خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران ⚖️【سال1403】

علم حقوق با گستردگی های زیادی همراه است و حقوق خانواده را می توان یکی از اصلی ترین زیرشاخه های آن به شمار آورد. دعاوی خانواده در مواردی مانند طلاق، مهریه، نشوز، تمکین، تقسیم ارث، انحصار وراثت و… قابل پیگیری است و حجم قابل توجهی از پرونده های موجود در محاکم قضایی را نیز به خود اختصاص داده است. در نظر داشته باشید که اکثر افراد در محاکم قضایی با حقوق قانونی خود آشنایی ندارند و همین مسئله می تواند مقدمات شکست فرد در خصوص دعاوی خانواده را فراهم کند. به خدمت گرفتن یک وکیل توانمند و مجرب می تواند تمامی دغدغه های فرد در این باره را برطرف کند؛ اما یافتن چنین وکلایی قدری پیچیده به نظر می رسد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران کیست؟

حقوق خانواده از گستردگی زیادی برخوردار است؛ اما نقطه مشترک تمامی دعاوی خانواده مطرح شده در محاکم قانونی این است که طرفین دعوی دارای نسبت های فامیلی و خانوادگی با یکدیگر هستند. همین مسئله وکالت در این پرونده ها را سخت کرده است. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که هر گونه شکست در این دعاوی ممکن است علاوه بر خسارت های مادی، فرد را با نوعی درگیری عاطفی نیز همراه کند. از این رو، باید به دنبال استخدام بهترین وکیل تهران باشید.

در واقع برترین وکیل خانواده در جنوب تهران سواد حقوقی لازم برای ورود به دعاوی خانواده مانند تقسیم ارث، نفقه، طلاق، اجرت المثل، مهریه و… را در اختیار دارد و می تواند با تسلط بالایی که بر قوانین و مقررات دارد مطلوب ترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد. وکیل خانواده خوب در جنوب تهران سعی دارد مشاوره های حقوقی موثری را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد و برای آن ها راه و چاه مربوط به دعاوی مطرح شده را نمایان کند تا به این شکل کسب موفقیت با سهولت بیشتری به انجام برسد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در جنوب تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران سال 1403!

محمد رضازاده

محمد رضازاده بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران

آقای محمد رضازاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص چشمگیر در حوزه دعاوی خانوده فعالیت دارد. ایشان با تیکیه بر دانش حقوقی و تجاربی که طی سال ها وکالت به دست آورده اند توانسته جز وکلا خبره تهران در بین مردم شناخته شود. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳

شماره همراه: 09121388451

لیلا وجدپورورجوی

لیلا وجدپورورجوی وکیل خانواده در جنوب تهران

سرکار خانم لیلا وجدپورورجوی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در دعاوی حقوقی و خانواده، یکی از وکلای نام دار پایه یک دادگستری هستند. همچنین خانم وجدپورورجوی مشاور حقوقی با تجربه ای نیز هستند. از جمله پرونده هایی که ایشان با موفقیت به اتما رسانده اند، انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و … است.

آدرس دفتر: جوادیه، کوچه جوانبخت، کوچه مدنی، پلاک۴۱

تلفن تماس: ۰۹۰۳۸۱۹۴۴۷۹

مرتضی هنز کیان

مرتضی هنز کیان وکیل خانواده در جنوب تهران

جناب آقای مرتضی هنز کیان وکیل با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب هنز کیان متخصص در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی هستند. همچنین پرونده های موفق بسیاری در زمینه دعاوی خانواده دارند. برای بهرمندی از تجربیات و کمک از ایشان می توانید از مشاوره های آقای مرتضی هنز کیان استفاده کنید.

آدرس دفتر: شهرری، ابتدای خیابان قم، کوچه مشیری، کوچه تقوی راد، پلاک۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۳۲۶۸۴۲

مژگان نوده فراهانی

مژگان نوده فراهانی وکیل خانواده در جنوب تهران

سرکار خانم مژگان نوده فراهانی یکی دیگر از وکلای با تجربه ای هستند که می توان در جنوب تهران از ایشان نام برد. خانم نوده فراهانی در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، حقوقی، کیفری و به ویژه خانواده فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های سرکار خانم نوده فراهانی هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری در اختیار مراجعین خود قرار می گیرد.

آدرس دفتر: شهرری، دولت آباد، جنب بازار گل، کوچه یگانه، پلاک۲۰

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۴۳۳۴۱۲

وجیهه ابوالحسنی

وجیهه ابوالحسنی وکیل خانواده در جنوب تهران

سرکار خانم وجیهه ابوالحسنی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم ابوالحسنی متخصص در دعاوی حقوقی، خانواده از جمله موضوعاتی همچون طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی، انحصار وراثت و… هستند.

آدرس دفتر: شهرری، میدان هادی ساعی، روبروی کلانتری ۱۳۱، مجتمع صدف، ورودی طبقه۵، واحد۲۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۴۹۲۶۵۴


4 اقدام مهم که باید پیش از انتخاب وکیل خانواده جنوب تهران انجام دهید!

سابقه وکیل مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید: در واقع مهم ترین اقدامی که لازم است پیش از انتخاب بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران به انجام برسانید بررسی میزان سابقه وکیل مورد نظر است. دقت داشته باشید که سابقه یک وکیل به منزله کارنامه او در تمامی سال هایی است که مشغول فعالیت های حقوقی بوده است. باید به سراغ آن دسته از حقوقدانانی بروید که علاوه بر رعایت اصول حرفه ای در زمینه شغلی خود، سابقه بالاتری را نیز در اختیار دارند و در تمامی این مدت توانمندی خود را به اثبات رسانده اند.

با وکیل ملاقات حضوری داشته باشید: شما با مطالعه در خصوص وکیل او را انتخاب می کنید؛ اما این موضوع به هیچ عنوان کافی نیست و شما باید از نزدیک نیز با وکیل صحبت کنید و ویژگی های او را تحت رصد قرار دهید. برای این کار لازم است با دفتر وکیل تماس گرفته و از او وقت ملاقات بخواهید. دقت داشته باشید که جلسات ملاقات حضوری به منزله فرصتی است که برای مطرح کردن انتظاراتتان از وکیل در اختیار شما قرار گرفته است.

بر اساس تخصص وکیل انتخاب کنید: اشاره داشتیم که حقوق گستردگی بالایی دارد و کمی توقع بی جاست اگر تصور کنیم که تمامی وکلا می توانند در کلیه بخش های حقوق به تخصص های لازم دست پیدا کنند. هر وکیلی در مقطعی از سابقه کاری خود با این واقعیت رو به رو می شود که بازدهی او در قسمتی از حقوق بیشتر است. برای دعاوی خانواده لازم است به سراغ بهترین وکیل جنوب تهران بروید. چرا که در این صورت است که شانس شما برای کسب پیروزی افزایش پیدا خواهد کرد.

در خصوص حق الوکاله وکیل تحقیق کنید: هر یک از وکلا ممکن است در خصوص پرونده های خانوادگی دستمزدهای متفاوتی را از شما درخواست نمایند. از این رو، لازم است پیش از هر گونه تصمیم گیری در خصوص استخدام وکیل میزان دستمزد او را جویا شوید. باید بسنجید که آیا توانایی پرداخت حق الوکاله وکیل مورد نظر را دارید و یا اینکه آیا دستمزد مورد مطالبه از سوی وکیل خانواده با توانایی های او همخوانی دارد یا خیر. در پایان باید قراردادی بین دو طرف منعقد شود.

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران

4 تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل خانواده جنوب تهران

دستمزد وکیل همواره رقم ثابتی نیست: اگر چه در آیین نامه های تعرفه وکالت سعی شده است تا نسخه ای یکسان برای میزان حق الوکاله تجویز شود؛ اما قانون وکالت را شغلی آزاد می داند و از همین رو دست بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران برای تعیین توافقی دستمزد باز است؛ بنابراین ممکن است زمانی که برای تعیین حق الوکاله به وکلای مختلفی مراجعه می کنید، دستمزدهای متفاوتی را از شما طلب کنند. دقت داشته باشید که همواره می توانید از طریق تبادل نظر با وکیل میزان حق الوکاله را کاهش دهید.

حق الوکاله یک وکیل معیار مناسبی برای سنجش توانایی های او نیست: در بالا اشاره کردیم که ممکن است هر یک از وکلا هزینه های متفاوتی را برای پرونده های خانوادگی مطالبه کنند. این موضوع درست است که اگر سابقه و توانایی یک وکیل بیشتر باشد از شما دستمزد بیشتری را درخواست خواهد کرد، اما الزاما عکس این جمله صادق نیست؛ یعنی اگر وکیلی از شما هزینه بالایی را درخواست کرد، نباید چنین تصوری کنید که به طور قطع او یک وکیل کهنه کار است.

لازم نیست همیشه حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت کنید: این موضوع تبدیل به دغدغه اکثر افراد درگیر در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده شده است که گمان می کنند لازم می باشد که تمامی میزان توافق شده در خصوص حق الوکاله را در همان ابتدا و به صورت یکجا به بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران پرداخت نمایند. دقت داشته باشید که همواره می توانید در خصوص شیوه پرداخت نیز با وکیل مورد نظر به توافق برسید و هزینه های مورد نظر را به صورت قسطی پرداخت کنید.

در صورت شکست در پرونده الزاما دستمزد وکیل کاهش پیدا نمی کند: یکی از جزئیات مهمی که لازم است در زمان امضای قرارداد با وکیل در خصوص آن مذاکره کنید، حق الوکاله در صورت شکست در پرونده است. برای مثال ممکن است وکیلی تمام توان خود را به کار بگیرد و با این حال نتواند نتیجه مطلوب شما را به دست آورد. در چنین شرایطی لازم است به متن قرارداد مراجعه کنید. هر آن چیزی که در ابتدا با وکیل در خصوص آن به توافق رسیده باشید حجت خواهد بود و بر اساس آن تصمیم گیری می شود.

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران

کلام آخر

قدردانی می کنیم که تا پایان مقاله در کنار ما بودید و صبوری به خرج دادید. در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه به مجموعه ای از اقدامات اشاره داشتیم که باید پیش از استخدام وکیل به انجام برسند و پس از آن چهار تصور غلط در خصوص میزان حق الوکاله وکیل ارزیابی شد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا