وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه ⚖️【سال1402】

در زندگی امروزی، افراد بسیاری من جمله خانم ها، همواره با مسائل حقوقی مواجه می شوند که با توجه به موقعیت پرونده های حقوقی ترجیح می دهند، وکالت خود را به یک وکیل زن بسپارند. با توجه به ویژگی ذاتی، بانوان اغلب به عنوان وکلایی نکته سنج و ریزبین معرفی می شوند. اگر ساکن ارومیه و در پی وکیل خانم متخصص هستید تا انتهای این مطلب را دنبال کنید، سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه را به همراه آدرس و شماره تلفن، بپردازیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ارومیه

بهترین وکیل زن در ارومیه کیست؟

از نکته های مهمی که افراد برای پیگیری بهتر پرونده های قضایی باید توجه داشته باشند، انتخاب وکیلی متخصص و خبره است. قرار گرفتن در جریان امور آن ها کار راحتی نیست و به سادگی نباید از آن گذشت. تسلط بر قوانین و تصمیمات آگاهانه درمورد این قضایا حرف اول را می زند. متاسفانه اغلب اشخاص، به دلیل عدم آشنایی کافی از روال پرونده های حقوقی، طی روند امور آن، با مشکلاتی مواجه می گردند که کار را سخت تر می کنند.

خوشبختانه شهر ارومیه دارای وکلای زن ماهر و متخصص فراوانی است که افراد با راهنمایی و مشورت آنان همواره به نتایج مطلوبی رسیده اند. قبل از تصمیم برای یافتن وکیلی خوب باید ویژگی های آن را بدانیم. یکی از شروط مهم برگزیدن مشاور، داشتن سواد و دانش کافی آن در امور حقوقی می باشد؛ علاوه بر این توانایی وی برای دفاع از شما، با فن بیان و شیوایی کلام جزو پارامتر های پر اهمیت محسوب می گردد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ارومیه

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

وقت شناسی و صبر وکیل شما، مسبب نظم در امور می شود؛ چرا که او با حوصله و دقت بسیار، سخنان موکل، اسناد و مدارک موجود را بررسی کرده سپس آماده دفاع از موکل خود در موعد مقرر می گردد. برای سهولت کار شما اهتمام ورزیده ایم شما را با 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه آشنا کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

اکرم حبیبی

سرکار خانم اکرم حبیبی

سرکار خانم اکرم حبیبی، وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، سابقه وکالت در زندان مرکزی و کارخانه، همراه 18 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های مختلف، توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند؛ از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی، پرونده های ملکی، ثبتی و طلاق دارند.

هر وکیل زن شایسته در ارومیه، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، شکیبایی، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. خانم حبیبی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع از اجحاف حق آن ها در پرونده های قضایی می گردند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم اکرم حبیبی، با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09143478324
آدرس دفتر:
ارومیه، شیخ تپه، نبش کوچه۱۲، ساختمان نهال سبز، طبقه۲، واحد۹

ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق دارای 8 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی، می توان ایشان را به عنوان وکیل زن خبره در ارومیه شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این خانم محمودی، همواره سعی داشته اند با صداقت امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان وحدت، مقابل دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه

شماره تماس: 09141467264

شرایط صحت قرارداد با وکیل زن در ارومیه چیست؟

وکالت نیز مانند دیگر قراردادها، تحت شرایط خاصی جهت روند صحیح معاملات قابل اجرا می باشد. از جمله این شرایط می توان به معین و مشروع بودن موضوع مورد معامله، داشتن اهلیت لازم مانند عقل و بلوغ برای انعقاد عقد و قصد و رضا دو طرف برای ایجاد معامله اشاره کرد. همچنین زمانی که شخص موکل وکالت را به وکیل خود می دهد بدین معناست که وکیل را در مواردی خاص به نایب خود قرار می دهد، در نتیجه تنها اموری قابل وکالت هستند که نیابت پذیر باشند.

بهترین وکیل زن در ارومیه

وکالت می تواند در همه ی زمینه ها صورت بگیرد، یعنی وکیل محدود به امور دادگاه ها نیست و در سایر فعالیت های حقوقی نیز می توان وکالت را به وکیل سپرد، مانند به نیابت قرار دادن در خرید و فروش، انعقاد اجاره، انعقاد عقد و … . توجه داشته باشید که یک وکیل تنها در عرصه اموری که برای وی مشخص گشته می تواند جهت انجام آن اقدام کند لذا در مسائلی که به او، اذنی داده نشود نمی تواند به مسئله ورود کند. بهتر است برای سپردن وکالت خود از بهترین وکیل زن در ارومیه راهنمایی بگیرید.

چگونه وکیل زن می تواند بجای متهم در دادگاه حاضر شود؟

این امر در بسیاری از موارد ممکن است، مگر آن که دادگاه مصلحت و ضرورت را بر حضور متهم را لازم بداند که در این شرایط، وی حتما باید حضور به عمل آورد، لیکن همانطور که گفته شد شرکت کردن وکیل نیز در جلسات، بلامانع است که این عمل نیز دارای استثنائاتی می باشد، در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

بهترین وکیل زن در ارومیه

اگر موکل در دادگاه احضار شود، حضور او در دادگاه الزامی است و طبق قانون بر او مکلف می باشد که در زمان تعیین شده، حضور به عمل آورد؛ در شرایطی که قادر نباشد، باید دلایل محکمه پسندی به دادگاه ارائه دهد. برخی از مواردی که تحت عنوان عذر موجه جهت عدم حضور در دادگاه شناخته می شوند، شامل فوت همسر یا یکی از اقوام درجه یک تا سه، بیماری سخت متهم یا والدین و همسر و فرزندان او و نرسیدن یا دیر رسیدن احضاریه، می شود.

طبق ماده 179 قانون مجازات اسلامی در صورتی که متهم بدون عذرموجه، در جلسه دادگاه غیبت کند بازپرس می تواند حکم جلب و بازداشت او را بدهد. در برخی پرونده ها شاهد فرار متهم بوده ایم و وی در هیچ کدام از جلسات دادرسی حاضر نمی شود. در این موارد بر اساس قانون با تعیین وقت رسیدگی به پرونده و ذکر نوع اتهام در یکی از روزنامه هایی که میان اغلب مردم شناخته شده و یا محلی است، دادگاه تصمیم بر صدور رای غیابی می گیرد.

لیکن توجه داشته باشید پس از صدور رای، متهم حق دفاع از و واخواهی را دارد. اگر چنین سوالاتی ذهن شما را جهت پیگیری پرونده تان درگیر کرده، بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق و جامع تر با بهترین وکیل زن در ارومیه مشورت کنید.

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه، شرایط صحت قرارداد با وکیل زن و چگونگی شرایط حضور وکیل به جای موکل قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا