وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه⚖️ + شماره تماس ☎️【سال1403】

در زندگی امروزی، افراد بسیاری من جمله خانم ها، همواره با مسائل حقوقی مواجه می شوند که با توجه به موقعیت پرونده های حقوقی ترجیح می دهند، وکالت خود را به یک وکیل زن بسپارند. با توجه به ویژگی ذاتی، بانوان اغلب به عنوان وکلایی نکته سنج و ریزبین معرفی می شوند. اگر ساکن ارومیه و در پی وکیل خانم متخصص هستید تا انتهای این مطلب را دنبال کنید، سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه را به همراه آدرس و شماره تلفن، بپردازیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ارومیه

بهترین وکیل زن در ارومیه کیست؟

از نکته های مهمی که افراد برای پیگیری بهتر پرونده های قضایی باید توجه داشته باشند، انتخاب وکیلی متخصص و خبره است. قرار گرفتن در جریان امور آن ها کار راحتی نیست و به سادگی نباید از آن گذشت. تسلط بر قوانین و تصمیمات آگاهانه درمورد این قضایا حرف اول را می زند. متاسفانه اغلب اشخاص، به دلیل عدم آشنایی کافی از روال پرونده های حقوقی، طی روند امور آن، با مشکلاتی مواجه می گردند که کار را سخت تر می کنند.

خوشبختانه شهر ارومیه دارای وکلای زن ماهر و متخصص فراوانی است که افراد با راهنمایی و مشورت آنان همواره به نتایج مطلوبی رسیده اند. قبل از تصمیم برای یافتن وکیلی خوب باید ویژگی های آن را بدانیم. یکی از شروط مهم برگزیدن مشاور، داشتن سواد و دانش کافی آن در امور حقوقی می باشد؛ علاوه بر این توانایی وی برای دفاع از شما، با فن بیان و شیوایی کلام جزو پارامتر های پر اهمیت محسوب می گردد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ارومیه

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

وقت شناسی و صبر وکیل شما، مسبب نظم در امور می شود؛ چرا که او با حوصله و دقت بسیار، سخنان موکل، اسناد و مدارک موجود را بررسی کرده سپس آماده دفاع از موکل خود در موعد مقرر می گردد. برای سهولت کار شما اهتمام ورزیده ایم شما را با 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه آشنا کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه سال 1403!

اکرم حبیبی

سرکار خانم اکرم حبیبی

سرکار خانم اکرم حبیبی، وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، سابقه وکالت در زندان مرکزی و کارخانه، همراه 18 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های مختلف، توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند؛ از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی، ثبتی، طلاق دارا هستند.

هر وکیل زن شایسته در ارومیه، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، شکیبایی، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. خانم حبیبی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع از اجحاف حق آن ها در پرونده های قضایی می گردند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم اکرم حبیبی، با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09143478324
آدرس دفتر:
ارومیه، شیخ تپه، نبش کوچه۱۲، ساختمان نهال سبز، طبقه۲، واحد۹


فاطمه ستاری

 فاطمه ستاری بهترین وکیل زن در ارومیه

سرکار خانم فاطمه ستاری، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر ارومیه، عضو مرکز وکلای دادگستری و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای آذربایجان. فارغ التحصیل ارشد رشته حقوق بین‌الملل از دانشگاه آزاد تهران مرکز و (دکترای تجارت بین‌الملل از دانشگاه استانبول) می باشند. ایشان با بیش از 18 سال سابقه کار در وکالت در انواع دعاوی ها هستند و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی خانم فاطمه ستاری، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

برخی از تخصص ایشان:

  • تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر، قاچاق کالا و اسلحه، مشروبات الکلی
  • در دعاوی: حقوقی، ملکی، ثبتی، چک، سفته، تنظیم قرارداد، سرقفلی، فسخ قرارداد، تاییدفسخ، ابطال قرارداد، تسلیم مبیع، ارث، طلاق، مهریه، تخصص دارند.
  • ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … خانم فاطمه ستاری پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم فاطمه ستاری می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09143401627
آدرس دفتر:
 ارومیه چهارراه مخابرات اول خیابان حسنی ساختمان انوشا طبقه چهار واحد ۱۴


نیلوفر نوری

نیلوفر نوری بهترین وکیل زن در ارومیه

خانم نیلوفر نوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … می باشند. پیگیری مستمر و اطلاع رسانی به موقع از ویژگی های بارز این وکیل است.

برخی از تخصص ایشان:

  • دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و الزام به تمکین)
  • دعاوی حقوقی (انواع مطالبات مالی و ملکی)
  • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، خیانت در امانت و …)

جه اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم نیلوفر نوری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09907970711
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان مافی، روبروی دادگستری، ساختمان مهدیس، طبقه 5، واحد 10


شیدا عبداله پور

شیدا عبداله پور بهترین وکیل زن در ارومیه

خانم شیدا عبداله پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، فارق التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، قاضی بازنشسته دادگستری و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند که وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده را می پذیرند.

برخی از تخصص ایشان:

  • کیفری: کلاهبرداری، جعل، سرقت تحصیل مال از طریق نامشروع آدم ربائی، جرایم رایانه ای و …
  • خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و ..
  • حقوقی: حقوقی ملکی و تجاری، ثبت اسناد، تنظیم قرارداد و سند

آدرس دفتر: ارومیه، سعدی حضرت پور خیابان سالار، خیابان جعفری، خیابان صمدی، پلاک ۳۶

شماره تماس: 09143482608

نوشین نرمایون

نوشین نرمایون وکیل زن در ارومیه

سرکار خانم نوشین نرمایون یکی دیگر از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم نرمایون با بیش از ۱۰ سال سابقه در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. تبحر بالای ایشان در موضوعات مختلف باعث شده پرونده های بسیاری را با موفقیت حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: ارومیه، روبروی جهاد دانشگاهی، ساختمان۶۹، طبقه ۱، واحد۵

رقیه گل آرا

رقیه گل آرا وکیل زن در ارومیه

سرکار خانم رقیه گل آرا وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم گل آرا متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده هستند، همچنین در حوزه انواع طلاق، مطالبه نفقه، مهریه، تنظیم سند، چک، مواد مخدر، کلاهبرداری و…نیز فعالیت کرده اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، جنب پاساژ ستارخان، طبقه فوقانی بانک تجارت

سکینه صمدی

سکینه صمدی وکیل زن در ارومیه

سرکار خانم سکینه صمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه ای هستند. حوزه فعالیت خانم صمدی در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری است. شما می توانید برای استفاده از تجربه و تبحر بالای خانم صمدی در پرونده هایتان از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ايشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: ارومیه، خیام جنوبی، کوی۵، ساختمان جردن، طبقه۲،واحد۴

حریر مجاهد

حریر مجاهد وکیل زن در ارومیه

سرکار خانم حریر مجاهد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم مجاهد در دعاوی ملکی،خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می‌کنند. شما می توانید برای بهرمندی از تجربه ایشان از مشاوره های حضوری و غیرحضوری خانم مجاهد استفاده کنید.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، مجتمع آرین۳،روبروی داروخانه دکتر زهی بخش، طبقه۳،واحد۸، پلاک۳۸۲

ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق دارای 8 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی، می توان ایشان را به عنوان وکیل زن خبره در ارومیه شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این خانم محمودی، همواره سعی داشته اند با صداقت امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان وحدت، مقابل دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه


شرایط صحت قرارداد با وکیل زن در ارومیه چیست؟

وکالت نیز مانند دیگر قراردادها، تحت شرایط خاصی جهت روند صحیح معاملات قابل اجرا می باشد. از جمله این شرایط می توان به معین و مشروع بودن موضوع مورد معامله، داشتن اهلیت لازم مانند عقل و بلوغ برای انعقاد عقد و قصد و رضا دو طرف برای ایجاد معامله اشاره کرد. همچنین زمانی که شخص موکل وکالت را به وکیل خود می دهد بدین معناست که وکیل را در مواردی خاص به نایب خود قرار می دهد، در نتیجه تنها اموری قابل وکالت هستند که نیابت پذیر باشند.

وکالت می تواند در همه ی زمینه ها صورت بگیرد، یعنی وکیل محدود به امور دادگاه ها نیست و در سایر فعالیت های حقوقی نیز می توان وکالت را به وکیل سپرد، مانند به نیابت قرار دادن در خرید و فروش، انعقاد اجاره، انعقاد عقد و … . توجه داشته باشید که یک وکیل تنها در عرصه اموری که برای وی مشخص گشته می تواند جهت انجام آن اقدام کند لذا در مسائلی که به او، اذنی داده نشود نمی تواند به مسئله ورود کند. بهتر است برای سپردن وکالت خود از بهترین وکیل زن در ارومیه راهنمایی بگیرید.

بهترین وکیل زن در ارومیه

چگونه وکیل زن می تواند بجای متهم در دادگاه حاضر شود؟

این امر در بسیاری از موارد ممکن است، مگر آن که دادگاه مصلحت و ضرورت را بر حضور متهم را لازم بداند که در این شرایط، وی حتما باید حضور به عمل آورد، لیکن همانطور که گفته شد شرکت کردن وکیل نیز در جلسات، بلامانع است که این عمل نیز دارای استثنائاتی می باشد، در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

اگر موکل در دادگاه احضار شود، حضور او در دادگاه الزامی است و طبق قانون بر او مکلف می باشد که در زمان تعیین شده، حضور به عمل آورد؛ در شرایطی که قادر نباشد، باید دلایل محکمه پسندی به دادگاه ارائه دهد. برخی از مواردی که تحت عنوان عذر موجه جهت عدم حضور در دادگاه شناخته می شوند، شامل فوت همسر یا یکی از اقوام درجه یک تا سه، بیماری سخت متهم یا والدین و همسر و فرزندان او و نرسیدن یا دیر رسیدن احضاریه، می شود.

طبق ماده 179 قانون مجازات اسلامی در صورتی که متهم بدون عذرموجه، در جلسه دادگاه غیبت کند بازپرس می تواند حکم جلب و بازداشت او را بدهد. در برخی پرونده ها شاهد فرار متهم بوده ایم و وی در هیچ کدام از جلسات دادرسی حاضر نمی شود. در این موارد بر اساس قانون با تعیین وقت رسیدگی به پرونده و ذکر نوع اتهام در یکی از روزنامه هایی که میان اغلب مردم شناخته شده و یا محلی است، دادگاه تصمیم بر صدور رای غیابی می گیرد.

لیکن توجه داشته باشید پس از صدور رای، متهم حق دفاع از و واخواهی را دارد. اگر چنین سوالاتی ذهن شما را جهت پیگیری پرونده تان درگیر کرده، بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق و جامع تر با بهترین وکیل زن در ارومیه مشورت کنید.

بهترین وکیل زن در ارومیه

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه، شرایط صحت قرارداد با وکیل زن و چگونگی شرایط حضور وکیل به جای موکل قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 14 =

دکمه بازگشت به بالا