وکیل

10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران【سال1402】

وکیل وصول مطالبات در واقع فردی است که به پرونده های مرتبط با دعاوی چک و سفته، فاکتورهای فروش و به صورت کلی به رسیدهایی که بیانگر طلب می باشند رسیدگی می کند. افرادی که در تهران درگیر چنین مشکلی هستند با مراجعه به بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران می توانند به حق خود برسند. در ادامه قصد معرفی 10 تا از وکلای کارشته و حاذق را در این زمینه داریم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل چک در تهران

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کیست؟

تمامی وکلای پایه یک دادگستری می توانند در زمینه پرونده های مرتبط با وصول مطالبات وکالت نمایند. اما برخی از وکلا با توجه به علاقه ای که دارند، ترجیح می دهند تا در زمینه خاصی فعالیت کنند و از تمام دانش و تجارب خود برای زمینه خاصی بهره ببرند. به عنوان مثال برخی از وکلا در تهران فقط در دعاوی مرتبط با چک و سفته و وصول مطالبات کار می کنند.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران باید به زوایای قانونی و اجرایی اسناد تجاری و اسناد عادی آگاه و توانا باشد، چرا که باید به موارد بسیاری از جمله وصول مطالبات چک، سفته، رسید، سند، فاکتور، دست نوشته و … رسیدگی نماید. برخی افراد تصور می کنند که وصول مطالبات کاری ساده است که به تنهایی توانایی انجام آن را دارند، در صورتی که چنین نیست، اگر افرادی که این پرونده را در دست می گیرند، دانش کافی نداشته باشند و به روال قانونی آگاه نباشند، خسارت فراوانی وارد می شود که جبران ناپذیر است.

در ادامه به معرفی 10 تا از وکیل وصول مطالبات خوب در تهران می پردازیم. برای اطلاع از شماره و آدرس دفتر وکالت وکلای حاذق و کارکشته، همراه ما باشید.

جناب آقای احسان عبداللهی

جناب آقای احسان عبداللهی

آقای عبداللهی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی انجمن حقوقدانان ایران و دارای 15 سال سابقه در زمینه فعالیت در محاکم قضایی دادگستری تهران می باشند. از وکلای متخصص در امور وصول مطالبات در تهران هستند که در این پرونده ها خوش درخشیده اند. متخصص در تنظیم انواع قراردادهای حقوقی، ملکی، بازرگانی، انرژی، هنری، سینمایی و … . مشاور حقوقی نمایندگی شرکت های بازرگانی انرژی بین المللی هستند.

آدرس دفتر: تهران، بزرگراه رسالت، بعد از اتوبان صیاد شیرازی، روبروی بانک صادرات، پلاک1142، ساختمان نگار، طبقه 1

شماره تماس: 09123055347

سرکار خانم فائزه نقاش

خانم فائزه نقاش وکیل وصول مطالبات در تهران

خانم نقاش وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در وصول مطالبات هستند. وکالت در کلیه دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده توسط ایشان انجام می شود. موفق به کسب رتبه 18 کنکور سراسری و رتبه 30 آزمون ورودی کانون وکلای دادگستری مرکز شده اند. تحصیلات در رشته حقوق دارند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجاری بین الملل از دانشگاه تهران دارند و عضو بنیاد ملی نخبگان و دارنده سه دوره جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آپادانا، روبروی خیابان نوبخت، پلاک 114، طبقه سوم غربی، واحد 5

شماره تماس: 09129538522

جناب آقای ابوالفظل جهانبخش

آقای ابوالفظل جهانبخش وکیل وصول مطالبات در تهران

آقای جهانبخش وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای خبره در امور مربوط به وصول مطالبات در شهر تهران هستند. مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی کسب نموده اند. همینطور موفق به دریافت رتبه 81 کشور در آزمون قضاوت شده اند. در انواع دعاوی تخصص دارند به خصوص:

  • دعاوی خانواده و هویت قانونی
  • جرایم علیه اموال و اسناد
  • دعاوی مالی، تجاری، قراردادها
  • چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
  • کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: تهران، چهار راه یافت آباد، بلوار معلم، جنب بانک مسکن، پلاک 85، طبقه 2، واحد ٤

شماره تماس: 09122207648

سرکار خانم فاطمه شکیبایی

خانم فاطمه شکیبایی وکیل وصول مطالبات در تهران

خانم شکیبایی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی مربوط به وصول مطالبات هستند. در 9 سال سابقه وکالت خود، موفق به پیگیری دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده شده اند. متخصص در تحریر انواع لوایح دفاعی و یکی از وکلای برتر در زمینه ثبت اسناد، جرایم علیه اموال، جرایم علیه اشخاص، قراردادها، وصول چک و سفته و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی دی، طبقه 4، واحد 24

شماره تماس: 09117443396

سرکار خانم سمیه فتحی

خانم سمیه فتحی وکیل وصول مطالبات در تهران

خانم فتحی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای خبره در پیگیری امور مرتبط با وصول مطالبات در تهران هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند. پرونده هایی که توسط خانم فتحی پذیرفته می شود شامل کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، مالی و اقتصادی و خانواده است. موفق به کسب رتبه 110 آزمون وکالت کانون وکلای تهران و موفق به دریافت رتبه 86 آزمون قضاوت سال 1398 شده اند.

آدرس دفتر: تهران، ستارخان، خیابان کاشانی پور، کوچه اعتباریان، پلاک 4، واحد 2

شماره تماس: 09120167247

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل سفته در تهران

مزایای وصول مطالبات از طریق وکیل

باتوجه به گسترش دایره وصول مطالبات در جامعه، کمک گرفتن از وکیل وصول مطالبات بسیار کمک کننده است. مطالبات شامل مواردی همچون چک، سفته، سند، فاکتور، رسید، دست نوشته و … است. بنابراین با در نظر گرفتن پیچیدگی های این پرونده ها، باید وصول مطالبات از تمامی زوایای قانونی بررسی و رسیدگی شود. متاسفانه در دادگاه دیده میشود که افراد بدون وکیل برای وصول مطالبات خود مراجعه می کنند. اما عدم آگاهی از قوانین و نحوه رسیدگی ها موجب می شود تا موفق نشوند.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران

عدم موفقیت در پرونده وصول مطالبات خسارت های جبران ناپذیری وارد می شود. بنابراین برای جلوگیری از بروز زیان مالی بهتر است از وکیل وصول مطالبات کمک بگیریم. بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران با راهکارهایی بسیار عاقلانه از حقوق موکل خود دفاع می کند.

برخی از مزایای وجود وکیل وصول مطالبات در پرونده ها عبارتند از:

  • با وجود وکیل نیازی به حضور طلب کار در مراحل اداری نمی باشد.
  • وکیل وصول مطالبات با دانشی که دارد، اقدام به توقیف اموال طرف مقابل می نماید.
  • وجود وکیل وصول مطالبات می تواند حکم جلب متهم را بگیرد.
  • وکیل با تخصص و تجربه ای که دارد، پرونده را در زمان کمی حل می کند.

انواع وصول مطالبات از نظر قانون

دعوت به مذاکره: طبیعی است که بسیاری از افراد قبل از اقدامات قانونی به جهت وصول مطالبات خود، جلسه ای را ترتیب بدهند و عواقب ناشی از اقامه دعوی، پرداخت خسارت و کلیه هزینه دادرسی را گوشزد نمایند. مطمئنا زمانی که مشکل در این مرحله حل شود نیازی به طی نمودن مراحل پیچیده دادگاه و شکایت جهت وصول مطالبات نمی باشد.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران

ارسال اظهارنامه و اخطاریه: اگر مشکل در مرحله دعوت به مذاکره حل نشود، باید اظهارنامه ای به صورت رسمی و از طریق دادگاه برای بدهکار ارسال شود. در اظهارنامه باید پرداخت طلب مطالبه شود و این موضوع ذکر گردد که در صورت عدم پرداخت، عواقب سختی خواهد داشت. البته توجه داشته باشید که متن اظهارنامه بسیار مهم است زیرا بی توجهی به متن آن عواقب قانونی دارد.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران با تخصص و تجربه ای که در پرونده های پیشین داشته است با انجام بررسی های لازم در صورتی که بدهکار اموال منقول و غیرمنقول داشته باشد قبل از اقدام برای مذاکره و ارسال اظهارنامه، در حداقل زمان ممکن جهت توقیف اموال مدیون اقدام می نماید.

اقامه دعوی: چنانچه در دو مرحله اول نتیجه ای حاصل نشد، باید مراتب توسط مراجع قضایی حقوقی یا کیفری پیگیری شود. در این مرحله، تمامی موارد و ریزه کاری های قانونی رعایت می شود و پرونده در حداقل زمان ممکن حل می شود.

کلام آخر

درگیری با پرونده های مرتبط با وصول مطالبات نیاز به دانش و اطلاع از قوانین این حوزه دارد. کسانی که با چنین مشکلی مواجه هستند باید نحوه مطالبه مال خود را داشته و از طریق قانونی اقدام نمایند. مطمئنا تمامی افراد زمان کافی و تخصص لازم برای چنین کاری را ندارند. بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران، فردی است که می تواند انواع مطالبات چک، سفته، سند، رسید و … را در زمان کم وصول نماید. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل مورد نظرتان یاری کنیم. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا