حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران ⚖️【سال1403】

وکیل وصول مطالبات در واقع فردی است که به پرونده های مرتبط با دعاوی چک و سفته، فاکتورهای فروش و به صورت کلی به رسیدهایی که بیانگر طلب می باشند رسیدگی می کند. افرادی که در تهران درگیر چنین مشکلی هستند با مراجعه به بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران می توانند به حق خود برسند. در ادامه قصد معرفی 10 تا از وکلای کارشته و حاذق را در این زمینه داریم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کیست؟

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کیست؟

تمامی وکلای پایه یک دادگستری می توانند در زمینه پرونده های مرتبط با وصول مطالبات وکالت نمایند. اما برخی از وکلا با توجه به علاقه ای که دارند، ترجیح می دهند تا در زمینه خاصی فعالیت کنند و از تمام دانش و تجارب خود برای زمینه خاصی بهره ببرند. به عنوان مثال برخی از وکلا در تهران فقط در دعاوی مرتبط با چک و سفته و وصول مطالبات کار می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران  کلیک کنید!

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران باید به زوایای قانونی و اجرایی اسناد تجاری و اسناد عادی آگاه و توانا باشد، چرا که باید به موارد بسیاری از جمله وصول مطالبات چک، سفته، رسید، سند، فاکتور، دست نوشته و … رسیدگی نماید. برخی افراد تصور می کنند که وصول مطالبات کاری ساده است که به تنهایی توانایی انجام آن را دارند، در صورتی که چنین نیست، اگر افرادی که این پرونده را در دست می گیرند، دانش کافی نداشته باشند و به روال قانونی آگاه نباشند، خسارت فراوانی وارد می شود که جبران ناپذیر است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی 10 تا از وکیل وصول مطالبات خوب در تهران می پردازیم. برای اطلاع از شماره و آدرس دفتر وکالت بهترین وکیل تهران، همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران سال 1403!

دکتر روح اله کریمی

دکتر روح اله کریمی وکیل وصول مطالبات در تهران

آقای دکتر روح اله کریمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، استاد دانشگاه و دارای دکترای تخصصی حقوق خصوصی می باشند. آقای دکتر روح اله کریمی، یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران می باشند.

برخی سوابق حرفه ای آقای دکتر روح اله کریمی عبارتند از:

 • قريب دو دهه وکالت تخصصي انواع دعاوی حقوقي و كيفري در کلیه مراجع قضایی بدوی و تجدیدنظر، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • وكيل و مشاور حقوقی شرکت های تجاری و صنعتي بزرگ كشور از سال ١٣٨٦ تا كنون
 • كسب آرای متعدد در انواع پرونده های حقوقی و كيفری به نفع موكل
 • تدریس دروس تخصصی حقوق در دانشگاه های استان تهران
 • مدرس كارگاه های آموزشي فنون دفاع در دادگاه و تكنيك های تنظيم دادخواست و شكواييه
 • نويسنده كتاب فنون سخنوری و دفاع در محاكم قضايی

برخی خدمات قابل ارائه در دفتر وکالت ایشان:

قبول وكالت انواع دعاوی شما با موضوعات حقوقی از قبیل وصول مطالبات، اختلافات مالی، دعاوی تجاری، شركتها، اسناد تجاری، ملک و سرقفلی، ثبتی، تنظیم سند، فسخ و ابطال، انواع مشاركتها، چک و سفته، بانکی و بیمه، سرمایه گذاريها، شهرداری، ماليات و ساير دعاوی حقوقی.

همچنین قبول وکالت در انواع دعاوی كيفری از قبیل جرایم مالی، خیانت در امانت، جعل، استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، فرار از دین، اختلاس و ارتشاء جرایم رایانه ای و سایر دعاوی کیفری.

در دفتر وکالت ایشان، تیمی مجرب از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی نیز با هماهنگی و همکاری مستقیم دکتر روح اله کریمی، موکلین را در نیل به مقصود و احقاق حق یاری می کنند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای دکتر روح اله کریمی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09123300507 – 09909390217
آدرس دفتر وکالت: تهران، میدان ونک، بین چهارراه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک 59، طبقه 4، واحد 17


دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل وصول مطالبات در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در وصول مطالبات و مطالبه وجوه می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


مهدیه کتابی

مهدیه کتابی بهترین وکیل وصول مطالبات

خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم ما به عنوان نماینده قانونی موکل، مسئولیت داریم تا از حقوق و منافع موکل خود در دادگاه‌ها و سایر مراجع قانونی دفاع کنیم و همچنین تأثیر بسزایی در موفقیت یک پرونده داشته باشیم. همینطور لازم به ذکر است که بیان بداریم تجربه و تخصص در زمینه مربوط به پرونده های حقوقی اخلاق حرفه‌ای و تعهد به موکل میزان رضایت موکلین را به 100 درصد رسانده است. اخذ ویزای شینگن کشور های آلمان، سوییس و انگلستان به صورت کاملا قانونی.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی
 • دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند دادخواست،تنظیم لوایح شکوائیه
 • طلاق توافقی

تلفن دفتر: 02144139141
تلفن همراه: 09123057975 – 09124963596

وبسایت: vakilketabi.com
اینستاگرام: mahdieh.ketabii

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم مهدیه کتابی می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در تماس باشید.


فائزه نقاش

خانم فائزه نقاش وکیل وصول مطالبات در تهران

خانم نقاش وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در وصول مطالبات هستند. وکالت در کلیه دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده توسط ایشان انجام می شود. موفق به کسب رتبه 18 کنکور سراسری و رتبه 30 آزمون ورودی کانون وکلای دادگستری مرکز شده اند. تحصیلات در رشته حقوق دارند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجاری بین الملل از دانشگاه تهران دارند و عضو بنیاد ملی نخبگان و دارنده سه دوره جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آپادانا، روبروی خیابان نوبخت، پلاک 114، طبقه سوم غربی، واحد 5

شماره تماس: 09129538522

ابوالفضل جهانبخش

آقای ابوالفظل جهانبخش وکیل وصول مطالبات در تهران

آقای جهانبخش وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای خبره در امور مربوط به وصول مطالبات در شهر تهران هستند. مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی کسب نموده اند. همینطور موفق به دریافت رتبه 81 کشور در آزمون قضاوت شده اند. در انواع دعاوی تخصص دارند به خصوص:

 • دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • جرایم علیه اموال و اسناد
 • دعاوی مالی، تجاری، قراردادها
 • چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: تهران، چهار راه یافت آباد، بلوار معلم، جنب بانک مسکن، پلاک 85، طبقه 2، واحد ٤

شماره تماس: 09122207648

فاطمه شکیبایی

خانم فاطمه شکیبایی وکیل وصول مطالبات در تهران

خانم شکیبایی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی مربوط به وصول مطالبات هستند. در 9 سال سابقه وکالت خود، موفق به پیگیری دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده شده اند. متخصص در تحریر انواع لوایح دفاعی و یکی از وکلای برتر در زمینه ثبت اسناد، جرایم علیه اموال، جرایم علیه اشخاص، قراردادها، وصول چک و سفته و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی دی، طبقه 4، واحد 24

شماره تماس: 09117443396

سمیه فتحی

خانم سمیه فتحی وکیل وصول مطالبات در تهران

خانم فتحی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای خبره در پیگیری امور مرتبط با وصول مطالبات در تهران هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند. پرونده هایی که توسط خانم فتحی پذیرفته می شود شامل کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، مالی و اقتصادی و خانواده است. موفق به کسب رتبه 110 آزمون وکالت کانون وکلای تهران و موفق به دریافت رتبه 86 آزمون قضاوت سال 1398 شده اند.

آدرس دفتر: تهران، ستارخان، خیابان کاشانی پور، کوچه اعتباریان، پلاک 4، واحد 2

شماره تماس: 09120167247

محمد ایاز

جناب آقای محمد ایاز وکیل پایه یک دادگستری دارای سالها تجربه وکالت می باشد. ایشان در تمامی حوزه های حقوقی فعالیت دارد ولی تخصصی در زمینه وصول مطالبات در تهران پرونده قبول می کند و همچنین مشاوره های تخصصی در این زمینه انجام می دهد.

آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب، روبروی خیابان ایرانشهر، پاساژ میلانی، پلاک۷۴۲، طبقه۲، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۹۱۶۰۷۱۶۶


مزایای وصول مطالبات از طریق وکیل

باتوجه به گسترش دایره وصول مطالبات در جامعه، کمک گرفتن از وکیل وصول مطالبات بسیار کمک کننده است. مطالبات شامل مواردی همچون چک، سفته، سند، فاکتور، رسید، دست نوشته و … است. بنابراین با در نظر گرفتن پیچیدگی های این پرونده ها، باید وصول مطالبات از تمامی زوایای قانونی بررسی و رسیدگی شود. متاسفانه در دادگاه دیده میشود که افراد بدون وکیل برای وصول مطالبات خود مراجعه می کنند. اما عدم آگاهی از قوانین و نحوه رسیدگی ها موجب می شود تا موفق نشوند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل سفته در تهران

عدم موفقیت در پرونده وصول مطالبات خسارت های جبران ناپذیری وارد می شود. بنابراین برای جلوگیری از بروز زیان مالی بهتر است از وکیل وصول مطالبات کمک بگیریم. بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران با راهکارهایی بسیار عاقلانه از حقوق موکل خود دفاع می کند.

برخی از مزایای وجود وکیل وصول مطالبات در پرونده ها عبارتند از:

 • با وجود وکیل نیازی به حضور طلب کار در مراحل اداری نمی باشد.
 • وکیل وصول مطالبات با دانشی که دارد، اقدام به توقیف اموال طرف مقابل می نماید.
 • وجود وکیل وصول مطالبات می تواند حکم جلب متهم را بگیرد.
 • وکیل با تخصص و تجربه ای که دارد، پرونده را در زمان کمی حل می کند.
بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران

انواع وصول مطالبات از نظر قانون

دعوت به مذاکره: طبیعی است که بسیاری از افراد قبل از اقدامات قانونی به جهت وصول مطالبات خود، جلسه ای را ترتیب بدهند و عواقب ناشی از اقامه دعوی، پرداخت خسارت و کلیه هزینه دادرسی را گوشزد نمایند. مطمئنا زمانی که مشکل در این مرحله حل شود نیازی به طی نمودن مراحل پیچیده دادگاه و شکایت جهت وصول مطالبات نمی باشد.

ارسال اظهارنامه و اخطاریه: اگر مشکل در مرحله دعوت به مذاکره حل نشود، باید اظهارنامه ای به صورت رسمی و از طریق دادگاه برای بدهکار ارسال شود. در اظهارنامه باید پرداخت طلب مطالبه شود و این موضوع ذکر گردد که در صورت عدم پرداخت، عواقب سختی خواهد داشت. البته توجه داشته باشید که متن اظهارنامه بسیار مهم است زیرا بی توجهی به متن آن عواقب قانونی دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران با تخصص و تجربه ای که در پرونده های پیشین داشته است با انجام بررسی های لازم در صورتی که بدهکار اموال منقول و غیرمنقول داشته باشد قبل از اقدام برای مذاکره و ارسال اظهارنامه، در حداقل زمان ممکن جهت توقیف اموال مدیون اقدام می نماید.

اقامه دعوی: چنانچه در دو مرحله اول نتیجه ای حاصل نشد، باید مراتب توسط مراجع قضایی حقوقی یا کیفری پیگیری شود. در این مرحله، تمامی موارد و ریزه کاری های قانونی رعایت می شود و پرونده در حداقل زمان ممکن حل می شود.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران

کلام آخر

درگیری با پرونده های مرتبط با وصول مطالبات نیاز به دانش و اطلاع از قوانین این حوزه دارد. کسانی که با چنین مشکلی مواجه هستند باید نحوه مطالبه مال خود را داشته و از طریق قانونی اقدام نمایند. مطمئنا تمامی افراد زمان کافی و تخصص لازم برای چنین کاری را ندارند. بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران، فردی است که می تواند انواع مطالبات چک، سفته، سند، رسید و … را در زمان کم وصول نماید. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل مورد نظرتان یاری کنیم. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا