حقوقیوکیل

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در ارومیه ⚖️【سال1402】

مطمئنا تمام افراد برای یک بار هم شده در زندگی به کمک مشاور حقوقی نیاز خواهند داشت، مراجعه به مشاور حقوقی یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای حل مشکلات حقوقی مختلف در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … است. در ادامه این مطلب به معرفی 10 تا از بهترین مشاور حقوقی در ارومیه می پردازیم، برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مطلب در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

 بهترین مشاور حقوقی در ارومیه کیست؟

بهترین مشاور حقوقی در ارومیه کیست؟

مشاور حقوقی فردی است که تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق داشته است و می تواند به شرکت ها و افراد عادی که در مسائل حقوقی اطلاعات کافی ندارند راهنمایی های لازم را ارائه کند. یکی از مهمترین دغدغه هایی که امروزه افراد بسیاری با آن درگیر هستند، انتخاب وکیل و مشاور حقوقی حرفه ای است. در شهرهای بزرگ همچون ارومیه جمعیت بسیاری زندگی می کنند که هر کدام به نوعی با مسائل حقوقی مواجه می شوند.

همواره مشورت گرفتن از افراد متخصص در هر زمینه ای موجب پیشبرد بهتر کارها شده و نتایج مثبتی را به همراه دارد. انتخاب مشاور حقوقی در شهرهای که مشاوران بسیاری در آن فعالیت می کنند، سخت است و زمان بسیاری می برد، از این رو افراد بسیاری به تنهایی به مسائل حقوقی رسیدگی می کنند و یا به توصیه افراد غیر متخصص عمل می نمایند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

لذا در ادامه این مطلب قصد داریم برای انتخای سریع و راحت مشاور حقوقی در ارومیه، لیستی از 10 تا از بهترین مشاور حقوقی در ارومیه را معرفی کنیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس مشاوران همراه ما باشید.

کامران اکرمی افشار

کامران اکرمی افشار

آقای کامران اکرمی افشار از مشاوران حقوقی و وکلای شهر ارومیه، دارای سابقه 10 ساله در حرفه وکالت و پیگیری انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. انواع خدمات مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش ۱ (کشتگر) مابین کوچه کلیسا، خیابان طرزی، شماره ۲/۳۸

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۴۱۴۸۳۸

رضا میرزایی

رضا میرزایی

حجت الااسلام رضا میرزایی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه،کارشناس ارشد حقوق خصوصی و کارشناس ارشد حوزه، دارای بیش از 12 سال سابقه حضور در حرفه وکالت و ارائه انواع مشاوره های حقوقی به افراد مختلف می باشند. ایشان به صورت تلفنی و حضوری آماده ارائه مشاوره حقوقی در زمینه مسائل مختلف به مراجعه کنندگان می باشند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان بهار، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۸۹۶۷۱۱

بابک حبیبی

بابک حبیبی

آقای بابک حبیبی یکی دیگر از مشاوران حقوقی در شهر ارومیه هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس فقه و حقوق اسلامی، دارای سابقه بیش از 15 سال در حرفه وکالت و متخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. انواع مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: ارومیه، فلكه خيام، پاساژ آذربايجان طبقه 4، واحد 21

شماره تماس: 09143409027

پریوش نظری

پریوش نظری

خانم نظری مشاور حقوقی، وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه، کارشناس ارشد، دارای سابقه بالا در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: ارومیه، خیام جنوبی، مجتمع تجاری استاد شهریار، طبقه 5، واحد 510

شماره تماس: 09141880995

جواد قدرتی صدقیانی

جواد قدرتی صدقیانی

آقای جواد قدرتی مشاور حقوقی، وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه، دارای سابقه بیش از 8 سال در امر وکالت، فارغ التحصیل از دانشگاه تهران وکیل و مشاور حقوقی شرکت راه و ساختمانی قالا وکیل و مشاور حقوقی شرکت راه و ساختمانی اروم شیب شکن وکیل و مشاور حقوقی شرکت تیرچه بلوک ارومیه وکیل و مشاور حقوقی شرکت سپهر مهدیس غرب ارومیه می باشند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، نرسیده به جهاد ساختمان کریمی، طبقه 3 واحد 10

شماره تماس: 09149635993

مزایای مراجعه به مشاور حقوقی در ارومیه

معمولا افرادی که در ارمیه زندگی می کنند، درصورت روبه رویی با مشکلات حقوقی مختلف اعم از خانواده، ملکی و … به دنبال مشاور حقوقی خوب هستند تا به کمک او مشکلات به وجود آمده را به بهترین شکل ممکن حل و فصل نمایند. مراجعه به مشاور حقوقی متخصص مزایای بسیاری دارد همچون:

  • مطلع شدن از حقوق قانونی خود

مشاور حقوقی اطلاعات لازم برای حل مشکلات به وجود آمده را به شما ارائه می دهد، لذا از قوانین و حقوق قانونی خود که مطلع نبودید، آگاه خواهید شد. بدین ترتیب مشاور حقوقی کمک میک ند تا به حقوق خود دست یابید، به کمک بهترین مشاور حقوقی در ارومیه متوجه می شوید که کدام یک از حقوق شما پایمال شده است.

  • ساده شدن مسائل حقوقی

گاهی اوقات مسائل حقوقی برای افرادی که اطلاعت کافی از حقوق ندارند بسیار پیچید می شود. درصورتی که می توان مراجعه به مشاور حقوقی این مسائل را بسیار ساده کرده و حل آن ها را راحت تر می کند و کمک می کند تا درک مسائل حقوق برای ما راحت تر شود.

مشاوران حقوقی در ارومیه به دلیل دانش و سابقه ای که در زمینه مسائل حقوقی دارند، به خوبی از قوانین مطلع هستند و مشاوره لازم به صورت حضوری و تلفنی را به متقاضیان ارائه می کنند.

مشاوره حقوقی در چه زمینه هایی انجام می شود؟

مشاوره حقوقی در چه زمینه هایی انجام می شود؟

  • دعاوی خانواده

یکی ار رایج ترین دعاوی موجود در دادگاه ها و حوزه دعاوی حقوقی، در زمینه پرونده های خانواده است. به دلیل حساسیتی که در این پرونده ها وجود دارد و همینطور وجود ارتباط خانوادگی میان طرفین، مشاوره حقوقی در این حوزه بسیار شایع می باشد. در زمینه طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، مطالبه اجرت المثل، اذن ازدواج، فسخ نکاح، تعیین ملاقات فرزند و … به مشاور حقوقی مراجعه کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات به وجود آمده حل و فصل گردند.

  • دعاوی کیفری

دعاوی کیفری همواره با جرم و جنایت همراه می باشند، لذا پیگیری آنها بسیار حساس تر از سایر دعاوی است. معمولا رسیدگی به این پرونده ها با اضطراب همراه است، بنابراین مشاور حقوقی راه های مناسب برای حل بهتر پرونده را پیشنهاد می دهد. دریافت مشاوره حقوی در زمینه دعاوی کیفری بسیا حائز اهمیت است زیرا یک اشتباه کوچک در پیگیری این پرونده ها موجب بروز نتایج غیرقابل بازگشت در دادگاه می شود.

  • دعاوی ملکی

شاید در اطرافیان خود دیده باشید که کلاهبرداری های بسیاری زمان خرید زمین و یا ملکی، اتفاق افتاده و خسارت مالی سنگینی دیده اند. وضعیت نابسامان اقتصاد در کشور ایجاب می کند که در زمینه های ملکی به مشاور حقوقی مراجعه کنید تا از بروز ضرر و زیان های بعدی جلوگیری شود. مشاوران حقوقی در زمینه تنظیم انواع قراردادهای ملکی، دستور فروش ملک مشاع، تخلیه ید، خلع ید و … اطلاعات کاملی دارند.

  • دعاوی مالی

حجم زیادی از پرونده های دادگاه مربوط به مشکلات مالی است، عدم اطلاع از قوانین چک و سفته و مواردی همچون وصول مطالبات، توقیف اموال، مطالبه سهم الشرکه، مطالبه خسارت دیرکرد و … همگی از دعاوی مالی است که با مراجعه به مشاور حقوقی می توان آنها را برطرف نمود.

  • دعاوی قراردادها

دریافت مشاوره حقوقی در زمینه انواع قرارداها همچون مبایعه نامه، قرارداد رهن و اجاره، فروش آپارتمان، پیش فروش خودرو، قرارداد مضاربه و … ، قراردادهای تخصصی در زمینه بازرگانی، صادرات و واردات، نفت و گاز، پتروشیمی و … بسیار راهگشا می باشد.

کلام آخر

ممنون که تا انتهای مطلب بهترین مشاور حقوقی در ارومیه همراه ما بودید. در این مطلب به معرفی تعدادی از مشاوران حقوقی در هشر ارومیه پرداختیم تا در صورت نیاز به مشاور و وکیل متخصص، دسترسی سریعی داشته باشید. امیدوارم مطالب موجود برای شما مفید بوده باشد، لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی، یکی از نویسندگان مجله حقوقی برترین وکیل هستم. سعی می کنم با انتشار مطالب حقوقی مختلف و معرفی وکلای برتر ایران، انتخاب وکیل را برای تان راحت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا