حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل چک در قم ⚖️【سال1403】

چک، یکی از ابزارهای مهم و پرکاربرد در معاملات مالی است. این ابزار، امکان پرداخت وجه به صورت غیرنقدی را فراهم می ‌کند. با این حال، استفاده از چک، ممکن است منجر به بروز مشکلات حقوقی نیز شود. در صورتی که چک شما برگشت بخورد، ممکن است مجبور شوید برای مطالبه وجه چک، به دادگاه مراجعه کنید. این فرآیند، می ‌تواند پیچیده و زمان ‌بر باشد. در چنین شرایطی، داشتن یک وکیل چک مجرب و متخصص، می‌ تواند نقش مهمی در موفقیت شما داشته باشد. وکیل چک، فردی است که در زمینه دعاوی مربوط به چک، تخصص دارد. این وکیل، می‌ت واند شما را در مراحل مختلف طرح دعوا، راهنمایی و… حمایت کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چک در قم آشنا کنیم. از شما دعوت می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چک در قم

بهترین وکیل چک در قم کیست؟

مطالبه وجه چک برگشتی یکی از مهم ترین بخش های فعالیت برترین وکیل چک در قم را به خود اختصاص داده است. در صورتی که چک صادرکننده، به علت نبود موجودی حساب یا به دلایل دیگر، برگشت بخورد، دارنده چک می ‌تواند برای مطالبه وجه آن، به دادگاه مراجعه کند؛ اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که در صورتی می توانید در دادگاه به موفقیت دست پیدا کنید و در نهایت وجه مورد نظر را وصول کنید که با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مالی آشنایی کامل داشته باشید.

وکیل چک خوب در قم به دلیل تحصیلات و تجربیاتی که در طی سال های متمادی در این زمینه به دست آورده است می تواند گره های موجود در پرونده های مربوط به چک را شناسایی کرده و با تخصصی بالا آن ها را بازگشایی نماید. بهترین وکیل قم با ارائه مشاوره حقوقی موثر سعی دارد فرد را از حقوق قانونی اش در محاکم قضایی آشنا کند و اجازه ندهد تا حقی از او ضایع شود. در صورتی که صادرکننده چک، به علت نبود موجودی حساب، چک خود را پاس نکند، دارنده چک می‌تواند برای مجازات صادرکننده، به دادگاه کیفری مراجعه کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در قم را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل چک در قم سال 1403!

حسن اربابی مطلق

حسن اربابی مطلق بهترین وکیل چک در قم

آقای حسن اربابی مطلق وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره در قم می باشد. ایشان با چندین سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود جای داده است. وی با تکیه بر دانش حقوقی و تخصص نیاز در دعاوی مرتبط با چک فعالیت های پی در پی داشته و موفقیت های چشمگیری را کسب کرده است از این رو افراد با خاطری آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۵۱۷۲۳۲

آدرس دفتر: قم، انتهای خیابان دورشهر، خیابان بسیج، بعد از ۲۰ متری شهید رجایی، آپارتمان مانا، طبقه اول، واحد ۹

سید مسعود موسوی

 سید مسعود موسوی  وکیل چک در قم

جناب آقای سید مسعود موسوی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه در دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. همچنین پرونده های موفقی در زمینه های چک، سفته، اجرت المثل، مطالبات بانکی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی و… داشته اند.

آدرس دفتر: قم، میدان جانبازان اول، خیابان فاطمی، سمت چپ ساختمان مهر، طبقه۵، واحد۱۳

تلفن تماس: 09121536730

ابراهیم مطهری فر

ابراهیم مطهری فر وکیل چک در قم

جناب آقای ابراهیم مطهری فر وکیل با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. اقای مطهری فر متخصص در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری است. می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری آقای مطهری فر برای روند بهتر پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: قم، 24 متری سوم خرداد، بین کوچه ۱۷/۱۹، پلاک ۲۵۹

تلفن تماس: 09124530759

حسن محمدی دانا

حسن محمدی دانا وکیل چک در قم

جناب آقای حسن محمدی دانا با بیش از 10 سال سابقه وکالت، وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای محمدی دانا در دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و چک، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: قم، خیابان ۱۹دی، نبش کوچه۷،(مقابل کوچه ۱۴)، پلاک ۲۲۹

تلفن تماس: 09125511378

مهدی وحیدی نژاد

مهدی وحیدی نژاد وکیل چک در قم

جناب آقای مهدی وحیدی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه ای هستند. حوزه فعالیت آقای وحیدی نژاد در دعاوی حقوقی اعم از چک، سفته، اجرت المثل، مطالبات بانکی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به سرقفلی، تنفیذ بیع، فسخ مبایعه نامه، کلیه دعاوی ملکی، تخلیه و … است.

آدرس دفتر: قم، خیابان شهیدفاطمی، مقابل سینماتربیت، ساختمان شفا، طبقه۲،واحد۸

تلفن تماس: 09123513568

زینب فتح اله زاده

زینب فتح اله زاده وکیل چک در قم

سرکار خانم زینب فتح اله زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم فتح اله زاده متخصص در دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده هستند. مشاوره های خانم فتح اله زاده به صورت حضوری و غیرحضوری است که شما می توانید از تجربه ایشان برای پیشبرد بهتر پرونده خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: قم، خیابان ۱۹ دی، ساختمان آفتاب، طبقه دوم، دفتر وکالت زینب فتح اله زاده

تلفن تماس: 09122511829

پس از انتخاب وکیل چک قم چه باید کرد؟

برگزاری جلسه ای برای ملاقات حضوری: در ابتدا لازم است از انتخاب بهترین وکیل چک در قم اطمینان حاصل کنید چرا که کوچک ترین تصمیمات غلط نیز در این زمینه می تواند تاثیرات منفی به همراه داشته باشد. در این صورت لازم است با دفتر وکالت حقوقدان مد نظرتان تماس گرفته و اندکی در خصوص مشکلات پیش آمده سخن به میان آورید و از او برای دیدار با وکیل وقت بخواهید. در واقع ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر یکی از مراحل اصلی در انتخاب وکیل چک به شمار می آید.

با وکیل در خصوص پرونده صحبت کنید: به هر میزانی که دانش وکیل را در خصوص دعاوی مطرح شده و اختلافات پیش آمده افزایش دهید، نتایج بهتری را می توانید کسب کنید. چرا که اطلاعات وکیل در خصوص پرونده باعث می شود تا او دفاعیات موثر تری را در دادگاه ارائه دهد و در این صورت است که شانس شما برای کسب موفقیت افزایش پیدا می کند. لازم است برای افزایش اطلاعات وکیل در خصوص پرونده، تمامی مدارک و مستنداتی که به روند رسیدگی کمک می کند را به وکیل ارائه دهید.

با وکیل خود ارتباطی نزدیک برقرار کنید: ارتباط نزدیک میان بهترین وکیل چک در قم و موکل می تواند موقعیتی را فراهم کند که دو طرف با آرامش بیشتری بتوانند از خواسته های یکدیگر کسب اطلاع کنند. البته لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که همواره در سایه این ارتباطات می بایست اصول حرفه ای نیز رعایت شود. ارتباط نزدیک وکیل با موکل می تواند تعامل سازنده ای را بین دو طرف پدیدار کند و در این صورت است که موکل در جریان تمامی مراحل دادرسی قرار می گیرد.

حق الوکاله را مشخص کنید: در واقع یکی از مهم ترین وظایفی که شما بر عهده دارید این است که با وکیل در خصوص حق الوکاله ای که مد نظر دارد به تبادل نظر بپردازید و در نهایت از او بخواهید تا مبلغ مورد نظرش را اعلام دارد. به این موضوع توجه داشته باشید که میزان حق الوکاله برای وکلای مختلف متفاوت است و میزان آن تابع عوامل مختلفی است. خود موکل نیز می تواند در تعیین میزان و نحوه پرداخت حق الوکاله نقش آفرینی داشته باشد و در خصوص آن با وکیل چانه زنی کند.

بهترین وکیل چک در قم

عوامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل چک در قم

میزان پیچیدگی پرونده: یکی از مهم ‌ترین عوامل در میزان حق الوکاله بهترین وکیل چک در قم پیچیدگی پرونده است. پرونده‌ های مربوط به چک، می‌ توانند بسیار پیچیده باشند. این پیچیدگی، می ‌تواند به دلیل عوامل مختلفی مانند تعداد طرفین دعوا، مدارک موجود در پرونده و قوانین و مقررات مربوط به چک باشد. باید در نظر داشته باشید که همواره بهترین وکیل کیفری در قم برای محاسبه میزان دستمزدی که قصد دارد از شما دریافت کند، به این مسائل توجه می کند و اگر پرونده از پیچیدگی بالایی برخوردار باشد، مبلغ بیشتری را از شما درخواست می کند.

میزان کاری که وکیل برای پرونده انجام داده است: میزان کار انجام شده توسط وکیل، یکی دیگر از عوامل در میزان حق الوکاله وکیل چک است. وکیل باید زمان کافی را برای بررسی پرونده صرف کند تا بتواند بهترین راهکار را برای موکل خود ارائه دهد. از سوی دیگر وکیل باید قوانین و مقررات مربوط به چک را به خوبی مطالعه کند تا بتواند پرونده را به طور موثر پیگیری کند. در صورتی که وکیل به این موضوع برسد که رسیدگی به پرونده های مربوط به چک به زمان بیشتری نیاز دارد، حق الوکاله بالاتری را مطالبه می کند.

سابقه وکیل: در واقع با توجه به سابقه یک وکیل می توانید از شانس خود برای کسب موفقیت در محاکم قضایی اطلاع حاصل کنید. چرا که سابقه وکیل ضامن بالا رفتن تجربیات او در زمینه دعاوی چک است. در صورتی که قصد دارید هدایت پرونده های خود را به وکلای شناخته شده و با سابقه بالا بسپارید، می توانید با خیال آسوده تری روند دادرسی را دنبال کنید؛ اما باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که در این شرایط لازم است هزینه های بیشتری را برای دستمزد وکیل کنار بگذارید.

محیط جغرافیایی دفتر وکیل: اینکه دفتر وکیل مورد نظر در کدام محله یا ششهر واقع شده است، یکی از عواملی است که می‌تواند بر حق الوکاله تأثیر بگذارد. به طور کلی، می‌ توان گفت که در شهرهای بزرگ و پرجمعیت، حق الوکاله بالاتر از شهرهای کوچک و کم ‌جمعیت است. باید به این موضوع واقف باشیم که وکالت شغلی آزاد در کشور به شمار می آید و قانون دست وکلا را برای تعیین توافقی حق الوکاله باز گذاشته است و این رقم در شهرهای مختلف متفاوت است.

بهترین وکیل چک در قم

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل چک در قم آشنا کنیم تا بتوانید از میان انبوه وکلا مشهورترین آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه به اقداماتی اشاره داشتیم که لازم است بعد از انتخاب وکیل به انجام برسانید. در انتهای مقاله نیز به عواملی اشاره داشتیم که وجود آن ها می تواند بر میزان حق الوکاله اثر بگذارد. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا