طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ارومیه ⚖️【سال1403】

اخیرا یکی از پرونده های حقوقی موجود در دادگاه ها که شامل آمار بالایی هم می شود، طلاق است. طلاق آخرین راه برای پایان دادن اختلاف میان زوجین می باشد. قانون گذاران برای چنین مسائلی نیز مجموعه قوانینی در نظر گرفته اند که افراد با آگاهی از آن ها و مشورت با وکیل متخصص در این حیطه بتوانند این مسیر را با آشنایی کامل طی کنند. اگر در جست و جوی وکلای خبره و ماهر شهر خودتان هستید، سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ارومیه بپردازیم. با ما در سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در ارومیه کیست؟

بهترین وکیل طلاق در ارومیه کیست؟

پرونده های مربوط به طلاق همواره دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند. این نکته صحیح است که در انتخاب وکیل اجباری نیست، لیکن در نظر داشته باشید، از کنار موضوعی که می تواند سرنوشت شما را تعیین کند، نباید به سادگی گذشت. پیگیری ها، اسناد و مدارک شما یک طرف این قضیه است و در جهت دیگر دانش و آگاهی حرف اول را می زند.

مشورت با یک فرد با تجربه، ماهر و مسلط بر قوانین موجب پیش بردن پرونده شما در مطلوب ترین حالت می شود. انتخاب وکیلی صبور باعث می شود به درستی سخنان شما توسط وی شنیده و در دادگاه از شما دفاع گردد. زمان پارامتر مهمی است خصوصا اگر بخواهیم آن را وقف مشکلات کنیم؛ لذا استخدام فردی پایبند به وقت سبب می شود تا در بازه زمانی مناسب، سختی های مربوط به مسائل پرونده طلاق که قطعا زندگی شخصی را هم درگیر می کند، پایان یابد.

فن بیان بالا و مهارت کلامی وکیل انتخابی شما، نیز نقش بسزایی در روند بهتر پرونده دارد، چرا که افراد هرچقدر هم دانش و تجربه داشته باشند اگر نتوانند از آن به وسیله ی کلام استفاده کنند، دفاع از شما در مقابل قاضی، حاصل خوبی ندارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ارومیه

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در این مقاله اهتمام ورزیده ایم که 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ارومیه را همراه شماره تماس و آدرس معرفی کنیم. جهت مطالعه، ادامه این مطلب را در مجله برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ارومیه سال 1403!

بهناز کریمی پریشه

سرکار خانم بهناز کریمی پریشه وکیل طلاق در ارومیه

خانم بهناز کریمی پریشه وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه و مشاور حقوقی هستند. ایشان سابقه درخشانی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، خانواده، کیفری و … بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بهناز کریمی پریشه شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید.

برخی از خدمات خانم کریمی پریشه:

 • قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، دعاوی تجاری، تنظیم لوایح و شکواییه و …
 • مشاوره و وکالت در دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی
 • ارائه مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و …

برای مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم بهناز کریمی پریشه، بهترین وکیل خانم ارومیه، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان (حتما با تعیین وقت قبلی) مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09143709602
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه دوم، واحد سوم


نیلوفر نوری

نیلوفر نوری بهترین وکیل طلاق در ارومیه

خانم نیلوفر نوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … می باشند. پیگیری مستمر و اطلاع رسانی به موقع از ویژگی های بارز این وکیل است.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و الزام به تمکین)
 • دعاوی حقوقی (انواع مطالبات مالی و ملکی)
 • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، خیانت در امانت و …)

شماره تماس: 09907970711
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان مافی، روبروی دادگستری، ساختمان مهدیس، طبقه 5، واحد 10

اکرم حبیبی

سرکار خانم اکرم حبیبی

سرکار خانم اکرم حبیبی، وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، سابقه وکالت در زندان مرکزی و کارخانه، همراه 18 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق، توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند؛ از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی دارند.

هر وکیل طلاق شایسته در ارومیه، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، شکیبایی، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. خانم حبیبی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع از اجحاف حق آن ها در پرونده های طلاق می گردند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، کوچه بیمارستان صولت، پلاک 68، ساختمان دکتر آقازاده، طبقه دوم

شماره تماس: 09143478324

حامد دین پرست

جناب آقای حامد دین پرست

جناب آقای حامد دین پرست، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشند. ایشان با مدرک دکترای حقوق خصوصی، تدریس در دانشگاه به همراه بیش از 15 سال سابقه درخشان، فعال در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی سال ها مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی از جمله خانواده، می توان ایشان را به عنوان وکیل طلاق خبره در ارومیه شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این جناب دین پرست، همواره سعی داشته اند با صبر و ریزبینی امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان مولوی، نبش خیابان امین، جنب رستوران مولوی، طبقه 3، واحد 6

شماره تماس: 09143466719

جواد فرازمهر

جناب آقای جواد فرازمهر

جناب آقای جواد فرازمهر، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکترای حقوق دارای 10 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. علم و آگاهی آقای فرازمهر موجب هموار شدن مسیر پرونده های طلاق گشته است.

تسلط بر قوانین، پایبندی به زمان و فن بیان بالا از ویژگی هاییست که سبب شده جناب فرازمهر با موفقیت در پرونده های طلاق و هموار کردن روند آن ها، به عنوان وکیل طلاق حاذق در ارومیه میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: ارومیه، شیخ تپه، روبروی نمایندگی ایرانسل، مجتمع پاشا، طبقه 5، واحد 13

شماره تماس: 09144432711

نادر نظری گزنق

جناب آقای نادر نظری گزنق

آقای نادر نظری، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، 13 سال وکالت در حوزه های مختلف همواره حضور فعالی در حیطه مشاور حقوقی داشته اند. طبق تجربه و اطلاعات به روز، پرونده های موفق طلاق زیادی در طول وکالت آقای نظری به چشم می خورد.

وکیل نظری مشاوری نکته سنج، صادق، آگاه، با تجربه و دلسوز می باشند. لذا همواره سعی دارند با مهارت، پرونده های خانواده من جمله طلاق، موکلین خود را بدون اتلاف وقت به نتایج مطلوب برسانند. از این رو جناب آقای نادر نظری را می توان به عنوان وکیل طلاق خوب در ارومیه به شمار آورد.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، جنب کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه 1

شماره تماس: 09144453523

مهربان قربانی

سرکار خانم مهربان قربانی

خانم مهربان قربانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه است. ایشان همراه مدرک حقوق جزا و جرم شناسی، دارای بیش از 13 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی از جمله خانواده، مدرک داوری حرفه ای و عضویت در کمیسیون فرهنگی مرکز وکلا می باشند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل قربانی، در مشاوره پرونده های حقوقی خانواده مانند طلاق، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، نفوذ کلام و فن بیان بالا، علم به روز پیگیری می کنند و به نتیجه مطلوبی می رسانند. از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل طلاق شایسته در ارومیه شناخته شوند.

آدرس دفتر: ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت، روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت

شماره تماس: 09141876204


مراحل طلاق رجعی و آثار آن چیست؟

طبق ماده 1148 قانون مدنی، طلاق رجعی به آن نوع از طلاق می گویند که در زمان عده زوج حق رجوع به زوجه و از سر گرفتن زندگی مشترک را بدون نیاز عقد نکاح را دارد. مقصود از عده، مدت زمانی است که مربوط به دوره عادت زنانگی زن می گردد و در این دوره بنابر دلایلی مانند اختلاط نسب، نمی تواند مجددا ازدواج کند.

اقدام به رجوع نیازمند تشریفات خاصی نیست لیکن زوج جهت اطلاع یافتن دولت از چنین وقایع مهمی، باید سازمان ثبت را مطلع سازند، در غیر این صورت ممکن است موجب بر هم زدن نظم اجتماعی شود. مرد باید به دفترخانه ای که صورت جلسه طلاق در آن تنظیم شده برود و رجوع خود را در آن ثبت گرداند.

طلاق رجعی در حقیقت همانند ازدواج مجدد است، یعنی حقوق زن و شوهر به زمان قبل از طلاق بر می گردد؛ حقوقی مانند نفقه و مهریه که در زمان ازدواج برای زن وجود داشته دوباره از سر گرفته می شود و مرد ملزم به رعایت آن است. در صورت اختلاف مقدار آن، دادگاه باید میزان را تعیین کند. نکته دیگر؛ در این شرایط اگر یکی از زوجین فوت کند دیگری از او ارث می برد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است از بهترین وکیل طلاق در ارومیه راهنمایی بگیرید.

بهترین وکیل طلاق در ارومیه

موارد عسر و حرج چیست؟

بنابر ماده 1130 قانون مدنی، به وضعیتی که ادامه زن با زوج خود همراه مشقت و سختی باشد و نتوان آن را تحمل کرد؛ عسر و حرج گویند. اگر در محکمه، عسر و حرج به اثبات برسد، دادگاه می تواند زوج را مجبور به طلاق نماید. در صورت داشتن چنین شرایطی، نمی توان تعیین کرد مقدار زمان لازم برای طلاق چقدر است چرا که همه چیز بستگی به شعبات رسیدگی، جلسات مشاوره و … دارد اما اگر زوجه توانسته باشد ادعای خود مبنی بر مصادیق عسر و حرج را به تایید دادگاه برساند، حدود 8 ماه تا 1 سال طول می کشد. شما می توانید برای پیگیری بهتر امور خود از بهترین وکیل طلاق در ارومیه کمک بگیرید.

از مواردی که زوجه می تواند بابت آن تقاضای طلاق عسر و حرج کند، عبارتند از:

 • خودداری زوج از دادن نفقه زن به مدت 6 ماه
 • سوء رفتار یا سوء معاشرت زوج مانند فساد اخلاقی، آزارهای جسمی و بد رفتاری که زندگی زن را در مضیقه قرار دهد
 • ابتلاء زوج به بیماری های صعب العلاج زمانی که دوام زندگی زناشویی را در خطر قرار دهد
 • جنون زوج
 • محکومیت همسر به مدت 5 سال حبس
 • ترک زندگی خانوادگی توسط زوج بدون عذر موجه به مدت 6 ماه متوالی
 • زمانی که زوجه به دلیل عقیم بودن زوج یا سایر بیماری ها به مدت 5 سال، قادر به فرزندآوری نباشد
 • زوج بدون رضایت از زوجه همسری دیگر اختیار کند
بهترین وکیل طلاق در ارومیه

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ارومیه، مراحل طلاق رجعی و آثار آن و موارد عسر و حرج، قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا