وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه ⚖️【سال1402】

در زندگی امروزی، افراد بسیاری من جمله خانم ها، همواره با مسائل حقوقی مواجه می شوند که با توجه به موقعیت پرونده های حقوقی ترجیح می دهند، وکالت خود را به یک وکیل زن بسپارند. با توجه به ویژگی ذاتی، بانوان اغلب به عنوان وکلایی نکته سنج و ریزبین معرفی می شوند. اگر ساکن ارومیه و در پی وکیل خانم متخصص هستید تا انتهای این مطلب را دنبال کنید، سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه را به همراه آدرس و شماره تلفن، بپردازیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ارومیه

بهترین وکیل زن در ارومیه کیست؟

از نکته های مهمی که افراد برای پیگیری بهتر پرونده های قضایی باید توجه داشته باشند، انتخاب وکیلی متخصص و خبره است. قرار گرفتن در جریان امور آن ها کار راحتی نیست و به سادگی نباید از آن گذشت. تسلط بر قوانین و تصمیمات آگاهانه درمورد این قضایا حرف اول را می زند. متاسفانه اغلب اشخاص، به دلیل عدم آشنایی کافی از روال پرونده های حقوقی، طی روند امور آن، با مشکلاتی مواجه می گردند که کار را سخت تر می کنند.

بهترین وکیل زن در ارومیه

خوشبختانه شهر ارومیه دارای وکلای زن ماهر و متخصص فراوانی است که افراد با راهنمایی و مشورت آنان همواره به نتایج مطلوبی رسیده اند. قبل از تصمیم برای یافتن وکیلی خوب باید ویژگی های آن را بدانیم. یکی از شروط مهم برگزیدن مشاور، داشتن سواد و دانش کافی آن در امور حقوقی می باشد؛ علاوه بر این توانایی وی برای دفاع از شما، با فن بیان و شیوایی کلام جزو پارامتر های پر اهمیت محسوب می گردد.

وقت شناسی و صبر وکیل شما، مسبب نظم در امور می شود؛ چرا که او با حوصله و دقت بسیار، سخنان موکل، اسناد و مدارک موجود را بررسی کرده سپس آماده دفاع از موکل خود در موعد مقرر می گردد. برای سهولت کار شما اهتمام ورزیده ایم شما را با 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه آشنا کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

سرکار خانم اکرم حبیبی

سرکار خانم اکرم حبیبی

سرکار خانم اکرم حبیبی، وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، سابقه وکالت در زندان مرکزی و کارخانه، همراه 18 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های مختلف، توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند؛ از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی دارند.

هر وکیل زن شایسته در ارومیه، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، شکیبایی، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. خانم حبیبی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع از اجحاف حق آن ها در پرونده های قضایی می گردند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، کوچه بیمارستان صولت، پلاک 68، ساختمان دکتر آقازاده، طبقه دوم

شماره تماس: 09143478324

سرکار خانم مهربان قربانی

سرکار خانم مهربان قربانی

خانم مهربان قربانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه است. ایشان همراه مدرک حقوق جزا و جرم شناسی، دارای بیش از 13 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی، مدرک داوری حرفه ای و عضویت در کمیسیون فرهنگی مرکز وکلا می باشند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل قربانی، در مشاوره پرونده های قضایی، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، نفوذ کلام و فن بیان بالا، علم به روز پیگیری می کنند و به نتیجه مطلوبی می رسانند. از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل زن ماهر در ارومیه شناخته شوند.

آدرس دفتر: ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت، روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت

شماره تماس: 09141876204

سرکار خانم ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق دارای 8 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی، می توان ایشان را به عنوان وکیل زن خبره در ارومیه شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این خانم محمودی، همواره سعی داشته اند با صداقت امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان وحدت، مقابل دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه

شماره تماس: 09141467264

سرکار خانم نیلوفر نوری

سرکار خانم نیلوفر نوری

سرکار خانم نیلوفر نوری، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی دارای حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. تجربیات و آگاهی خانم نوری موجب هموار شدن مسیر پرونده های قضایی گشته است.

تسلط بر قوانین، صداقت و نکته سنج بودن از ویژگی هاییست که سبب شده خانم نوری با موفقیت در پرونده های کیفری و بهبود روند آن ها، به عنوان وکیل زن حاذق در ارومیه میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: ارومیه خیابان دستغیب ساختمان مهدیس طبقه 6واحد 11

شماره تماس: 09907970711

سرکار خانم سکینه قهرمانی

سرکار خانم سکینه قهرمانی

خانم سکینه قهرمانی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، 16 سال وکالت و عضویت در کانون وکلای دادگستری، همواره حضور فعالی در حیطه مشاور حقوقی داشته اند. طبق تجربه و اطلاعات به روز، پرونده های موفق زیادی در طول وکالت خانم قهرمانی به چشم می خورد.

وکیل قهرمانی مشاوری نکته سنج، صادق، آگاه، با تجربه و دلسوز می باشند. لذا جهت هموار سعی دارند با مهارت، پرونده های حقوقی موکلین خود را بدون اتلاف وقت به نتایج مطلوب برسانند. از این رو سرکار خانم سکینه قهرمانی را می توان به عنوان وکیل زن خوب در ارومیه به شمار آورد.

آدرس دفتر: ارومیه، پنجراه، اول خیابان ارتش، سمت چپ، پلاک 28

شماره تماس: 091434418012

شرایط صحت قرارداد با وکیل زن در ارومیه چیست؟

وکالت نیز مانند دیگر قراردادها، تحت شرایط خاصی جهت روند صحیح معاملات قابل اجرا می باشد. از جمله این شرایط می توان به معین و مشروع بودن موضوع مورد معامله، داشتن اهلیت لازم مانند عقل و بلوغ برای انعقاد عقد و قصد و رضا دو طرف برای ایجاد معامله اشاره کرد. همچنین زمانی که شخص موکل وکالت را به وکیل خود می دهد بدین معناست که وکیل را در مواردی خاص به نایب خود قرار می دهد، در نتیجه تنها اموری قابل وکالت هستند که نیابت پذیر باشند.

بهترین وکیل زن در ارومیه

وکالت می تواند در همه ی زمینه ها صورت بگیرد، یعنی وکیل محدود به امور دادگاه ها نیست و در سایر فعالیت های حقوقی نیز می توان وکالت را به وکیل سپرد، مانند به نیابت قرار دادن در خرید و فروش، انعقاد اجاره، انعقاد عقد و … . توجه داشته باشید که یک وکیل تنها در عرصه اموری که برای وی مشخص گشته می تواند جهت انجام آن اقدام کند لذا در مسائلی که به او، اذنی داده نشود نمی تواند به مسئله ورود کند. بهتر است برای سپردن وکالت خود از بهترین وکیل زن در ارومیه راهنمایی بگیرید.

چگونه وکیل زن می تواند بجای متهم در دادگاه حاضر شود؟

این امر در بسیاری از موارد ممکن است، مگر آن که دادگاه مصلحت و ضرورت را بر حضور متهم را لازم بداند که در این شرایط، وی حتما باید حضور به عمل آورد، لیکن همانطور که گفته شد شرکت کردن وکیل نیز در جلسات، بلامانع است که این عمل نیز دارای استثنائاتی می باشد، در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

بهترین وکیل زن در ارومیه

اگر موکل در دادگاه احضار شود، حضور او در دادگاه الزامی است و طبق قانون بر او مکلف می باشد که در زمان تعیین شده، حضور به عمل آورد؛ در شرایطی که قادر نباشد، باید دلایل محکمه پسندی به دادگاه ارائه دهد. برخی از مواردی که تحت عنوان عذر موجه جهت عدم حضور در دادگاه شناخته می شوند، شامل فوت همسر یا یکی از اقوام درجه یک تا سه، بیماری سخت متهم یا والدین و همسر و فرزندان او و نرسیدن یا دیر رسیدن احضاریه، می شود.

طبق ماده 179 قانون مجازات اسلامی در صورتی که متهم بدون عذرموجه، در جلسه دادگاه غیبت کند بازپرس می تواند حکم جلب و بازداشت او را بدهد. در برخی پرونده ها شاهد فرار متهم بوده ایم و وی در هیچ کدام از جلسات دادرسی حاضر نمی شود. در این موارد بر اساس قانون با تعیین وقت رسیدگی به پرونده و ذکر نوع اتهام در یکی از روزنامه هایی که میان اغلب مردم شناخته شده و یا محلی است، دادگاه تصمیم بر صدور رای غیابی می گیرد.

لیکن توجه داشته باشید پس از صدور رای، متهم حق دفاع از و واخواهی را دارد. اگر چنین سوالاتی ذهن شما را جهت پیگیری پرونده تان درگیر کرده، بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق و جامع تر با بهترین وکیل زن در ارومیه مشورت کنید.

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه، شرایط صحت قرارداد با وکیل زن و چگونگی شرایط حضور وکیل به جای موکل قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا