینه بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می دهند.

دارای مدارک کارشناسی حقوق قضایی، کارشناسی ارشد حقوق تجارت اقتصادی بین المللی و دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه تهران هستند. دعاوی ملکی، کیفری، جرایم پزشکی، ورشکستگی، مطالبات مالی، جرایم رایانه ای، مهاجرت، پیمانکاری و … توسط آقای دکتر مقدسی فر پذیرفته و پیگری می گردد.

آدرس دفتر: سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش خیابان مجد، پلاک 3، طبقه 3

شماره تماس: 02122136527

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی وکیل خانواده در غرب تهران

خانم زهرا ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای دو فوق لیسانس حقوق خصوصی و حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبائی هستند.

برخی از سوابق خانم زهرا ابراهیمی:

 • دارای سوابق متعدد در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده در حوزه قضائی تهران
 • آشنا به رویه قضائی دادگاه های تهران
 • 12 سال سابقه کار وکالت در حوزه های مختلف حقوقی ، کیفری و خانواده
 • قبول وکالت از هم وطنان عزیز در خارج از کشور

تخصص خانم زهرا ابراهیمی:

 • حقوقی: شامل موضوعات مختلف ملکی از جمله تخلیه، خلع ید، اعتراض ثالث، معامله صوری و فرار از دین، الزام به تنظیم سند رسمی و … ، چک، اختلافات ناشی از قراردادها، تخلیه، الزام به ایفاء تعهدات و خسارات ناشی از عدم انجام آنها ، مطالبه خسارت و …
 • کیفری: شامل موضوعات مختلف از جمله: کلاهبرداری های سنتی و رایانه ای، انتقال مال غیر، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، ایراد صدمات بدنی غیر عمدی و دیه، ضرب و جرح، توهین، افتراء، نشر اکاذیب و …
 • خانواده شامل موضوعات مختلف: طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج، طلاق به درخواست زوجه، مهریه، نفقه، تمکین، اعسار، حضانت فرزندان، ملاقات با فرزندان، اثبات نسب، نفی نسب، اثبات زوجیت و …

تلفن دفتر: 02144363648

علی اکبر صرفه جو

علی اکبر صرفه جو بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

آقای علی اکبر صرفه جو وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق در حوزه های کیفری، خانواده ،ملکی و حقوقی وکالت کرده و به درستی در راستای قانون افراد را راهنمایی می کند. وی پرونده های مهمی را به نتایجی مطلوب رسانده است و از این رو یکی از وکلا نام دار و خبره تهران می باشد. وی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده وکالت می پذیرد.

آدرس دفتر: تهران، فردوس، بزرگراه ستاری، بلوار فردوس، بین خیابان علی حسینی و ابراهیمی، پلاک 280، طبقه اول

شماره تماس: 02144074792

حسین صفائی

حسین صفائی وکیل طلاق غرب تهران

آقای صفای وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، دارای سابقه بالا در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده به ویژه طلاق،جرائم رایانه ای، پزشکی، گمرک، مالیات، تنظیم قرارداد تجاری و … ، از سوابق درخشان ایشان کارشناس و مجری برنامه حقوقی دادرس پخش شده از شبکه دو سیما، کارشناس برجسته برنامه رادیویی آوای قانون و رادیو گفتگو بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، میدان پونک، خیابان مخبری، پلاک 10، واحد 13

شماره تماس: 09124777493

مینا نیسی

وکیل سرقفلی در تهران

سرکار خانم مینا نیسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه تهران، مسلط به زبان انگلیسی، فعالیت در تولید محتوای صوتی و تصویری آموزشی حقوقی و انتشار دانش حقوقی براساس نیازهای مخاطبان و حقوقدانان، ارائه مقالات علمی و تخصصی متعدد در همایشهای تخصصی، وکیل دعاوی بخش حقوقی و امور قراردادها در امور اجرایی شرکت لیزینگ خودرو، سابقه تحقیق درخصوص تدوین و تنقیح قوانین و ارائه پیش نویس قوانین مربوط به ثبت احوال و شهرداری و فعالیت در امور ورشکستگی و جرایم مالی و جرایم رایانه ای می باشند.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی، باهنر، پلاک ١٢ واحد ٦

شماره تماس: 09120574228

حمید محمدی

حمید محمدی وکیل ملکی در غرب تهران

آقای حمید محمدی از وکلای پایه یک دادگستری در غرب تهران می باشند. ایشان وکیل متخصص در پرونده های ملکی، ثبتی، حقوقی، کیفری و … هستند. ارائه مشاوره در زمینه دعاوی مختلف توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: جنت آباد، پائین تر از میدان چهارباغ، پلاک ١٤٨، ساختمان سبز، واحد ٢٦، طبقه ٢

شماره تماس: ٠٩١٢١٩٧٢٩٠٦


اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در غرب تهران

لازم به ذکر است که پیش از حضور در محاکم قضایی لازم است اطلاعات حقوقی خود را در خصوص دعاوی مطرح شده به میزان قابل توجهی افزایش دهید. این مسئله به شما کمک می‌کند تا با حقوق قانونی خود آشنا شده و با دستی پر در دادگاه حاضر شوید. باید به این موضوع توجه داشته باشید که صرف شرح دعاوی مطرح شده میی‌تواند موفقیت در خصوص پرونده را تضمین نماید چرا که در دعاوی خانواده با نوعی از پیچیدگی همراه هستیم و باید برای قانع کردن قاضی به مواد قانونی اشاره شود.

دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران می‌تواند شما را از نظر دانش حقوقی در رتبه قابل قبولی قرار دهد. دقت داشته باشید که وکیل در طی سال‌های متمادی توانسته است با قبول پرونده‌های مختلف به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کند. این تجربیات از راه مشاوره حقوقی قابل دسترسی است و می‌تواند کسب موفقیت در خصوص پرونده را تسهیل کند. در واقع مشاوره حقوقی در کنار استخدام وکیل از مهم‌ترین روش‌های همکاری با حقوقدان مورد نظر است.

این امکان وجود دارد که فرد تا حدودی با مباحث حقوقی آشنایی داشته باشد. در چنین شرایطی توصیه می‌شود که افراد درگیر در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده با کسب مشاوره حقوقی خود را برای حضوری موفق در دادگاه آماده کنند و در واقع ضعف‌هایی که در خصوص پرونده دارند را با پرسش سوال‌هایی متنوع از وکیل برطرف سازند. بر کسی پوشیده نیست که افراد در صورت جبران ضعف‌های حقوقی و کسب اطلاع در خصوص مواد قانونی در خصوص حقوق خانواده می‌توانند بازدهی بیشتری در دادگاه داشته باشند.

در صورتی که پرونده شما پیچیده است به شما توصیه می‌کنیم که از مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید. چرا که در این روش بهترین وکیل خانواده در غرب تهران می‌تواند با سهولت بیشتری مدارک و مستندات مربوط به پرونده را مورد بررسی قرار دهد و نظر نهایی خود را در خصوص پرسش‌هایی مطرح شده اعلام دارد؛ اما در صورتی که بودجه شما برای دریافت مشاوره حقوقی محدود است می‌توانید از روش‌های دیگر مانند مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید.

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل خانواده در غرب تهران

آیین نامه‌های وکالت که همه ساله از سوی نهادهای قضایی به چاپ می‌رسند درصدد هستند تا نوعی از وحدت رویه را در میان حق الوکاله وکلای مختلف ایجاد کنند. در واقع شما با مطالعه آیین نامه‌های مذکور می‌توانید از دستمزد وکلای مختلف در دعاوی حقوقی و کیفری مطلع شوید؛ اما نکته‌ای که لازم است در این بین مطرح شود این می‌باشد که وکالت در کشور ایران شغلی آزاد محسوب می‌شود و همین موضوع این اختیار را به بهترین وکیل خانواده در غرب تهران می‌دهد تا به صورت توافقی میزان دستمزد خود را مشخص نماید.

در واقع نمی‌توان رقم یکسان و ثابتی را به عنوان دستمزد تمامی دعاوی خانواده مشخص کرد؛ اما می‌توان با مراجعه به آیین نامه‌های وکالت و نیز کسب اطلاع از افراد آگاه در خصوص میزان دستمزد وکیل اطلاع حاصل کرد تا در جلسات ملاقات حضوری که قرار است حق الوکاله تعیین شود با دیدی جامع‌تر حضور پیدا کنید. برای این کار وکیل میزان پیچیدگی پرونده و نیز مدت زمانی که لازم است برای به نتیجه رسیدن آن صرف شود را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهد و در نهایت رقم پیشنهادی خود را اعلام می‌کند.

اشاره نمودیم که حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در غرب تهران بر اساس توافق طرفین مشخص می‌شود و منظور از توافقی بودن حق الوکاله این است که موکل نیز می‌تواند در میزان و نحوه پرداخت آن نقش آفرین باشد. برای مثال موکل می‌تواند در خصوص رقم پیشنهادی از سوی وکیل چانه زنی کرده و میزان آن را در حد انتظار خود کاهش دهد. از سوی دیگر موکل می‌تواند در خصوص نحوه پرداخت حق الوکاله با وکیل و تبادل نظر پرداخته و در نهایت رضایت او را جلب کند

لازم به ذکر است که همواره موکل می‌تواند هزینه وکیل را به صورت قسطی پرداخت کند. به طور معمول هزینه وکیل در ۲ یا ۳ قسط در اختیار او قرار می‌گیرد. در صورتی که با وکیل در خصوص مسزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به توافق کامل رسیدید لازم می‌باشد تا قراردادی را منعقد نمایید تا به این شکل از بروز اختلافات احتمالی در آینده جلوگیری کنید. همچنین لازم است در قرارداد مذکور مشخص شود که در صورت شکست در پرونده تکلیف حق الوکاله وکیل چه خواهد شد.

در خصوص حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده های خانواده مانند طلاق، مهریه، نشوز، تقسیم ارث و… همه چیز به توافق شما با بهترین وکیل خانواده در غرب تهران باز می گردد. اگر توافق شما اینگونه باشد که حتی در صورت شکست در پرونده ملزم به پرداخت دستمزد باشید، باید این کار را به انجام برسانید؛ اما در صورتی که مشخص شود که در صورت شکست مبلغی از حق الوکاله وکیل کاسته می شود، لازم است جزئیات آن را به طور دقیق در متن قرارداد ذکر کنید تا در صورت رجوع به آن با اختلافی رو به رو نشوید و تکلیف کاملا مشخص باشد.

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل خانواده در غرب تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظرتان را در کمترین زمان ممکن انتخاب و استخدام نمایید. در ابتدا اهمیت مشاوره حقوقی و نیز روش های دریافت آن را به طور کامل شرح دادیم و پس از آن اطلاعات جامعی را در خصوص فرمول محاسبه حق الوکاله در دعاوی خانواده به شما ارائه دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + شش =

دکمه بازگشت به بالا